Автор Тема: Правила Благодійного аукціону  (Прочитано 8970 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ViktorijaАвтор темы

  • Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • *****
  • Повідомлень: 8406
  • Поблагодарили: 249 раз
  • Репутація: +922/-0
    • Награды
Правила Благодійного аукціону
« : 22 Червень 2016, 03:01:40 »
1. Загальні положення

УВАГА! Аукціон може проводитись виключно для людей чи організацій, які мають активні теми з проханням про допомогу на форумі.

1.1. Аукціон не несе в собі корисливих цілей і не є комерційним проектом. Всі зібрані кошти підуть виключно на благодійність.
1.2. Весь прибуток від продажу представлених лотів мають бути спрямовані на благодійні цілі.
1.3. Правила спілкування і поведінки на аукціоні ідентичні Правил спілкування на форумі.
1.4. Адміністрація форуму залишає за собою право змінювати Правила проведення аукціону з подальшим повідомленням про це всіх учасників аукціону та користувачів форуму. Всі зміни і новації можуть бути внесені виключно з урахуванням думок та інтересів користувачів.

2. Правила участі

2.1. Взяти участь в аукціоні (як в якості продавця, так і покупця) може кожен зареєстрований користувач форуму, який досяг 18 років.
2.2. Розміщення лота, а також підняття ставки означає автоматичну згоду користувача з Правилами проведення аукціону.
2.3. Продавець має право виставити необмежену кількість лотів в одній темі. Покупець має право здійснити необмежену кількість ставок на будь-який з лотів.
2.4. При розміщенні лотів категорично заборонена будь-яка реклама.
2.5. Для вирішення спірних ситуацій та питань  необхідно зв'язатися з адміністрацією форуму.

3. Правила розміщення лотів


3.1. Продавець створює нову тему де обов'язково повинно бути вказано для кого буде проводитись аукціон.
3.2. В якості лоту може бути виставлено будь-який рукодільний виріб, одяг, взуття (як нові, так і б / у в відмінному стані), віртуальні лоти (фотоколаж, унікальна аватарка), послуги (фотосесія, макіяж, манікюр).
3.3. Продавець при виставленні лота вказує назву виробу, розмір, з яких матеріалів зроблено, стан, докладні фотографії лота і бере на себе відповідальність за достовірність інформації.
3.4. Продавець зобов'язаний самостійно перевіряти стан лотів, які він продає і піклуватися про своєчасну передачу покупцеві.
3.5. Стартова ціна кожного лота визначається продавцем. Мінімальний крок ставки становить 10 гривень.
3.6. Для того, щоб виставити лот, необхідно: створити тему в розділі "Благодійний аукціон" в назві теми вказати коротку назву лота, в самій темі - стартову ціну, повний опис лота, розмір , і три фотографії хорошої якості
3.7. Лот може бути знятий адміністрацією з торгів, якщо його розміщення не буде відповідати вимогам даних правил.

4. Ведення торгів

4.1. Перший покупець повідомляє про готовність придбати новий лот за вказаною СТАРТОВОЮ (актуальною) ціною, розміщуючи повідомлення в темі з текстом «Старт», якщо не бажає відразу піднімати ставку вище зазначеної продавцем ціни.
4.2. Надалі покупці розміщують повідомлення (ставки), в тексті яких вказують ціну в порядку зростання з урахуванням кроку не менше 10 гривень. Ціна вказується тільки цифрами і конкретною сумою (іншими способами вказувати не допускається). Ставки, розміщені з порушенням, не зараховуються.
4.2. Учасники торгів можуть задавати продавцеві додаткові питання про лот, не вдаючись до обговорення і критики. Все повинно бути коротко і по темі питання.
4.4. Переможцем аукціону є той, чия ставка буде найвищою на момент завершення торгів (коли від часу останньої ставки пройшло більше 24 годин).
4.5. Після продажу лота, продавець сповіщає покупця про завершення аукціону, з пропозицією способу передачі товару і розрахунком суми до повної оплати.

5. Оплата і доставка

5.1. Після закінчення аукціону продавець і переможець зв'язуються через особисті повідомлення або іншим зручним способом, обумовлюють деталі передачі лота і завершують угоду.
5.2. Покупець зобов'язаний оплатити лот в 4-денний термін після завершення торгів і оголошення переможця. Гроші покупець пересилає на рахунок тієї особи(чи її родичів) для якої проводився аукціон.
5.3. Продавець зобов'язаний передати покупцеві лот протягом 5-денного терміну після надходження оплати лота на рахунок (або за особистою домовленістю).
5.4. Якщо покупець не забрав лот протягом двох місяців, лот знову переходить у власність продавця.
5.5. У разі, якщо покупець відмовляється від придбання лота, або не виходить на зв'язок протягом 4-денного терміну після закінчення торгів, переможцем автоматично вважається попередній покупець з найвищою ставкою. А покупець, який не виконав свої зобов'язання, штрафується шляхом Підвищення рівня попереджень, а також відстороненням від участі в благодійних аукціонах форуму терміном на 1 рік!
Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
 
Сказали спасибо: gruzinochku, bbc