Автор Тема: Анемія. Все про гемоглобін у вагітної і годуючої мами.  (Прочитано 31253 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline gadassa

• головне, щоб головне було головним!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +219/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Єва, Марк, Лія
  • Ваше справжнє ім’я: Лідія
Цитувати
до вагітності гемоглобін в мене був максимум 104,  але моя лікарка цього не хоче розуміти, вона наполягає що має бути 120, інакше це дуже шкідливо для дитинки, я себе почуваю прекрасно, то що вона в мене хоче??? Чи справді низький показник гемоглобіну впливає на здоров'я дитинки???   
має бути 120, але в даний час у вагітних це рідкість,плюс дійсно аналізи деколи в різних лабораторіях різко відрізняються,тому якщо запідозрюють анемію(низький гемоглобін) треба поперездавати аналізи по можливості,а тоді вже робити висновки..
наскільки важливий показник? гемоглобін переносить кисень до дитини,мало гемоглобіну-мало кисню,а це у важких випадках небезпечно для дитини.А вагітні переважно важко можуть підняти показник,якщо він і до того був понижений,просто самі препарати для підняття його рівня впливають більше вже на дитину і це добре,бо завдається меншої шкоди розвитку дитини.

Offline Багіра

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +936/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашунька, Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Ой біда з тим гемоглобіном...
Минулого разу був 105, після ороферу і вітамінного комплексу став аж 107  d27
Знову назначили якісь таблетки (причому я так зрозуміла, що це бади за казковою ціною)
Взагалі після останнього візиту в ЖК виходить, що маю харчуватись одними таблетками:
Вітаміни, залізо, вітамін Е, магне В6, ще й ношпа і утрожестан (через постійний тонус d111), а ще здати купу аналізів і т.д.
Півзарплати чоловіка на таблетки і аналізи...
Буду пробувати піднімати гемоглобін народним засобами. От вичитала такий рецепт: 1 ст. гречки і 1 стакан горіхів змолоти на кавомолці, змішати з 1 ст. меду. 3 рази в день по столовій ложці :) Може хтось пробував?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Дівчата, в мене змінився основний номер телефону!!!

Offline Маша86

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +881/-1
  • Моя сім"я- моє ЩАСТЯ!!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вадимчик - Павлик
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
Анемія для вагітної, це звичайнісіньке діло.Просто треба вчасно це діло відслідковувати і піднімати, звичайно їжею краще, але буває так , що рівенбб вже низький і їжа не допоможе, тоді аж приходять на допомогу ліки.Мені двічі призначали пити сорбіфер, і завжди він допомагав, а після родів гемоглобін сам нормалізувався. Лікар казала , що багато заліза є в ківі, і в буряку, але справа в тому, що не в вареному, а сирий чи сок з нього я не признаю.Тому я їла ківі, і гречку.бажаю всім здоровячка!
СП Іспанських брендів
Залишки з СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline мамуся Анастасійки

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +417/-3
    • Награды
Дуже добре піднімає гемоглобін сира гречка перемелена в порошок.Ще в одній передачі Ольга Сумська казала,що їй дуже сильно підняв гемоглобін під час вагітності такий рецептик.Листя молодої кропиви перемолоти в мясорубці,або вижати з неї сочок.І той сочок вживати з медом в пропорції 1:1.Я також вживала різні таблетки,але мені ніякі не помогли,гемоглобін всю вагітність був 90.
Трошки підняли гемоглобін таблетки Ранферон.Сік буряка дійсно помагає,але я його не могла пити.

Offline *olja*

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +101/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маринка 2.08.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Кажуть, що допомагають суниці d104
Я беру твою ладошку в руку! И целую венку на запястье.Я не зря испытывала муки, чтоб родить себе такое счастье!

Offline Багіра

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +936/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашунька, Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Цитувати
Лікар казала , що багато заліза є в ківі, і в буряку
Ківі з малою їла леве не кілограмами - дуже вже на нього мене тянуло, гемоглобін також був в районі 105 і ніяк вище не рухався. А сирий буряк  d106
Цитувати
Дуже добре піднімає гемоглобін сира гречка перемелена в порошок.
от в тому рецептику, що я вище писала (гречка, горіхи і мед), то гречка якраз сира. Вчора зробила цю суміш - досить їстівна d27 Потім напишу результат :)
Цитувати
Кажуть, що допомагають суниці
Я також читала, що в них багато заліза.
Взагалі я не розумію паніки моєї лікарки - як на мене 107 це не кретично (ну, не 80 же...), нащо мене тими таблетками пічкати d104
Дівчата, в мене змінився основний номер телефону!!!

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
А ще чай з сушених чи свіжих квіток і листя суниць. Доречі, від дуже смачний, я таким піднімала гемоглобін.

Offline *olja*

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +101/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маринка 2.08.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
У мене є старенька сусідка (їй 70), то в неї був гемоглобін 50 і суницями підняла до 109. (доречі вона казала "голубін" d27)
Я беру твою ладошку в руку! И целую венку на запястье.Я не зря испытывала муки, чтоб родить себе такое счастье!

Offline anne

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +482/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Якщо немає алергіі на продукти бджільництва, то щоранку перед сніданком потрібно з'їдати чайну ложку квіткового пилку+чайна ложка меду. Бажано розжувати, не запиваючи водою. Але під час вагітності такий різкий смак мною не сприймався, то я розчиняла пилок з медом в половині стакану теплої води і пила натще. Гемоглобін був високий всю вагітність, навіть після операції був нормальний.

Offline irunado

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +99/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Нічого не допоможе, ні гречка ні тим більше штучні вітаміни., це залізо не засвоюється організмом..................кровотворення базується на хлорофілі , а він є лише у зеленому листі (кінза, укроп, петрушка, сельдерей, черемша, кропива, щавель, цибуля тощо.) Їжте це все у великій кількості і буде гемоглобін дуже добрим!!!!!!
Сім"я- це моє основне натхнення у житті !!!

Offline anne

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цікава думка. Але я вважаю, що залізо засвоюється не тільки із зелені. За зиму, її не вживаючи, у всіх була б анемія. Харчування має бути повноцінним. В разі якщо є проблеми із нестачею певних речовин в організмі, вживати більше тих продуктів, які їх містять. Для високого рівня гемоглобіну - зелень, так, звичайно. Але не тільки вона.
Ще важливо, чи все ОК з шлунково-кишковим трактом, тому що якщо є проблеми, те ж залізо просто не засвоюється...

Offline irunado

• Досвідчена Мамка
    • Награды

Будова хлорофіла та гемоглобіна ідентичні з однією лише різницею, в центрі у хлорофілі атом магнію, а у гемоглобіні це залізо.
тож для хорошого гемоглобіна мало їсти залізо (доречі з м"яса засвоюється його 20%, а з рослинної їжі 6%, натомість в 100г. зелені більків більше ніж у 100гр. м"яса), треба обов"язково хлорофіл без якого діла не буде.
Вчені називають хлорофіл енергією життя. 

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
для засвоєння заліза потрібен ще вітамін С, а, наприклад, у мого Андрія був цитомегаловірус, що не їв - нічого не помагало. І взагалі, причин незасвоєння заліза чи руйнування кров"яних тілець може бути багато. Може бути просто нестача вітамінів групи В, от є кілька видів анемії, треба розпізнати і вже тоді якось боротися, а не просто їсти гречку.
В мене всі вагітності був 104 і нічого.

Offline anne

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Донечка народилася у березні, тому останній триместр вагітності припав на зиму, зелені особливо не було(десь якийсь пучок петрушки, цибульки) Я їла рибу, м'ясо, крупи, овочі і фрукти. Щоранку натще - квітковий пилок (в його складі вітаміни, залізо...). Гемоглобін був 131-127. Після операції - 117.

Offline irunado

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Треба пам"ятати всі фактори і їсти все в комплексі.
В мене теж на зиму припала друга половина вагітності, я налягала на морську капусту. Доречі йод є теж надзвичайно важливим під час вагітності, малюк його забирає у великій кількості і якщо у мами його не стача то після народження це може стати причиною поправлення мами.
Але треба пам"ятати, а точніше розуміти, що організму потрібні природні вітаміни і мікроелементи , а не з баночки. Це ілюзія , вони не засвоюються. Їжте все сире, що бачите, м"ясо в не дуже великій кількості, але треба (там є необхідні для життя незамінимі амінокислоти яких більше ніде і не знайдеш, хіба, що в авокадо кажись  d111)
Я он  йду десь з малюком парком і пожую якийсь листочок кропивки,, одуванчика і малюку пропуную  z5 z5
Без баночних вітамінів в мене вся вагітність пройшла з гемоглобіном 124 - 126

Offline anne

• Досвідчена Мамка
    • Награды
В нашому регіоні йоду не вистачає, морепродукти їсти обов'язково. Від дуже екзотичних мене відвернуло, а просту рибу і морську капусту трошки їла.

Offline gala_if

• Активна Мамка
  • Репутація: +43/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юра,3
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
в мене цілу вагітність був 92-100, ніякі вітаміни не допомагали  d111(а перепила їх цілу купу, тільки алергічну реакцію дістала) d16  їжте краще побільше натуральних продуктів або на крайній випадок у вівасані є комплекс для підняття гемоглобіну для вагітних(там хоч без хімії)