Автор Тема: Грип і застуда. Методи лікування і профілактикив період вагітності і годування грудьми  (Прочитано 59884 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Adelita

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +226/-0
  • Тримаю на ручках свій скарб)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Денис
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
дякую за пораду. попрошу щоб мені хтось ці каплі купив.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Багіра

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +936/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашунька, Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
А я в таку жару умудрилась захворіти d111 Горло, нежить... Тепер думаю як би то по-швидше викарапкатись і малюка вмовляю ще в животику посиіти, з жахом уявляю як при такому нежиті народжувати d16
Сама сіль в тому, що горло нічим лікувати неможу - від всіх таблеток - полоскань ізжога і рвотний рефлекс d111
Іду ще спробую інгаляції поробити
Дівчата, в мене змінився основний номер телефону!!!

Offline iruska-87

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +195/-0
  • Боже, Україну бережи....
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Я пила чай інсті (то такі розч. пакетики), горло змащувала люголем. В ніс - піносол.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline juli

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +127/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечки школярочки, синочок бешкетник
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
От і я вмудрилась літом захворіти, ніс забило, горло шкребе, а голова ніби 2 доби не спала..........п"ю багато і вокару накапала зранку, зараз вже краще, цікіаіво як завтра.....

вже з острахом думаю як осінь-зима буде, хворіти не можна...... d128
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Счастье это когда ты просыпаешься от того, что тебя дергают за волосы,кричат в ухо маааам, обнимают, ложась всем тепленьким тельцем на лицо,перекрывая кислород, а потом целуют много много много раз!!!

Offline Кар

• Своя Мамка
  • Репутація: +25/-0
  • В мене щастя є!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Міланчику 2ріки 4 міс
  • Ваше справжнє ім’я: Каріна
Так, дівчата, я яра прихильниця Комаровського, тому скажу, що ніяки спреї (пиносоли і інтереферони) не потрібні при нежитю. Організм САМ збирається себе лікувати ,і максимум, що потрібно це промивати. Я собі в період вагітності купила Хьюмер дитячий і користувалася їм. Його на довго вистачає, та потім дитині їм можна носик промивати.
Цитувати
майже нічим не лікувалась, чайочків, малина, лимон багато пиття, в ніс  соляний розчин може
я теж так лікувалася. Чули "леченная простуда длится 7 дней, а не леченная - неделю." В мене так і було. z5

Offline karolina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +171/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
Цитувати
"леченная простуда длится 7 дней, а не леченная - неделю."
я теж таке знаю  d27

Offline Lola

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +325/-0
  • Щаслива матуся колише Вікусю:)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуся
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Дівчатка, думала мене омине,але ні...чоловік мене заразив...спочатку горло боліло,але я полоскала цілими днями і ніби пройшло а тепер он нежить...
Порадьте хто чим лікувавсяЮ якщо стикався з таким,може народні методи якісь знаєте,поділіться будь ласка досвідом,бо неохота лікарці зразу дзвонити d100!
Дякую :*

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Можна промивати ніс Аква-Марісом, капати Піносолом, решті капель здається при вагітності не можна. Але я коли вже зовсім не могла дихати, то бувало, що пару разів капала судинозвужувальні d104

Offline Lola

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Можна промивати ніс Аква-Марісом, капати Піносолом
а ці препарати можна для вагітних?

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
    • Награды
Аква-Маріс, то просто розчин морської води, його можна всім, а піносол на основі ефірних олій, то мені лікар казав, що можна. Вони не дають аж такого сильного ефекту, якщо ніс закладений, але лікують. Судинозвужувальні звичайно не бажано. хіба в крайніх випадках.

Offline Lola

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Судинозвужувальні звичайно не бажано. хіба в крайніх випадках.
яййй,я і вночі здурію без цих звичайних,але попробую Аква-Маріс :)
Дякую Оксана за пораду;)

Offline наталочка-мамочка

• Віддана Мамка
  • Репутація: +573/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
В мене була простуда на 8 місяці. Ніс зовсім не дихав, то піносол зовсім не помагав, я просто сама робила сольовий розчин і шприцом собі в ніс заливала, то мені дуже допомогло, але це треба робити дуже часто, тоді буде ефект. Також пила багато чаїв всяких і ще якийсь чай мені мама купила в аптеці, забула як він називається. Він такий розчинний в пакетиках, то він мені трохи температуру збивав.

Offline наталочка-мамочка

• Віддана Мамка
  • Репутація: +573/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
А, і така тема вже існує

Offline Lola

• Досвідчена Мамка
    • Награды

Offline horo6aya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1026/-0
    • Жіночий онлайн-журнал Bestiya.Net
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся
  • Ваше справжнє ім’я: Валентинка
я на початку вагітності також всього боялася.. але розкажу свій досвід.. я користуюсь нок-спреєм (це судиннозвужуючий препарат) вже років 8.. в мене алергія на дуже багато подразників і більше мені нічого не допомагає.. коли я завагітніла - запитала в лікаря як бути з каплями.. він сказав мені так: "оскільки ти ними користуєшся давно, то немає сенсу кидати зараз (препарат за стільки років по любому є в організмі).. якщо ти будеш капати щось інше і тебе ще сильніше буде закладати - в цьому немає нічого доброго, оскільки коли ніс не дихає - дитині не поступає кисень в необхідній кількості, а це набагато гірше ніж використання спрею.." отже, всю вагітність я користувалася нок-спреєм.. на 20 тижні я перехворіла запаленням легенів, не хотіла спочатку нічого приймати- думала народними методами вилікуюсь.. але дочекалася до такого, що замість 7 днів мені 15 днів кололи в вену по 4 рази в день антибіотики і ще таблетки, бо запустила.. дуже переживала за дитинку, але все минулося! Катруся цілком здорова!

Offline karolina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +171/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
Цитувати
Він такий розчинний в пакетиках, то він мені трохи температуру збивав.
Я теж такий пила, як була вагітна, це на травах, але не паиятаю як називається.

Цитувати
Можна промивати ніс Аква-Марісом, капати Піносолом, решті капель здається при вагітності не можна. Але я коли вже зовсім не могла дихати, то бувало, що пару разів капала судинозвужувальні
Робила так само, вдень ще терпіла, а на ніч деколи капала Нок-спрей.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
    • Награды
Цитувати
я на початку вагітності також всього боялася.. але розкажу свій досвід.. я користуюсь нок-спреєм (це судиннозвужуючий препарат) вже років 8..
Я до вагітності так само була "наркоманом" d27 і з алергією то не пов"язано, просто слизова носа звикає до капель і сама вже не працює, томі ніс постійно закладений. Я так само користувалася десь років 8, а може і більше, раз пробувала "зав"язати", мені лікарка була виписала якийсь слабший замінник, але надовго мене не вистачило, і потім знов капала. Коли завагітніла, то так само ніяк не могла кинути, капала майже до 3-х місяців, а потім на УЗД мені написали патологія плаценти і ще там щось. Може з каплями то і не було пов"язано, а ле я вирішила, що більше капати не буду. Лікувалася Аква-Марісом, капала через кожних пару хвилин і так десь до тижня перемучилася (хоч мені казали, що злизову вже майже не можливо буде відновити), але через пару днів я відчула полегшення і відтоді більше не капаю. навіть коли хвора, то ніколи судинозвужувальні не купую, бо боюся знов привикнути d112