Автор Тема: Грип і застуда. Методи лікування і профілактикив період вагітності і годування грудьми  (Прочитано 59885 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
Тоді краще порадитись зі своїм лікарем d104
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline Olli Polli

• omnia mea mecum porto! :)
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +100/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Син Юлій, 5 міс
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Дійсно раджу всім запастись масками. З понеділка сама запасусь... Дуже переживаю, адже минулого року під час епідемії від грипу (за офіційною версією - пневмонія) пішло з життя 2 моїх знайомих молодих хлопця d16... Я навіть на роботу можу не ходити, але теж боюсь, що чоловік або батьки можуть щось принести додому. Напевно буду з наступного тижня пити енгістол. Що ви можете сказати про ці таблеточки???

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
    • Награды
Енгістол - це хеелівський препарат? Я здається щось таке колола того року під час епідемії, бо чогось покашлювала.

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline Olli Polli

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Я не чула щоб енгістол кололи... d107 d112 Це маленькі-біленькі таблеточки - гомеопатичний імуностимулюючий препарат. Його назначають вагітним від усякого роду застуд - по 10 таблеток на день розжовувати d27. Не знаю чи діє.. але моєму чоловікові минулого року під час епідемії польське керівництво банку в якому він працював прямо з польщі затарювало працівників цим препаратом. А у нас ліцензію на його продаж мала того року здається лише одна аптека.. Та був він багато де - підроблений і неефективний  d128

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
    • Награды
Оля, я вже пошарила в інтернеті. Є він в ампулах. І це точно його я колола. А на рахунок підробок не знаю, бо фірма HEEL того року якраз міняла упаковку на нову з голограмами і десь на місяць чи два знімала з виробництва свою продукцію по цій причині. Тому підробок не мало б бути. Я це дуже добре знаю, бо з допомогою гомеопатичних препаратів цієї фірми завагітніла і коли шукала ці ліки, то зв"язувалася з їх представником по Ів.-Франківській області. На їх оф. сайті є контакти всіх представників.Їх продукцію на оф. рівні точно реалізує аптека № 142 на січ. стрільців і аптека на бельведерській. Я і дитині своїй їх препарати купую.
А от фотка енгістола в ампулах:

Offline Olli Polli

• Досвідчена Мамка
    • Награды
То можливо дійсно варто проколоти ніж таблетки розсмоктувати???

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
    • Награды
Запитай лікаря. Мені сказали або те, або друге. Таблеток не було, то я взяла уколи :)

Offline Olli Polli

• Досвідчена Мамка
    • Награды

Offline МарушИнка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
  • ...осінь...
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
Дівчата! Кілька днів тому в нас із чоловіком раптово температура піднялася, то ми зразу ж активно налягли на Грип-Хеель (пили як при загостренні захворювання-1т. під язик кожні 15хв. протягом 2х годин), згризли за вечір 2 грейпфрути, 2 апельсина, пили щопівгодини чай з малиновим варенням/медом, лимоном і кришечкою настоянки ехінацеї. Ще добрий імуностимулюючий засіб-кришечка настоянки елеутерококу в чай, але його не всім можна-якщо є проблеми з тиском, то пити не радять-він від того скаче... А перед сном-козацьку грінку хліба з салом і часничком!  d100 На ранок були як свіжі огірочки-36,6!  z4
А оскільки тема про методи профілактики і боротьби з грипом, то поділюся досвідом лікування нежитю. Вагітним практично нічого не можна, а піносол, коли з носа тече, мені не допомагав. То скористалася народними методами: вдихала дим від спаленої серединки часника+м"ятну пару. Добувала її таким чином: на столову ложку капаєте 10-15 крапель настоянки перцевої м"яти (в аптеках є, дешева як соняшник), підпалюєте ті каплі, чекаєте, поки вигорить спирт і, почергово закриваючи одну з ніздрів, вдихаєте! Штука дуже дієва, але повторювала я її часто-ефект нетривалий..  d104 Бажаю всім міцного здоров"ячка! Бережіть себе і своїх малючків!  d101

Offline rusichka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +73/-0
    • моє захоплення
    • Награды
Коли була вагітна старшою донечкою, то вагітність якраз припала на осінньо-зимовий період..Щоб не захворіти мені порадили зробити коралі з часнику і носити їх.. прада якщо ви не переносите запаху часнику , тоді не варто..але я проходила всю зиму і грипом ні разу не хворіла ..

Offline Olli Polli

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
зробити коралі з часнику і носити їх
Якщо ви не переносите такі коралі - ви вампір...   z5 z5 z5

Offline Жанет

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +147/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Донечка Євочка
  • Ваше справжнє ім’я: Жанна
Я приймаю енгістол в таблетках від суботу, і толку, чесно скажу, мало. Температура тримається в районі 37-37,2. Мож є щось дієвіше?

Offline polya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Поліна.17.05.2009
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Жанет!Я за вагітність 2 рази хворіла,на початку і в кінці,теж з такою температурою.Але тобі треба визначити що дає температуру.В мене ,наприклад.давало горло.На 32 тижні взагалі 2 тижні лежала з ліжка не вставала,так погано мені було.Але лікарка казала,що в кінці вагітності вже не так страшна застуда,як на початку.Значить лікувалась я так:
1.Гарячий напиток Інсті(він при застудах рекомендується),на травах
2.Від горла смоктала Іслі Моос(це ісландський мох,теж безпечний для вагітних)
А решта треба знати що саме дає температуру,тоді відповідно і вибирати те чи інше лікарство.
Особисто мені Енгістол до одного місця.
А ще в мене був нежить,не повторяйте моєї помилки.Я спробувала лікуватись народним методом,вичитала в інеті,що нарізати цибулю і вдихати.Коротше.мене вночі зловив такий бронхоспазм,я просто задихалась,ще й з такою пузякою.
Так що по інтернету не лікуйтесь,а найкраще звернутись до лікаря-терапевта,щоб оглянув і призначив безпечні ліки.Переважно це гомеопатія.

Offline Жанет

• Досвідчена Мамка
    • Награды
в мене горло майже не болить, тільки в ночі починає нити. Ще є нежить, не сильна, лікую еуфробіумом, щось не дуже помагає. так, що від чого та температура, поняття немаю.
а до терапевта не піду, бо моїй подрузі вона сказала, що вже з температурою 37 в лікарню кладе. А я туда не хочу, бо в лікарнях ще ніколи не лежала і мене це лякає дуже.

Offline Anja

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Аня
Ага, до терапевта треба йти, тільки перш ніж купувати ліки ті які він назначив, перечитайте листок-вкладиш. Я так купила, те що назначив лікар (влітку застудилась), то як прочитала вкладиші чуть не позеленіла  d110 майже все було, "якщо ризик для розвитку плоду, менший ніж ризик для здоров"я матері". Дівчата, якщо у Вас простий вірус, і у Вас невисока температура, до 38,5 то треба просто дуже багато пити, компотик відваріть, узвар, навіть якщо не хочеться пити... Вдома має бути прохолодно і вологе повітря, самі ж одягніться тепло. В ніс можна Делуфен, він не дуже помагає, але хоч трішечки легше, але головне, щоб ви дихали носом, а не ротом, бо хвороба опуститься нижче. Горло здається можна мастити люголем, пшикати йокс, але краще перепровірте, достовірно не знаю, полоскати горло треба ромашкою, сіль, сода. Якщо ж все ж хвороба добралась нижче і є кашель, то прекрасний засіб, борсучий жир, продається у нас на продуктовому ринку, може й в аптеках. Гарячі чаї калинка-малинка пити не можна. Можна не в великій кількості і не гарячі. Гаряче молоко з медом теж не можна, молоко з медом так, але не гаряче, якщо мед нагріти до 60 градусів то він стає токсичним, і взагалі меду вагітним багато не можна, все з розумом. Але пити треба багато.
А щодо діагнозу ГРИП, то наскільки я знаю ГРИП і ГРВІ - це одне і те ж, простро ГРВІ(гостра респіраторна вірусна інфекція), коли досягає якогось піку поширення, тобто на неї захворіло, якийсь % людей, тоді санепідемстанція називає це грип ну і саме головне є різні форми грипу, але неможливо на око сказати на яку саме форму хворий той чи ін. Можливо, я щось не так зрозуміла, тоді прошу пробачення за дизінформацію.

Offline Жанет

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Гарячі чаї калинка-малинка пити не можна.
А з чого ви це взяли? Мені навпаки всі радять так лікуватись. Я завжди так лікувалась, і завжди помогало, бо таблетки пити я не люблю. Під час вагітності важливо все натуральне, без хімії щоб було, що страшного в ягодках з дачі?

Offline polya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Поліна.17.05.2009
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Мене теж не боліло горло,але швидше за все це горло,в мене був фарингіт.Полоскати горло можна з вода+сода+сіль,плюс ті смокталки,що я написала,а від нежиті я пшикала Делуфен і гомеопатичні таблетки Цинабсин.
В мене дільничний терапевт хороший,вона оглянула мене і сказала,що червоне горло.І ніхто мене в лікарню не відправляв і ти маєш право відмовитись від лікарні.А пити багато чаїв-це супер і відпочивати!