Автор Тема: Творчий розвиток діток віком 3-5 років - а чим вдома займаєтесь ви? :)  (Прочитано 26833 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline vanilka

• Активна Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Злата 14.09.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
Відмічусь, щоб знати, що з малою робити, коли в садочок не йдемо.

Offline Тетяна Зіняк

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +8/-0
  • Муся
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна Зіняк
дуже красиво-треба і нам зробити: дитині буде весело помагати.

Offline NR59A

• Активна Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: СВЯТОСЛАВ 3роки
  • Ваше справжнє ім’я: ТЕТЯНА
Ви молодці , мені не хватає нервів щось вчити, бо малий не хоче.
0999139741

Offline Romek

• Активна Мамка
  • Репутація: +12/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
ми ходимо у клуб мері попінс у вівторок і в четвер --- навчився сидіти на подушці -- бо великий не посида --і за це я дуже вдячна -- а вчимо вдома кольори ,букви на абетці, рахувати до 10  і фігури думаю на 2,5 роки це достатньо --тим більше хлопцеві

Offline Едель

• Свято наближається-свято наближається-поспіша-а-й :))
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +273/-0
  • Життя прекрасне коли тобі всього 8 років:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Irynia, керапласт виглядає ось так

по суті це глина - біла або теракотова - яка на повітрі за 24 години повністю висихає
оцю робить відома фірма Кохінор (що їх жовтенькі олівці, якщо знаєте), продається мабуть в любому канцелярському магазині, просто я  купувала не в ІФ, вона в мене давнезно вже, брала ще як малій виповнився рочок, щоби зліпки ножок-ручок поробити, от залишилось ще багато
вона фасована по 0,5 і 1 кг, я брала зразу ту що більша (шоб мало не показалось))) - от тепер і придумую, куди притулити
але якщо давати її для роботи дитині, то хіба старшій, бо ця штука крихкіша і важче мнеться ніж звичайний пластилін
Евеліна,а як саме Ви робили зліпки ручок/ножок? бо хочу і свому малому пам"ятку зробити,а руки трохи не звідти ростуть d100
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!

Offline evelinaАвтор темы

• Активна Мамка
  • Репутація: +120/-3
  • Щастя - в тобі....
    • Награды
Едель, я робила простенькі - розкачувала досить товстий пласт з цієї глини, а тоді ставали ножкою чи тиснули ручкою. далі обрізала "лєпьошку" навколо відбитка, голкою видавлювала в куточку дату. а самий перший відбиток робила малій, як їй було лиш пару місяців. для того розтовкла вугільні таблетки, вмочила ручку і відбила на папері,а  потім зверху "заламінувала скотчем" :)))))
Коли в хаті є діти, ідеально чисто буває лише у вазочці з цукерками.

Offline Tysia

• Активна Мамка
  • Репутація: +18/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Назарчик,1.2 р, Настуся 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
моїй доні 4 роки, то посадити її щось вчити чи малювати чи ліпити чи крнструктор складати, то марна справа, вона весь час бігає, скаче, танцює, як пружинка, я просто з нею не витримую, енергії хоч відбавляй, але  вчимося в ігровій формі під час пустощів, бо по серйозному не сприймає, то навчилися рахувати, букви, досить багато як для її віку слів по англійськи, память має феноменальну, вона дуже любить вірші, то ж як лягаємо спати читаємо книжечки- дитячі вірші, то вона то все що є в хаті після трьох-чотирьох читань напамять повторює, бере книжку до рук і таке враження що читає, все на память підряд говорить, але то з памяттю вона у мене вдалася,я у академії, коли відповідала на практичних, то друзі мене запитувала чи я напамять вчу, я прочилала раз- другий і відтворбвала майже слово в слово. Мене турбує інше, що у школу за два роки, то біда буде, бо вона  в мене така непосида, що не знаю як то її вчити писати чи ще щось, що вимагає часу і уваги.

Offline mary2011

• Ми даруємо дітям життя... А вони нам - сенс життя...
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +117/-0
  • BE HAPPY!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: В.
  • Ваше справжнє ім’я: МАША
таку відкритку зробили з синочком для бабусі на свято Великодня

Offline kizylja

• Своя Мамка
  • Репутація: +226/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Надія,
  • Ваше справжнє ім’я: Аня
Дуже цікава темка, вже повидруковувала собі деякі ігри і займаємось..

Offline optimizm

• - Будьте зайняті. Це найдешевші ліки на землі і одні з найефективніших. © Д. Карнегі
  • Своя Мамка
  • Репутація: +145/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
ми якось спеціально не вчили рахувати, тобто, без нервів, не хоче -то ні. Дивились Петрика П*яточкіна, він слоиків рахував і на ніч я її кликала "ходи слоників рахувати" і завжди перед сном вона аж шпорталась. Я вбивала 2 зайців - дитина йшла,коли мені треба спати і рахувала. На 10-му слонику ми так радісно вигукували "10 слоненят!"))). До того вона теж уже пробувала рахувати (мала і книжечки з цифрами і з дідом в ігровій формі щось там рахували), але вона плутала місцями цифри, пропускала постійно дві цифри. А саме після оцих слоненят, всі цифри знайшли свої місця. В 2р і 3міс уже рахувала. Єдине, прикол, я їй показую англомовні мультики і лічилки. То,коли вона не в умі рахує,а бачить візуально цифри, то каже плутає мови: один, ту, три, фоль))), пать, сикс, сім, вісім, найн, десять (або тен, як-коли). Зараз до 12-ти рахує.
Букви теж багато знає. Їй цікаво показувати мені у будь-якій книжці чи журналі якісь яскраво виражеі букви і щоб я їх називала. Я називаю одну, потім прошу її назвати наступну. Часту на ту букву, що ми називаєм (наприкла "М") ми знаходимо слово для кращого запам*ятовування "мама".  Так граємось.
Кольори спочатку теж плутались. Найкраще пішло їй, коли ми на вулиці підходили до машин і кожної я називала колір. Потім взагалі до всього яскравого підходили і колір називали.
якось так без принудження, їй самій цікаво. Думаю, для кожної дитини свій час. Потім й так всі зрівняються, і не факт,що той,хто швидше щось там почав,буде розумнішим за інших.

Offline МояЛюба

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Поліна, 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Я в вільний час намагаюся склоняти дочку до ігр, які цікаві дочці та корисні для мене. Наприклад. Ми купили кубики з літерами. Беремо шарф чи хустинку та робимо поїзд з буковок. Ставимо приголосні на хустинку, а голосні - це зупинки потягу. Поїзд їде і зупиняється на зупинці, таким чином читаємо слоги.
Як пережити зміну керівника: work.ua/ua/articles/subject/1199/

Offline Sweetmay

• Без кави не йдуть справи:-)
  • Активна Мамка
  • Репутація: +3/-0
  • Тільки вперед!)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Костя, 3 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
У нас улюблене дозвілля - пластилін PlayDough і конструктор:-) з пластиліну здебільшого катаємо м'ячики і ''ковбаски'', або ховаємо в нього дрібні іграшки а потім їх ''знаходимо'':-)
Пряжа для в'язання - Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline кокоша

• Новенька
  • *
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 2 роки 2 місяці
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
і в нас пластилін улюблена робота. А ще просто різати папір. тобто вирізати, зате чимусь займаємся.

Offline gruzinochku

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +296/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліза 6р.
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
я маю дироколи-вирызаю массу квыточок та сердечок-це вже вручну ы доця робить аполыкацыъ+ сама вирызаэ сонце-хмаорку  ыт.д.Любить будиночки вирызати ы дерева))).Клей-то ъъ улюблене-дуже любить вес те складдати-крыпитиы  тоды щоб була як справжня картинка
Цитувати
Кольори спочатку теж плутались.
о моя то може жартома сказати на синій-зелений але нещодавно їхали в тролейбусі і сиділи поруч одна одної 2 бабусі покрашенні в червоне дерево-однаковий відтінок і Ліза каже-дивись-вони однакові.Вона має дуже відчуття кольору-відтінків-смаку в усьому.Дуже вже естетка

Offline ТопІТоп

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +400/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
В нас, поки що, творчий розвиток це давати завдання мамі: що намалювати, написати або виліпити... і любить "вишивати" біля мене. Я купила їй дитячий набір з пластмасовою сіткою-канвою, є голка і товсті нитки, то збоку виглядає що справді вишиває як доросла, а насправді імітує мої рухи. d27 Ножиці також цікавлять, але поки не даю.
СП АліЕкспрес, меламінові губки Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Залишки після СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Таня Григорович

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Tanita GR
дуже красиві роботи

Offline Ольга_

• Новенька
  • *
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Нам у вирішинні даного питання дуже допомагає дитячий журнал "Пізнайко". В ньому є багато розвиваючих ігор та головоломок, а тако ж цікавої інформації для дітей. До того ж там є настільні ігри, що є справжньою нахідкою для батьків та малюків. Дочці дуже подобається. Дотого ж я намагаюся виховувати в дитині любовь до батьківщини та патріотичність. "Пізнайко" є чудовим помічником в цьому. Раджу спробувати d41

Сказали спасибо: optimizm