Автор Тема: Хто куди збирається літом???  (Прочитано 3043 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline LeontinaАвтор темы

• Свідома Мамка
  • Репутація: +25/-0
  • Тільки діти допоможуть дізнатися яким запасом терпіння ви володієте
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марко і Матвій
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
Хто куди збирається літом???
« : 17 Березень 2016, 14:32:15 »
Літо на носі, а оприділитись де на даний час можна відпочити з дітьми, щоб було і комфортно батькам, і дітям весело і не дорого!! Може хтось знає гарні місця у нас на Україні море, гори, озера?  Хто що вже бронював, які ціни?  Де були, що радите?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]  Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Shmega

• Якщо в хаті прибрано і наварено їсти,то не працює комп!!!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +53/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ігор 15 Юля 9
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
Re: Хто куди збирається на море??
« Reply #1 : 18 Травень 2016, 23:25:57 »
відпочинок в украіні та болгаріі обійдеться в однакові гроші.але сервіс значно кращий у болгаріі.іду 9 червня в поморіэ.готель наперед не бронюю.поселяюсь на місці .так дешевше.дорога в обидві сторони 55э візи по 35 э .а там уже хто на які кошти розраховуэ .можна знайти і готель і харчування на різний гаманець. моя подруга 14 червня іде в несебр .за трьох все включено на 10 днів заплатили 19 тисяч.але вона бронювала ще в кінці березня 
вдалого вам пошуку та приэмного відпочинку!!!!!!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #2 : 19 Травень 2016, 09:39:25 »
це класно шукати на місці але з дітьми напевно так ризковано і важко буде шукати. І в Болгарію потрібні ще дітям робити закордоні, кажуть що те що вони вписані в мій паспорт вже не дійсне, плюс зелена карта і платні дороги, не говоряче про візи виходить гарна переплата)))  Може хтось знає гарне місце в Україні, типу особняка на пару сімей чи номер студіо за нормальною ціною?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]  Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline mary2011

• Ми даруємо дітям життя... А вони нам - сенс життя...
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +114/-0
  • BE HAPPY!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: В.
  • Ваше справжнє ім’я: МАША
« Reply #3 : 19 Травень 2016, 09:57:19 »
якщо діти вписані, можна так їхати, також дітям віза в Болгарію безкоштовно.
Їхали 2 роки назад автобусом в Помор"є 2 мами +2 дитини, житло недороге знайшли без проблем, зразу біля пляжу
А ще їхали в Бургас на екскурсію, то євро там міняли по вигіднішому курсу

Offline Саша В

• Своя Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Хлопчик, дівчинка
  • Ваше справжнє ім’я: Саша
« Reply #4 : 19 Травень 2016, 14:38:09 »
Я взнавала про дорогу в Болгарію в турагенстві пару днів тому, то казали, що віза на дорослого 40євро, на дитину 10євро, проїзд в дві сторони 50євро з людини.
Якби Крим не анексували, то однозначно, ми би їхали туди на море, а так їдемо в Туреччину на два тижні, бо мої діти - 2р. та 6р. не витримають далекої автобусної дороги, а дітей потрібно оздоровити перед школою та садком.

Offline Ланчик

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +29/-0
  • Три речі ніколи не повернути назад - Час, Слово, М
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #5 : 21 Травень 2016, 00:47:53 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
це класно шукати на місці але з дітьми напевно так ризковано і важко буде шукати.
а ми одного року пробували таким чином: замовляли тут готель на 5 днів, за цей час щось підшукували і переселялись ще на 5-7днів. Хто вже не 1-й раз то там зразу шукають,а ми нічого ще не знали, то за перших п"ять днів освоїлись, а потім спокійно переїхали в інше місце

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #6 : 21 Травень 2016, 23:26:21 »
Саша, а в Туреччину дітка потрібні загран паспорти, Ви взнавали чи можуть бути просто вписані?  куди саме летите, яка ціна?

Offline Едель

• Свято наближається-свято наближається-поспіша-а-й :))
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +268/-0
  • Життя прекрасне коли тобі всього 8 років:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
« Reply #7 : 22 Травень 2016, 00:08:48 »
Постою,послухаю,теж цікаво ;)
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!

Offline juli

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +126/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечки школярочки, синочок бешкетник
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #8 : 22 Травень 2016, 00:39:45 »
ми 2 роки відпочивали в Болгарії, перший раз в Обзорі, другий в Бялій, бронювали наперед ще з зими, тому була знижка, на сім"ю 5 чоловік нам обходилось до 1000 Є все, документи, бензин, дороги(не такі вже вони дорогі), харчування.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Счастье это когда ты просыпаешься от того, что тебя дергают за волосы,кричат в ухо маааам, обнимают, ложась всем тепленьким тельцем на лицо,перекрывая кислород, а потом целуют много много много раз!!!

Сказали спасибо: Iruso4k@

Offline Саша В

• Своя Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Хлопчик, дівчинка
  • Ваше справжнє ім’я: Саша
« Reply #9 : 22 Травень 2016, 10:29:28 »
Я дітям зробила свої паспорти, тому не знаю, чи підійде те, що діти будуть записані у Ваш паспорт, потрібно буде в турагенстві спитати. А ми взяли раннє бронювання до 30.04.16р., тому нам вийшло дешевше. Я часто порівнюю ціни на два готелі, серед яких я вибирала, і можу сказати, що якось дивно виставляють ціну. Пару днів ціна знижена, потім пару днів ціна майже в два рази більша, потім знову знижена... То один готель виходить дешевший, то другий... Але однозначно, до 30.04 ми заплатили найменше, ніж тепер від мінімальних цін. Доречі, нам в турагенстві дозволили виплатити тур поетапно, спочатку ми заплатили більше половини, а решту, як нам буде виходити, але до середини липня. Виліт ближче до середини серпня, так, щоб перед школою і прилетіти. Туроператор Джойн ап.
Вибирала серед готелів Lykia World & Links Golf Antalya 5* (Белек) та Queen's Park Tekirova 5*  (Кемер).
Ціну за тур написала Вам, Leontina, в приват, бо не хочу, щоб хтось подумав, що вихваляюсь.
Вдалого всім вибору відпочинку!!!

Offline oksanov

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #10 : 12 Червень 2016, 20:21:12 »
Привіт, 20 травня вернулися з Туреччини, були по ранньому бронюванню (в березні замовляли) відпочинок суперський  Були в готелі Green Nature Resort & Spa Hotel 5* в місті Мармаріс (воно просто БОМБА, море і гори, все в одному). В основному відпочивають англійці, французи, німці і т.д. Їжа - окрема історія, її так багато і така різноманітна, шо капець, смакота нереальна, мясо в різних видах, рибка теж, кожного вечора якісь страви на мангалі, різні фрукти (нектаринки, персики, кавуни, дині, абрикоси, клубніка...). Тепер тільки Турція і тільки Мармаріс!.

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #11 : 13 Червень 2016, 09:10:25 »
на наступний рік теж будемо бронювати раннє бронювання, бачу це супер вигідно, а цього року тільки Україна, може хтось був і знає класну хату з удобствами і кухнею на березі моря?

Offline madam1

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Влад, Вероніка
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
Re: Хто куди збирається літом???
« Reply #12 : 14 Червень 2016, 19:09:03 »
 Leontina  , а хто вам сказав, що діти якщо вписані в паспорт, то це вже не дійсне-дійсне ми ж так їздимо

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #13 : 15 Червень 2016, 10:43:35 »
в мене вписаний один, а другого вже вписувати не хочуть, кажуть робити паспорт, що то вже буде не дійсне, а робити його ми не встигаємо, так як через неділю треба вже кудась вирушати)))

Offline chernentus

• Своя Мамка
  • Репутація: +125/-0
  • Вже тричі щаслива мама!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: наталія
« Reply #14 : 15 Червень 2016, 10:49:24 »
У кого діти були вписані у паспорт, то без проблем, вклейки дійсні до кінця їх терміну. А, якщо нема, то тільки робити дітям паспорта.

Життя пройде, немов вода, і відцвіте, немов вишнева гілка... В житті одна помилка — не біда, біда, коли усе життя — помилка.

Offline gruzinochku

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +291/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліза 6р.
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #15 : 15 Червень 2016, 10:55:51 »
Привіт, 20 травня вернулися з Туреччини, були по ранньому бронюванню (в березні замовляли) відпочинок суперський  Були в готелі Green Nature Resort & Spa Hotel 5* в місті Мармаріс (воно просто БОМБА, море і гори, все в одному). В основному відпочивають англійці, французи, німці і т.д. Їжа - окрема історія, її так багато і така різноманітна, шо капець, смакота нереальна, мясо в різних видах, рибка теж, кожного вечора якісь страви на мангалі, різні фрукти (нектаринки, персики, кавуни, дині, абрикоси, клубніка...). Тепер тільки Турція і тільки Мармаріс!.
ск. виходить по грошах 7-денний такий відпочинок при ранньому бронюванні?

Offline Едель

• Свято наближається-свято наближається-поспіша-а-й :))
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +268/-0
  • Життя прекрасне коли тобі всього 8 років:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
« Reply #16 : 17 Червень 2016, 23:54:53 »
в мене вписаний один, а другого вже вписувати не хочуть, кажуть робити паспорт, що то вже буде не дійсне, а робити його ми не встигаємо, так як через неділю треба вже кудась вирушати)))

Лєнусь,ви вже оприділились? Куди їдете?
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!