Автор Тема: Клуб мамочок-87! Говоримо на будь-які теми або просто лялякалка :)  (Прочитано 34064 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline lyiza

• Своя Мамка
  • Репутація: +32/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Лілія
Дівчата, а чи є  якісь  заняття в Франківську для дітей від 2 років, щоб дитина свою енергію десь дівала. Бо в мене ну дуже енергійна дитина :hi

Offline Ірина1111

• Своя Мамка
  • Репутація: +81/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Цитувати
Мені так сумно, що скоро завию, як та..........в кукурудзі.  d35 Дуже сумую за коханим  :(  То лиш два місяці пройшло, а де ще січень  d24
Там -хоч спокійно, мирно, мій два літа підряд 15 - на 3 місяці  і 16 на 4 місяці їздив в АТО, пропустив випусний дитини в садочку, співбесіду для вступу в школу, останній дзвоник першого класу, перший дзвоник 2 класу ((( і море моїх сліз  d24

[/url]

Сказали спасибо: Lyubа, Marfa042

Offline Христуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +87/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христя
Хаха! Історія, що без сто грам не розберешся)) Колись, в молодості ( в 20років думала, " зтерпиться - злюбиться", молода була наївна))) думала забуду своє кохання. Вліпила штамп в паспорт, і скоренько вискочила заміж. І, напевно, я б терпіла ще й досі, якби не вмішалась свекруха. І шлюб розпався. Я не вагітніла впродовж трьох років. І так розлучились. І кохання своє я не забула і не розлюбила. Зараз прекрасно почуваюсь і без штампу. От лиш виносити дитя не можу. Але то все в Божих Руках. Отака скорочена історія. Кохаймо і кохаймось дівчата, бо МИ того варті)))

Offline Ірина1111

• Своя Мамка
  • Репутація: +81/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Цитувати
От лиш виносити дитя не можу. Але то все в Божих Руках
треба молитися і Матінка Божа допоможе, тільки вірити і скоро будеш бавити маиеньку лялю
[/url]

Сказали спасибо: куклочка, Христуся

Online Санька32

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +171/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Саша
Яка ж я сонна сьогодні :( відчуття ніби піску насипали в очі  d24...Погода помінялася і одразу погіршилося моє самопочуття...Як же хочеться  d120 d120 d120....
Прежде, чем гoворить МНЕ, как вoспитывать МОЕГО ребенка, покажите СВОЕГО идеального!

Offline Чорничка

• Свідома Мамка
  • Репутація: +69/-0
  • In love with books and languages
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
А я би пішла якусь мову вчити. На якісь танці/йоги/гімнастики для себе. На якісь курси перукарів/масажистів/кравців/кулінарів ітд. Книжки б читала. Фільми б дивилась. Висипалась би по-людськи. Як можна сумувати за чоловіком коли стільки можливостей навколо і дітьми не прив,язаний до дому.
Ех.

Подумала і додала ще: [time]21 Жовтень 2017, 21:59:55[/time]
Саша, питалася за репетитора з італійської, на жаль, нічим не поможу. Вибачайте.
Жить у нас интересно, но нервно. Поэтому мы веселые, но злые.

Online Мафросія

• Ніколи не припиняй посміхатися, бо хтось може закохатися в твою посмішку!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +173/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ярик 14 років, Влад 8 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Головне вірити і щиро молитися,  і все буде.  Моїй сестрі 38, була позаматкова,  трубу вирізали.  Інша непрохідна.  Але ми віримо, надіємося,   молимося, Боженька добрий.  І дає тоді людині,  коли вона готова.  Йому краще знати.  Мій синочок другий такий довгоочікуваний ,  тому різниця між дітьми  майже 14 років.  Я кілька років по пару раз за рік лежала в гінекології з кровотечами,  ставили різні діагнози,  про вагітність і мови не могло бути.  А тут як прийшла до лікаря з узд,  що вагітна,  то не повірив,  направив на узд в них ще раз!!!  Потім стільки слів було,  що не виношу,
І песарій ставити -  я відмовилася,  і додаткових обстежень,  познахолили купу торч-інфекцій,  і патологію дитині по узд ставили,  ох... Я щиро вірила,  що все буде добре.  Віра -  це велика сила!  І Ви вірте,  не здавайтеся.  Я їхала до Зарваниці,  молилася там так,  що сльози по щоках текли,  а я не замічала просто... То багато можна розказати.....

Online Санька32

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Саша, питалася за репетитора з італійської, на жаль, нічим не поможу. Вибачайте.
Я вже всю естраду італійську 60-70-их років вивчила,а про що співають повністю не розумію.... ;) Поки не знайшла репетитора-вчу сама слова...
Прежде, чем гoворить МНЕ, как вoспитывать МОЕГО ребенка, покажите СВОЕГО идеального!

Сказали спасибо: Чорничка

Online Санька32

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Головне вірити і щиро молитися,  і все буде.  Моїй сестрі 38, була позаматкова,  трубу вирізали.  Інша непрохідна.  Але ми віримо, надіємося,   молимося, Боженька добрий.  І дає тоді людині,  коли вона готова.  Йому краще знати.  Мій синочок другий такий довгоочікуваний ,  тому різниця між дітьми  майже 14 років.  Я кілька років по пару раз за рік лежала в гінекології з кровотечами,  ставили різні діагнози,  про вагітність і мови не могло бути.
Мені колись казали лікарі що не матиму дітей,але я навіть на секунду не сумнівалася що матиму дитину...Правда на другу дитину не могла наважитися і дотепер маю багато сумнівів..Та все ж надіюся буду мамою вдруге,а між дітьми буде різниця 20 років  d9

Offline @Лисичка@

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +238/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Лисичка
Якщо комусь потрібен Біопантенол Бебі, пишіть  :flv
Дерматолог назначив, а в нас інд.чутливість на череду :(

Offline Едель

• Свято наближається-свято наближається-поспіша-а-й :))
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +270/-0
  • Життя прекрасне коли тобі всього 8 років:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
А я би пішла якусь мову вчити. На якісь танці/йоги/гімнастики для себе. На якісь курси перукарів/масажистів/кравців/кулінарів ітд. Книжки б читала. Фільми б дивилась. Висипалась би по-людськи. Як можна сумувати за чоловіком коли стільки можливостей навколо і дітьми не прив,язаний до дому.
Ех.

Ех...і я б тим всім зайнялась якби хтось з малечею сидів d3
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!

Сказали спасибо: куклочка, Ключик, vibibi, Чорничка

Offline Akylka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +18/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталі
щодо мови, пробували використовувати програму ЛінгваЛео для нової мови?

Offline **Надюшка**

• Активна Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дівчинка 10 років і хлопчик 2 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Надя
Ех.

Ех...і я б тим всім зайнялась якби хтось з малечею сидів d3
І я б так само. Але  малеча не дає такої можливості

Offline Stela

• Своя Мамка
  • Репутація: +55/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марійка(5р.), Іринка (1р.)
  • Ваше справжнє ім’я: світлана
Чорничк, -можна сумувати за чоловіком--та ваші слова дуже доречні--я коли чоловік був у Польщу наважилась на коротку стрижку, капітально схудла( це так вйшло бо малі добре мені помагали) робила вправи на спину, бо ходити нормально не могла--то як приїхав --не впізнав. І займатись треба чимось що дійсно до вподоби--тоді не так сумно. (я хотіла східного танцю навчитись--але лиш на компі дивилась уроки, бо дитина мала була.)
Перш ніж лаяти дитину, згадай себе в його віці, погладь його по голові, поцілуй і йди пий свою валер'янку.

Online Санька32

• Досвідчена Мамка
    • Награды
дівчатка порадьте де можна купити або замовити хорошу постільну білизну..І з якої тканини вибирати??

Online Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +589/-10
  • 1-ий клас закінчено...Ура!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана

Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра

Online Олівія

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +634/-0
  • Дуже багато було добре зроблено не тим людям
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Я так відлежала  того тижня цілу недільку після диско  d30 ну його..... Більше так не хочу.
Завтра іду з малою на мультик  d41
Самое большое счастье - чуствовать, что тебя люблят.
Не знать, а чуствовать!