Автор Тема: Клуб мамочок-90! Говоримо на будь-які теми або просто лялякалка :)  (Прочитано 39839 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline IrysyaАвтор темы

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +673/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Як символічно ;) перший день нового місяця - нова лялякалка, та ще й ювілейна smile336 Святкуймо d61  d30

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Філософія прибирання житла і не тільки) - удосконалюємося разом!

Offline Санька32

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +176/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Саша
Сьогодні так тепло було d9 я зняла пальто і йшла в одній блузці..Не памятаю такого за все своє життя.щоб в лютому знімала на вулиці верхній одяг
Прежде, чем гoворить МНЕ, как вoспитывать МОЕГО ребенка, покажите СВОЕГО идеального!

Offline Eliss

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +25/-0
  • Все буде добре!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Наступного тижня холодніше буде, ше не весна
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +595/-10
  • 1-ий клас закінчено...Ура!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Продовжу тему :) білок не чоловіку, а збити з соком лимонним і зробити маску або зі змеленим мигалем- тоді скраб
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра

Сказали спасибо: vibibi, Чорничка

Online Едель

• Свято наближається-свято наближається-поспіша-а-й :))
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +272/-0
  • Життя прекрасне коли тобі всього 8 років:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!

Сказали спасибо: Ключик, vibibi, Чорничка

Offline IrysyaАвтор темы

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +673/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Я памятаю десь на початку 2000 (або у січні, або в лютому) було так теплезно, що моя бабуся ходила у футболці кілька днів
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Філософія прибирання житла і не тільки) - удосконалюємося разом!

Сказали спасибо: Ауроратен

Offline Санька32

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Наступного тижня холодніше буде, ше не весна
Та то ще завтра буде тепло-потім похолодає...Мені так хочеться весни-вже навіть вязані кофти поскладала на верхню поличку-тошнить від зимового гардеробу d24 В кімнаті знову китаайська троянда розквітла-ій теж подобається d120 d120
Цитувати
Я памятаю десь на початку 2000 (або у січні, або в лютому) було так теплезно, що моя бабуся ходила у футболці кілька днів
2000взагалі теплий був..особливо осінь..Я лежала в роддомі на збереженні..а тоді було строго-нікого не випускали з відділення погуляти на вулицю-то я через вікно вистрибувала і в халаті собі гуляла d30 d30 d30
Прежде, чем гoворить МНЕ, как вoспитывать МОЕГО ребенка, покажите СВОЕГО идеального!

Сказали спасибо: ♡Таня

Offline Vn

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +849/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дiвчинка
  • Ваше справжнє ім’я: Вероніка
І я шалено хочу весни d9 Зняти цей весь теплий одяг і, насолоджуючись ніжним сонечком, дивитись як все прокидається після сплячки d120
Розпив оригінальних парфумів Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

e-p.prom. Колготи, легінси, шкарпетки, білизна Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Kancpartner. Дитячі іграшки,канцтовари.  Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Color-it.Все для школи,офісу,дому,іграшки. Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Кarina: щітки для волосся, перукарське, манікюрне приладдя Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Залишки з моїх СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: Ключик

Offline інессс

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +237/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
Дякую  дівчатка,  вже знайшла номер знайомої , яка працює в тому відділі де лор на мазепи.  Завтра наберу, взнаю коли можна підійти.
Жаль, що проходить літо, а не війна...

Offline Христуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +87/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христя
Інночко, поправляйтесь!

Не Люблю спеку, але вже так намерзлась на роботі, що капець. Хочу вже теж трошка тепла. А не думати, у щоб то ще закутатись, щоб не мерзнути??))

Сказали спасибо: інессс

Offline Санька32

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Інночко, поправляйтесь!

Не Люблю спеку, але вже так намерзлась на роботі, що капець. Хочу вже теж трошка тепла. А не думати, у щоб то ще закутатись, щоб не мерзнути??))
Термобілизна.Можна навіть економ варіант..або фліски..або на крайній випадок лижні штани купити на секонді....

Offline Stela

• Своя Мамка
  • Репутація: +57/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марійка(5р.), Іринка (1р.)
  • Ваше справжнє ім’я: світлана
ви дуже влучно сказали--економыя маэ бути економною z5 білок збити з  цукром і дітям замість солодощів. І я не жартую--колись ми з братом двоюрідним як самих вдома лишали у 6-7 років, то самі собі крем такий робили--вилкою по черзі збивали, а в кінці дрібка розчинної кави. А серйозно --то зловила себе на тому що теж забагато на собі економлю. Та не до маразму ж. Знаю жінку якій пропало 40 тисяч рублів на книжці, потім чоловік поїхав на заробітки заробляв у доларах у 90-хх довго, то жили вони далі скромно, проте їх обікрали на досить велику доларову суму, то вона мало не збожеволіла. І воно того варте??
Перш ніж лаяти дитину, згадай себе в його віці, погладь його по голові, поцілуй і йди пий свою валер'янку.

Сказали спасибо: gruzinochku, vibibi, ♡Таня

Offline Санька32

• Досвідчена Мамка
    • Награды
ви дуже влучно сказали--економыя маэ бути економною z5 білок збити з  цукром і дітям замість солодощів. І я не жартую--колись ми з братом двоюрідним як самих вдома лишали у 6-7 років, то самі собі крем такий робили--вилкою по черзі збивали, а в кінці дрібка розчинної кави. А серйозно --то зловила себе на тому що теж забагато на собі економлю. Та не до маразму ж. Знаю жінку якій пропало 40 тисяч рублів на книжці, потім чоловік поїхав на заробітки заробляв у доларах у 90-хх довго, то жили вони далі скромно, проте їх обікрали на досить велику доларову суму, то вона мало не збожеволіла. І воно того варте??
Та кожна жінка старається зекономити і мабуть в першу чергу на собі..Головне не перегинати палицю-мінімальний набір косметики для обличчя і волосся має бути в арсеналі кожної жінки..Я наприклад скромно одіваюся і весь мій одяг поміститься на 2поличках шафи-та речі там базові,які можна чимсь доповнити і вже виглядаєш як цукерочка d30..В мене свекруха економна до маразму-навіть святкові страви заморожує щоб потім доїдати на наступні свята ,зате весілля робила на 350людей і всяких алкашів споювала..Ніколи такого не розуміла...Скупий платить двічі-в одному місці зекономиш..в іншому втратиш в 2рази більше..

Сказали спасибо: vibibi, MaryAnn04

Offline div4unk@

• байдужі "все знають", а активні - вчаться !
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +206/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
Та кожна жінка старається зекономити і мабуть в першу чергу на собі..Головне не перегинати палицю-мінімальний набір косметики для обличчя і волосся має бути в арсеналі кожної жінки..Я наприклад скромно одіваюся і весь мій одяг поміститься на 2поличках шафи-та речі там базові,які можна чимсь доповнити і вже виглядаєш як цукерочка d30..В мене свекруха економна до маразму-навіть святкові страви заморожує щоб потім доїдати на наступні свята ,зате весілля робила на 350людей і всяких алкашів споювала..Ніколи такого не розуміла...Скупий платить двічі-в одному місці зекономиш..в іншому втратиш в 2рази більше..
якшо жінка економить на собі, то треба переглянути мілу левчук і почитати статті валяєвоі Щоб вирішити проблеми у своій голові

Подумала і додала ще: [time]02 Лютий 2018, 06:47:55[/time]
я памятвю, січееь, і без куртки в школу

Сказали спасибо: gruzinochku

Offline Lyubа

• Не важливо скільки днів в твоєму житті...Важливо скільки життя в твоїх днях...
  • Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +152/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
 :hi всім гарного сонячного настрою!і хорошого дня!нарешті п'ятниця  d41 кінець робочого тижня...що мене дуже радує....
дівчатка,хто розуміється як мають виплачувати лікарняні по хворобі дитини? бо мені за 9 днів нарахували аж 300грн....щось то ну дуже мало  d35

Сказали спасибо: vibibi, ♡Таня

Offline Ароматна

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +439/-18
  • мама
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Яка робота, який стаж?
Вам вже платять 100%?

...Яке воно щастя, тепер точно знаю,
Коли дві любові в одну доливають,
Приходить до тями в небеснім горнятку,
Частинка від мами, частинка від татка...

Offline svitlana88

• Своя Мамка
  • Репутація: +148/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
:hi всім гарного сонячного настрою!і хорошого дня!нарешті п'ятниця  d41 кінець робочого тижня...що мене дуже радує....
дівчатка,хто розуміється як мають виплачувати лікарняні по хворобі дитини? бо мені за 9 днів нарахували аж 300грн....щось то ну дуже мало  d35
залежить від стажу роботи є 60, 80 і 100%
AVON деталі в приват, знижки