Автор Тема: Клуб мамочок-90! Говоримо на будь-які теми або просто лялякалка :)  (Прочитано 39856 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Kseniya81

• Своя Мамка
  • Репутація: +158/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Антоніна, 7 років
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Всім доброго ранку і гарного дня

Сказали спасибо: Oksano4ka, Христуся, vibibi, ♡Таня

Offline Kseniya81

• Своя Мамка
  • Репутація: +158/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Антоніна, 7 років
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
:hi всім гарного сонячного настрою!і хорошого дня!нарешті п'ятниця  d41 кінець робочого тижня...що мене дуже радує....
дівчатка,хто розуміється як мають виплачувати лікарняні по хворобі дитини? бо мені за 9 днів нарахували аж 300грн....щось то ну дуже мало  d35
настільки я знаю, якщо на лікарняний щодо хвороби дитини то платять 100% незалежно від віку.

Сказали спасибо: Lyubа

Offline Lyubа

• Не важливо скільки днів в твоєму житті...Важливо скільки життя в твоїх днях...
  • Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +152/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
:hi всім гарного сонячного настрою!і хорошого дня!нарешті п'ятниця  d41 кінець робочого тижня...що мене дуже радує....
дівчатка,хто розуміється як мають виплачувати лікарняні по хворобі дитини? бо мені за 9 днів нарахували аж 300грн....щось то ну дуже мало  d35
залежить від стажу роботи є 60, 80 і 100%
стаж 8 років якщо з декретом...або5без декрету
сказали що цих 300грн виплатила установа..а ркшту соц страх виплатити має

Offline Akylka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +20/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталі
Люба, Вам прийде ще доплата, так зробили що організації платять свої 5чи 10% , а потім соцтрах все виплачує, для лікарняних у вас стаж рахується 8 років, треба просто почекати, в мене в середньому 2-3 тижні було взалежності коли надала лікарняний, початок-середина-кінець місяця

Сказали спасибо: Lyubа

Offline Лана87

• Активна Мамка
  • Репутація: +20/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Дівчата допоможіть! Може хто точно знає, гінеколог написала здати аналіз на гормон 2-4 день циклу, тобто це я можу здати 2, 3, 4 день місячних чи тільки 2 або 4? і якщо місячні почалися у другій половині дня чи можна вважати цей день початком циклу?

Offline Санька32

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +176/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Саша
Дівчата допоможіть! Може хто точно знає, гінеколог написала здати аналіз на гормон 2-4 день циклу, тобто це я можу здати 2, 3, 4 день місячних чи тільки 2 або 4? і якщо місячні почалися у другій половині дня чи можна вважати цей день початком циклу?

Можете здати 2.3 .4 циклу..Немає значенняґ час в який почались місячні-то перший день циклу..
Прежде, чем гoворить МНЕ, как вoспитывать МОЕГО ребенка, покажите СВОЕГО идеального!

Сказали спасибо: Лана87

Offline gruzinochku

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +295/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліза 6р.
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
ви дуже влучно сказали--економыя маэ бути економною z5 білок збити з  цукром і дітям замість солодощів. І я не жартую--колись ми з братом двоюрідним як самих вдома лишали у 6-7 років, то самі собі крем такий робили--вилкою по черзі збивали, а в кінці дрібка розчинної кави. А серйозно --то зловила себе на тому що теж забагато на собі економлю. Та не до маразму ж. Знаю жінку якій пропало 40 тисяч рублів на книжці, потім чоловік поїхав на заробітки заробляв у доларах у 90-хх довго, то жили вони далі скромно, проте їх обікрали на досить велику доларову суму, то вона мало не збожеволіла. І воно того варте??
знаю...Що зле і дуже - бо в житті всяке буває та у мене тільки тому -немає заначок.Для чого мені це-на чорний день.Та не хочу я того чорного дня.Ну і немаю реально звідкіля відокремлювати якісь кошти, щоб збирати...Немає-ледве на життя - щоденне і це без хворіб - вистачає.Бо не вважаю їжу та певний одяг (не цацки-золото і дорогу косметику та парфуми-цього нмаю) - якимось особливим задоволенням.Це просто життя і на життя треба  і немало - в наш час

Сказали спасибо: vibibi

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +595/-10
  • 1-ий клас закінчено...Ура!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
 :hi Гарного настрою  :)
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра

Offline Санька32

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +176/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Саша
Цитувати
Що зле і дуже - бо в житті всяке буває та у мене тільки тому -немає заначок.Для чого мені це-на чорний день.Та не хочу я того чорного дня.
"Чорного дня"ніхто не хоче. але інколи біда приходить звідки не чекаєш..Якщо якась серйозна хвороба-в лікарню без грошей можна і не дивитися.Моя дитина по лікарняз з 2003р..це і Київ і Євпаторія і разів 30 Франківськ..Коломия-не одна "заначка"пішла і не одна ЗП і навіть люди допомагали..Якщо є змога відкладати-це варто робити...От тільки в більшості сімей нема з чого відкладати..а якщо щей малі діти.....
Прежде, чем гoворить МНЕ, как вoспитывать МОЕГО ребенка, покажите СВОЕГО идеального!

Сказали спасибо: vibibi, Чорничка

Offline Оксана55

• Активна Мамка
  • Репутація: +18/-0
    • http://покупочки.com.ua/
    • Награды
Усім привіт! Хто знає, де можна взяти костюм горобчика на прокат.

Offline gruzinochku

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +295/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліза 6р.
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Цитувати
Що зле і дуже - бо в житті всяке буває та у мене тільки тому -немає заначок.Для чого мені це-на чорний день.Та не хочу я того чорного дня.
"Чорного дня"ніхто не хоче. але інколи біда приходить звідки не чекаєш..Якщо якась серйозна хвороба-в лікарню без грошей можна і не дивитися.Моя дитина по лікарняз з 2003р..це і Київ і Євпаторія і разів 30 Франківськ..Коломия-не одна "заначка"пішла і не одна ЗП і навіть люди допомагали..Якщо є змога відкладати-це варто робити...От тільки в більшості сімей нема з чого відкладати..а якщо щей малі діти.....
так-ти права-саме - немає з чого...

Подумала і додала ще: 02 Лютий 2018, 12:18:51
Усім привіт! Хто знає, де можна взяти костюм горобчика на прокат.
"Прокат карнавальних костюмів.Великий вибір для дітей до 15 років.Костюми до свята осені, Хеллоуін,свята Миколая,Нового року,свята весни, випускні платя для садочків та початкової школи, сукні до першого причастя,вишиванки.Ціна від 50грн і вище,залежно від костюма.В наявності дорослі карнавальні костюми. 50% наших костюмів закуповуються в США. 35 шиються за власним дизайном, що робить їх неповторними і оригінальними і тільки15% закуповуються в магазинах України. Всі костюми , перед видачею, відпарюються паровою праскою, що являє собою дизінфекцію.
тел 0676027958 0666468520"

Online IrysyaАвтор темы

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +673/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
mish mish mish
До слова, в Україні найнижча температура у лютому була зафіксована у Луганську в 1893 році – -39 градусів морозу, а найвища +24 градуси тепла – у Роздольному у 1958 році.

За словами синоптиків, у лютому 2018 року температура буде трохи вище середньої, тож сильні морози не передбачаються.
Початок місяця почнеться з потепління, також очікуються опади у вигляді мокрого снігу. Тож буде сиро і вогко.
За словами синоптика Наталки Діденко, вже з 7-8 лютого варто готуватись до похолодання.
Але з 7-8 лютого до нас заходить чергове істотніше похолодання, – зазначила вона.
В Укргідрометцентрі додають, що незначне похолодання прогнозуються і на 15-20 лютого. Наприкінці місяця варто готуватись до снігопадів.
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Філософія прибирання житла і не тільки) - удосконалюємося разом!

Сказали спасибо: Ауроратен, vibibi

Offline наталя711243

• Активна Мамка
  • Репутація: +53/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: всі на А
  • Ваше справжнє ім’я: наталя
mish mish mish
До слова, в Україні найнижча температура у лютому була зафіксована у Луганську в 1893 році – -39 градусів морозу, а найвища +24 градуси тепла – у Роздольному у 1958 році.

За словами синоптиків, у лютому 2018 року температура буде трохи вище середньої, тож сильні морози не передбачаються.
Початок місяця почнеться з потепління, також очікуються опади у вигляді мокрого снігу. Тож буде сиро і вогко.
За словами синоптика Наталки Діденко, вже з 7-8 лютого варто готуватись до похолодання.
Але з 7-8 лютого до нас заходить чергове істотніше похолодання, – зазначила вона.
В Укргідрометцентрі додають, що незначне похолодання прогнозуються і на 15-20 лютого. Наприкінці місяця варто готуватись до снігопадів.
я десь вичитала нині що 7 лютого має бути мінус 20

Offline Bile Sonce

• я-квадромама)
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +134/-0
  • До мене тільки на ''ти''
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Валерія 21.12.08, Віталій 26.11.10, Вікторія 25.09.14,Олексій 10.07.17
  • Ваше справжнє ім’я: Євгенія
mish mish mish

я десь вичитала нині що 7 лютого має бути мінус 20
Як я не хочу вже ні снігу, ні морозу! Так класно, коли дітей на вулицю виштовхав і гуляєш собі з ними досхочу d102 :sling. А так короткими перебіжками до школи і назад. Довше одягаєш всіх, ніж тої прогулянки mish
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: Ауроратен, vibibi

Offline Eliss

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +25/-0
  • Все буде добре!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Хай ще трохи буде мороз, якраз грип почався
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Online IrysyaАвтор темы

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +673/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
У свекрухи в селі пів школи грипує

Мене найбільше вразило +24 d30
Останні 3 дні краса гуляти каляскою d9
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Філософія прибирання житла і не тільки) - удосконалюємося разом!

Сказали спасибо: Чорничка

Offline lyiza

• Своя Мамка
  • Репутація: +32/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Лілія
І я вже тепла хочу, морозу в Різдво хотілося

Сказали спасибо: Чорничка