Автор Тема: Правила введення прикорму  (Прочитано 21357 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline trisch

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +257/-0
  • душа погрузилась в осень....
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Януся і Юляся
  • Ваше справжнє ім’я: оля
Re: Правила введення прикорму
« Reply #119 : 02 Березень 2013, 20:01:46 »
Та як іх обходити :/Вони заполонили пів міста d109
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline happy mom

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +170/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #120 : 02 Березень 2013, 20:04:46 »
Цитувати
а щоб небуло алергії треба до пів року давати всьо і головне шоколатки і цукерки тодіф точно не буде алергії Дівчата в мене дійсно чуть пара з вух не пішла я думала що кріз землю провалюся від їхньої дурості!!!!!А взагалі це у багатьох такі методи,багато хто не готує діткам ніякі супчики.пюре,творожки і йогурти все що є в хаті все і дають і важають що це нормально а таких мамочок як ми просто зневажають!
мені не можна таке читати,бо я теж закипаю d109 я б таких "мамочок"  d105

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +726/-0
  • Найкраще, що ми можемо дати нашим дітям - це любов
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
« Reply #121 : 02 Березень 2013, 21:11:05 »
Начиталася я тут... і сумно стало. Практично у кожному колективі, де буваю, стикаюся з подібними висловлюваннями, але як педіатр стараюсь пояснити, як правильно вводити прикорм. Та, нажаль, більшість не чують або не хочуть торкатись цієї теми у моїй присутності. А ви хочете, щоб вас слухали... Молодці, що дбаєте про здоров'я своїх дітей, так тримати!  z4
Цитувати
щоб небуло алергії треба до пів року давати всьо і головне шоколатки і цукерки тодіф точно не буде алергії
прочитала і згадала роботу  :) Як часто я це чую, але насправді все навпаки... z2
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline Євдокія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +80/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #122 : 02 Березень 2013, 21:22:08 »
Цитувати
Як часто я це чую, але насправді все навпаки... сумний
та ясно що навпаки і кожна здорово-мисляча людина це розуміє,тут навіть фахівця не потрібно,але у нас у суспільстві багато хто керується порадами бабусь і прабабусь а ще сусідкам і т.д.а елеметарно проконсольтуватися з лікарем або просто почитати про наслідки такого прикорму(зараз цієї інформації повно) ніхто не хоче!я просто завжди кажу тільки щоб від цієї дурості діти не страдали,бо потім лежать такі манявки у інфекційній з дисбактеріозом чи ще з якоюсь бідою і мені їх дуже дуже жаль! z1

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #123 : 02 Березень 2013, 21:51:14 »
Цитувати
керується порадами бабусь і прабабусь а ще сусідкам і т.д.а елеметарно проконсольтуватися з лікарем
це найбільша перешкода "ми так годували і було все добре!". Але і деякі лікарі старшого віку у цьому переконані і теж рекомендують ранній прикорм  z2
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline trisch

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +257/-0
  • душа погрузилась в осень....
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Януся і Юляся
  • Ваше справжнє ім’я: оля
« Reply #124 : 02 Березень 2013, 22:20:07 »
Ні щоб протоколами керуватися,,вони так на око...мене це вбиває,,молодим не дають працювати і ще й таке радять d109

Offline Uly@nk@ Mala

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +391/-1
  • ...все, що віддав, - твоє!
    • Награды
« Reply #125 : 02 Березень 2013, 22:27:16 »
Віра, якщо дозволите, я б хотіла задати вам питання.
Ось дивіться, є визначені правила і норми: в шість місяців дитині можна 50-100мл овочевого пюре і т д... А якщо мій малюк хоче більше? Що робити? Він у мене важить 9 кг, хлопчик великий, хоче їсти (ттт, нівроку). Навіть в роддомі в перші дні з'ідав 60 мл суміші (лікарі радили давати 30мл) - ми догодовували перший місяць.
Так от, я даю згідно норм, проте бачу, що дитина справді хоче їсти і не наідається - після цього їсть грудне молоко як зазвичай. То я правильно роблю чи все ж таки давати більше, враховуючи що малюк більшенький? Все ж таки норми - це норми... і напевне треба враховувати індивідуальність дитинки  d130

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +584/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #126 : 02 Березень 2013, 23:19:13 »
Цитувати
після цього їсть грудне молоко як зазвичай
Мій теж їсть, я свідомо даю, щоб прикорм краще перетравлювався. Мені здається, що витісняти годування прикормом - це теж ще радянська практика і до року грудне молоко має займати більшу частку в раціоні, ніж прикорм. Ми ж даємо прикорм, щоб познайомити (особливо в 6-7 місяців), а не нагодувати. Читала, що енергетичне значення він має десь після 9. І консультанти з ГВ застерігають, щоб не перегодувати (так само пишуть і прихильники педагогічного прикорму), бо дитина може переїсти чогось і втратити інтерес до нього. Я знаю такі випадки, коли малюки дуже гарно спочатку їли, а потім вже не хотіли, коли ефект новизни втрачався. А ще вони застерігають, що дитина, яка їсть великі порції прикорму, може відмовитися від грудей, а в мами знизиться лактація.
Я от малу саме так годувала: витісняла прикормом годування грудьми і мучилась, коли груди переповнені, а дитина поїла овочі, і я груди не даю, бо не положено (у мене було багато книжок, одна з них просто чудесна, видана десь у 60-их рр. про дитяче харчування. Як згадаю про кашу 10 процентну на коров'ячому молоці, яку я варила малій з 6 місяців - жесть d107). А от годування за вимогою таке виключає, дитина до року смокче часто і запиває грудьми тверду їжу. Мій їсть деколи зовсім трошки і від грудей після прикорму відбивається, а деколи може ще добряче собі хильнути d103. Обходиться лише пюре чи кашею тоді, коли мене нема і з ним сидить чоловік, у таких випадках прикорм справді виручає.

Offline Uly@nk@ Mala

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #127 : 02 Березень 2013, 23:30:31 »
Я не проти після прикорму давати груди, а навпаки підтримую це. Просто я хотіла дізнатись ваші думки щодо 100 мл приміром. Адже для різних діток це різна доза

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
« Reply #128 : 02 Березень 2013, 23:58:51 »
Ой, що це в мене за бузьок у повідомленні? d107
Уляна, я не лікар, але думаю, що для ознайомлення Богданчикові вистачить :).
Цитувати
вперто не хоче їсти нічого з прикорму
В мене Ромчик так поводився. Перший день-два їв печене яблуко, далі відвертався, потім те саме з овочами, з сирим яблуком, з купованими пюре, з домашніми пюре... Більш-менш їв лише каші, я варила сама, а потім давала печене яблуко туди або банан. Наварю, він поплюється, почне плакати, і закінчується все грудьми. А в рік у нас гемоглобін виявився 80, а потім знайшовся власоглав. Коли прогнали глисти і пропили ліки від анемії, малий став їсти краще. Досі не знаю, що тут причина, а що наслідок. Хоча важив він більше, ніж молодший, хоча молодший, дякувати Богу, прикорм їсть.
Читала, що в таких випадках не треба забирати ГВ, бо діти тоді взагалі нічого не їдять. Думаю, якщо аналізи нормальні, гемоглобін у нормі, дитина жвава, не переймайтеся, їжте ціцю на здоров'я, а прикормом не насилуйте. Все одно рано чи пізно почне їсти дорослу їжу.

Offline Uly@nk@ Mala

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #129 : 03 Березень 2013, 10:51:25 »
Цитувати
Ой, що це в мене за бузьок у повідомленні?]
І я подумала, до чого ти там бузька вліпила?  d143 А може це намьок на четверту дитину?  d27 d27 d27
Цитувати
Уляна, я не лікар, але думаю, що для ознайомлення Богданчикові вистачить
Та вже я перехвалила  d110. Гречану кашу погано їсть, кривиться і відвертається... То він так овочі, а головне гарбузик, хотів їсти

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #130 : 03 Березень 2013, 16:57:27 »
Цитувати
Віра, якщо дозволите, я б хотіла задати вам питання.
Ось дивіться, є визначені правила і норми: в шість місяців дитині можна 50-100мл овочевого пюре і т д... А якщо мій малюк хоче більше? Що робити? Він у мене важить 9 кг, хлопчик великий, хоче їсти (ттт, нівроку). Навіть в роддомі в перші дні з'ідав 60 мл суміші (лікарі радили давати 30мл) - ми догодовували перший місяць.
Так от, я даю згідно норм, проте бачу, що дитина справді хоче їсти і не наідається - після цього їсть грудне молоко як зазвичай. То я правильно роблю чи все ж таки давати більше, враховуючи що малюк більшенький? Все ж таки норми - це норми... і напевне треба враховувати індивідуальність дитинки
Збільшувати порцію прикорму не потрібно, бо розтягнеться шлунок, а дитина буде все більше хотіти їсти. Це може закінчитись ожирінням і порушеним обміном. Все потрібно в міру  :)
Цитувати
Ой, дівчата, а нашому козаку вже 11 місяць пішов, а він майже виключно на ГВ  вперто не хоче їсти нічого з прикорму, тільки грудне молоко, я вже й хвилюватися трохи почала, бо зараз такий період, що немає ні овочів, ні фруктів, тобто мені явно не вистачає вітамінів, боюся аби в дитини не було авітамінозу
Прикорм, крім вітамінів і мікроелементів містить клітковину, яка допомагає роботі ШКТ. Крім того, це поступове звикання до твердої їжі (в 11 міс. мав би вже їсти маленькі шматочки, вчитись жувати...). Бо якщо буде тільки молоко і блендерна їжа можливі розлади травлення. Попробуйте урізноманітнити прикорм смаком і виглядом (подати цікаво). В такому віці дитина може чимось зацікавитись. Дайте йому ложку, хай їсть сам (чи руками) і т.д. Можливо дати яблуко в ніблер. Експериментуйте  ;)

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
« Reply #131 : 03 Березень 2013, 20:34:24 »
Цитувати
А може це намьок на четверту дитину?
От добра жінка. Мене в зоопарк заберуть, як прийду після трьох кесарських ще на одне d16. До речі, в мене останнім часом купа таких намьоків, аж страшно стає  :)
А гречку я даю з печеним яблуком (варю пластівці, додаю туди печене яблуко і блендерю) або з бананом. То ми це дико любимо, особливо, якщо з бананом.

Offline Євдокія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +80/-0
    • Награды
« Reply #132 : 03 Березень 2013, 21:07:08 »
emeli У мене до вас теж питання в мого Тарасика алергія на моркву,печінку,жовток(варений),чим можна замінити ці продукти адже у них дуже багато вітамінів,і чи треба їх взагалі чимось заміняти???????

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #133 : 03 Березень 2013, 22:21:59 »
Цитувати
emeli У мене до вас теж питання в мого Тарасика алергія на моркву,печінку,жовток(варений),чим можна замінити ці продукти адже у них дуже багато вітамінів,і чи треба їх взагалі чимось заміняти???????
Якщо тільки на ці продукти алергія їх потрібно виключити з раціону хоча б на рік, далі можна попробувати вводити знов. Якщо ви даєте інші овочі і м'ясо - цього достатньо. Жовток попробуйте перепилиний, якщо також алергія - виключайте з раціону.

Offline smix

• Своя Мамка
  • Репутація: +168/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Емілія
« Reply #134 : 03 Березень 2013, 23:45:55 »
Мамки, я теж планую в 6 міс ввести прикорм. Я читала цю темку і побачила , що потрібно максимально давати дитині 50-100мл пюре. Мені цікаво до якого це віку ? Бо я не знайшла де ці норми написані d100

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #135 : 04 Березень 2013, 08:39:15 »
Цитувати
Збільшувати порцію прикорму не потрібно,
Як це не потрібно, дитина росте і відповідно потребує більше. Тай треба враховувати індивідуальні параметри, адже малюк повинен з"їдати 1/6 своєї маси за добу, а якщо в Уляни малюк більшенький, то думаю норма для них трошки відрізняється від загальних, та й вам вже майже 7 місяців, навіть по загальних нормах треба вже їсти 150 грам пюре.