Автор Тема: Ускладнення пологів:опущення органів малого тазу, зміни шийки матки, грижі і їх лікування.  (Прочитано 5383 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline setyaАвтор темы

• Своя Мамка
  • Репутація: +45/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимко, Денисик
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
У мене проблема...Після родів пройщло 2 тижні..Роди другі- вроді без великих ускладнень пройшли-2 невеликі зовнішні шви...Вчора коли ставила вагінальну свічку намацала біля входу щось велике і кругле-то напевно шийка матки....я була в шоці!!!...нічого подібного не чекала....знаю,що бувають випадіння і опущення органів малого тазу....але думала то лиш у старших жінок..а мені лише 27...і не знаю наскільки це серйозно, наскільки це виліковується, що робити далі.....може хтось стикався з такою проблемою....поділіться досвідом, будь-ласка...

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Не терплю, когда от меня чего-то ждут. У меня сразу же появляется желание сделать все наоборот.  
Ж.П.Сартр.

Offline Сянка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +337/-2
  • мир создан для того, чтобы я в нем мурликала
    • Награды
Головне-не переживайте! Я думаю, все не так страшно, як ви собі думаєте. Думаю, треба якнайшвидше до лікаря.

Offline setyaАвтор темы

• Своя Мамка
    • Награды
До лікаря звичайно піду, але хотіла б мати побільше інформації...невже ніхто з таким не стикався?
Не терплю, когда от меня чего-то ждут. У меня сразу же появляется желание сделать все наоборот.  
Ж.П.Сартр.

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
Я перший раз після родів була в лікаря чез тиждень після пологів, то він одразу сказав, що я сильно тужилась і є трохи опущення. На моє "і що робити", сказав нічого d104. Я правда не дуже розглядала як було d100, але зараз все добре, мабудь то з часом проходить, бо вже через 2 місяці була в іншого Г то мені нічого не казали

Offline setyaАвтор темы

• Своя Мамка
    • Награды
Не знала, що можна так швидко йти на огляд....в роддомі сказали через місяць після родів....думала, що до місяця туди ніхто не дивиться... d104
Ж.П.Сартр.

Offline іскринка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
В моєї подружки таке було,то лікар їй призначив свічки,а потім вона якісь спеціальні тампони ставить,і що півроку ходить на огляд

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
Цитувати
Не знала, що можна так швидко йти на огляд
я йшла, бо мала високу температуру, якесь там запалення було. А через 2 місяці, то вже звичайний післяпологовий огляд

Offline TinaTi

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +359/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Опущення органів малого тазу ( Пролапс)
Опущення матки – це порушення її положення в черевній порожнині, що характеризується зміщенням дна і шийки матки відносно нормальної кордону. Найчастіше опущення матки не відбувається ізольовано і супроводжується зміщенням до низу піхви. Які ж причини опущення матки жінки?

Опущення матки може спостерігатися в будь-якому віці, однак, чим старше жінка, тим вище ймовірність виникнення цієї проблеми. Основні причини опущення матки:

• вроджені вади м’язів і фасцій малого тазу;

• операції на статевих органах;

• травми матки, піхви та промежини під час пологів (особливо глибокі розриви промежини);

• дефіцит гормонів естрогенів;

• дисплазія сполучної тканини. Є також ряд провокуючих факторів, що підвищують ймовірність виникнення проблеми:

• численні вагітності;

• важка фізична праця;

• спадкова схильність;

• підвищений внутрішньочеревний тиск, (пухлини, запори, кашель та ін.)

Головні симптоми і причини

Опущення матки на початку захворювання проявляється тягнуть, ниючими болями внизу живота. Також може з’являтися відчуття тиску в цій області, в крижах і попереку. Багато пацієнток скаржаться на болючість під час інтимної близькості і поява виділень з піхви. Іноді жінки акцентують увагу на тому, що відчувають чужорідне тіло у піхві. Неправильне розташування матки відбивається і на менструальному циклі, а в деяких випадках призводить до безпліддя. При вираженому опущенні матки вона може виглядати з статевої щілини (освіта з матовою, потрісканою поверхнею). При відсутності лікування випадає матка покривається пролежнями і може бути інфікована через постійну травматизації при русі.

Діагностика і причини

Першим інформативним етапом у постановці діагнозу є гінекологічний огляд і кольпоскопія.При виявленні невеликого зсуву доктор ставить жінку на облік і спостерігає за розвитком захворювання. Якщо ж хвороба зайшла далеко і потрібне активне лікування, то попередньо проводиться повне обстеження, що включає:

• УЗД органів малого тазу;

• діагностичне вишкрібання матки з наступним мікроскопічним дослідженням отриманого матеріалу;

• мазки на ступінь чистоти піхви;

• посів на атипові клітини;

• бакпосев сечі, що виявляє інфекції сечовидільної системи.

Також необхідні консультація і огляд уролога і проктолога з проведенням при необхідності додаткових досліджень. Це проводиться для оцінки стану прямої кишки і сечового міхура – «сусідів» матки. Опущення матки – стан, що вимагає активного та комплексного лікування.Терапія підбирається лікарем індивідуально в кожному конкретному випадку й залежить від ступеня опущення, супутніх захворювань, віку.

Способи лікування і причини

Консервативне лікування. При невеликому опущенні матки можна обійтися і без операції.Комплекс методів впливу включає в себе: замісну гормональну терапію (загальна і місцева у вигляді мазей у піхву); лікувальну фізкультуру, відмова від важкої фізичної праці і підняття важких предметів. Хірургічне лікування. При відсутності ефекту від консервативного лікування або ж при важкому опущенні матки призначається хірургічне лікування. В даний час існує чимало операцій, основною метою яких є фіксація матки на її нормальному місці.Серед них: операції по зміцненню м’язів і фасцій тазового дна; фіксація матки шляхом зшивання між собою зв’язок, зміцнення зв’язок, що утримують матку. Найбільш радикальна операція – видалення матки, вона проводиться в тих випадках, коли немає необхідності зберігати дітородну функцію жінки.

Offline Juliya G.

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вадим 2 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Чи свідчить це про те,що наступні роди тільки кесарів розтин?

Offline Мафросія

• Ніколи не припиняй посміхатися, бо хтось може закохатися в твою посмішку!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +157/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ярик 14 років, Влад 3,5 місяці
Мені також потрібна пластика шийки, операція Еммета. Мій гінеколог дільничий Бойко радив Базюк в гінекології на Чорновола, та я про неї чула відгуки не дуже хороші. Колись лікувалася в Кучеренка, він у відпуску до кінця липня, чекаю на нього.

Offline Максіта

• Свідома Мамка
  • Репутація: +34/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимчик 2 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Привіт! А у Вас, що є опущення щийки? Бо в мене після перших важких родів шийка трохи опустилась і Кучеренко теж казав, що треба пластику, але я ще хочу другу дитину, а з пластикою тільки через кесарів розтин, то не знаю, що робити. А ви куди до Кучеренка ходите в ЖК№3, чи в Екстрамед? Бо я теж маю йти ло нього.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Мафросія

• Своя Мамка
    • Награды
Ой, у мене не опущення, а внаслідок травматичних родів шийку погано зашили, і шви розійшлися. На тому місці утворився свищ ( по простому - діра), перспективи не втішні, є припущення дисплазії. Завагітніти я можу, та чи зможу виносити? Дуже боюся  мати викидень. Тому мені без різниці чи кесарево родити, чи природньо. Головне би дитинка була!

Offline Мафросія

• Своя Мамка
    • Награды
Цитувати
А ви куди до Кучеренка ходите в ЖК№3, чи в Екстрамед? Бо я теж маю йти ло нього.
Я ходила в ЖКГ №3, хоч належу в №2, в Екстрамеді дорогувато. Хоча в мене є 50%, що я й виносити зможу, то можна відразу після родів робити пластику. Але якщо не вдасться виносити? Не хочу так ризикувати, краще бути впевненою, а не лежати увесь час на збереженні.

Offline Максіта

• Свідома Мамка
  • Репутація: +34/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимчик 2 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Я Вас підтримую, що краще зробити операцію і щасливо виносити, ніж потім постійно переживати. Мені теж ніхто не може сказати, чи моя шийка витримає. Я теж належу до ЖК№2, а ви в кого стояли на обліку?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline bonitka

• Головне в житті - СІМ'Я! Кар'єра не чекає тебе вдома, гроші не витруть сльози, а слава не обійме вночі...
  • Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1028/-0
  • Don't worry, be happy...
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Мамочки, можливо хтось стикався з такою проблемою як розходження прямих м'язів живота (надпупкова грижа) після родів, поділіться, будь-ласка, досвідом як ви поступали у такому випадку. Дякую
Презервативи Durex, Contex, Dolphi та ін. якісні товари за доступну ціну
СП презервативів відкрито: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline bonitka

• Головне в житті - СІМ'Я! Кар'єра не чекає тебе вдома, гроші не витруть сльози, а слава не обійме вночі...
  • Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1028/-0
  • Don't worry, be happy...
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Невже ніхто не стикався з такою проблемою, або знайомі????
Презервативи Durex, Contex, Dolphi та ін. якісні товари за доступну ціну
СП презервативів відкрито: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Online Radomska

• Своя Мамка
  • Репутація: +125/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дарина
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
розходження м"язів-це діастаз, усувається оперативним шляхом
робиться пластика, гарненько зашивається косметикою (якщо дефект невеликий) і все  :)

Что за фраза?! «Берегите мамы дочек,у меня растёт сыночек»?! ….ДА У МЕНЯ ТАКАЯ ДОЧКА - БЕРЕГИТЕ ВЫ СЫНОЧКА!!!!!