Автор Тема: Ускладнення пологів:опущення органів малого тазу, зміни шийки матки, грижі і їх лікування.  (Прочитано 6375 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline stodos

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +22/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Василь
Radomska, щиро дякую за відповідь!
Дефект ніби і не величкий, але як подумаю про оперативне втручання, трохи стає не по собі. d107

Offline bonitka

• Головне в житті - СІМ'Я! Кар'єра не чекає тебе вдома, гроші не витруть сльози, а слава не обійме вночі...
  • Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1035/-0
  • Don't worry, be happy...
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Цитувати
розходження м"язів-це діастаз, усувається оперативним шляхом
робиться пластика, гарненько зашивається косметикою (якщо дефект невеликий) і все
Дякую! Треба себе налаштовувати морально до цього діла :8
Білоруська постільна білизна - якість за доступну ціну
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Позолочені вироби з медичного золота

Offline Міка1609

• Активна Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимка, 5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Марьяна
Дівчатка моя сестра родила першу дитину в києві, то їй шийку так зашили погано що вона мала форму розпущеного бутону, то їй мали робити чи то конусування чи то пластику. але вона завагітніла 2 раз і вже родила тут роди приймав мій дядько і після того її зашивай довше чим тривали роди, але так гарно їй ту шийку матки зашив, що ніякого втручання більше не потребувалось d41

Offline Мафросія

• Ніколи не припиняй посміхатися, бо хтось може закохатися в твою посмішку!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +169/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ярик 14 років, Влад 8 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Цитувати
тут роди приймав мій дядько
а як прізвище вашого дядька?

Offline Міка1609

• Активна Мамка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимка, 5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Марьяна
Прізвище мого дядька Ворох Микола  Йосипович. Ну він звичайно так постарався на совість(всетаки близька родина). Доречі згадала в сестри щей дисплазія була, вона аж в онко їхала всякі аналізи здавати. Казали що тоже може прийдеться  підшивати, але тьфу тьфу виносила, навіть на збереженні не лежала, тільки вже на послідньому тижні перед родами лежала

Offline Іриска3

• Своя Мамка
  • Репутація: +137/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
У мене була дисплазія, і мені , якщо по-простому говорити, шийку частково обрізали(конусували) і заморозили(кріодеструкція). Робив це Долик Степан Степанович (головний онкогінеколог області), а ще до того за два місяці я в нього оперувалась в онколікарні. Це все було на початку 2009 року. І от минулого року я зовсім несподівано завагітніла (я ж думала, що моїй дітородній "кар'єрі" вже кінець). Дуже боялась, звичайно, що з того буде з такими моїми "параметрами". Стала на облік до Вовчук (бо попередніх двох у неї "виношувала"). І от десь на 20-му тижні вона мене направляє "підшиватися", бо ж шийка дуже коротка і може не витримати. Я перед тим як лягати в лікарню пішла до Кучеренка. Він сказав, що прийде подивитись мене в лікарні, але теоретично то є палка з двома кінцями: з такою шийкою можна не виносити, а можна виносити, але самому не розродитись, бо там дуже великий рубець. Коротше, я лягла, підшиватись не дала. Доносила до 41-го тижня (при тому що першого родила в 37 тижнів, а другого взагалі в 35). А поки доношувала, всі лікарі хотіли мене кесарити, бо казали, що шийка не відкриється (і Лапа, і Петрина - зав.обсервації, і багато нижчестоячих лікарів). Лиш Гурбель Леся сказала, що я напевно зможу родити сама, але за мене не взялась. А ризикнула зі мною Геник Н.І. Правда вона встигла лиш на самий кінець пологів,а самі пологи припали на долю чергової лікарки (яка вручну допомагала відкрити шийку). Скажу по правді, що було важче народжувати, ніж попередні рази, але в результаті народила свою мацьопу Златочку. Так що ризик завжди є. В моєму випадку він був виправданий. А ще Геничка мені пояснила, що якби не змогла в процесі родити сама, то просто терміново прокесарили би і все. Так що теж не найгірший варіант. Бажаю і вам зробити правильний вибір!!!

Offline Максіта

• Свідома Мамка
  • Репутація: +34/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимчик 2 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Доброго вечора, в мене теж в наслідок важких пологів,опущення стінок піхви, лікар сказав робити спеціальні вправи, а якщо не поможе то пластику, але після неї народжувати тільки через кесарський.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Natusya

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ваня, 8 років, Гена 1 рік,
  • Ваше справжнє ім’я: Наталья
На скільки я знаю, то таке опущення до півроку вважається "нормою". Необхідно робити вправи для м"язів промежини. У мене було трохи опущення після других пологів, але поки малому виповинолось півроку все піднялось наверх)) Але ерозії маю - і після перших пологів була - припалювали кислотами (солковагін) і після других є....але лікар втішає, що вона "прагне зажити", тому ще спостерігаємо до кінця літа. Ну видно це плата за двох богатирчиків d27 - хлопці в мене ттт нівроку :bo

Offline elem

• Своя Мамка
  • Репутація: +170/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Любов
О, добре, що знайшла потрібну тему :)
У мене також надпупкова грижа після пологів :(. Скажіть, а без хірургічного втручання ніяк? Може масаж чи ще якісь вправи :xmm. Хірург сказав, що ніяк, але може хтось має досвід, бо для мене Операція - це так страшно! d24

Offline Podolyanochka

• Чим тихіше сидить дитина, тим страшніше заходити в кімнату.
  • Своя Мамка
  • Репутація: +46/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
Якщо це тільки діастаз то можна, звичайно, робити вправи, можна знайти толкового фізіотерапевта (якщо такий у нас є), можна в неті пошукати і купити всякі платні програми по усуненню діастазу. А коли грижа, здається, тільки оперативно її можна позбутися.

Offline midsummer

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +106/-0
    • Награды
Грижу вилікувати неможливо! Якщо вона не ущемлена можна спробувати вправити АЛЕ стінки брюшини слабкі і вона всеодно знову вилізе. Якщо грижа не ущемлена з нею можна прожити все життя. Зараз грижі видаляють лапароскопічно, тому дуже боятись не варто.

Offline manunja_andr

• Активна Мамка
  • Репутація: +44/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: катерина, 2
  • Ваше справжнє ім’я: маряна
а що за вправи треба робити, бо мені лікар покищо напрогнозував грижу, що робити підкажіть!! :xmm

Offline Вітка_квітка

• Активна Мамка
  • Репутація: +42/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віка
Дівчата, а хтось знає які зараз ціни на пластику шийки ?

Offline natali92

• Активна Мамка
  • Репутація: +15/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Цитувати
Прізвище мого дядька Ворох Микола  Йосипович. Ну він звичайно так постарався на совість(всетаки близька родина). Доречі згадала в сестри щей дисплазія була, вона аж в онко їхала всякі аналізи здавати. Казали що тоже може прийдеться  підшивати, але тьфу тьфу виносила, навіть на збереженні не лежала, тільки вже на послідньому тижні перед родами лежала

Може родичів він і на совість зашиває,а от мене після пологів так зашив що тепер пластика потрібна,бо замало зшив і свищ щей утворився.Після пологів зустрілась в консультації з дівчаиною яка також на тій зміні в нього народжувала то така сама ситуація :/
Нам треба жити кожним днем,
Не ждать омріяної дати.
Горіть сьогоднішнім вогнем,
Бо «потім» може й не настати...

Offline nadiya24

• Активна Мамка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дівчинка; хлопчик
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
Мамочки, можливо хтось стикався з такою проблемою як розходження прямих м'язів живота (надпупкова грижа) після родів, поділіться, будь-ласка, досвідом як ви поступали у такому випадку. Дякую
В моєї куми таке було, оперували

Offline Лайла

• Кішок не любить тільки той, хто ще не зустрів свою кішку.
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +354/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Дівчата, а хтось уже робив якісь маніпуляції з шийкою матки і чи дійсно після того природні пологи не можливі? у мене випадає шийка матки і то доволі часто. розмовляла з Кучеренком, він чомусь ніяк не відреагував. а мене це напрягає. це не постійно, проте мені це створює дискомфорт і біль відчувається. а головне, мені ще й 30 нема, а читаю в неті, що така фігня притаманна більше жінкам 45+ d111 така проблема виникла після других пологів, але відчувати і помічати я почала після лікування ерозії. до кого з цим можна звернутись? бо нащось почала лазити в неті, а то краще не читати, бо сильно нагрузила себе

Сказали спасибо: Alina2609

Offline julkina

• Щасливий той, хто навчився захоплюватись, а не заздритити!!! :))
  • Своя Мамка
  • Репутація: +199/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данило, Поліночка
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
В мене схожа ситуація теж, то радять мені пластику шийки...
От недавно якраз писала про це.
Цитувати
Після пологів Левицький казав, що здалося б зробити пластику десь через 1-2 роки, бо з часом буде гірше.
Таке саме сказав і Кучеренко, теж була в нього на огляді декілька місяців після пологів.
Поки ще не наважилась... d38 d104

Тепер десь треба піти на огляд, бо була ще й післяпологова ерозія. І теж відчуваю ту шийку d111