Автор Тема: Післяпологова депресія. У вас було щось схоже?  (Прочитано 19239 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Roksana

• АвтоЕксперт
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +256/-5
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Володінька 9 років
Цитувати
женщина бедная себя корит, подозревает, что ребенка не любит,
і язнаю такий випадок...
дівчина повністю забула про існування дитини...дитиною займалася її мама (бабуся)...а вона то десь ходила то гуляла....то просто лежала на дивані...їй приносили тільки годувати і то...бабуся стояла поруч бо боялася що вона щось дитині зробить...і якось коли дівчинці було 4.5 місяці ...вона попирхнулася сильно молоком....вона тоді ледве віддихалася...тоді її ніби по голові чимось важким вдарило...вона так ту дівчинку обнімала..цілувала...дцінькою називала...бабуся плакала здоровенними сьозами....як побаила ту картину...в неї прокинувся інстинкт і депресія на фоні стресу зразу пропала....і тепер вона така мама що просто всім мамам мама....і не може зрозуміти що то знею такее було...вважає що то не вона була... d16
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline marjasuk

• Свідома Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діанка
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
Панакота
Цитувати
Вот это ужасная фраза  . Этим вы оскорбили всех хороших отцов! Т.е. если мужчина хочет воспитывать СВОЕГО ребенка и ухаживать за ним он подкаблучник?   А тот, кто бежит к невыспавшейся и уставшей жене, потому что не может поменять памперс он значит настоящий мужчина?

Я нівякому разі не хотіла їх образити.Справа в тому що якщо вони дійсно хочуть то ніхто нічого не каже хай займаються,але якщо чоловік не хоче то ти його не заставиш це робити d128 d128 d128 хоть би як ти цього не хотіла.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Цитувати
але якщо чоловік не хоче то ти його не заставиш це робити
А як чоловік може не хотіти займатися власною дитиною? Це ж його дитина...

Offline galyusja

• Віддана Мамка
  • Репутація: +582/-0
  • Просто треба залишатись Людиною, завжди і всюди
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
Цитувати
але якщо чоловік не хоче то ти його не заставиш це робити    хоть би як ти цього не хотіла.
Згідна. Це так в мене.
Цитувати
А як чоловік може не хотіти займатися власною дитиною? Це ж його дитина.
Звичайно його дитина, але от в мого відмазка - я не вмію. Як з старшим було так і зараз - зміни памперс - я не вмію, підстрижи нігтики - я не вмію. Нагодуй Святослава - я не буду, бо він у мене не їсть і так на все, що б я не попросила в нього є що сказати. А сам сидить в компі і навіть не відірветься. І що Ти зробиш. Та нічого, все мусиш робити сама. І дійсно, нема часу на депресію. Дівчата, а от поясніть, що ц е таке. Я просто не розумію цього слова d143

Offline marjasuk

• Свідома Мамка
    • Награды
Oksana_Rus
Цитувати
А як чоловік може не хотіти займатися власною дитиною? Це ж його дитина...

Та дитина то його це ніхто не спорить,але чоловіки завжди вміють правильно підібрати слова щоб ми дійсно повірили що вони це невміють і все робили самі.

Offline Nelly

• Своя Мамка
  • Репутація: +139/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Неллі
Цитувати
Дівчата, а от поясніть, що ц е таке. Я просто не розумію цього слова
а це мабуть коли самозакохана особа розуміє що вже ніколи не буде Я ХОЧУ , а тільки Я МУШУ бо це моя дитина. Вони не можуть і не хочуть відмовитись від гульок, і життя принцеси, тому знайшлось таке "гарне" слово депресія :)
а чоловіка galyusja мусиш привчати до виховання дітей, до того що він щось завжди робить, може спочатку від якихось дрібниць, може від викладання маленького на животик на пузо тата? Тут я згідна з дівчатами - тато повинен приймати участь у вихованні дітей.

Offline marjasuk

• Свідома Мамка
    • Награды
galyusja ви дуже розумна жінка,і все логічно розмисляєте. z4А компютер для чоловіків це напевне як друга жінка d27

Offline ТІНКА

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Каролінка
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Дівчата кожна людина є різна і до кожної треба індивідуальний підхід!!!! О так з комп"ютером я згідна на всі 100%,це як друга жінка ну і телевізор!!!!  d30
нівякому разі я не розсуждаю,що проти того ,шоб чоловік не займався дитиною,але вони не замислюючись себе віддаляють коли ми їм про це не нагадуємо.....!не всі звичийно є такі шо взагалі круглосуточно з дитиною навіть жінку не підпускають!!!  z5 z5 z5 z5
не треба зациклюватись ,вот це твоя дитина і ти мусиш сидіти....це вони сприймають,як наказ ,а який чоловік хоче шоб йому вказували???  d143 кожен чоловік хоче ніжності і шоб ми його гарно просили і тоді буде з дитиною ідеальний і дуже часто і злагода буде в сім"ї! :) жінка шия ,а чоловік голова куда шия поверне туда і голова дивитись буде!!!! ;)  d30

Offline ТІНКА

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Каролінка
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
на рахунок довіри я згідна і чесно кажучи я і не боюсь лишати на чоловіка дитину бо він не зробить нічого поганого,але всерівно в душі всьо перевертається,шо і як там?!  d16 :) але я це стараюсь не показувати йому!!!!ну я така є людина і нічо з цим не зроблю,я так привикла шо всьо маю контролювати!!!  d112 d112 d112 d112 d112
і погоджуюсь з вище сказаним НЕХАЙ ПАНІ ДИПРЕСІЯ ВСІХ ОБМИНЕ СТОРОНОЮ!!!!!! :)

Offline Ліліана

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +385/-1
  • Життя прекрасне, незважаючи ні на що......
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, Вірочка і Надійка......всім по 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
не всіх чоловіків можна притягнути до виховання дитини - це вже точно!!!!
от, наприклад, моя ситуація......чоловік повинен був поїхати на два дні і я звичайно ж сама залишитися з трьома дітьми  не можу, мама немає змоги а приїжджає мій брат( йому 26 років, неодружений).....після одного дня проведеного з нами він говорить з другом по тел. і каже, що напевно б незміг постійно бути з дітьми.......я кажу, а хто б мав сидіти??
а він каже ЖІНКА!!!!!
я кажу,що з трьома?????  а він так!!!!
і я впевнена, що в майбутньому з його дітьми буде сидіти жінка, а не він......
все залежить від характеру і від того які в нього таракани в голові!!!!
не всі ТАТУСІ створені для того щоб дійсно бути ТАТАМИ з великої букви......і з цим вже нічого не поробиш  d112
Терпи…Усе колись минає… Живи на зло всім тим, хто зневажає. Даруй тепло тому, хто це цінує. І не шукай минулого. Його вже не існує.

Offline Ліліана

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +385/-1
  • Життя прекрасне, незважаючи ні на що......
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, Вірочка і Надійка......всім по 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
А настоювати будеш - створиш тільки проблеми в сім"ї........бо чоловік, якого "пиляють" шукає підсвідомо собі місце де йому буде краще.....
добре, коли татусь все хоче зробити самий і не потрібно йому ні про що казати!!!!
Терпи…Усе колись минає… Живи на зло всім тим, хто зневажає. Даруй тепло тому, хто це цінує. І не шукай минулого. Його вже не існує.

Offline marjasuk

• Свідома Мамка
    • Награды
Ліліана
Цитувати
А настоювати будеш - створиш тільки проблеми в сім"ї........бо чоловік, якого "пиляють" шукає підсвідомо собі місце де йому буде краще.....
Цитувати

Влучно сказано z4 z4 z4

Offline marjasuk

• Свідома Мамка
    • Награды
ТІНКА
Цитувати
жінка шия ,а чоловік голова куда шия поверне туда і голова дивитись буде!!!!
це точно якшо жінка знає правильний підхід до свого чоловіка то вона його розведе так шо все буде як вона хоче. d27 d27 d27
Ти молодець z4 z4 z4

Offline marjasuk

• Свідома Мамка
    • Награды
Цитувати
на рахунок довіри я згідна і чесно кажучи я і не боюсь лишати на чоловіка дитину бо він не зробить нічого поганого,але всерівно в душі всьо перевертається,шо і як там?! 

Знаєте як кажуть Довіряй но Проверяй!!! d27 d27 d27

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Не вмію, це просто відмовки, звичайно, що ніхто спочатку не вміє, але треба поступово вчитися. Ні я, ні чоловік, ніколи не мали справи з малими дітьми, я взагалі ніколи жодну дитину не тримала на руках, тому коли мені принесли Настю я не знала, що з нею робити і як її підняти d27, кликала медсестру, щоб показала, ставила перед собою книжку з малюнками і так ми з чоловіком вчилися, а памперс я перший раз взагалі задом наперед одягнула d100, тепер звичайно смішно з того всього...

Offline galyusja

• Віддана Мамка
  • Репутація: +582/-0
  • Просто треба залишатись Людиною, завжди і всюди
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
Цитувати
Не вмію, це просто відмовки
Та звичайно, що відмовки. Але як його заставити помагати, як він не хоче - та практично ніяк.  d111

Offline Roksana

• АвтоЕксперт
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +256/-5
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Володінька 9 років
Жаль що в цю темку Наталя Дівія не заглядує...от вона б вам пояснила що таке післяпологова депресія....ті хто з нею не стикався або стикався але вона була легкою...то звичайно не зрозуміють...та я знаю ще кількох дівчат (це не нодин такий випадок що я писала вище) які просто не змогли прийняти дитину бо підсвідомість не пускала..бо вони не впускали інстинкт...через те що не могли втратити власне "я" бо поки ходиш вагітна....всі за тобою бігають, на тебе пелинки здувають, кажуть тобі компліменти, все тобі і все для тебе...навіть животик то є її "Я"  і поки вона відвикне від того що того животика (її "я" )вже немає ...що вже є дитинка...така якась не своя...а де ж животик той який ти любила і говорила з ним....пропав???? це так важко пережити для таких особ....а тут ще й твоя Особистість "Я" пропадє...бо тепер не за тебе питають і не з тебе пилинки здувають, тепер ти йдеш на другий план..з тобою сваряться як краще буде для дитини...але ніхто не питає як буде краще для тебе....Поки мати яка повною мірою не відчує святість інстинкту....ніколи не прийме таке відношення...ті матері у яких інстинкт спізнюється буває на довгий термін....часто страждає сильною дипресією...навіть матері вже з прокинувшим інстинктом не можуть його прийняти бо "вже тоді діє система ГомоСапієнс" вона не хоче думати, і забиває свої думки  дурними мислями, роздумами, гризотою...і тоді дитина знову ж таки випадає .... це на психіатричному рівні а не Егоїзм...це насправді Клініка, бо свідомість матері відчуває не Поповнення а Спустошення! І Слава Богу що вона зникає....! До речі у савців (тварин таке теж буває) але просто дуууже рідко....часто можна послухати ....он відмовилас від дитини...такого навіть собака не зробить...а насправді може і собака і кішка ...всі...але в чому полягає та рідкісність в тому що вони не думають...вони не мають егоїзму як такого, всяіких думок, роздумів, ревнощів...вони керуються тільки інстинктами...але якщо у них інстинкт не прокинеться то вони своїх діток не приймуть ніколи!!!

Наталю Відізвіся...дівчата не розуміть...Ніхто краще Вас цього не пояснить!