Автор Тема: Післяпологова депресія. У вас було щось схоже?  (Прочитано 15716 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Roksana

• АвтоЕксперт
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +256/-5
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Володінька 7 років
До речі це тільки перший етап депресії...та мати яка в той час не відчує такого...то депресія може прийти вже по іншим факторам...про які до речі справді писали вище....
-надмірна допомога мами... бо коли ця допомога зникає...тоді мати не може собі дати раду...і на цьомсу фоні вона депресує...відчуває себе беззахисною ...не дитина а ВОНА....
- набдмірна вага, численні розтяжки, шрами від епізіо чи від кесарського....теж часто викликає у мам депресію...
Та що тут писати...факторів є просто неймовірно багато!!
Цитувати
депресія після пологів – це не примха, а захворювання, що потребує вимагає лікування.

До післяпологової депресії схильні близько половини всіх жінок, які народили дитину, і чимало чоловіків. Тривалість післяпологової депресії – до року.

До речі не тільки жінки страждають цією депересією
Цитувати
Депресія після пологів – природне явище, причому не лише для жінок, а й для чоловіків. Адже після будь-якої яскравої та радісної події часто настає втома та спустошення.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Ну я ніяк не розумію,як це чоловік може боятися взяти на руки своє малятко.Вважаю,що це просто відмовки,щоб легше жилося,або лінь.Ми,як принесли додому малят-усі брали-і чоловік,і мій тато,хоч вони важили по 2кг.А вночі-то я переодягаю одне,а чоловік друге,і одночасно годуємо з бутилочки,і носимо догори,щоб відригнули,і так що 3години,а чоловік зранку на роботу.Треба просити,хвалити,заставляти чоловіків-це і їх діти.А як втягнетися-за вуха не відтягнеш. z5
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Online Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +483/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Цитувати
Та звичайно, що відмовки. Але як його заставити помагати, як він не хоче - та практично ніяк.
Галюся, думаю ти вже трошки упустила момент з першою дитиною, бо чоловік бачив, що ти справлялася і думає, що тепер справишся. Тому не знаючи твого чоловіка важко щось радити, мій чоловік ще до одруження знав, що його чекає, я тепер все кажу "бачили очі, що вибирали" d30, в мене варіант "не вмію" чи "не хочу" ніколи не пройде d112

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Цитувати
Дівчата, а от поясніть, що ц е таке. Я просто не розумію цього слова
а це мабуть коли самозакохана особа розуміє що вже ніколи не буде Я ХОЧУ , а тільки Я МУШУ бо це моя дитина. Вони не можуть і не хочуть відмовитись від гульок, і життя принцеси, тому знайшлось таке "гарне" слово депресія :)
Ну я тут не можу погодитись, можливо, що є і такі, але я б їх назвала просто несвідомими мамашами, але є такі, яких реально та депресія гребе так, що огого. В моєї мами на попередній роботі була жінка, яка поїхала реально дахом після 3-ї дитини, і так і не відновилась повністю до цих пір. А одна відома нотаріуска в місті також після 2-ї дитина мала досить дивну звичку, вона постійно шкребла нігтями господарське мило  d107, от сидить на роботі, щось робить, а другою рукою мило шкребе  d30 Тому тут питання трохи глибше, ніж примхи, ніхто не знає, що може щолкнутись в тій голові, і чому інколи щолкає саме після пологів. Недарма жінку, що скоїла злочин після пологів, деякий час вважають неосудною  d143
А так, то мабуть від характеру людини залежить, від її стресостійкості. Хтось може адекватно пережити і смерть найближчої людини, а інший через "фігню" руки на себе накладати  d104 Ну я до перших належу, тому в мене такого поняття, як депресія і я бути не може, ну апатія, щонайбільше, а потім встав, отряхнувся, і далі пішов d6

Offline Roksana

• АвтоЕксперт
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Ну я тут не можу погодитись, можливо, що є і такі, але я б їх назвала просто несвідомими мамашами, але є такі, яких реально та депресія гребе так, що огого. В моєї мами на попередній роботі була жінка, яка поїхала реально дахом після 3-ї дитини, і так і не відновилась повністю до цих пір. А одна відома нотаріуска в місті також після 2-ї дитина мала досить дивну звичку, вона постійно шкребла нігтями господарське мило  , от сидить на роботі, щось робить, а другою рукою мило шкребе  ги-ги-ги Тому тут питання трохи глибше, ніж примхи, ніхто не знає, що може щолкнутись в тій голові, і чому інколи щолкає саме після пологів. Недарма жінку, що скоїла злочин після пологів, деякий час вважають неосудною 
А так, то мабуть від характеру людини залежить, від її стресостійкості. Хтось може адекватно пережити і смерть найближчої людини, а інший через "фігню" руки на себе накладати  не знаю Ну я до перших належу, тому в мене такого поняття, як депресія і я бути не може, ну апатія, щонайбільше, а потім встав, отряхнувся, і далі пішов

Підписуюся під кожнісіньким словом! z4

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +311/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Цитувати
Ну я ніяк не розумію,як це чоловік може боятися взяти на руки своє малятко.Вважаю,що це просто відмовки,щоб легше жилося,або лінь.
Я вже писала, що чоловіку треба з перших днів довіряти дитину і якщо в нього не получається, не забирати одразу, бо в вас це краще виходить, а дати йому час, і в нього все получиться. А боятися він може дійсно і на це є причини, труднощі криються ось де. У мами з малюком встановлюється біологічний зв'язок ще під час вагітності, а от татові доводиться не так просто. Тому практично кожен новоспечений батько (ще більше, ніж мама) повний сумнівів щодо своїх батьківських якостей. Їх бажання наладити контакт з дитиною є завжди, навіть якщо ховається під тривогою і невпевненістю. Чоловіки дуже сприйнятливі до критики: один раз почує різке слово - більше не підійде. Довіряйте чоловіку, скажіть що в нього дуже гарно получається, що навіть у вас так не виходить. Треба створити ілюзію його незамінності для дитини і тоді він в це повірить сам  :) :) :)
Народити дитину - значить раз і назавжди наважитись на те, щоб ваше серце розгулювало десь поза межами вашого тіла...)

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Чим з позитивнішого боку ми будемо обговорювати цю тему, тим позитивніші думки нам будуть закрадатися у голову  :)
Ось в цьому то і вся річ, що депресія виникає на фоні негативних думок, геть їх з голови треба гнати і тоді ніяка депресія не страшна  :)
Народити дитину - значить раз і назавжди наважитись на те, щоб ваше серце розгулювало десь поза межами вашого тіла...)

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Слабонервні (такі як Юлька-мамулька) просто того не виртимають!!!
 z5 d27 Такі як Юлька-мамулька просто стараються позитивно мислити і тим самим допомогати тим що впали в депресію, а якщо накаляти обстановку страшними історіями, це аж ніяк не допоможе!

Можливо...мені дійсно не зрозуміти, бо більшого щастя за материнство я собі не уявляю, і не можу зрозуміти як можна через це попасти в психушку, коли в тебе родилося здорове малятко  d104 Я прекрасно знаю що різке зниження гормонів після родів спричиняє апатію, роздратованість, плаксивість і навіть відчуття опустошення, але не більше  d128 Все це фізіологічні причини депресії, а от всі інші прояви депресії - мають психологічні причини, коли жінка сильна психологічно , але після народження дитини впала в глибоку депресію, психологи схиляються до думки, що жінка просто була не готова до материнства або ж вона затята кар'єристка і сидіти з дитиною дома це не для неї.

Offline Roksana

• АвтоЕксперт
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Депресія може бути просто різної сили..баває апатичною як ти кажеш...а буває такою що "дай дорогу"....і від психологічного стану особи не залежить...досі не можуть зрозуміти від чого залежить сила депресії...адже досліджувалися жінки які були і готові..і бажали ту дитину більше за все на світі...і нервостабільні були а при народженні дитини ледве оклигували...кажуть що у таких якраз матусь депресія ще більша настає ....а ті що не чекали і не хотіли...то такі матусі були просто чудо...і ніякої депресії...

Offline galyusja

• Віддана Мамка
  • Репутація: +582/-0
  • Просто треба залишатись Людиною, завжди і всюди
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
Цитувати
Хтось може адекватно пережити і смерть найближчої людини, а інший через "фігню" руки на себе накладати   Ну я до перших належу, тому в мене такого поняття, як депресія і я бути не може, ну апатія, щонайбільше, а потім встав, отряхнувся, і далі пішов
І я доперших належу. То дійсно залежить від кожної людини, є в неї депресія, нема, від характеру, поглядів на життя і на скільки людина себе любить.
Я не спец, але мені здається що депресією страждають люди, які себе люблять і і не мають чим зайнятись.
Звичайно, може я не права, але чогось такі в мене виникли думки. Просто треба брати себе в руки і жити, радіти кожній хвилині.  все буде ОК. І завжди навіть в поганому можна знайти щось позитивне.
І я бажаю, щоб вас всіх Депресія оминала.

Offline Roksana

• АвтоЕксперт
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Я теж бажаю щоб усіх жінок депресія оминула!!!!! :* :* :* :* Жінки тримайтеся!!!!

Offline Lilysin*ka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +309/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрійчик та Матвійчик
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
То насправді все залежить від людини...Хотя дійсно є такі жінки,які не можуть звикнути до нового відповідального життя..І  в них депресія від цього..але переважно післяродова депресія полягає в тому що жінки плачуть без причини(це ті які дійсно щасливі ,радуються ляльці),просто так..

Доречі в мене теж як такої депресії небуло хотя післяпологовий період був досить важкий,але коли ми приїхали з роддому додому,я дуже розплакалася...всім казала що незнаю чому.. z2..а насправді приревнувала чоловіка до ого плимінниці...тобто він з нею грався,а хотілося щоб він був тільки з синочком і не звертав на інших діток увагу...Оце мабуть була моя депресія..патологічно ревнувала чоловіка до інших дітоток від імені синочка d100 d100....
Але не можна осуджувати тих в кого дійсно є така серйозна депресія(якщо людина адекватна була до цього і хотіла дитинки).Я вважаю що це ще залежить від оточуючих.Особливо від чоловіка!!!Мені чоловік дуже помагав перші місяці..і якби я була сама,бо батьки далеко,мабуть в мене теж була депресія d130
Але кожна жінка після родів має подивитися на те золотце маленьке... d79.. :) та яке воно чуже??таке рідне..таке любиме..

Offline Roksana

• АвтоЕксперт
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
ще раз наголошую я не мала наувазі чуже..я мала наувазі незнайоме...
Коли жінка вперше побачить дитя, вперше розглядатиме його..його маленькі ручки, його очкі, війкі, губки..ямочки на щіках...або на підбородоку....але ж до того не бачила маля...тому це так буцімто перше зустріч ...відповідно знайомство з малюком!

Offline Lilysin*ka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +309/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрійчик та Матвійчик
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Цитувати
ще раз наголошую я не мала наувазі чуже..я мала наувазі незнайоме...
Коли жінка вперше побачить дитя, вперше розглядатиме його..його маленькі ручки, його очкі, війкі, губки..ямочки на щіках...або на підбородоку....але ж до того не бачила маля...тому це так буцімто перше зустріч ...відповідно знайомство з малюком!
нє..нє..я зрозуміла..просто так написала,щоб донести те що я маю на увазі.що та крихітка така своя,рідна,така любима :) :) 

Offline ТІНКА

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Каролінка
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Цитувати
Чим з позитивнішого боку ми будемо обговорювати цю тему, тим позитивніші думки нам будуть закрадатися у голову 
-я дуже згідна з цим!!!в кожного є всякі біди і трагедіїі кожен поступає,як вважає запотрібне,але ми самі таке можемо собі в голові понасочиняти шо і можна кришою дійсно поїхати! дехто всякі історії негативні сприймає дуже близько до серця і можна навіть сказати переживає ту ситуацію в середині себе,дуже багато є таких людей!!!!давайте краще підтримаємо один одного добрим словом , а всілякі погані історії і так бачимо навкруг себе,скільки всього показують по телевізору , скільки є хворих діток дуже жалко,але те шо тут ми обговорюємо це нічого не змінить і ні ті мами не приймуть тих дітей назад,шо зробити такі є люди!!!!хоч,як це не боляче чути!!!  :(

Offline anne

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +482/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Що таке депресія мені не відомо. Але після пологів я обидва рази плакала. Після перших пологів плакала в роддомі, коли лежала після операції три тижні з температурою. І то, весь час трималась добре, працювала над грудьми, а як тільки йшла до телефону-автомату дзвонити додому (тоді про мобілку я і не чула), то плакала, хотіла дуже додому і здавалось, що вже ніколи звідти не вийду. А після других пологів плакала вже вдома так само, коли піднялася температура: в грудях утворилися гулі, почався лактостаз. Встати було важко (ще й величезний 25-сантиметровий шов після кесарського), сльози самі текли рікою. Але виплакалася, взяла себе в руки і далі робила, все, що повинна. Я до цього була готова. Чоловіка залучала і залучаю, коли він вдома, звичайно. Дитину довіряю і єдине, що він не може зробити, це погодувати груддю. А все решта робить. Колись у нас не було пральної машинки і памперс використовували тільки один на прогулянку, то чоловік щовечора прав власноручно всі пеленки, які я замочувала на протязі дня. Тепер вже такої потреби немає, але все, що треба, він зробить. Свекруха не допомагала і не допомагає, а мама перший раз була до 4,5 місяців, другий - два тижні. Причому другий раз мені все значно легше дається, хоч роблю майже все сама.

Online Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +483/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Я так само знаю випадки коли в жінок після пологів реально "поїхав дах", але ці випадки не такі часті, все одно в цих жінок мусіла бути схильність до нервових розладів, просто раніше на це можливо не звертали увагу і не було "сприятливих" умов, а як тільки вони з"явилися, психіка просто не витримала, такі випадки звичайно ж потребують серйозного лікування.  Але є і інші категорія жінок, які бояться стати дорослими, бояться лишитися без мами, не знають що робити з дитиною, не знають чим себе зайняти дома і т. д. і на фоні цього в них виникають так звані депресивні стани, думаю як такого лікування вони не потребують, просто треба "вставити клепку" таким жінкам і навчитися радіти тому, що в них є дитина, вона з ними і здорова, це найбільше щастя. На мою думку, таких "псевдодепресій" набагато більше, ніж реальних психічних розладів.
В мене так само були певні проблеми з нервовою системою, але це перш за все було пов"язано з проблемами із здоров"ям Насті, це була не депресія, просто в мене з дитинства періодично були певні розлади нервової системи і в цей час вони повторилися, безсоння, страхи, галюцинації, порушення пам"яті, головні болі, але я впевнена, якби в нас після родів все було добре, то цього би не сталося :( Коли дитина здорова, нема чого створювати собі проблеми...