Автор Тема: Післяпологова депресія. У вас було щось схоже?  (Прочитано 15693 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Viktorija

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +918/-0
    • http://vikitoys.blogspot.com/
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Евелінка 14.07.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія♥
І в мене щось подібне було десь до місяця...часто плакала, кричала на чоловіка через дрібниці, аж шкода тепер, нікого не хотіла бачити і чути, і спала багато...
Тепер вже все ОК, простотой час треба було пережити!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Пишіть мені з таких питань:
Проблеми з входом на форум, пишіть сюди: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Психотерапевт

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юрчик
  • Ваше справжнє ім’я: Топ
Особисто у мене не було депресії, але перший період нам з дружиною таки було непросто.
З професійного досвіду можу сказати, що у моєї клієнтки , яка мала важку, клінічну післяродову депресію, був поганий досвід раннього дитинства (погані стосунки з мамою), мінімум соціальної підтримки в час пологів і страх лікарів, роддому і все що з цим повязано. Зараз, вона поступово стає на ноги...
Ще одним фактором, я вважаю, є різка зміна способу життя. Особливо це важко дається соціально активним, амбітним жінкам, для яких робота дуже важлива. І хоч природа дає 9 місяців щоб приготуватися, це рідко вдається, особливо , хто народжує вперше - цеж колосальний новий досвід, з яким ніколи не стикався.

Offline Halyna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +136/-0
    • http://halynafa.livejournal.com/3916.html
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: галина
Дійсно, навіть, якщо ти майже всі місяці вагітності думала про дитинку, про догляд за нею і як це буде чудово, то все одно потім після пологів себе почуваєш, можливо, трохи дивно. Я теж страшенно не хотіла давати нікому дитину, особливо свекрусі, не хотіла, навіть, щоб на неї хтось дихнув, особливо дратувало, якщо хтось коли приходив з дітками казав6 "Поцілуй лялю...", а дітки маленькі зі всієї сили гнамагалися притянути мою лялю до себе, щоб поцілувати, чи, наприклад хтось з них кашляв чи сопляв, то для мене була каторга перетерпіти такі гості.Ще постійно хотілося, щоб чоловік був поряд і хоч інколи виходити з хати, хоча б в магазин.

Offline Zhychok

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +237/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша
  • Ваше справжнє ім’я: Женя
Ну з соплями, нафік не треба таких гостей  d109 я б вигнала, чесно. Може я якась неправильна но ні, і дуже б образилась на таких людей, як мінімум ми б довго не спілкувались, якщо б не більше, перестали б спілкуватись взагалі. Безмозглість я не пробачаю.
А депресії в мене не було, я себе почувала самою-самою щасливою, правда було відчуття, що порву любого, якщо шось не так зробить маленькому, хоча я завжди була не з благеньких, тому все ок, післяродова депресія далеко не норма. Настроюйтесь на позитив майбутні мамочки  z4
а відчуття "порву любого" мені здається дуже навіть нормальне, і повинно бути, інстинкт всетаки.

Offline Halyna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +136/-0
    • http://halynafa.livejournal.com/3916.html
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: галина
Так в мене теж після народження дитини посилилися захисницькі функції. В мене теж як такої депресії не було, просто були такі моменти  "розпачливі", але, наприклад, в подруги спостерігалася певна депресивність, вона приймала антидепресанти, хоча як на мене вона була і є гігащасливою мамусею і завжди прагнула народити дитину, а зараз хоче другу. Я це кажу до того, що іноді жінки можуть настільки "тішитися " тим, що стали мамусею, що це аж занадто велике перезбудження.

Offline RomaS

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +134/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Кароліна 10 років, Єлизавета 5 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Романа
після перших родів десь перші три місяці були плачі у мене через те, що поправилась, а після других депресія мене оминула. А моя знайома десь біля пів року майже кожний день плакала за любу дурницю

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
в мене якось депресії не було, ні перший ні другий раз, але другий раз психологічно дався тяжче. Бо був уже малий Андрійко і була відповідальність, якою я не могла знехтувати. Ну і часу стало помітно менше, я просто фізично інколи падала і була зла. Так що інколи хотілось завити, але то одиничні випадки було, так щоб постійно ходити та сумувати - якось, слава богу, обійшлось.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +483/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
В мене як такої депресії не було, але через те, що я пережила сильний стрес почалися проблеми із здоров"ям, які прийшлося лікувати в невролога, постійні головні болі, погана пам"ять, безсоння, якщо на пару хв. засинала, то зразу зривалася і кричала і так майже до року d16

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
а я навіть не можу уявити, що буває якась післяродова депресія - ні з першою, ні з другою дитинкою нічого такого й приблизно не відчувала. Було навпаки якесь піднесення!!!
я мабуть по складу характеру не схильна депресувати - це не моє - життя є життя, інколи легко по ньому йдеш, інколи важче, буває, що й зовсім важко, але все ж минає, а сидіти депресувати... хоча розумію, що та депресія, що післяродова, то мабуть від самої жінки не залежить, чи як???

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Цитувати
життя є життя, інколи легко по ньому йдеш, інколи важче
от я так само відношуся, просто народилася дитинка і треба було доглядати, бо ж хіба могло бути інакше. Зрозуміти не можу тих жінок, котрі депресують, бо стали "доїлками "коровами" для своїх дітей..

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +483/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Я теж не розумію звідки може взятися депресія, це ж таке щастя, коли тобі віддають дитинку і є за ким доглядати d79 В мене був депресивно-стресовий стан, коли мала лежала в реанімації, а я в палаті і у всіх дітки плакали, а я була одна :(

Online Wikusya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +194/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
не можу сказати, що в мене була депресія, було важко, але через тиждень після родів в університет, до студентського братства 
можливо якби увесь час сиділа вдома, то впала б у депресію, я просто людина така, дома довго всидіти не можу, а так хоч на пару годин, але в люди виходила  :)
а потім ще з більшою радістю поверталась до свого маленького чуда  d41

Offline ната80

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 3 роки 5 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
теж страшенно не хотіла давати нікому дитину, особливо свекрусі, не хотіла, навіть, щоб на неї хтось дихнув, особливо дратувало, якщо хтось коли приходив з дітками казав6 "Поцілуй лялю...", а дітки маленькі зі всієї сили гнамагалися притянути мою лялю до себе, щоб поцілувати, чи, наприклад хтось з них кашляв чи сопляв, то для мене була каторга перетерпіти такі гості
О як я вас розумію. А з сопливими дітками, а також дорослим нема чого пхатися до хати , там де маленька ляля.  І таких тре відправляти подалі від дитини

Offline gala_if

• Активна Мамка
  • Репутація: +43/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юра,3
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
Депресія чи просто поганий настрій був перший місяць. Температура була два тижні, молоко лилося рікою, а дитина їла погано. Спала по 4 години на добу d111   d111   d111  думала що не витримаю

Offline _Татьянка_

• Я сама ЩАСЛИВА МАМА
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +344/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 9 років, 8 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
О депресія мені знайома. Тільки родивши дитину я була в страшному розпачі що і як далі робити. Поки рідні коло мене тримаюся мама на ніч додому а я всю ніч плачу. Прийшли додому це взагалі жах 2 місяці одні істерики, нічого не хотіла. Каже моя сусідка в мене жодного дня нічого подібного не було бо в мене що мала їсть грудь спить і так постійно ні колік ні вздуття ні нічого, а в мене молоко пропало на 10 день, болі коліки жодної ночі не лягли швидше чим 5-6 ранку, в місяць дитину кажуть везти в Київ на операція, в 4 реанімація. То як тут не бути депресії. Як згадаю то це взагалі. Я сама до родів про це читала і думаю що за фігня чого там депресувати а відчула що це таке сповна.

Online KotiKomori

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +95/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
Багато нюняла я. Потім злилася на чоловіка, а як його не було вдома - нила за ним. Тяжко було і трохи довго...Навіть згадувати не хочеться. Але якось потихеньку минулося.

Offline віктуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +246/-0
  • Нахожусь в прекрасном возрасте:и хочу и знаю как
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: іллюша солодкий кокось мамусин
  • Ваше справжнє ім’я: віктуся
от мені здається що в жінок не депресія а просто після родів такий стан...якась виснаженість, можливо переживання..Просто життя міняється з появою дитини...От припустим я вважаю що у мене не було депресії, хоча чоловік зараз розповідає що я постійно нила-що мене болять розрізи (мала епізіотомію), що не можу довго Іллюшу носити на руках, потім поки налагодила годування...А ще постійно одна в чужій країні-ні від кого допомоги...Але мені здається що я вела себе нормально, ну трохи слюнтявила....але щоб говорити про якусь депресію...І ще я думаю що дуже важлива підтримка чоловіка в такий період коли перші місяці після родів....Для мене це було дуже важливо...АААааа, ще я дуже комплексувала на рахунок ваги і це мене дратувало(оце було точно)....