Автор Тема: Післяпологова депресія. У вас було щось схоже?  (Прочитано 15691 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline julkina

• Щасливий той, хто навчився захоплюватись, а не заздритити!!! :))
  • Своя Мамка
  • Репутація: +194/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данило, Поліночка
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Одразу після родів якось так було гірко і сумно, жалість прокидалась і до себе, і до дитини, часто хотілось плакати, але швидко все минає, коли відчуваєш підтримку і розуміння близької людини - чоловіка  d9
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Stela

• Своя Мамка
  • Репутація: +45/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марійка(5р.), Іринка (1р.)
  • Ваше справжнє ім’я: світлана
У мене знайомий розповідав що хоче подати на розлучення !!!!!!!!!!бо жінку після родів як підмінили постійно плаче скаржиться нічого не встигає розсіяна стала, забуває щось весь час, часто дзвонить йому на роботу,  кричить по будь-якому поводу.Ате що їй фактично не допомагає зовсім ніхто і вона з хати майже не виходить і втратила всіх друзів бо живе у чужому місті, це так ,нічого, чоловіче діло- гроші заробляти. ось така позиція. я його спитала, а що ти сам зробив аби було інакше, чого не поможеш у вихідні, то він аж мову втратив не чоловіче це діло .
Перш ніж лаяти дитину, згадай себе в його віці, погладь його по голові, поцілуй і йди пий свою валер'янку.

Offline silvirine

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Аскольд
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
PPD (postpartum depression) це серйозний стан, що потребує відповідної уваги і допомоги! Мамусі, не запускайте депресію! Ця біда трапляється з КОЖНОЮ ДЕСЯТОЮ мамою, може перерости в клінічну депресію або психоз. При вчасному втручанні і лікуванні жінка має величезні шанси повністю вилікуватись і повернутись до нормального стану.
Кину кілька ресурсів на англ., бо в ру.неті не інформація, а (пардон) дефекація доморощених "експертів":
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] - дуже хороший ресурс, і в плані інформації, і в плані підтримки
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] - групи підтримки
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] - гарний блог по темі

Пам"ятайте: ви не винні в тому, що з вами трапилась біда, і чим швидше ви звернетесь по допомогу, тим швидше вам стане краще!
Бережіть себе. Якщо комусь потрібно допомогу чи пораду чи просто поговорити - пишіть мені в приватні повідомлення, буду рада допомогти

Сказали спасибо: Galyna0811, Stela

Offline Stela

• Своя Мамка
  • Репутація: +45/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марійка(5р.), Іринка (1р.)
  • Ваше справжнє ім’я: світлана
Склалося так що нажаль мало є людей з якими спілкуюся щиро і довіряю їм. найчастіше треба виговоритись а нема з ким, то може напишу Вам. Дякую за вашу небайдужість до людей. а ще мені дивно що в роддомі не працює психолог, він у штаті є але фактично не працює. У мене післянародження першої дитини ( тобто переживань, з цим повязаних) зразу після пологів було відчуття що дах поїхав, десь аж на 3-й день думки впорядкувались, щобре що мама була в роддомі бо я так розгубилась що не розуміла що з тою дитиною робити.
Перш ніж лаяти дитину, згадай себе в його віці, погладь його по голові, поцілуй і йди пий свою валер'янку.

Offline Наталя111

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Влад,Вікторія
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
На щастя, у мене нічого такого подібного не було, а сталось таке у знайомої, то вона мало що взагалі брала діток на руки, в неї родилась двійня)