Автор Тема: Дитячі центри раннього розвитку.  (Прочитано 36536 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
Цитувати
а таких ж може бути багато, якщо не більшість
насправді більшисть мешканців приватних садків, то просто люди , яки можуть собі це дозволити, і так як для них це не є матеріально складно, то вони просто їдуть туда, хоча б просто тому, що в обичний садок потрапити проблематично, треба якісь папірчики заповнбвати чи в черхі стояти, ну і все ж таки в приватних садках хворіють менше (бо групи маленьки, а батьки не привязані до роботи так сильно, щоб хвору дитину в садок вести, як це нажаль буває в державних садках). Ось і всі аргументи.
Ну і ціна за садок приватний співставима з оплатою няні, тому хто реально не сміг потрапити в лержавний садок гарний куди хотіли, а йти в який небудь не хочуть, то їм на одно виходить , що няню брати, що дитину в приватний сад віддати.
Є частина батьків яким принципове саме заняття з дітьми по якоїсь системі чи просто посиленне заняття, вони готові платити навіть як це для них суттіві сумми.

Offline tsarivna

• Слінгоконсультант форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +583/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся 03.11.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Іванка
Цитувати
Напевно,тому що дорогі
Ну це, як на мене, дійсно єдиний аргумент "проти" приватного садка d27
Ну от яка мама відмовиться від групи, де ходить не 30 дітей, а 15; де вихователька матеріально зацікавлена у тому, щоб ваша дитина ходила в садок, а не щоб не ходила; де є певна програма "навчання" діток і т.д.?
Слінги, слінгоодяг, слінгодевайси... Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Irysya

• Модератор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +667/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Цитувати
шалено хороші відгуки
Янінка, а такі шалені відгуки не насторожують? d30
Я не заперечую, це досить непоганий заклад, всякі там заняття, фізичні вправи, хороше якісне харчування, увага індивідульно кожному і т.д.
Але 1. місця для прогулянки дітей нема, там само на тих заасфальтованих пару квадратних метрах у мацюпінькому дворі проводяться заняття з фізкультури для тих малят
2. сам садок розміщений теж на невеликій площі (здається половина житлового будинку)
Оця проблема катастрофічно малої площі мала би вирішитись будівництвом нової споруди садочка. але ця споруда чогось дуже довго будується.
власниця обіцяє, що дітки переберуться у нове світле "майбутнє" вже цього року, проте "цей рік" не настає, вибачте за каламбур, вже кілька років
Крім того, оплата могла би бути і трохи менша, як на ті умови
є ще деякі питання, ну але як кажуть, ще такий ся не вродив, щоб усім вгодив.
тобто, при всій повазі до шалено хороших відгуків є маленька ложка дьогтю d112
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
Цитувати
тобто, при всій повазі до шалено хороших відгуків є маленька ложка дьогтю
але так э завжди. В мене теж немає жодного зауваження до навчального процесу в Смайлику на монтессорі, мене все просто МЕГА влаштовує.
але є купа "але" з приводу багатьох інших моментів  d112. І так завжди і всюди буде, бо ми всі різні і небуває ідельного закладу який би влаштував всіх всіх всіх.
Мені наприклад не подобаєтся занадто строге тсавлення до здорвоя дітей в нашій групі, але через це тупо кидати закалд де мене влаштовує взагалі ВСЕ, що стосуєтся навчання дитини, її виховання, закладання потрібних саме мені навичок і вмінь, саме ті соціальні моменти яки мені треба і все інше, за що я ціную наш сад,  і переходити в заклад, де мене буде невлаштовувати ВЕСЬ учбовий процнс і то як і що кажуть вихователі і інші діти моїй дитині і все це заради того, щоб там було не так строго з питаннями здоровя?  d30
Тому я готова до компромісу заради 99% того, що мене все ж таки влашовує!

Offline Irysya

• Модератор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +667/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Так, Іванка, це точно :) просто кожен обирає те, що для нього підходить.
І цей садочок має і матиме своїх маленьких клієнтів, батьки яких погодяться на запропоновані умови
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Offline Віра777

• Найбільше щастя в житті це материнство!!!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +142/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Давидик і Євочка
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
Цитувати
ому я готова до компромісу заради 99% того, що мене все ж таки влашовує
Як то кажуть із двух зол вибираємо менше  :)
Я дуже надіялась що з вересня відкриється садочок повного дня Монтесорі в калиновій слободі, але нажаль не все так легко тому будемо надіятись на наступний рік.
Дуже хочеться дізнатись які ще в нас є приватні садочки повного дня окрім першої ластівки і садочку в микитинцях. Але бажано щоб були нові приміщення і молоді вихователі  ;) якщо таке взагалі в нас існує  d27

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
Цитувати
Дуже хочеться дізнатись які ще в нас є приватні садочки повного дня окрім першої ластівки і садочку в микитинцях. Але бажано щоб були нові приміщення і молоді вихователі  підморгування якщо таке взагалі в нас існує 
Маленький Енштейн працюэ з 10 до 17, відгуки досить гарні.

Offline Віра777

• Своя Мамка
    • Награды
Цитувати
Маленький Енштейн працюэ з 10 до 17, відгуки досить гарні
Дякую  :flv я вже давно про нього читала, але не знала що там є групи цілого дня.

Offline Seld

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +206/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тімур
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
Цитувати
Дуже хочеться дізнатись які ще в нас є приватні садочки повного дня окрім першої ластівки і садочку в микитинцях. Але бажано щоб були нові приміщення і молоді вихователі  підморгування якщо таке взагалі в нас існує
Маленький Енштейн працюэ з 10 до 17, відгуки досить гарні.
але ж там дітки не гуляють d104

Offline Альонка???

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +158/-0
  • Консультант-психолог
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
Дівчатка, а хтось знає де саме знаходиться садок приватний у Микитинцях чи можна десь подивитись інформацію про нього чи телефон який є???

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
Цитувати
але ж там дітки не гуляють не знаю
так це недолык як на мене, але вже як э..... бо по великому рахунку коли ти платишь быля 2 тис в мысяц за 7 годин перебування, то давай порахуэмо - 2 години сон по любому,  десь 1,5-2 години в сумы на годування, підйоми - одягання десь теж біля 30-40 хв, а скільки ж лишаєжтся?  3 години часу на заняття з дитиною? чи ти готова витратити ще годину-півтори на прогулянки? Чи незабагато платити за простий догляд - годування, сон, гуляння?  ;). Може ліпше прогулятись до і після  d112

Offline Seld

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Панакота, ну то ніби так, якщо по грошах рахувати. але для мене все ж основне щоб дитині було максимум комфортно, зручно і корисно, а погуляти до чи після садка, то все так, але на практиці може бути зовсім по іншому, що поки зранку прокинулись, зібрались, часу вже нема, а ввечері щє якісь справи і часто може вийти що дитина цілий день просидить в приміщенні. карочє цей фактор мене дуже стримує, бо взагалі енштейн мені по місцю і часу ідеально підходит..але от з цим гулянням  d111

Offline листочок

• Активна Мамка
  • Репутація: +19/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: світлана
приватний садочок у Микитинцях знаходиться по вул. Просвіта біля школи.

Offline Бонічка

• Активна Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександра, Ярослав
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
ми ходимо у знайку Донечці подобається і я задоволена Приємні вихователі Галя і Ярослава Все чистеньке і новеньке І ціна помірна 45 грн за 2,5 год 3 рази в тиждень

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
Цитувати
карочє цей фактор мене дуже стримує, бо взагалі енштейн мені по місцю і часу ідеально підходит..але от з цим гулянням 
Насправді для мене це теж було важливо, в Смайлику перші 2-2,5 місяци гуляли майже кожен день, бо гарна осінь була, зараз вони не гуляють взагалі, бо насправді в них прогулянки непередбачені, просто в гарну погоду вони проводили деяки елементи навчання на вулиці. Ти знаєшь в принципі я так бістро в це втягнулась, що мене це вже не турбує, просто на тижні намагаюсь щоб будь який вихід з дома - в магазин, по справх, за водою на озеро, до бабусі - щоб все це було з дитиною і так по 20-30 хв в день назбируєтся 1,5-2 години на вулиці. Ну і намагаємось зі смайлика пішки йти додому, а це майже година))). Ну і вихідні). З одного боку дитина однозначно гуляє менше, ніж ми гуляли в декреті, але вона 4 години реально працює і займаєтся.... А впихувати 20-30 хв заняття між їжою, сном і прогулянкою то знаєшь особоливо і не бачу сенсу в приватний заклад дитину давати.... вже навіщо платити більше за простий догляд за дитиною- нехай ходить в державний тоді  d112

Offline Seld

• Досвідчена Мамка
    • Награды
мені особисто здається що для дитини (суджу по своєму сину) це трохи заважко, без гулянь. от в мене в нього після монтесоріка, це 2 год занять просто дах зносить, він носиться як скажений,.а там майже цілий день...
Цитувати
. А впихувати 20-30 хв заняття між їжою, сном і прогулянкою то знаєшь особоливо і не бачу сенсу в приватний заклад дитину давати.... вже навіщо платити більше за простий догляд за дитиною- нехай ходить в державний тоді 
ну якось для мене це не головне, ну в смислі кількість занятть, мене в приватному садочку прєльщає кількість дітей в групі і нормальне ставлення до них відповідно, нє ну заняття звичайно мають бути, просто в такому віці для дитини на мою думку, гуляння і фіз. розвиток так само важливий як і розумовий. карочє...якби вони гуляли хоч би годинку, я б ізагалі не думала, але реально їм нема де там гуляти...

Offline Віра777

• Своя Мамка
    • Награды
Цитувати
Смайлику перші 2-2,5 місяци гуляли майже кожен день
В смайлику також є групи неповного дня?
Ми чекаємо що з квітня має відкритися додаткова група Монтесорі на 2 години три рази на тиждень, а про групу неповного дня мені нічого не казали, мабуть немає вільних місць......