Автор Тема: наслідки пологів: закреп і геморой.  (Прочитано 29259 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline radyga

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Re: наслідки пологів: закреп і геморой.
« Reply #204 : 30 Травень 2017, 12:47:52 »
Дівчата,пораджу гарний засіб від закрепів. Свічки гліцеринові не те зовсім d112. Вичитувала в інтернеті різні способи поки не згадала про Дуфалак. Але ціна його кусюча. Знайшла аналог і всім раджу Прелаксан. По суті то й же Дуфалак, але в рази дешевший. На маля не впливає ніяк .Не потрібно морочитися з клізмами , свічками , оліями і т.д. Живіт від нього не крутить, відбувається природний позив. Пару днів попила а далі саме налагодилося все.
  Всі бажаю якнайшвидше відійти від пологів і насолоджуватися немовлям.

Offline Мафросія

• Ніколи не припиняй посміхатися, бо хтось може закохатися в твою посмішку!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +174/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ярик 14 років, Влад 8 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #205 : 17 Червень 2017, 15:44:11 »
Читаю, що гепаринова мазь розсмоктує ті вузли. Правда не знаю що взяти. Мучуся вже пару днів, зараз 30 тижнів. Вилізло й болить. Мій лікар лиш реліф знає, свічки ставлю, але мене зовні тривожить, больно сидіти й ходити. Мазюкала проктоседилом, до вагітності помагало, а зараз ні. Як подумаю, як то буде після родів, то аж в піт кидає!

Offline radyga

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #206 : 21 Червень 2017, 15:32:54 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Читаю, що гепаринова мазь розсмоктує ті вузли. Правда не знаю що взяти. Мучуся вже пару днів, зараз 30 тижнів. Вилізло й болить. Мій лікар лиш реліф знає, свічки ставлю, але мене зовні тривожить, больно сидіти й ходити. Мазюкала проктоседилом, до вагітності помагало, а зараз ні. Як подумаю, як то буде після родів, то аж в піт кидає!
Можете пробувати .Мені після пологів лікар призначала гепаринову мазь. Трішки легшало. П'ять днів мінімум казала. Згодом все пройшло. Але я ще пробувала натерту картоплю як тут дівчата писали. Від неї гарний ефект, незнаю чи мазь помогла чи картопля  :)