Автор Тема: лактостаз чи "обвіяло" груди?  (Прочитано 42270 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline div4unk@

• байдужі "все знають", а активні - вчаться !
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +206/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
Re: лактостаз чи "обвіяло" груди?
« Reply #323 : 12 Червень 2017, 11:24:38 »
З грушею ? Візьміть механічний типу авент, з ручкою - він зручно зціджує. Мусите лактацію втримати
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: каті

Offline radyga

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #324 : 18 Липень 2017, 01:24:05 »
 Може комусь прогодиться мій досвід. При лактостазі добре чутно ущільнені місця, болючі до неможливого d47 d47. Здається що до всього ще й цього не вистачало. До лікарні неохота, бо манюнь залишати то гіршого нема. Мій метод спрацюва за 3 дні. Перед
кожним годуванням, або хочаб 3 рази в день і раз-два вночі ішла в ванну і все гарно промасажовувала з оливковою олією і теплою водою. Я не фанат зціджувань, за як чим більше зцідиш тим більше прибуде, а дитя і те не може витягнути на початку. Тому зціджувати лише до полегшення, зменшення відчуття тяжкості і потім прикладати дитинку. Важливими є нічні розмасажовування в таких ситуаціях головне не лінитися. Але як за пару днів не проходить то бігом до лікаря.

Сказали спасибо: svitlana88, Яна_2012, ...Я...

Offline Яна_2012

• Свідома Мамка
  • Репутація: +26/-1
    • Награды
« Reply #325 : 09 Вересень 2017, 22:49:23 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Може комусь прогодиться мій досвід. При лактостазі добре чутно ущільнені місця, болючі до неможливого d47 d47. Здається що до всього ще й цього не вистачало. До лікарні неохота, бо манюнь залишати то гіршого нема. Мій метод спрацюва за 3 дні. Перед
кожним годуванням, або хочаб 3 рази в день і раз-два вночі ішла в ванну і все гарно промасажовувала з оливковою олією і теплою водою. Я не фанат зціджувань, за як чим більше зцідиш тим більше прибуде, а дитя і те не може витягнути на початку. Тому зціджувати лише до полегшення, зменшення відчуття тяжкості і потім прикладати дитинку. Важливими є нічні розмасажовування в таких ситуаціях головне не лінитися. Але як за пару днів не проходить то бігом до лікаря.
Дякую за пораду. :flv Іду пробувати. Вчора застудила груди, а в манюні якраз зубки ріжуться і ще й їсти не хоче, а сама зцідитись руками не можу. Їздила сьогодні, щоб мене розцідили, але здається більше не зможу на це наважитись. На родах не так страшно боліло mish
Хочу выразить благодарность создателям мультфильмов: Лунтик, Смешарики, Маша и Медведь, за возможность - Умытся, расчесатся и выпить кофе!

Offline sunshine86

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
« Reply #326 : 12 Травень 2018, 23:10:01 »
Не знаю що робити! За 3 місяці вже 4-ий раз лактостаз! Може хто знає моб. Галини Федотівни.  d24

Online Люня

• Своя Мамка
  • Репутація: +67/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #327 : 27 Листопад 2018, 14:07:10 »
Поділюся я своєю схемою, уже два рази за два місяці виручило
Траумель С мазь - якнайшвидше, коли відчувається біль чи затвердіння, не болісно, але впевнено втирати  4-5 разів на день
Лімфоміозот - по 10 крапель 3-4 рази в день
Компрес з магнезією (просто вмочити марлю чи диск і покласти на болюче місце, зверху - харчова плівка) - двічі на день по 30-40 хв
Ну і в загальному - температуру збивати Ібупрофеном, дитину частіше прикладати, нижня щелепа дитини мє бути зі сторони застою
Помагає за 2-3 дні (в мене перший раз температура була під 40, за два дні пройшло)

Сказали спасибо: Eliss, andronata, ...Я...

Offline keli

• Активна Мамка
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: keli
« Reply #328 : 27 Листопад 2018, 15:14:22 »
я давала частіше ту грудь дитині і пройшло