Автор Тема: Еко-товари. Ділимось думками, враженнями, порадами.  (Прочитано 20993 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Olli PolliАвтор темы

• omnia mea mecum porto! :)
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +100/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Син Юлій, 5 міс
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
В цій темі ми обговорюємо різноманітні еко-товари. В двох словах: екологічні товари - це товари, в яких не використовується хімія (якщо ми говоримо про текстиль, іграшки і т.д.) або використовуються безпечні хімічні домішки (якщо ми говоримо про засоби для чистоти). Ці товари не викликають алергій, є багатофункціональними, не тестуються на тваринах...
Зараз існує дуже багато передач на телебаченні та інфо в інтернеті щодо шкідливого впливу на наше здоров'я "синтетичних" товарів. Та й напевно нікому не потрібно нагадувати, як почувається наше тіло, шкіра у натуральному, зручному одязі (піжама, до прикладу), а які відчуття викликають капронові колготки  d112 А на такі приємні "натуральні" відчуття і користь заслуговуємо ми і наші сім'ї щодня у звичайному побуті.
На сьогодні прихильників екологічного способу життя стає все більше і більше у цивілізованому світі (у нецивілізованому воно саме по собі екологічне  d30). Давайте поділимось досвідом у використанні цих товарів, розповімо щось цікаве на цю тему, задумаємось - а чи раптом це не просто сучасне модне віяння, яке втратить актуальність через кілька років? Еко-товари відчутно дорожчі від звичайних. Можливо, це просто вдалий "бізнес" чи ціна виправдовує себе?  Наша планета поступово перетворюється на смітник і Україна грає одну з перших скрипрок у цьому нищівному оркестрі.. Адже в нас абсолютно відсутня культура сортування та викидання сміття. Та й влада нічого не робить, щоби цю культуру хоч трішки виховати або просто дати змогу свідомим людям не псувати свою країну. Отже, тем для розмов у даній темі (вибачте за тавтологію  d112) є предостатньо. Приємного спілкування! ;)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Нещодавно я була в Немовлятку, купувала порошок дитяий - і там є стієка з продукцією "Дакос" безфосфатною. Я вирішила спробувати засіб для миття посуду (хоч він взагалі універсальний) ОДА. Великих надій не покладала.. але була дуже приємно здивована - результат супер! І жир чудово відмиває, і жодних ароматизаторів нема, і скло блищить. От мені цікаво, чи хтось користувався іншими засобами цієї фірми? Можливо можете порадити щось інше? Як ви ставитесь до засобів Frosh? Це популярна марка, яка рекламується постійно (на відміну від більшості фірм-виробників таких еко-засобів).

Offline pcholka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +331/-0
    • Мобільний шиномонтаж
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марко,Матей
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Зарас я користуюсь засобами від Емвею (для миття посуду і дитячий порошок). Потім теж хочу спробувати Дакос, дуже багато читала про нього хороших відгуків. Завжди намагаюсь купувати, особливо білизну, натуральні речі, вони хоть швидше втрачають вигляд, але в ньому і зручніше, а ще в синтетиці, я постійно дуже потію d104.
Ласкаво запрошую на мої посиденьки Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Я смотрю на мир голубыми глазами сквозь розовые очки и мне фиолетово!

Offline Free Spirit

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
  • Life is good!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Донечка Тетянка - 25.01.2009, синочок Денисик - 04.11.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
І ятакож користуюся засобом для миття  посуду ОДА, задоволена. Тепер збираюся попробувати Фрош. А до порошків ще не добралася, стіраю Ушастем нянем і дитячі речі, і дорослі :)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]<br /><br />Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline barambosya

• Життя прекрасне і я цьому підтвердження!!!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +174/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Син Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Особисто я вже майже 2 роки користуюсь продукцією Дакос. Спочатку замовляла через інтернет у Львові, а тепер у нас купляю в Клубі органічного землеробства або Немовлятку. Мені дуже подобається, що порошки і рідини/миття без запаху. Я вже брала різні засоби, і для миття в холодній воді і для миття туалету...От тепер ще хочу спробувати їхній відбілювач.
А ще в тому інтернет-магазині я купляла натуральний дезодорант-антиперспірант і мило. Також задоволена, не викликає ніяких подразнень і дуже надовго стає...

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Свєта, а в клубі органічного землеробства більший вибір ніж в немовлятку?

Offline Kriska

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +300/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик - 1,5 року
А ще є таке чудо природи, як мильні горішки. Теж універсальний засіб. Все хочу попробувати для волосся замість шампуню, та ніяк руки не доходять замовити в неті.

• Досвідчена Мамка
    • Награды
А про мильні горішки і я думаю! Дійсно класна штука.. z4 Тільки вчора в неті надибала.
Може хтось користується еко-засобами для прання, то розкажіть щось. А то ми поки перем Ушастим нянем - він класно відпирає і малючкові речі і чоловіка сорочки, особливо в парі з підсилювачем. Але Юлік зараз все до рота тягне і весь час рукави свої смочке і шкарпетки.. то я думаю, що пора змінити ушастий нянь, на щось безпечніше. Та й нам не пошкодить.. Але треба щоб гарно відпирало.

Offline слободянка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +272/-1
  • Я Віка, до мене на "ти" :)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данюшка
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
Дівчата, ті що користуються Дакосом для прання, білі речі швидко сіріють? Я користувалась теж Ушастим, та біленьке так швидко сіріє, а Тайди і т.д. не хочу дуже використовувати, бо маля зараз теж все на світі смокче d112
Найдорожче намисто на шиї жінки-це руки дитини, що її обіймають!

Offline Halyna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +136/-0
    • http://halynafa.livejournal.com/3916.html
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: галина
Я користуюся Дакос десь з листопада, так речі дійсно сіріють і не так добре відпираються, але вважаю, що краще не білосніжний вигляд речей з ароматизаторами, а те, що вони просто чисті.

Offline barambosya

• Життя прекрасне і я цьому підтвердження!!!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +174/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Син Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Цитувати
Свєта, а в клубі органічного землеробства більший вибір ніж в немовлятку?
так, там вибір значно більший. а ціни як коли...+ - пару гривень

На рахунок того, що білі речі сіріють...Я теж вважаю, що краже безпечне, ніж білосніжне...
Хоча я деколи просто даю чуть більше порошку ніж в інструкції пише. І всі дорослі темні речі теж ним перу, бо він дуже гарно розчиняється і не лишає слідів

Offline inna32

• Свідома Мамка
  • Репутація: +34/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
Я користуюся пральним порошком від "Fmway", дуже задоволена. В Клубі органічного землеробства( вул.Бельведерська,16, є і кіоск на центральному критому продуктовому ринку в самому центрі) є і натуральні шампуні, і засоби для миття посуду,мила, порошки, для миття сантехніки, керамічний і дерев"яний посуд - і все натуральне. Брала для посуду і шампунь - задоволена.
Щодо іграшок нелюблю м"які-волохаті, від них тільки шкода - збирається пил і шерсть малюки тягнуть до рота, краще пласмасові,дерев"яні.

Offline Венера

• Своя Мамка
  • Репутація: +170/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Аня
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Олічка, молодець шо створила цю тему. Я великий любитель еко продукції, вже пару років використовую лише ці засоби, відмовилася від освіжувачів повітря в туалеті, ополіскуваів.
Отже, шо я маю:

Дит порошок Amway - дуже гарно відпирає,
Засіб для миття посуду був Amway зараз ОДА універсальний задоволена обома, але останній дешевший.
Відбілювач Озон фірми Дакос якось раз спробувала нічого не відбилило  d104 можливо треба дати трохи більше засобу.
Натуральні мила - супер, не сушать шкіру
Шампунь Авіцена без лаурил сульфату мені підходить, волосся вимиває гарно. Єдиний мінус дуже рідкий тому треба пристосуватися наливати його
Дакотрон кухня - засіб для чистки поверхонь на кухні, ну відчищає трохи краще ніж сода, але можна обійтися і без нього
Дезодорант екокристал - взимку справлявся зі своїм завданням, подивимося ще як буде літом
Купила ще для дочурки з/п фірми Веледа, от тільки зубчики в неї щось помало лізуть тому відгуків поки що немає  z1
Дитячий засіб для інтимної гігієти фірми АТОК, дуже класний, сама користуюся. До цього мала Вівасан також була задоволена
АТОК денний крем морквяно-лимонний (ням-ням), гарно впитувався, але він добрий на зимовий період. До речі термін придатності в нього лишень 6 місяців!!!
Мигдалева маска для лиця Царство Ароматів в зимку дає супер зволоження і живленя.
Мала багато чого фірми Вівасан також всім задоволена

Це те що відразу прийшло на думку і чим користуюся практично кожний день.

Offline Halyna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +136/-0
    • http://halynafa.livejournal.com/3916.html
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: галина
а Вівасан продукцію де купуєте?

Offline Венера

• Своя Мамка
  • Репутація: +170/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Аня
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Цитувати
а Вівасан продукцію де купуєте?

У нас в місті є їхній офіс на Чорновола.

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Я купила два брусочки "Карпатського" натурального мила в Клубі органічного землеробства. Одне - мило-скраб з кавою, а інше - Долина нарцисів (хоч нарцисів у складі навіть близько нема  d112). Дууууже задоволена! Давно в мене шкіра не була в такому стані... Правда, обличчя мушу зволожувати після вмивання милом, бо дуже стягує шкіру, прям ефект ботокса (після мила з кавою)  d30. Але то в мене просто від природи сухість шкіри підвищена. Тепер хочу купити звичайне на талій воді, щоб малюка ним мити, а то попробувала сама вмитись бюбхеном, тим,яким Юліка купаєм - і облизати губи - дитина ж так постійно робить - ФУУУ яка то хімічна бридота гірка d141. Тепер будемо переходити на це мило.

Offline Лесик

• Свідома Мамка
  • Репутація: +83/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ромчик, Тарасик
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
Я користуюся порошком Ладушки від Дакос.  Речі трошки сіріють, але зате немає того приємного хімічного запаху і дитині безпечно... Замовила порошок через інтернет, а ще замовила собі шампунь і мило ручної роботи"Молочні ріки"!!!! То милом я ніяк не можу натішитися!!! Який у нього приємний запах!!!