Автор Тема: Цікаві факти про рентген для годуючої мами (коли ви ще в роддомі)  (Прочитано 7865 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline сяся пушкін

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +47/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка, Тадейчик, Максимчик
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
я також не зціджувала молоко. а коли з наймолодшим потрапили в лікарню одразу після родів з пневмонією, то йому робили рентген, я тримала дитину, то мені одягали спеціальну штуку(оскільки годувала грудьми) схожу на халати, які носять продавщиці чи перукарки, але дуже вашка ця штука, всередині, мабуть, якийсь метал...

Offline Eliss

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +25/-0
  • Все буде добре!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Ця флюрографія це просто знущання! Ходити по коридорах з протягами, дитину лишати на годину саму, не кажучи про особисті речі в палаті.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Yulchyk

• Свідома Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Для мене теж фолюрографія після родів стала кошмаром! Перший раз вийшов неякісний знімок, на другий день заставили переробляти, знову не вийшов і заставали з сльозами їхати в тубдиспансер на таксі робити третій раз підряд флюрографію. В палаті мала з чоловіком заходиться плачем від голоду, а я від 8 ранку до 2 обіду не була в палаті, бо не пускали. В тубдиспансері черги з хворими кашляючими дідами, і нас двоє таких в нічнушках ( бо як закликали з палати, то навіть не пустили переодітися), молоко тече до колін... А виявилося все добре, просто в роддомі старий апарат, я так знервувалася, що потім мала добу неспокійна була, плакала, хоча перед тим була як ангелик)). Медсестра чергова казала, що в них кожний день є такі випадки, але кожний після того хоче піти пошвидше додому і не зостається сил йти скандалити.

Offline Санька32

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +176/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Саша
Я перед пологами купила довідку в рентгенолога що пройшла флюрографію..Для мене дико бачити породіль в нічнушках ледь живих в чергах на знімок...Не уявляю як би я отак ходила-мала розривів 23..навіть розігнутись було боляче мабуть і ребро зламали коли дитину видавлювали
Прежде, чем гoворить МНЕ, как вoспитывать МОЕГО ребенка, покажите СВОЕГО идеального!

Offline Eliss

• Досвідчена Мамка
  • Все буде добре!
    • Награды
Це точно! В мене теж розриви були і епізіо, дитину витискали, ребра ше досі не пройшли з одного боку... Боялася щоб не зламали, але сказали, що я б дихати не змогла.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Куничка

• Активна Мамка
  • Репутація: +22/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марічка
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Підкажіть, будь ласка, якщо на момент виписки з роддому є флюрографія, якій менше року, також заставляють робити нову???
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Eliss

• Досвідчена Мамка
  • Все буде добре!
    • Награды
Ні, взагалі флюрографію роблять щоб дитині БЦЖ зробити, так як вакцини зараз нема, то і нема потреби робити. Але от сваритися з тими бабами собі дорожче.

Offline elvira

• mamka
  • Активна Мамка
  • Репутація: +9/-0
  • mamka
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: віра
Коли я народжувала ,у можі свекрухи було 9 місяців як зроблено флюро,заставили зробити знову d111