Автор Тема: Скільки ще будемо жити у бруді?  (Прочитано 9602 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1037/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лізонька
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
Re: Скільки ще будемо жити у бруді?
« Reply #119 : 21 Серпень 2012, 13:46:57 »
я вважаю, що насамперед все залежить від держави, адже немає спеціально створених умов, де б можна було викидати сміття, іноді ідеш по вулиці і хочеш викинути обгортку від чогось або бутилочку від водички, то ніж знайдеш, вже краще поставити в сумочку і вдома викинути. але з другої сторони потрібно починати з себе - це найкращий приклад для оточуючих і для діток, які виростуть і в майбутньому теж не викидатимуть сміття де попало

Offline мама Дані

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +167/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данилко. 25.12.2010 Соломійка 1.07.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #120 : 21 Серпень 2012, 13:54:20 »
Так і про це ж ,що наша держава - хоча це неправильна фраза - НАШЕ ДЕРЖАВНЕ КЕРІВНИЦТВО - абсолютно не дбає про НАШУ ДЕРЖАВУ, її чистоту і т. д. і можна продовжувати до безкінечності.....
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1037/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лізонька
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
« Reply #121 : 21 Серпень 2012, 14:02:44 »
Дуже прикро за нашу державу, коли приїжджають іноземні туристи до наших визначних місць,а їх там зустрічає купа мусору,побиті пляшки  і інші прєлісті  :8
ще прикріше коли ж ті іноземці в себе не гадять, а як приїжджають до нас, то ведуть себе як справжнє бидло, згадайте Євро-2012, особливо відео де кілька норвежців чи кого там стали в ряд вивалили свої "пісюки" і нагло "сцяли" (сорі за таке слово, бо інакше цей процес не назвеш в цій ситуації) на клумби d109

Offline Міка1609

• Активна Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимка, 5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Марьяна
« Reply #122 : 24 Серпень 2012, 12:47:23 »
я наприклад ганяю мамочок і сусідів роблю їм зауваження і мені по барабану ,що вони про мене думають, надоїло жити в безладі. І думаю ,що іншим свідомим мамочкам і другим людям потрібно робити зауваження,тоді може щось хоть трохи буде. і ще треба мучити жек, де на території 2 дитячих майданчиків біля мого будинку немає жодного смітника. Добре хоть деякі магазини і бутіки ставлять.

Offline Knopo4ka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +157/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимчик, Артемчик
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
« Reply #123 : 31 Серпень 2012, 12:24:31 »
Цитувати
і ще треба мучити жек, де на території 2 дитячих майданчиків біля мого будинку немає жодного смітника
А от коло нашого дитячого майданчика кілька смітників, але не кожний дорослий дядя (чи тьотя) нагружає себе тим, щоб пройти пару кроків і викинути свій недопалок в урну. Ми з малим переважно перші зранку виходимо на майданчик, і починаємо збирати "каку" і викидати в смітник. Це вже як ритуал :).

Offline Сhanel

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +383/-4
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Мартіна
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #124 : 04 Жовтень 2012, 23:28:47 »
у нас на майданчику є мусорні відра, але за ніч підлітки умудряються такого на качелях виробляти....що аж встидно писати d104
УВАГА! ПРАВИЛА СП!Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Galka11

• Танцюй так, ніби на тебе ніхто не дивиться. Співай так, ніби тебе ніхто не чує. Люби так, ніби тебе ніколи не зраджували, і живи так, ніби земля - ​​це рай. Марк Твен
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +434/-1
  • До мене на ТИ
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #125 : 09 Жовтень 2012, 15:41:34 »
В нас біля підїзду стояв столик з лавочками, то хлопці з сусіднього підїзду там таке виробляли, і смітили, і бутилки з під пива залишали, і матюки на столику випалювали. Кілька раз зверталася до них, щоб не смітили, але вони щей огризалися. А тут сусід поверхом вище не витримав тай розібрав той столик. Тепер чистий спокій.
Дитина, яка терпить менше образ, виростає людиною, яка більше усвідомлює свою гідність.

Offline мама Дані

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #126 : 09 Жовтень 2012, 16:21:43 »
Цитувати
В нас біля підїзду стояв столик з лавочками, то хлопці з сусіднього підїзду там таке виробляли, і смітили, і бутилки з під пива залишали, і матюки на столику випалювали. Кілька раз зверталася до них, щоб не смітили, але вони щей огризалися. А тут сусід поверхом вище не витримав тай розібрав той столик. Тепер чистий спокій.
І що доброго зробив ваш сусід???
Ну так чистий спокій - і нема де присісти в дворі з дитиною  d128 Знайдуть вони інший двір зі столиком.
  Для таких ситуацій є відповідні органи.Бачите що прийшла компашка,  подзвонили  в міліцію.Щоб швидше наряд приїхав, ситуацію можна приукрасити  d108  Думаю  на підлітків люди в формі справлять більше враження, аніж зауваження молодої мами  d143

Offline galyusja

• Віддана Мамка
  • Репутація: +582/-0
  • Просто треба залишатись Людиною, завжди і всюди
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #127 : 09 Жовтень 2012, 16:37:34 »
Наталь, це не допомогло б. В нас була подібна ситуація. І нічого зараз ці дітлахи не бояться, хіба вже так конкретно вжучити. Але і то.  d16
І в нас в дворі так зробили - спокій всім :)

Offline мама Дані

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #128 : 09 Жовтень 2012, 16:48:04 »
Ну на мою думку це не правильно! Молодь треба виховувати,навіть якщо для цього потрібні такі радикальні заходи як спілкування з представниками міліцї. А так, " прогинатись " під таким безпрідєлом,це тільки усугубить ситуацію. ІМХО

Offline Galka11

• Танцюй так, ніби на тебе ніхто не дивиться. Співай так, ніби тебе ніхто не чує. Люби так, ніби тебе ніколи не зраджували, і живи так, ніби земля - ​​це рай. Марк Твен
  • Досвідчена Мамка
  • До мене на ТИ
    • Награды
« Reply #129 : 09 Жовтень 2012, 17:00:16 »
Цитувати
Ну так чистий спокій - і нема де присісти в дворі з дитиною
Та за той столик і близько вже не було де сідати. Ви б дуже сиділи з дитиною за столиком де матюки випалені?
Дитина, яка терпить менше образ, виростає людиною, яка більше усвідомлює свою гідність.

Offline Galka11

• Досвідчена Мамка
  • До мене на ТИ
    • Награды
« Reply #130 : 09 Жовтень 2012, 17:01:38 »
Цитувати
Ну на мою думку це не правильно! Молодь треба виховувати
я цілком з вами згідна. Але як її виховувати, коли батьки їхні на таке дивляться кріз пальці, а то ще мало того підтакують їм

Offline oksanatravneva

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +71/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Даринка, 10.07.2010 р., Марко, 04.10.2014 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #131 : 09 Жовтень 2012, 17:08:36 »
Схожа ситуація в дворі моєї сестри. Вони живуть позаду Пелікану. Поряд дискотека Кіліманджаро (якщо нічого не плутаю), а на Галицькій два цілодобові магазини. Оті підлітки після дискотеки ідуть в цілодобовий і бухають в дворі сестри. Там якраз отой скверик, що біля Княгининого. Якби тільки бухали. А то ота школота, з якої пре занадто буйна енергія, ще пищать-кричать серед ночі, люди просто періодично не можуть спати. Вони уже й міліцію викликали купу раз. І що ви думаєте? Патруль постоїть біля Бінго, а в двір навіть не заходять. Або взагалі не приїжджають. Коротше, толку з наших правоохоронців взагалі ніякого. Люди вже навіть до мера ходили -- теж ніякого результату. І погрожували тим підліткам, сварилися, то вони вибили цеглою вікно в квартирі. Так вже продовжується майже два роки...

Offline inna32Автор темы

• Свідома Мамка
  • Репутація: +34/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
« Reply #132 : 14 Листопад 2012, 11:27:33 »
 Хай люди ходять до мера неодноразово і тоді поможе! Щомісяця хай записуються на прийом, подадуть колективного листа. Хто стукае - тому відкривають! Ми так ходили за дорого, то так надоїли, що дали нам бардюри і на тому добре.

Offline evakamila

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +228/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #133 : 14 Листопад 2012, 11:42:57 »
Цитувати
Ну так чистий спокій - і нема де присісти в дворі з дитиною   Знайдуть вони інший двір зі столиком.
  Для таких ситуацій є відповідні органи.Бачите що прийшла компашка,  подзвонили  в міліцію.Щоб швидше наряд приїхав, ситуацію можна приукрасити    Думаю  на підлітків люди в формі справлять більше враження, аніж зауваження молодої мами
Ага,бояться вони міліції,щас...В нас в дворі точно така сама ситуація,як дівчата описують,після "Мармуляди"або й замість неї вони сидять в нашому дворі,репетують,ржуть матюкаються,сцять і насилують один одного.Міліцію викликаємо кожного разу але скажу вам,що міліція та приїзджає чомусь не завжди,це по-перше.Чоловіки теж щоразу пробують то все повиганяти ,які слова вони можуть почути у відповідь,я тут писати не буду.Саме головне,що огризаються на зауваження в більшості дівахи ,це по-другеd111На ранок в дворі срач,діти не мають де гратись,то для чого там лавки?Зламав хтось ті лавки,в результат ті дибіли сідають біля під"їздів.Тепер,якщо міліція не приїзджає,то сусіди з верхніх поверхів поливають то все збіговисько водою z5

Offline Galka11

• Досвідчена Мамка
  • До мене на ТИ
    • Награды
« Reply #134 : 14 Листопад 2012, 12:31:41 »
Цитувати
Хай люди ходять до мера неодноразово і тоді поможе! Щомісяця хай записуються на прийом, подадуть колективного листа. Хто стукае - тому відкривають!
Минулого місяця мій чоловік не витримав і пішов порозганяв їх. На наступний день до нього подзвонив депутат з сусіднього підїзду (того в якому живуть ці хлопці) і коли чоловік з ним зустрівся, то він почав розказувати мол, яке ти мав право, що ти собі позволяєш і т.д і т.п. Але мій муж мав то все в одному місці. Сказав, якщо йому щось не подобається то нехай поставить їм лавочку в себе під вікнами. А виявилося, що ці хлопці розносили агітаційні листівки, тому цей депутут так за ними заступається.

Offline Міка1609

• Активна Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимка, 5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Марьяна
« Reply #135 : 16 Листопад 2012, 13:39:58 »
добре що ще зумів порозганяти і за це не получив, бо деяка молодь така що d110