Автор Тема: Флаймарафон 2017 - прибираємо легко і просто! До свят практично готові)  (Прочитано 9651 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline IrysyaАвтор темы

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +669/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Завдання:
Жовтень
(кликните для показа/скрытия)

Листопад

Грудень
01 грудня - творче завдання у цій зоні (наприклад, у мене це буде біде)
4 грудня - у таке велике свято працювати не будемо, тому завдання легке - впорядковуємо шиття-вишивання-плетіння, розплутуємо, сортуємо та складаємо різні нитки (до в'язання, до вишивання, до шиття), складаємо голки, гачки, спиці, гудзики і т.п.
5 грудня протираємо, миємо світильники
6 грудня ми займемося стільцями та столами. Обережно протріть меблі з усіх боків, не забудьте про ніжки та "сліпі" зони, тобто площу під сидіннями та стільницею. Щодо використання спеціальних засобів - скористайтеся тими, що вважаєте потрібним :)
7 грудня наведемо лад у ящику з ложками/вилками/іншими кухонними помічниками, викидаємо непотріб, продаємо/даруємо те, чим не користуємося
8 грудня миємо фасади кухонних меблів. Впевнена, вам є над чим потрудитися.
При можливості, використовуйте спеціальний засіб для вашого типу покриття. Очищувач для меблів / універсальний миючий засіб / хазяйське мило- використовуйте, що вам до душі. Навіть суха ганчірка може зробити маленьке чудо! :)
11 грудня почаруємо над відерком для сміття, заодно приберемо місце, де воно зберігається (напевно у більшості це тумба під мийкою)
12 грудня – миємо фартух кухні, і певно робочі поверхні, оскільки їх все одно треба звільнити, щоб добратись до фартуха) d6
13 грудня беремо ватку і спирт і миємо всі ручки дверей, ручечки дверок, вимикачі і розетки від забруднень
14 грудня примусимо сяяти нашу витяжку
15 грудня приведемо до ладу нашу помічницю - духовку
18 грудня протираємо, миємо торшери, бра, картини, ікони, фоторамки
19 грудня зробимо ревізію кухонних гаджетів, які можуть згодитися під час Великого Святкового Готування. Міксер, блендер, м'ясорубка, форми для печива, кондитерський шприц, форми для випічки, термометр для м'яса, часникодавка, кухонний комбайн і так далі - чи все справне, чи все є в наявності і готове до використання? Ще не пізно зламане віднести в ремонт або докупити необхідне :)
Також оптимізуємо місцезнаходження своїх кухонних помічників (мікрохвильова, комбайн, мультиварка, пароварка, хлібопічка, міксер/блендер та ін.).
20 грудня сьогодні будемо мити плінтуси, на них осідає пил і крапельки води під час миття підлоги
21 грудня сьогодні гарно помиємо холодильник (всередині - можна не розморожувати, а просто протерти полиці, зверху, під і ззаду холодильника), щоб був готовий до закладки святкового різноманіття))
22 грудня приведемо до ладу всі кімнатні двері
25 грудня помиємо і перетремо посуд, яким користуємось нечасто (сервізи, тарілочки, стаканчики, фужери, рюмки – красу, яку переважно використовуємо "для гостей" і яку обов'язково виймемо на свята)
26 грудня "контрольне" прибирання у ванній/туалеті, розхламляємо всі поверхні
27 грудня "контрольне" прибирання у спальнях. Позбавтеся від всіх речей тих, що не належать спальні. Речей, покинутих, забутих на стільці або навіть на підлозі. Речей і предметів, які ви перестали помічати, тому що вони злилися з обстановкою. Якщо річ не належить спальні - віднесіть її на місце.
28 грудня "контрольне" прибирання у вітальні. Це дуже важливо, бо напевно ви та ваші гості зберетеся саме тут. Тому необхідно позбавитися від всіх речей, яким не місце у вітальні. Можливо, ви їх кинули в кут, засували під диван, заховали за дверима або за довгими шторами))) Правило "с глаз долой, из сердца вон" в даному випадку не працює :) У пошуках таких речей не забувайте, що з часом вони часто зливаються з інтер'єром.
29 грудня "контрольне" прибирання у кухні, щоб бути у всеозброїнні перед готуванням смаколиків)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Offline маріка

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +208/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: хлопчик .дівчинка
  • Ваше справжнє ім’я: Віталіна
Цього літа я тісніше познайомилася з Марлою Сіллі та її принципами флай-леді.
Особливо мене вразила одна історія, яка змінила мене певно найбільше за останні кілька років, я дуже багато переосмислила в своєму побуті.
Цитувати
Дорогая Флайледи!

Должна от всего сердца поблагодарить вас за игру в риэлтора! Позвольте мне вернуться назад на несколько месяцев.

Мы с мужем присматривали себе дом с участком в нашем районе. Наконец нам понравился один, и мы хотели выставить наш на продажу. У нас новорожденный ребенок (тогда ему было три месяца), и я пришла в ужас от того, что нужно сделать предложение владельцу приглянувшегося нам дома и в спешке выставить собственное жилье на продажу. К счастью, тот дом не прошел комиссию, и мы его не купили. Но этот случай заставил меня задуматься об игре в риэлтора. Я решила попробовать (малышу тогда было четыре месяца) и обошла все комнаты, составляя список. Мы с мужем иногда в свободное время занимались ремонтом, а я работала над зонами, чтобы избавить от хлама каждую комнату и сделать то, что потруднее (например, вымыть окна). Короче говоря, две недели назад мы нашли идеальный дом, и наше предложение было принято! Это случилось в пятницу, и я смогла повесить табличку: «Продается» на своих воротах на той же неделе в воскресеньем Достаточно было выполнить еженедельное благословение дома (це типу наше суботнє прибирання d30) несколькими днями раньше. Я до сих пор не верю, что мне все удалось, и так легко! Люди, приходившие смотреть дом, говорили, что он похож на картинку из журнала, так в нем чисто, совсем нет хлама. Соседи ворчали, что я недавно замужем и у меня не скопилось столько барахла, как у них. (Посмотрели бы они, сколько я всего выбросила!)

Во всяком случае, вчера я нашла первоначальный список дел, и, хотите — верьте, хотите — нет, мы выполнили по крайней мере 85 %. Сейчас нашему малышу всего пять месяцев.

Прошло немногим больше тридцати дней с тех пор, как я ходила по дому, изображая риэлтора. Думаю, Бог знал, что грядут перемены, когда в прошлом ноябре вывел меня на ваш сайт. Я смогла усвоить Ритуалы, прежде чем родился малыш, так что была хорошо подготовлена и не растерялась, когда он появился на свет. И те же Ритуалы помогли мне, когда мы покупали новое жилье (а это действительно дом нашей мечты!). Теперь, оглядываясь назад, я уверена, что мне вас послал Бог.

Спасибо Ему и Вам за все, что вы сделали!

Дженнифер из Огайо

І тому, коли у вересні ми повернулись до міста, я в першу чергу почала розхламлятись) До завершення надзвичайно далеко, але разом ми сила) тому пропоную відновити таку чудову традицію, яку почала Наталя (natali_z) і продовжила Людочка (Ludmilka-Milka) d131 і провести цьогорічний осінній марафон з прибирання наших осель, який я спробую очолити і пропоную почати десь числа 10.

Бажаючі - зголошуємося в цій темі :) всіх запишемо в список, завдання буду викладати в темі, пропозиції вітаються [img]http://doodoo.ru/smiles/n

Актуальні посилання

Дякую Люді за таке гарне керівництво до дії

Принципи «літання»

Як все встигнути з дитиною: Крок № 1 рутини

Контрольний журнал

Крок №5 "Хвалимо себе і дітей"

«Нotspot» - «гаряча точка»

Список:

я чекала цю темку d9 ! Я з вами, бо частково над зонами працюю,але то без толку!Стартуємо разом :flv
СП iHerb  Вітаміни для всієї родини з Америки!!!
Залишки СП iHerb  Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +589/-10
  • 1-ий клас закінчено...Ура!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Мене пишіть

Подумала і додала ще: 03 Жовтень 2017, 22:39:46
Я, правда, підчистила багато чого по Марі Кондо.
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра

Offline IrysyaАвтор темы

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Її метод для мене трохи зарадикальний,  я так все одразу викинути не можу d27
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Offline маріка

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +208/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: хлопчик .дівчинка
  • Ваше справжнє ім’я: Віталіна
Ой,а я можу d30,тільки щоб нікого нe було вдома,алe я пeрeд цим довго дивлюсь на річ(пару місяців)і думаю чи вона мeні трeба.Потім всe згрібаю і швидeнько на смітник,щоб нe пeрeдумати d6

Подумала і додала ще: 03 Жовтень 2017, 23:59:37
Написала і подумала,що всe ж таки я нe можу одразу викинути річ.Алe я нe ховаю іх ,а потім викидаю,як вирішила,то всe і одразу на смітник.
СП iHerb  Вітаміни для всієї родини з Америки!!!
Залишки СП iHerb  Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline інессс

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +230/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
О,  це не про мене.  Мені всього треба  d108 Але розумію,  що треба хлам весь теж викинути  d38 хіба що чоловік мій приєднається до вас  d27 , він викидує все,  оптом  d140
Жаль, що проходить літо, а не війна...

Offline nata 86

• Активна Мамка
  • Репутація: +43/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ілонка 8 років,Святослав 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
О,  це не про мене.  Мені всього треба  d108 Але розумію,  що треба хлам весь теж викинути  d38 хіба що чоловік мій приєднається до вас  d27 , він викидує все,  оптом  d140
ой у мене чоловік такий самий

Offline mary2011

• Ми даруємо дітям життя... А вони нам - сенс життя...
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +114/-0
  • BE HAPPY!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: В.
  • Ваше справжнє ім’я: МАША
І мені треба радикальну чистку. Вкінці літа теж багато чого викинула, методом "всe згрібаю і швидeнько на смітник,щоб нe пeрeдумати", але не проти ще раз пройтись 

Offline svitlana88

• Своя Мамка
  • Репутація: +146/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
ой, і в мене такий чоловік. Все викидує. Дитячі іграшки 1 раз на тиждень перебирає, і завжди пакет на мусор.
AVON деталі в приват, знижки

Offline Barby

• Свідома Мамка
  • Репутація: +34/-0
  • Вероніка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
Іра розказала мені про цей метод позбавлення зайвих речей в хаті.І я приступила, в хаті, як бомба впала, перебираю.Зробила по 2 пакети для мене і чоловіка.В перший кладу , те що на сміття, а в другий  те, що не одягаю.А от , як мені викунити з чоловіка речі, не знаю, бо це страшний плюшкін.Але я так думаю, буду частинами позбуватися його хламу.

Offline gruzinochku

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +292/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліза 6р.
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
я маю страшенну привязанність до речей та надзвичайно люблю багато простору і тому я викинула вже багато-чого і подарувала щось і просто відала нужденним і т.д.Мені головне-кудись річ пристроїти і все - ставлю галочку і мені тоді та кдобер і + більше місця.Не можку сказати що в мене є багато хламу.Є тільки в маминій кімнаті.Але часу на це я немаю точно.Мені б в своїй все ідеально вискладати.а ще я давно не скуповую одяг.Мені реально до вподоби носити зараз одяг 7-ми річної давності і в який гарно влазиш і він ще добротний.А що?Для чого та купа одягу в шафі????Ненавиджу довго щось там шукати.Навіть як буде порядок-всеодно де більше речей-там довший пошук

Подумала і додала ще: 04 Жовтень 2017, 13:18:52
я + 1 в список :flv

Offline Muwka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +117/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Мариночка
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
то дійсно хлам треба викидати відразу, а не думати над ним, бо точно передумаєш  d30
Кому-то – любимая… Кому-то – дочь… Кому-то – мама… Кому-то – кума… кому-то – сестра… Кому-то – подруга… а кому-то – и поперек горла..!!! Горжусь своїй универсальностю!!!

Offline IrysyaАвтор темы

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Додала в список Ключик, mary2011, gruzinochku, наша компанія збільшується :bo
Дівчата, що відписалися, а ви приєднуєтесь? Буде цікаво ;)

Offline Barby

• Свідома Мамка
  • Репутація: +34/-0
  • Вероніка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
Ще я  :k58.Хочу навести лад)

Offline milka

• Своя Мамка
  • Репутація: +125/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Злата
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
мене включіть  d41, в мене дитяча це саме болюче місце, мала в мене плюшкін нічого не викидає все їй згодиться  mish.

Offline chernentus

• Своя Мамка
  • Репутація: +126/-0
  • Вже тричі щаслива мама!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: наталія
і мене пишіть
Життя пройде, немов вода, і відцвіте, немов вишнева гілка... В житті одна помилка — не біда, біда, коли усе життя — помилка.

Offline iruska-87

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +184/-0
  • Боже, Україну бережи....
    • Награды
Я приєднаюся  :flv час від часу чистку роблю, але частіше чоловік все вигрібає - в нього краще виходить  d27
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]