Автор Тема: Фіалки  (Прочитано 28636 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Eva__Автор темы

• Свідома Мамка
  • Репутація: +62/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
Re: Фіалки !!!
« Reply #51 : 08 Листопад 2013, 15:49:51 »
дякую  :flv

Offline Eva__Автор темы

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #52 : 09 Листопад 2013, 16:05:37 »
 d41 d41 d41 сьогодні помітила, що один з листочків (той що на виставці купила) випустив корінці, по моєму це той, що від "герцогині", а решта 3 поки що без корінців.

фундазолу поки ще не знайшла, але у клубі органічного землеробства знайшла засіб від борошнистої роси на основі натуральних  бактерій, що є природніми ворогами грибків. хтось таке пробував?

Offline Nadja_if

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +71/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марко і Катя
  • Ваше справжнє ім’я: Надя
« Reply #53 : 11 Листопад 2013, 16:42:34 »
А в мене чогось не хочуть рости... Ставлю листочки в водичку, корінці великі, гарні, листочки тверденькі, саджу їх в горшок і всьо... листочки мякнуть квіточка гине. Що я роблю не так? Грунт спеціальний для фіалочок. Як правильно поливати? Кожен розказує по різному  d104
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Хонда

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +319/-0
  • Made in Ukraine)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #54 : 11 Листопад 2013, 16:56:25 »
Цитувати
Що я роблю не так? Грунт спеціальний для фіалочок. Як правильно поливати? Кожен розказує по різному  не знаю
А як Ви поливаєте? Треба через піддон поливати по мірі просихання грунту. Я думаю Ви просто заливаєте нову рослинку. А ще треба в горшку ставити дренаж, н-д, керамзит, щоб вода не застоювалася внизу, так як корінці фіалки дуже чутливі до перезволоження. А ще можете зверхну накрити пластмасовим стаканчиком. Зробити листочку таку тепличку. Раз в день знімати, провітрювати.

Offline Nadja_if

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +71/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марко і Катя
  • Ваше справжнє ім’я: Надя
« Reply #55 : 11 Листопад 2013, 20:15:23 »
Цитувати
А як Ви поливаєте? Треба через піддон поливати по мірі просихання грунту. Я думаю Ви просто заливаєте нову рослинку. А ще треба в горшку ставити дренаж, н-д, керамзит
я вже невперше саджу з листочка, поливала і через верх і через низ і не приживається... Дренаж зробила з пінопласту щоб незамокала сильно... і все рівно щось нетак... буду пробувати накривати стаканчиком... d104

Offline Eva__Автор темы

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #56 : 12 Листопад 2013, 00:43:26 »
А я ніколи не накривала  d104, єдине, що завжди роблю - коли листочок вже в землі, з кожним поливом даю підживку. З корінцями в мене гинули листочки лише тоді, коли в грунті була якась живність - такі манюсінькі (менше міліметра) біленькі рухливі тварючки.

Сьогодні в мене був день боротьби з борошнистою росою. Фундазол ніде не знайшла, в квіткових магазинах на Валах на мене дивилися так, наче я не знаю, що від них хочу. В епіцентрі купила "Топаз" за 5 гривень, там були ще інші фунгіциди, але весь інтернет пише про топаз, я вже вирішила більше нічого не шукати. Покропила листя, ще й грунт полила. Чекаю  :/. Маю ще 3 пакети топазу на випадок, якщо ця роса не здохне з першого разу.

Offline Хонда

• Досвідчена Мамка
  • Made in Ukraine)
    • Награды
« Reply #57 : 12 Листопад 2013, 00:57:00 »
Цитувати
якщо ця роса не здохне з першого разу.
Через тиждень все одно можна ще раз покропити. То вже щоб 100%!

Offline хуліганка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +251/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галка
« Reply #58 : 12 Листопад 2013, 09:52:30 »
Покажу свою поки що єдину фіалку  d9
masha-misha біля 50грн.де дешевше/дорожче не знаю,не цікавилася.До бабульок ще не ходила,не маю як

Offline Мамася

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +448/-3
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимчик 26.04.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
« Reply #59 : 12 Листопад 2013, 10:01:24 »
Цитувати
а які ціни на фіалки?
біля мене на базарчику є одна жіночка, то у неї фіалки по 15-20 грн, такі ж в "Епіцентрі" по 50 грн, але її важко зловити, бо вона рідко буває. То я вже внеї як купую, то зразу по 2  z5
[/url]

Offline Ліра

• Активна Мамка
  • Репутація: +82/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: віра
« Reply #60 : 12 Листопад 2013, 10:02:33 »
Цитувати
Фундазол ніде не знайшла, в квіткових магазинах на Валах на мене дивилися так, наче я не знаю, що від них хочу.
знайома ситуація :) колись шукала для орхідеї, купила в Овочівнику. там взагалі дуже хороший асортимент подібної "хімії", можуть дати толкову консультацію, і завжди черги  :)
(кликните для показа/скрытия)

Offline Ліра

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #61 : 12 Листопад 2013, 10:09:10 »
фундазол -дуже ефективний препарат, системний (проникає всередину рослини, поширюється по судинній системі і пригнічує розвиток збудника) а значить, не треба маніакально пропшикувати кожен міліметр рослини  d27
але:
він досить токсичний, треба працювати в рукавицях, потім квітку забрати подалі, щоб не дістали діти або дом.улюбленці, хоча, думаю, всі фунгіциди токсичні  d112 .
і він лишає білі прями на листях, але коли рослинка мучиться, не до таких дрібниць.   

Цитувати
такі манюсінькі (менше міліметра) біленькі рухливі тварючки
називаються подури, масово розмножуються тільки в перезволоженому грунті.

Offline NataF

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +196/-0
  • життя прекрасне
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталка
« Reply #62 : 12 Листопад 2013, 10:38:11 »
ну не знаю на рахунок цін, я минулого року на базарі купувала вкорінений листочок з декількома малюсінькими в пласт.стаканчику за 5 грн. дуже приємна жіночка на великому прод.базарі продає. а більші вже були по 10 грн.

Сезон меду 2017 відкрито!

Offline Eva__Автор темы

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #63 : 12 Листопад 2013, 11:12:13 »
Цитувати
а які ціни на фіалки?

я вчора бачила в епіцентрі фіалки, є там і досить цікаві, квіточки, як зірочки двоколірні. там ще були цінники на 35 грн, я думаю, що це на якісь уцінені, може ті, що відцвіли.
я літом купувала фіалки на продуктовому ринку, там всередині йдуть кільцем бетонні прилавки, а далі є таке ніби кільце з магазинчиків, з внутрішньго і зовнішнього боку кільця. Там продавала фіалки (влітку, зараз не знаю чи є там цей магазинчик) та жінка, що виставляла свої фіалки на виставці. Я в неї купувала укорінені дітки, сорт вибирала по фотографії. Одна дітка здається 10-15 грн була. Але всі дітки без квітів і з 5 фіалок зацвіли, як на фото лише 3, 1 точно не така як має бути - замість фіалетової в крапинку виросла біла з ледь рожевими краями, а ще одна досі толком не цвіла через "росу". Тому, якщо купувати фіалки, то краще в цієї пані.

Ліра, дякую за наводку, не знала про цей Овочівник.
Топаз, до речі, теж системний - діюча речовина всмоктується з поверхні в листя і циркулює по всій рослині. тобто можна було і не оприскувати, а зразу полити.  Топаз (3-й клас безпеки - малотоксичний) безпечніший за фундазол (1-й клас безпеки - сильнотоксичний), але ще не відомо, чи він достатньо дієвий. На деяких фіалках після обробки з"явилися бордові прожилки - наче судини проявилися. Але не на всіх.

Обробляла фіалки на балконі, залишила там години на 4, думаю цього часу достатньо було, щоб вони насмокталися хімії (якраз земля була суха), потім помила їх всі під душем у ванні, щоб змити хімію з листя і підлила ще кілька разів, щоб вимити лишню хімію з грунту. підвіконня теж обробила з содою.  

ще 2 листочка пустили корінці  d41 d41 d41. Ліра, а що твої листочки, чи ти їх зразу в землю посадила?

Offline Ліра

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #64 : 12 Листопад 2013, 20:31:35 »
Цитувати
ще 2 листочка пустили корінці    . Ліра, а що твої листочки, чи ти їх зразу в землю посадила?
вітааюю!!!
я теж ставила у водичку  :)  вже майже всі пустили корінчики, ще двоє "думають", а один листочок (Лягушка королева) вперто не хоче зі мною дружити, вже двічі його підрізала, бо підгниває низ.
першим випустив корінчики Зівай, в один день з твоєю Герцогинею  d27

Offline Хонда

• Досвідчена Мамка
  • Made in Ukraine)
    • Награды
« Reply #65 : 13 Листопад 2013, 08:07:46 »
Цитувати
а один листочок (Лягушка королева) вперто не хоче зі мною дружити, вже двічі його підрізала, бо підгниває низ.
то може не ставити його у воду...певно дуже чутливий до вологи. Підрізати, підсушити годинку-дві, присипати вугіллям можна і аж тоді знову у водичку або у грунт і стаканчик зверху? :flv

Offline Eva__Автор темы

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #66 : 13 Листопад 2013, 15:49:54 »
Цитувати
вже майже всі пустили корінчики, ще двоє "думають",

файно  :flv :flv :flv. ще, напевне, тиждень і можна в землю.
А жаб"ячу королеву може попробувати поставити у воду з підживкою якою-небудь, щоб прискорити процес?

Offline profitroli

• Активна Мамка
  • Репутація: +18/-0
  • прагни більшого
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 6 і 9
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #67 : 13 Листопад 2013, 15:51:12 »
дівчата, а через скільки часу мали би пустити корінчики? в мене вже стоять 10 днів і не рухаються?