Автор Тема: Як виїхати в Америку без грін карти назавжди ?  (Прочитано 18526 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline sunsun

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +255/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: валентина
їй вистачає того що заробляє, а хлопець там офіційно.

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
В мене састра каже,що як там залишатися,то тільки офіційно,бо без паперів ти ніхто.Ми хотіли в них погостити трошки,або хоч дитина на літніх канікулах би там побула,то пробували візу відкрити-та де.Саме обідно,що дитині не відкрили,бо умови в сестри дуже гарні,в них свій будинок,природа,ліс.І дочка б побула там два місяці,вона ж не планувала залишитися.А тепер і не пробуємо візу відкривати-дорого та поїздочка виходить.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Ксюшечка

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Яна і Олежик
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
 дівчата неможливого не буває, виїхати можуть всі. свого часу я теж з мінімальним знанням англійської виїхала в США по програмі work and travel пройшла, як тоді казали найсуворішого консула, головне було впевнено себе вести. - це поперше. по-друге е й інші програми H2B наприклад (офіційна робота і проживання). А на рахунок запрошення то треба бути дуже обережним, бо я була свідком коли дівчині дали відмовутільки через те, що їй запрошення надіслали євреї, а вона християнка і коли консул спитав її про віру вона розгубилась і почала заїкатись, що ще раз доказує треба вести себе впевнено і повірити в себе.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] 

Offline midsummer

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +106/-0
    • Награды
В Америці надзвичайно складно легалізуватись. Хоча у мене є кілька знайомих які живуть нелегально, їх ніби все влаштовує, але з дітьми не поспішають.

Offline Viсtoria

• ♥ ♥ ♥ В жизни много удивительного, но если спешить, можно ничего не заметить. Чудеса рядом! Стоит только присмотреться...♥
  • Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
На скільки я вже знаю це можливо йому виїхати закордон!!!! я хожу на курси англ мови... і багато вже моїх знайомих змогли виїхати. також я сама зверталась до туристичного агенства за консультацією та допомогою (правда я ще не поїхала, тому що ситуація з документами в мене трошки складна)

А поїхати йому краще спочатку по туристичній візі, для цього в нього бажано має бути не "чистий паспорт", тобто аби вже виїзжав кудись за кордон...а на рахунок доказів про те що в нього тут є якісь кошти в банку так це не проблема, агенство може надати таку довідку (вони просто ставлять гроші на його імя, одразу беруть довідку і через пів години заберають гроші з рахунку). Також необхідна довідка з місця роботи, довідка про доходи (агенство в цих питаннях вам може допомогти).

Хоча по правді кажучи в посольстві на ці всі папери великої уваги не звертають...головне те що і як скаже!

Є дуже багато різних нюансів, усе зразу не згадаєш....якщо вас цікавить можу дати номер тел агенства куди я зверталась, вони детальну консультацію нададуть і тоді можна обирати варіанти (консультація з агенством безкоштовна, ну а їхня допомога коштує вже гроші, але в разу неотримання візи частину повертають)

Offline atv

• Новенька
  • *
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Єлизавета
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
В мене знайомий виїхав 3 роки тому, зараз там не легально. Домовлявся через якихось людей у Києві, заплатив 12т$  mish

Offline Танюшка25

• Заходя в интернет помни — кастрюля начинает жарить сразу после того, как заканчивает варить!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +145/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Злата
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
киньте будь-ласка номер телефону агенства вприват

Offline TIMON

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетянка
теж хотіли виїхати, але тоді ми думали що це нереально

Offline Сонятко

• Активна Мамка
  • Репутація: +8/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я:  
Відкривала туристичну візу влітку, мала запрошення. Перший раз відмовили. Через місяць звернулась знову і вже дали візу. Якщо є така можливість - то в запрошенні варто вказати, що сторона в Америці повністю вас спонсорує. І ще одне, першого разу я подавалась одна. Другого разу з чоловіком.. Ні в першому ні в другому випадку не попросили жодного документа, всій інформації в анкеті повірили на слово.. На кордоні дозволити перебування протягом півроку. Хоча скрізь в анкетах ми просили 14 днів ( це теж важливо, місяць забагато, тиждень замало) Може комусь ця інформація буде потрібною..

Offline Тірамісу

• Свідома Мамка
  • Репутація: +61/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Євген - 9 років, Іринка - 7 років
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Тобто ви просто мали запрошення ,і на його основі Вам відкрили туристичну візу на пів року? Бо ми б хотіли сімєю їхати, от думаємо над можливими варіантами :xmm

Offline midsummer

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +106/-0
    • Награды
 З сім'ею дуже мало шансів отримати візу. Частіше дають тим, хто лишае чоловіка чи дитину тут. Як гарантію повернення.

Offline Сонятко

• Активна Мамка
  • Репутація: +8/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я:  
Я просто мала запрошення. В першому разі, коли чоловіка і дітей залишала тут - візу не відкрили. В другому випадку подавалась з чоловіком, але без дітей - візу відкрили. Там наче скорінгова система і в більшості випадків результат готовий ще до Вашого приходу.. Кому як пощастить.. Чоловікам частіше відкривають візи) . І як на мене краще реєструватися на ранню годину - поки у всіх хороший настрій))) ну і головним аплікантом подавати не себе, а чоловіка). Казати правду, вони задають багато схожих запитань, можна заплутатися в брехні.. Кому цікавіші деталі - пишіть в приват)

Offline vika1323

• Активна Мамка
  • Репутація: +72/-0
  • Візажист Lashmaker
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анютка
  • Ваше справжнє ім’я: Віка
 :hi Дівчата,хтось може знає в нас якісь навчальні центри ,щоб можна було за їх допомогою поступити на навчання в США?
Дякую :flv
Послуги Візажиста! Макіяж. Нарощування Вій. Корекція та фарбування брів
Мій номер 050 0808728

Offline iuliia53

• Свідома Мамка
  • Репутація: +66/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Денис
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Цитувати
З сім'ею дуже мало шансів отримати візу.
Ось вчора повернулася з посольства,то відкрили і мені,і чоловіку,і дитині. Шанси є. Це як лотерея  d27
Цитувати
хтось може знає в нас якісь навчальні центри ,щоб можна було за їх допомогою поступити на навчання в США?
Дякую daruju
навіщо Вам переплачувати навчальним центрам? Хіба що,щоб мову вивчити. Якщо знаєте мову,тоді можу допомогти з оформленням всіх документів на поступлення. Але,по-перше, це займає трохи часу(особливо якщо шукати універи де є гранти на навчання),і потрібно мати достатньо коштів на рахунку,або спонсора ;)

Offline Лайла

• Кішок не любить тільки той, хто ще не зустрів свою кішку.
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +360/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Юля, а ви маєте в Америці знайомих? на скільки плануєте їхати?
СП бейблейдів та арен Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Pozutuvchuk

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +250/-0
  • До мене на "Ти"
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Василинка 14.01.2010р Яночка 16.01.2014р
  • Ваше справжнє ім’я: Мар’яна
Цитувати
один знайомий розповідав, що за 300 з чимось дол. відкрив туристичну візу на 10 років
о я б така хотіла  :bo дете таке можна огранізувати
Быть мамой – не просто работа, Быть мамой – не просто мечта… Стать самой родной для кого-то Доверил мне Бог неспроста…

0665446308

Offline iuliia53

• Свідома Мамка
  • Репутація: +66/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Денис
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Цитувати
Юля, а ви маєте в Америці знайомих? на скільки плануєте їхати?
маю,але до них не їдемо.Нам відкрили студенську візу F-1 для мене на навчання.А в чоловіка та дитини F-2. Їдемо поки на 2 роки, а там побачимо :xo-xo
Цитувати
один знайомий розповідав, що за 300 з чимось дол. відкрив туристичну візу на 10 років
о я б така хотіла  дете таке можна огранізувати
Можу органузувати d27 Це просто людина заплатила 160$ за вхід в посольство + решта за "липові" довідки з банку\місця роботи та заповнення анкети DS-160. А те,що йому відкрили,то просто фарт.Маю знайомих,які тричі їздили в посольство з одним і тим самим запрошенням від друзів із США,то перших 2 рази відказ мали, а на 3ій раз повезло.