Автор Тема: Як виїхати в Америку без грін карти назавжди ?  (Прочитано 17260 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline gundermar

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
Моя сестра двічі їздила по студентській візі і там залишилась. Вже сім років там і в цьому році заміж вийшла))

Offline Lapochka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +189/-0
  • Треба вміти перегортати нову сторінку життя
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 9 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Цитувати
відкрила на 10 р. тепер вже візу  на малого (маю діючу теж на 10 років), знову сама без агенств і присутності на співбесіді, документи відправляла листом, їх потрібно було зовсім небагато. якщо когось цікавить детальніше, пишіть, допоможу
Напишіть детальніше, дуже цікавить інформація. Наперед вдячна :flv

Offline bonitka

• Головне в житті - СІМ'Я! Кар'єра не чекає тебе вдома, гроші не витруть сльози, а слава не обійме вночі...
  • Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1036/-0
  • Don't worry, be happy...
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Цитувати
відкрила на 10 р. тепер вже візу  на малого (маю діючу теж на 10 років), знову сама без агенств і присутності на співбесіді, документи відправляла листом, їх потрібно було зовсім небагато. якщо когось цікавить детальніше, пишіть, допоможу
Якщо можна, то напишіть детально в темі, думаю, багатьом буде цікаво.  :flv
Білоруська постільна білизна - якість за доступну ціну
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Позолочені вироби з медичного золота

Offline milka-2010

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +99/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Цитувати
Якщо можна, то напишіть детально в темі, думаю, багатьом буде цікаво.  :flv

І мене це наразі цікавить d120

Offline Lapochka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +189/-0
  • Треба вміти перегортати нову сторінку життя
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 9 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Дівчата.там багато нюансів, але в двух словах напишу. Збираєте необхідні документи  (дозвіл від обох батьків засвідчений нотаріусом, наголошую, що від обох, навіть якщо ви їдете з дитиною, ксерокопії паспортів вашого і чоловіка, оригіал проїздного дитини (або ваш паспорт, якщо дитина вписана), копію діючої вашої візи, копію свідоцтва про народження, і т.д.) Не потрібно подавати вже ніяких запрошень,  довідок про вашу фінансову спроможність (з роботи. з банку і т.д.,) хіба вже як додаткові документи на ваш розсуд. З додаткових я лише подала копію американського паспорту сестри і довідку з навчального закладу, що дитина поступила в перший клас і буде там навчатись (що доводить, що ми не збираємось емігрувати). Проплачуєте консульський збір (такий самий як і для  дорослого) 160 дол. в гривнях по їх завищеному курсу (вийшло 4 тис.), заповняєте он-лайн англійською Ds-160 від імені дитини, робите копію  підвтерджуючої сторінки з фото і штрих кодом (лише цю копію, а не всю анкету треба докласти до документів). Потім реєструєтесь на cайті запису на співбесіду, роздруковуєте лист-підтвердження з вашим особистим кодом. І зі всіма документами ідете на Польову (де ви получали ваш американський паспорт),там безкоштовно все це вам оформляють. через тиждень результат!) Кого цікавить ще детальніше пишіть в приват і я по тел. проконсультую )

Сказали спасибо: bonitka

Offline Viсtoria

• ♥ ♥ ♥ В жизни много удивительного, но если спешить, можно ничего не заметить. Чудеса рядом! Стоит только присмотреться...♥
  • Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
Можу порадити це агенство -
 "Albatros-tour"
Nezalezhnosti 49/11
Ivano-Frankivsk
(0342) 50-90-75
(0342) 544884
Завжди у всьому допоможуть якщо нелбхідно щось)

Offline Меган

• Активна Мамка
  • Репутація: +13/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: -
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
як почитала які гроші за візу до америки різні фірми беруть ,то аж закортіло відмітитись в цій темці...я й сама працювала у фірмі яка готувала ці всі "пакети документів",і скажу з упевненістю : все залежить від того на скільки грамотно заповнена анкета і яка в людини візова історія.а все інше не має значення(сама заповнила десятки анкет людям на візу туристичну)
звісно везіння теж велику роль грає,одну з найважливіших.

але віза - це перший крок.знаю що на місці ,уже в сша можна легально змінити статус візи,на приклад на робочу,знайти роботу і працювати собі..а там за пару років подавати документи на грін карту і ініціалізацію

Offline Mariya Mariya

• Новенька
  • *
  • Репутація: +4/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
То йому потрібно виробляти візу нареченого. Вимоги консульства і перелік документів відрізняється від звичайної гостьової. у мене знайомий так виїхав

У нас у Франківську на вокзалі є така фірма що таким спеціалізується давно