Автор Тема: Чи позичаете Ви комусь речі (чи Ви у когось)?  (Прочитано 14472 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline RoksanaАвтор темы

• АвтоЕксперт
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +256/-5
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Володінька 7 років
Дівчата турбує мене це питання...бо щось я не можу доглупати що то таке взагалі зімною трапляється d110...
От позичила я своїй подрузі (однокласниці) молоковідсмоктувач Авент, так вона мені його повернула не помитим, що я його відмивала і вимочувала і кипятила і терла... нічого не помагає....робочий частина діафрагма порвана (вже не годиться), силіконову накладки лепестки то взагалі не віддала, і соску до пялшечки теж...ні ну я все розумію..ну саме це...я просто неможу зрозуміти бо ставлю себе на її місце....я б таке навіть не віддавала...запропонувала б гроші чи купити на заміну...нє ну а помити вже вона могла...
Підняла цю тему....бо часто людям позичаю, а чумусь...люди віддають то поломане, то побите. то потрьопане, то з палямами, то з дірками, то що закон Мерфі тільки на мене діє....???
Просто я якби щось зичила...то якби мені справді щось випадково сталося (хоча я до позичиних речей як до зіниці ока)то я б то не віддавала і купила б інше, або дала гроші...
Дивно...ніби нормальні люди а таке роблять.....зразу міняю про них думку... d130 d130
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: gruzinochku

Offline _Татьянка_

• Я сама ЩАСЛИВА МАМА
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +345/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 9 років, 8 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Сужу по собі. впринципі позичити можу але залежно що. Наприклад якщо я знаю що річ дорога  і людина може їй щось зробити а потім виходить ні гроші в тої людини не візьмеш  ні тобі та річ поломана вже не потрібна. Тому таке би  і не зичила. Так само в когось. Тай взагалі дуже рідко щось прошу в когось і хтось в мене. Мені здається це вже крайній випадок.

Offline _Татьянка_

• Я сама ЩАСЛИВА МАМА
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +345/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 9 років, 8 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Знаєте як кажуть не роби добре нікому аби тобі зле не було. Якщо вже комусь щось даєш то точно знай чи варто воно того.

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1037/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лізонька
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
особисто я не люблю позичати в когось і сама не люблю позичати комусь, потім ходи за тією людиною і "випрошуй" віддати своє ж d110 якби ж позичила в когось, але це відбувається хіба в дууууже рідкісних вмпадках, то тоді стараюся якнайшвидше віддати

• АвтоЕксперт
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
незнаю...людей так і тяне щось в мне жичити...незнаю чому...от я не зичу ніколи...було раз зичила штани на дискотеку то так в них ходила, бояласяі десь торкнутися чи зачепити....
Однокласниця то мене так просила (не могла ж відмовити і збрихати я не можу) бо у неї молоко пропадало...бо малий не хотів груди смоктати так вона завдяти йому грудне вигодовування налагодила..і могла ходити де хотіла бо молоко сціджувала у спецпляшечку і її не турбувало що її дома нема...але отак взяти і мені зробити
От з тим молоковідсмоктувачем так вийшло що у мені подруга зараз народила і попросила у мене його (знову ж таки позичити хоче) а я немаю вже що зичити...

Offline Мар*янушка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +462/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
"по-молодості" було що мінялися з подружками одягом. зараз вже такого немає. по-перше, стараюся мати все своє і ні до кого не звертатися, по-друге, сама не дуже люблю комусь щось зичити... d112
колись "здала" братові в оренду свій телефон (чоловік подарував на річницю, користувалася не більше двох місяців), як то кажуть не пройшло і півроку віддає мій братик мені телефон- задня кришка відсутня, тормозить по повній програмі d109 d110 і от що робити і гроші в нього не візьмеш і новий не купить... d112
тому думаю краще не позичати, а якщо позичати то в крайньому випадку і тільки "перевіреним" людям.

хто сказав, що з появою дітей життя закінчується... Моє життя тільки починається - я граю в м"яч, малюю, дивлюся мультики... У мене попереду дитячий садок і перший клас,перше кохання, випускні іспити... І я ЩАСЛИВА!!!!!!!!!

Offline Людмілка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +120/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс 12,09,2008 і Алісочка 27,05,2014
Я позичаю щось в когось в крайніх випадках (навіть не можу зараз згадати, що останній раз позичала),  а от коли в мене просять щось, то не можу відмовити, особливо якщо це близькі люди d104  Теж бувало пару випадків, коли мої речі повертали в ненайкращому стані,  але це якось швидко забувається d143

• АвтоЕксперт
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
забувається??...а я щось неможу забути... хоч і не злопамятна, мене так це  d109 що я прсто неможу.....

Offline мамуся Анастасійки

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +407/-3
    • Награды
Я не позичаю нікому нічого.Хоча своїй сестрі або братовій то б могла позичити. d27

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
Тільки в крайніх випадках щось собі позичаю, краще йду і купую собі що треба, а от колись сусідам все позичала і потім так само бігала по 3 місяці випрошувала повернути, або повертали в такому стані, що вже не було що повертати або взагалі витрішували на мене очі мол "Та ми у тебе не зичили нічого" Після цього я вже стараюся іншим не зичити, або просто дивлюся по людині - якщо надійна, то зичу, а якщо ні, то не зичу. От недавно один випадок мене взбісив просто: до чловіка (точніше до свекрів) приїхали родичі і їхали в гори, попросили термос. Я позичила, чоловік їм чаю гарного заварив. І от ввечері чоловік забрав термос і приносить додому, я відкрутила щоб просушити, а там  d16 заварка, лимон і т.д. Я просто впала в істерику. Я би зроду брудне не віддала щоб хтось за мною мив. Ну ладно родичі змучені заклопотані з гір, ну а свекруха цілий день вдома була, не можна було за гостями посуд помити? :(

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline іскринка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
В мене часто подружка щось зичить,но таке незначте іще ніразу поломане невіддала,ну хіба родичі були що поломали камеру

Offline Slava

• Свідома Мамка
  • Репутація: +20/-1
    • Награды
я ніколи (кусаюсь за язик) не зичу нічого і нікому нічого не зичу....ні одяг,ні грошші , ні речі....колись могла сестрі якусь кофту чи плаття на диско дати на вечір,а тепер ні,вона шось поміняла думку і не хоче сама зичити і не дає навіть мені свій одяг )))
ні помадами малюватись одними подругам, як то часто буває на роботі одною помадою всі малюються бо нова і колір пробують ))))
мабуть итому і не звертаються бо знають як я до такого ставлюсь(прийшлось пару раз казати "невзначай" не люблю зичити і не зичу)
Краще зробити і жаліти ніж не зробити і жаліти...

Offline Slava

• Свідома Мамка
    • Награды
на рахунок грошей,то я не зичу в людей навіть якщо тре сильно,вважаю що можуть бути люди не легкі на руку,або я можу бути комусь нелегка на руку, всяке є...краще вже з кредиитки зніму )))))

Offline Аня2009

• Своя Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Аня
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Я позичаю у сусідки м"ясорубку. Але ніколи і в голову не прийшло, щоб повертати не помите, не витерте
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
ох, в мене теж таке було і досить часто. Позичила свій рюкзак чоловіковому братові - поламав замки. Спальник - теж порвав, що саме і не памятаю, бо з тих пір нічого йому не зичу. Раз позичила парасолю новесеньку кумі (хороша людина!), сама не жодного разу не користувалася. Мені її віддали складеною і..зламаною  d107
Ну зичила ще сусідці-кумі м"ясорубку, але вона металева, все було добре  z5 А так то останнім часом, слава богу, і ситуацій не виникає подібних, аби хтось прийшов зичити.

Пам"ятаю, була колись у санаторії, та взагалі ледь не все було спільне, одяг, косметика.... Як на дискотеку збиралися, то взагалі одяг ходив по всьому корпусу, бувало, люди у своєму не ходили, а лиш у чужому  z5

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Nepodarunok Алла, меен щойно осінило, як же ж ти мені плойку свою добровільно позичила?  z5

Offline Slava

• Свідома Мамка
    • Награды
я можу частенько віддати свій вже неходовий одяг комусь хто жаліє собі купити (маю таких пару) :) але мене вже його подальша доля не цікавить ))))