Автор Тема: Чи позичаете Ви комусь речі (чи Ви у когось)?  (Прочитано 16757 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Валентина

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +589/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
 :xmm

Offline Apelsuna

• Своя Мамка
  • Репутація: +143/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Елія
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Цитувати
Сваритися через таке якось і не випадає, але мені і книжок шкода, бо дорогі.
О ні!!! Книжки - це святе!!! Нікому теж не позичаю! Хоче людина - Є бібліотека на це , або магазин!!!
А сестрі чоловіка варто таки сказати, що нехай або читає, або віддасть. Можна також сказати,що то не зовсім твої книжки, а наприклад, мами і їй срочно вони треба!)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

[/URL]

Offline Тart

• Активна Мамка
  • Репутація: +23/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
Re: Чи позичаете Ви комусь речі (чи Ви у когось)?
« Reply #104 : 16 Листопад 2012, 16:48:14 »
Мені ще колись моя бабуся казала, що неможна позичати одяг подружкам, бо невийдеш заміж
але чи правда це чи неправда незнаю d104

Offline i_rene

• Свідома Мамка
  • Репутація: +138/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #105 : 16 Листопад 2012, 17:19:17 »
я можу позичити якусь річ тільки в мами чи рідної сестри,
а сама речей чужим не позичаю. можу позичити гроші, невелику суму на короткий термін. але то було колись. зараз навряд чи позичила б...

Offline Lesya 166

• Своя Мамка
  • Репутація: +38/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віктор 4 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #106 : 16 Листопад 2012, 20:32:07 »
я взагалі не уявляю як можна зичити комусь свої речі( друзям), мені б було не приємно після когось їх одягати. А щодо рідних позичила сестрі балетки, одягнути в приміщенні на 1 год, і що d105 прийшлось їх викинути, як можна таке з взуттям зробити, а ще раз дала улюблені штани то вона їх порвала, все більше нікому і нічого d128

Offline papaCarlo

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +4/-0
  • З Наступаючим!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Володя
« Reply #107 : 21 Листопад 2012, 14:32:53 »
Ми раніше позичали всім, хто просив. Але після того, як нас підвели знайомі, перестали. Тепер нікому нічого, а жаль.

Offline Мар*янушка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +462/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
« Reply #108 : 21 Листопад 2012, 14:38:16 »
Цитувати
але чи правда це чи неправда незнаю
точно не правда  z5 ми колись з подружками мінялися одягом чуть не кожен день і нічого - всі заміжні  ;)

хто сказав, що з появою дітей життя закінчується... Моє життя тільки починається - я граю в м"яч, малюю, дивлюся мультики... У мене попереду дитячий садок і перший клас,перше кохання, випускні іспити... І я ЩАСЛИВА!!!!!!!!!

Offline Лайла

• Кішок не любить тільки той, хто ще не зустрів свою кішку.
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +355/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #109 : 21 Листопад 2012, 14:39:53 »
я теж мінялася одягом, навіть частіше в подруги брала, то вона вже давним-давно заміжня :)

Offline Ollya

• Активна Мамка
  • Репутація: +12/-0
  • я мама
    • Награды
« Reply #110 : 27 Листопад 2012, 17:10:19 »
в студ. роки - так, постійно, і мені, і я, і навіть одягом з подружкою мінялись.  d100 по- приколу. дружили ми сильно, неразлейвода були.
зараз щодо позичань, то вже ні (чи швидше - дуже рідко).
думаю, що це вікове.
чим старший стаєш, тим менше позичаєш :)

Offline Євдокія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +80/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #111 : 27 Листопад 2012, 17:41:00 »
Так колись в гуртожитку то і сама позичала і в інших брала,хто жив в гуртожиту то знає не дарма кажуть общяга тому що все обще z5 Тепер вже не позичаю бо впринципі ніхто не просить а сестер немаю d30 А от  малого речі що замале то відаю кумі і найкращій подружчі бо в них діти менші!

Offline sashunja

• Активна Мамка
  • Репутація: +140/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Владік
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
Цитувати
чим старший стаєш, тим менше позичаєш
повністю згідна....ну хіба в дуже крайніх вмпадках ;)

Offline barambosya

• Життя прекрасне і я цьому підтвердження!!!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +174/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Син Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Я одяг щось не можу зичиtи чужим (лише рідній сесtрі). А якщо комусь чужому дам - tо поtім tу річ вже не вдягну .Якось не можу d104 А як якусь річ не ношу tо просtо віддаю назавжди подружці чи ще комусь...

Offline irushka783

• Свідома Мамка
  • Репутація: +69/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Костя 10 років
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
Я одяг можу позичити сестрі чи найкращим подружкам і сама можу в них попросити. Я тоді не переживаю, що з ними щось станеться. Але якщо зичу сама, то віддаю чистеньке, а не так щоб потім стірати і гладити.

Offline Olinka

• Активна Мамка
  • Репутація: +38/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія
Roksana, я Вам дуже співчуваю, подруга безсовісна це однозначно. Але невже вона не могла купити собі молоковісмоктувач сама, в аптеці зараз різновиду великого і по ціні можна підібрати, чи навіть відкупити Вам. Ви мабуть дуже м"ягка людина і неможете нічого сказати подрузі, хоча це неправильно,не ображайтесь, але Вами скористались.
Коли я жила ще з батьками, наша сусідка завжди мусила у нас щось позичити, любу дрібничку, чи то сіль чи то збивачку для яєць чи каструлю велику і т.д. і моя бабця добра душа завжди все давала. Сусідка повертала все на другий день і знаєте що вияснилось??? вона ворожила. як тільки вона щось у нас брала -  завжди у хаті були сварки, непорозуміння, одним словом не так,як завжди, і грошей ніколи не було видно, всі працювали а копійки як кажуть не було видно. Ми перестали їй зичити і помаленько все почало налагоджуватись, бабця навіть на подвір"я її перестала пускати. Це не збіг обставин, вона на справді ворожила. Тому, будьте обережні із позичанням, навіть якщо це сусіди.
Із сестрою ми часто обмінюємось, так як у нас дітки і дівчатка до того ж, от і одягом перемінюємось, то вона із своєї дає моїй, то я із своєї - даю її другій дитині. Буває, що і гроші зичимо одна одній і повертаємо коли получається, без ніяких там обід і так далі. Я також позичила сестрі молоковідсмоктувач і перед тим його добре помила, сестра також береже його. Ми коли одяг діткам передаємо, то також стіраємо і дитину можна зразу одягнути в нього, я ще навіть гладила, аж поки чоловік не зупинив, мол сестра сама собі погладить, відпочинь  d140.
А от чоловікова сестра якось позичила у мене формочки для тортів, то повернула їх не дуже чистими, тобто видно що мила але не домила d104, то я також така зла ходила, чоловік довго мені цей випадок згадував, що я брезглива. А я не така, просто люблю чистоту. Доречі, до сестри чутка дойшла, що я після неї перемивала все і більше з того дня у мене нічого не зичить, а я така довольна  d41
Тому, люди бувають різні, треба просто не завжди бути обачними.

Offline zoryanochka

• Активна Мамка
  • Репутація: +32/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: зоряна
ая не можу у когось щось позичити.нетому що гидко чи щось таке просто неможу на себе одягнути і стараюсь незичити своє.я навіть чай чи каву неусіх пю.хіба знаю добре людину.

Offline RoksanaАвтор темы

• АвтоЕксперт
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +256/-5
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Володінька 9 років
Цитувати
Roksana, я Вам дуже співчуваю, подруга безсовісна це однозначно.
Дякую за розуміння. :(а  випадок явно мене зачипив. Я не те щоб дуже зла на неї....я просто НЕ РОЗУМІЮ її. Таке важко зрозуміти. d130
Так от...якось недавно (дивно чому б це) її чоловік (мій колега до речі) каже- ти відкупи все що там поламалося і порвалося, а я тобі гроші потім віддам. Я кажу що не треба, вже сама все купила (бо треба було терміново своїй подрузі Олі дати бо мала проблеми з грудьми). Сказала що не треба грошей. Він не наполягав. Потім пожаліла що така добренька. :(((
п.с. Досі не можу ніяк зрозуміти як в такому стані можна щось віддати, при чому навіть не соромлячись.

Offline Olinka

• Активна Мамка
  • Репутація: +38/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія
Roksana, а чому ви не сказали вашому колезі, що в наступний раз більше нічого їм зичити не будете, так як вони вам дали гарний урок, щоб запам"ятали ваші слова на довго. гроші не беріть але і не позичайте більше їм нічого. нехай задумаються над собою.
дивно мені ще те, що він запропонував вам самій все собі відкупити а гроші можливо колись вони вам повернуть. а коли повертали поламані і понищені речі, про те щоб відкупити у них думки не виникало? соромно їм має бути. але якщо вони такі люди, і не соромляться зовсім своєї поведінки, то тут марно щось їм доказувати, потрібно діяти по-іншому, і не бути надто щедрою.
думаю вам краще забути про все і не накручувати себе ще більше, що сталось те сталось, урок піднесли вам гарний, тепер такої помилки ви більше не повторите.