Автор Тема: Чи позичаете Ви комусь речі (чи Ви у когось)?  (Прочитано 14474 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Olesya 1

• Свідома Мамка
  • Репутація: +41/-0
  • Тaк хочeтся побыть хрупкой и бeззaщитной жeнщиной!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: -
на рахунок такого ж молоковідсмоктувача мала схожу ситуацію, але повернули порвану коробку (дитина в 3 місяці порвала), м"ясорубку сусіди віддали таку, що не розкручується, бо мокру поклали сушити , а вона якось закисла ....  В мене хвороба на милосердя, я не тільки зичу (все крім одягу, його як віддаю, то назавжди),але ще й сама пропоную, як людині треба. Гроші колись позичала дуже часто, а тепер і сама позичаю іншим. Коли можу допомогти людині , то і мені якось на душі добре.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Lika85

• Активна Мамка
  • Репутація: +9/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Lilia
Я зараз не люблю ці всякі позичання. От пам"ятаю в шкільні роки постійно одягом із подругами мінялися, позичали одна в одної...але то мабуть такий час був, що грошей було тільки на харчі, а одяг купляли тільки необхідний. Зараз інший час, і я думаю, що кожен в змозі купляти ті речі які захоче, адже зараз асотримент величезний від дешевого до дорогого. Стараюсь нічого собі не позичати, і нікому. 8 років тому, коли із подругою жили разом на квартирі, ми вже тоді працювали але ще навчались, то моя подруга постійно носила мій одяг, хоча шмоток мала повно, і грошей валом. Хоча я її речі ніколи не носила. Коли я була вдома, то вона свій одяг одягала, але коли я йшла на роботу раніше, то вона брала що хотіла і ніколи не питалась чи можна. Я спочатку не помічала, але згодом замітила, що одна кофта тхне потом, потім друга і т.д.,а потім побачила свої улюблені штани, які тріщали на її стегнах d109, а бідна  застібка майже розійшлась по швах ,я потім щось там намагалася заштопати, але прийшлось носити їх тільки під туніку. Хотілось мені накричати  і d105, але якось я не змогла, дружба була для мене дорожчою.
В епоху спорту і синтетики
людей велика ряснота.
Нехай тендітні пальці етики
торкнуть вам серце і уста.
#ЛінаКостенко#

Offline ТЯНА

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +14/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анна,Вікторія
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Ми з дівчатами теж міняємося речами,але такими як болеро,піджачок,ремінець чи шальок!!ми багато років дружимо і в нас це звичне діло!!!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline таня

• Активна Мамка
  • Репутація: +6/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: таня
Re: Чи позичаете Ви комусь речі (чи Ви у когось)?
« Reply #122 : 04 Березень 2013, 15:04:57 »
А в мене завжди зичуть гроші.А як мені треба то ніколи нема нівкого. Я не можу собі увити як це нема грошей коли у тебе в дома є маленькі діти.

Offline tanysja

• Активна Мамка
  • Репутація: +18/-0
    • Награды
« Reply #123 : 08 Березень 2013, 14:56:49 »
мала пару неприємних випадків, коли мені не повертали позичені гроші або просто робили вигляд, що навіть не позичали. Тому тепер зичу, коли знаю, що ці гроші є вкрай потрібними...Коли до нового телевізора нестає чи живуть на широку ногу і не вміють відкладати на необхідне, не позичу!
 Сама можу позичити в подруг певні аксесуари (клатч чи пояс), але не більше. Те саме позичаю і їм.

Offline Тетяна371

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +921/-6
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка 4 рочки
« Reply #124 : 08 Березень 2013, 15:01:41 »
зичу тільки близьким друзям чи родичам і то ненадовго

GrandTrend-мода доступна кожному. Оргзбір 8% на все Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline bonitka

• Головне в житті - СІМ'Я! Кар'єра не чекає тебе вдома, гроші не витруть сльози, а слава не обійме вночі...
  • Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1035/-0
  • Don't worry, be happy...
    • Награды
« Reply #125 : 08 Березень 2013, 20:10:15 »
Позичаю рідним. Але, мабуть, позичила б не тільки рідним, якщо б попросили. d112
Білоруська постільна білизна - якість за доступну ціну

Позолочені вироби з медичного золота

Offline Lu

• Активна Мамка
  • Репутація: +22/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #126 : 08 Березень 2013, 22:53:52 »
В мене ще не траплялось прикрих історій з позиченими комусь речима. Якось я до того ставлюся простіше - раз позичаю, то розумію що річ може не повернутись в тому самому стані, але я тим не переймаюсь, а знаю плюс - воно не лежить в мене в шафі мертвим грузом, а комусь пригодилося. Зичу тільки друзям, того не шкода, навіть якщо щось загубиться і не вернеться. За матеріальним не треба шкодувати, особливо за шмотками. А до того, що позичаю сама, ставлюся з особливою акуратністю.

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #127 : 08 Березень 2013, 23:04:26 »
Я, якщо чесно, не дуже люблю позичати в когось щось з речей, так само як і зичити d112 люблю мати щось своє, ну віддати можу щось якщо знаю точно що певна річ мені більше не пригодиться і буде тільки місце займати десь, але от нашій доні родичі багато речей поназичали,спершу не дуже хотіла те брати,але потім подумала що все нове купувати то дуже великі витрати і поки малеча інтенсивно росте то краще вже візьму щось з речей,самі мені пропонують,ні в кого нічого не випрошувала d112  А взагалі з позиченими речами в мене щось не складається, якось так складається що зачасту мені просто не повертають мої речі та й я в свою чергу також довго можу віддавати(забуваю або найти не можу), і тому з зиченням не люблю стикатись взагалі  d128

Offline tanja@

• Активна Мамка
  • Репутація: +20/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікторія 2 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #128 : 08 Березень 2013, 23:09:49 »
В школі було цікаво з кимось чимось помінятись,але в мене мама противник такого діла,тому таке не практикувала хіба молодша сестра зичить,але то швидше взяла і забула сказати :(

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #129 : 23 Березень 2013, 02:37:28 »
От ніколи цього не робила, і не розумію тих людей, які міняються речами, причому буквально всіма d111
Я не те що просто жалію, щоб хтось моє щось одів, просто не бачу взагалі необхідності в цьому обміні d104

Offline таньчик 01

• Своя Мамка
  • Репутація: +158/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Владик 4 роки,Дениско
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #130 : 28 Березень 2013, 18:45:14 »
Одягом я взагалі не люблю ні з ким мінятися і ніколи не позичала.В школі мені і мама не дозволяла і мені ніколи не кортіло,обходилася при тому шо мала.У мене раз хотіли позичити кофту,але я делікатно відмовила і маю чистий спокій.А от гроші можу позичити,але тільки тим яких добре знаю.

Offline Людмила35

• Активна Мамка
  • Репутація: +40/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андріана 21 рік, Назар 17 років
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #131 : 29 Березень 2013, 19:21:40 »
я теж не в захваті мінятись одягом, ніколи це неробила, хіба що клатч я брала в знайомої ( по кольору підходив) і свою доцю вчу ніколи немінятись одягом

Offline marmir

• Свідома Мамка
  • Репутація: +91/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 08.2009 р., 10.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Маріанна
Гроші краще не зичити. Знаю одну гарну фразу, яка спасає "Я настільки ціную нашу дружбу, що гроші тобі не буду позичати  :)"
А речі позичала, позичаю, і буду позичати. Чого б комусь не допомогти, мені наприклад приємно.

Offline makapaka

• Активна Мамка
  • Репутація: +9/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Аня
я люблю позичати подругам одяг, навіть сама пропоную, але тоді, коли я його вже хоча б один раз одягнула, а собі позичати в когось не люблю, якось незручно попросити.

Offline Jenni

• Активна Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #134 : 19 Вересень 2014, 17:20:00 »
Не люблю ні в когось, ні сама комусь нічого позичати, крім грошей. Бо чи одяг, чи техніку можна пошкодити, а потім обом сторонам буде незрчно і неприємно, зараз вже не той час, практично все можна купити або обійтися.

Offline Вітамінка 88

• Модератор форуму!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +249/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Яночка 03.07.2014
  • Ваше справжнє ім’я: Аня
Я можу помінятись одягом, аксесуарами чи сумкою, клатчем  з сестрою, коли потрібно йти на якусь урочистість і щось не підходить,і одяг для вагітної вона мені давала (в неї вже двоє дітей) і дитячі речі з малих... d78. Чоловіковій сестрі раз давала плаття на весілля, в яке не влажу після пологів, а в друзям речі не позичаю і в них не беру...

СП товарів ІКЕА Для того щоб побачити посилання: Register or Login]