Автор Тема: Клуб мамочок-82! Говоримо на будь-які теми або просто лялякалка :)  (Прочитано 43217 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline gruzinochku

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +292/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліза 6р.
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
чиї дітки мають 2рочки? Який вони носять розмір взуття?
Я замовила і вже прийшли такі капчики Для того щоб побачити посилання: Register or Login] розм.6 і переймаюсь чи не будуть впритик чи замалі.Хлопчику 2р.виповнилось цього місяця (то на дарунок).
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline div4unk@

• байдужі "все знають", а активні - вчаться !
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +206/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
6й розмір - то на стопу орієнтовно 14 см. але довжина стопи і вік - то ж індивідуально  d104 як і обєм голови

Offline oksanagyk

• Активна Мамка
  • Репутація: +10/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: богдан матвій софія
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
Я замовила і вже прийшли такі капчики Для того щоб побачити посилання: Register or Login] розм.6 і переймаюсь чи не будуть впритик чи замалі.Хлопчику 2р.виповнилось цього місяця (то на дарунок).
мій малий два роки то в нас 14.5-15см .Можуть бути малі а ле то все залежить від дитини можуть бути і добрі якщо 6 розмір вказаний американський а не європейський
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Beby

• Активна Мамка
  • Репутація: +9/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марк
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
 :hi де можна замовити корейську косметику?  Дякую дуже  d41

Online Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +587/-10
  • 1-ий клас закінчено...Ура!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
подивилася наші кроси стелька 14 см, від 1 року і 3 міс носив, вже не пам"ятаю чи на осінь були добрі
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра

Offline lyiza

• Своя Мамка
  • Репутація: +32/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Лілія
Моєму зараз 1,6 то ніжка не цілих 13,5

Offline Едель

• Свято наближається-свято наближається-поспіша-а-й :))
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +269/-0
  • Життя прекрасне коли тобі всього 8 років:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
Так ще залежить який підйом і чи не повненька ніжка.
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!

Offline Санька32

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +171/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Саша
Хотіла замовити тортик..Надавали мені контактів...і жодна не має санітарної книжки...Невже люди не бояться купляти торт дітям в таких от майстринь..Чи то я занадто прискіплива??
Прежде, чем гoворить МНЕ, как вoспитывать МОЕГО ребенка, покажите СВОЕГО идеального!

Offline наталя711243

• Активна Мамка
  • Репутація: +50/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: всі на А
  • Ваше справжнє ім’я: наталя
Хотіла замовити тортик..Надавали мені контактів...і жодна не має санітарної книжки...Невже люди не бояться купляти торт дітям в таких от майстринь..Чи то я занадто прискіплива??
я маю мед.книжку але на продаж вже не печу хоча в мене були клієнти яким обов'язково мала бути книжка інакше ніяк.Моя думка книжка має бути, бо це продукти і робитк не для себе.

Offline Tania.M

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +151/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Санька,ти певно занадто прискіплива.  Я думала про санітарну книжку у випадку прийому няні,хоча є такі люди,які на мене дивились як на якусь маразматічку,але у випадку торта,то занадто. Якщо переживаєш,то йди у Делікатес чи будь який інший магазин. Санітарна книжка це все фігня,знаю як відбуваються ті медогляди. До речі,замовляю торти у Лесі Воробець,дуже хороша охайна жінка,яка не дає будь що у торти. І згадала я СП вареників і пельменів,ну то що хтось перевіряв з форумчанок книжку. Підійшли на смак і так замовляли. :)
А взяти медогляд у садок чи школу,то що дуже діагностують стан здоров'я.

Сказали спасибо: mary2011

Offline АроматнаАвтор темы

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +434/-18
  • мама
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Який толк з санітарної книжки, якщо медогляд в поліклініці - це зовсім і не медогляд(((

...Яке воно щастя, тепер точно знаю,
Коли дві любові в одну доливають,
Приходить до тями в небеснім горнятку,
Частинка від мами, частинка від татка...

Сказали спасибо: Тетяна371, Olesya-ua, fistashka

Offline Лайла

• Кішок не любить тільки той, хто ще не зустрів свою кішку.
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +354/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
тільки хотіла написати, що зараз медична книжка купується. і по правді дешевше і меньш затратно дати гроші і купити її ніж ходити здавати аналізи, витрачати час та нерви, а по грошах на одне виходить. не знаю чи хтось зараз взагалі реально ті книжки робить. тому не факт, що з книжкою можна бути впевненим на 100% в людині

Сказали спасибо: fistashka

Offline наталя711243

• Активна Мамка
  • Репутація: +50/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: всі на А
  • Ваше справжнє ім’я: наталя
Та не скажіть,залежить де працюєш,нас добре провіряли,бо мали справу з людьми і грошима

Offline Санька32

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +171/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Саша
Санька,ти певно занадто прискіплива.  Я думала про санітарну книжку у випадку прийому няні,хоча є такі люди,які на мене дивились як на якусь маразматічку,але у випадку торта,то занадто. Якщо переживаєш,то йди у Делікатес чи будь який інший магазин. Санітарна книжка це все фігня,знаю як відбуваються ті медогляди. До речі,замовляю торти у Лесі Воробець,дуже хороша охайна жінка,яка не дає будь що у торти. І згадала я СП вареників і пельменів,ну то що хтось перевіряв з форумчанок книжку. Підійшли на смак і так замовляли. :)
Я просто ніколи не купляла нічого в жінок які печуть чи варять вдома...Цікавить хоч якась перестраховка.якщо таке можливо...
Прежде, чем гoворить МНЕ, как вoспитывать МОЕГО ребенка, покажите СВОЕГО идеального!

Offline Tania.M

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Таке точно неможливо,тому що навіть якщо є санкнижка,то вона ні про що не говорить. Там де є виробництво,то звичайно мусить бути контроль,а так...

Online Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +587/-10
  • 1-ий клас закінчено...Ура!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Я просто ніколи не купляла нічого в жінок які печуть чи варять вдома...Цікавить хоч якась перестраховка.якщо таке можливо...
нема ніяких перестраховок, в кафе отруїшся і нікому нічого не буде, тільки надія на порядність власників, що хоч лікування оплатять...про всі перевірки повідомляєтьяс наперед згідно закону,в т.ч. про прихід санстанції

Цитувати
Я думала про санітарну книжку у випадку прийому няні,хоча є такі люди,які на мене дивились як на якусь маразматічку
теж про це думала...але при проходження медогляду, навіть якщо все чесно проходиться, то психіатра не проходять і якщо людина на обліку, то в поліклінічній карточці таких відомостей не записуюють, а в жіночок під час клімаксу, тим більше тривалий час без чоловіків, таке з головою твориться  mish
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра

Offline Tania.M

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Ключик,тоді ніколи не знайдеться няня,якщо так недовіряти через клімакси,відсутність чоловіків і тому подібне) :xmm

Сказали спасибо: KORPaxa