Автор Тема: Клуб мамочок-83! Говоримо на будь-які теми або просто лялякалка :)  (Прочитано 40211 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Knopochka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +162/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
І я приєднуюсь до попереднього коментаря Ольги щодо "м'ясорубки" на майдані d111 d111 d111
Я хоч з малою змогла "зафіксуватися" в гарному місці  d53 і дитина задоволена  d41

Сказали спасибо: Христуся

Offline Мафросія

• Ніколи не припиняй посміхатися, бо хтось може закохатися в твою посмішку!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +161/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ярик 14 років, Влад 5місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
дівчата, не знаєте чи працюватиме стоматологія на Тарнавського завтра?

працює

Offline Top,top

• Активна Мамка
  • Репутація: +97/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня

Offline nata 86

• Активна Мамка
  • Репутація: +40/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ілонка 8 років,Святослав 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
і додам, що на озері набагато краще організовувати масові гуляння, там народу було на рок концерті як кіт наплакав, якраз для вічевого майдану... але що тут казати
пітримую на усі 100% і звук набагато кращий і місця набагато більше

Offline Вишенька))

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +235/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
Підтримую всі коменти щодо концерту, втекли звідти, ні, точніше - вирвалися, бо це просто  d38 d111 d24 d16
Це хіба організація? Це знущання над людьми. Тре написати "гарних" коментів Шевченку  d12

Offline lyiza

• Свідома Мамка
  • Репутація: +28/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Лілія
Загубилася дитина сьогодні , може хтось знає таку

Offline Knopochka

• Свідома Мамка
    • Награды
На озері зручніше було дивитись, простору і місця більше....
А тут було як в "коробочці". Дихати не було чим. Люди йшли (виходили геть з натовпу) з дітьми. Їх натовп затискав. Батьки просили, кричали, вимагали щоб спокійніше поводились інші.... А одна жіночка заявила так обурено, що з дітьми треба вдома на дивані сидіти. Хоча її дитина була біля неї і стояла в безпечному від натовпу місці. Але то таке... d112 кожен по своєму сприймає ту чи іншу ситуацію.
Я вперше була серед такого..... БАРДАКА.  mish
І думала тільки, щоб всі живі лишились. d16

Offline Олівія

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +629/-0
  • Дуже багато було добре зроблено не тим людям
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Цитувати
Підтримую всі коменти щодо концерту, втекли звідти, ні, точніше - вирвалися, бо це просто  d38 d111 d24 d16
а нас винесло хвилею  d6 був момент, що я думала, що вже не вийду з тої толпи. Лиш чоловіку кричала щоб малу добре тримав  d16
Це просто жестяк такий там був, я ще в такій тисняві не була  mish
І дійсно могли на озері зробити, там більше місця

Подумала і додала ще: 08 Травень 2017, 00:00:21
Як вийшла з того натовпу то аж руки і ноги трусились  d111
Самое большое счастье - чуствовать, что тебя люблят.
Не знать, а чуствовать!

Offline Оксана_Оксана

• Свідома Мамка
  • Репутація: +49/-0
    • Награды
Цитувати
     Як вийшла з того натовпу то аж руки і ноги трусились   

Теж саме було  :(

Offline Христуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +85/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христя
Ооо, то я не одна така. Сьогодні перелякалась не на жарт.  Як потрапили в тисняву, в один момент прощалась з життям. Дякувати Богу, чоловік швидко зорієнтувався, і якось ми випхались з Божою поміччю. Мене трісло ще довго. А як згадаю, як в тім натовпі почала вагітна кричати, то най Бог милує. Жах. Дай Боже, аби справді всі живі.

Offline Олівія

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +629/-0
  • Дуже багато було добре зроблено не тим людям
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
От читаю на галці, що загубилось 20дітей, а станом на 23:30 двох ще не знайши.  d16
Самое большое счастье - чуствовать, что тебя люблят.
Не знать, а чуствовать!

Offline Оксана_Оксана

• Свідома Мамка
  • Репутація: +49/-0
    • Награды
Але було і смішно, посеред того натовпу була палатка  від Свободи, то якийсь чоловік що йшов біля мене почав кричати  на весь голос "вали  Свободу" а та жінка що сиділа в тій палатці, бідна так її тримала , двома руками, щоб люди не завадили її.

Offline наталя711243

• Активна Мамка
  • Репутація: +47/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Альбіна,Арсеній,Андрійко
  • Ваше справжнє ім’я: наталя
і додам, що на озері набагато краще організовувати масові гуляння, там народу було на рок концерті як кіт наплакав, якраз для вічевого майдану... але що тут казати
на озері масові гуляння відмінили по кількох причинах по-перше лікарня там реанімація,важко хворі,сердечники.. .по-друге велика кількість охочих поплавати і потопельники,Тому маємо те що маємо

Offline Knopochka

• Свідома Мамка
    • Награды
на озері масові гуляння відмінили по кількох причинах по-перше лікарня там реанімація,важко хворі,сердечники.. .по-друге велика кількість охочих поплавати і потопельники,Тому маємо те що маємо
Ой, сердечникам сьогодні було дуже спокійно від рок-концерту який мав початися о 19:00 год. Ми йшли повз сцену в парк десь +- після 15год то налаштовували і налаштовували гітари, барабани, мікрофони .... І так тривало аж до 19год.
Ми дивились і слухали концерт в парку з 16:00-18:00год  d9 то було туди місцями чути налаштування d107
Люблю рок, але оте пищання-дзижчання гітари, коли воно без толку.... d111
.........
Про любителів поплавати колись чула, та й навіть бачила після концертів. d38
А от про потопельників вперше чую d104

Offline Gala-Gala

• Активна Мамка
  • Репутація: +30/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
Ось рівно половина концерту, 6 перших і 14 чи 15 - остання пісня. Все чудово видно і чути, і краще була б дома спокійно подивилася і не ризикувала своїм життям і здоров'ям, бо в один момент народ як почав штовхатися, то ледь стрималася на ногах, все переживала щоб без травм....словом жах...Чесно, не сподівалася що буде аж така тиснява...І вже хотіла йти до дому з сестрою..Але було вже пізно, і видертися звідти було не можливо. І знаєте, я і гадки не мала що таки зможу побачити Кароль, але бачила, ще й біля сцени майже були, бо народ брів як бульдозери, і нас від Ватсонсу до сцени заштовхали за 2-3 пісні.   
Вже вдома, як побачила фотки, скільки то було народу,  то геть вжахнулася, бо то чиста м'ясорубка...Хтось загубив туфельку дитячу, дівчачу, мабуть мама несла дитину на руках і в тій штовханині злетіла, то в тому напливі народу навіть не можливо було зігнутися і підняти, бо одні пхають вперед а інші гонять назад, і так нас звідти виштовхали. Вже як народ розійшовся, пішли ми з сестрою туда але туфельки не було.... так хочу вірити що її таки знайшли батьки тої дитини...але що там туфелька, як пишуть що за вечір аж 20  дітей загубилося...

Offline gruzinochku

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +289/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліза 6р.
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Цитувати
а нас винесло хвилею  d6 був момент, що я думала, що вже не вийду з тої толпи. Лиш чоловіку кричала щоб малу добре тримав  d16
Це просто жестяк такий там був, я ще в такій тисняві не була  mish
І дійсно могли на озері зробити, там більше місця

Подумала і додала ще: [time]08 Травень 2017, 00:00:21[/time]
Як вийшла з того натовпу то аж руки і ноги трусились  d111

все схоже пережила.Ск.живу-такого в ІФ не бачила-дитина шокована була та я її тримала на плечах-їй не так страшно було як спершу-внизу.То б задавили і нічого видно не було б їй.Та сьогодні спина;ребра-це жесть і навіть ноги...Хоч я була в балетках(((.

Подумала і додала ще: [time]08 Травень 2017, 08:59:52[/time]
Але було і смішно, посеред того натовпу була палатка  від Свободи, то якийсь чоловік що йшов біля мене почав кричати  на весь голос "вали  Свободу" а та жінка що сиділа в тій палатці, бідна так її тримала , двома руками, щоб люди не завадили її.
я також казала краще б палатку свободівці позабирали-чуть просторніше  б стало-знали де стати та ще й в нд в 21:00-жесть.....

Подумала і додала ще: 08 Травень 2017, 09:01:34
Ооо, то я не одна така. Сьогодні перелякалась не на жарт.  Як потрапили в тисняву, в один момент прощалась з життям. Дякувати Богу, чоловік швидко зорієнтувався, і якось ми випхались з Божою поміччю. Мене трісло ще довго. А як згадаю, як в тім натовпі почала вагітна кричати, то най Бог милує. Жах. Дай Боже, аби справді всі живі.
от вагітним там точно небезпечно-ну дуже-дихати біля сцени в 10м від неї були-не було чим(((:волосся заважало;дитина на плечах;важкий рюкзак і не вийдеш-немає куди та як(.Там утворився неймовірної к-сті тісний натовп

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +578/-10
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
:hi   хто був на концерті Тіни Кароль? Хочу написати свої відгуки, такого "пекла" як сьогодні я ще не бачила, тиснява неймовірна, половина людей пяні , пхаються, штовхаються,  організації ніякої, я дуже-дуже не задоволенна організацією.
Не ходжу з дитиною в таку толпу і не розумію, коли батьки тужи тягнуть за собою дітей
Концерт організовують не там, де хоче Шевченко, а там, де дозволяє Марцинків.

Пропускайте крізь пальці весь негатив, тоді в долонях залишиться тільки радість і щастя

Сказали спасибо: Ароматна, kaktus, Jessica, Ауроратен, Едель