Автор Тема: Клуб мамочок-83! Говоримо на будь-які теми або просто лялякалка :)  (Прочитано 40213 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline gruzinochku

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +289/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліза 6р.
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
а ми не ходили ніколи - дитина вперше побувала і це її дуже улюблена співачка - урок матиму - нічого не вартує здоров'я та життя-нам ще дуже повезло
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: Ауроратен

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +578/-10
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Я після того, як побувала біля оперного( а там місця значно більше, ніжна вічевому) концерті Руслани на День Львова років 10 чи більше тому, де ледь живою винесло мене потоком толпи,тиснули так з усіх сторін, що вдихнути повітря було важко. Люди падали і по них топталися.
Так що те, що у Франківську було не дивує зовсім, й цього й слід було очікувати там, де щось на халяву. Один штурм торта чого вартий  mish
Дітям купують еклери з кремом, третя година, вони цілий день на прилавку на вулиці, ну але про що думати, коли розум залитий в одних вином, в інших медовухою

Пропускайте крізь пальці весь негатив, тоді в долонях залишиться тільки радість і щастя

Сказали спасибо: Ароматна, Jessica, fistashka

Offline Bile Sonce

• я-квадромама)
  • Своя Мамка
  • Репутація: +134/-0
  • До мене тільки на ''ти''
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Валерія 21.12.08, Віталій 26.11.10, Вікторія 25.09.14,Олексій 10.07.17
  • Ваше справжнє ім’я: Євгенія
:hi   хто був на концерті Тіни Кароль? Хочу написати свої відгуки, такого "пекла" як сьогодні я ще не бачила, тиснява неймовірна, половина людей пяні , пхаються, штовхаються,  організації ніякої, я дуже-дуже не задоволенна організацією.
Не ходжу з дитиною в таку толпу і не розумію, коли батьки тужи тягнуть за собою дітей
Концерт організовують не там, де хоче Шевченко, а там, де дозволяє Марцинків.

І я не воджу дітей на такі збіговиська. В місті багато цікавого було для діток, а такі концерти- це більше для молоді. Ясно було одразу, що буде купа людей, співачку не буде видно. Навіщо ризикувати і йти в штовханину. Декілька років тому були на дні міста на ВВ, біля драмтеатру. То малу старшу тоді взяли, але в натовп не лізли, стояли на куті Лепкого і Незалежності. Все було видно і чути. А тут... без коментарів
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Tyska

• Активна Мамка
  • Репутація: +46/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
Якщо добре подумати , то у нас немаэ нормального місця для проведення таких заходів. Ви бачили, як на озері під сценою асфальт провалюэться у воду? Якраз усе те півколо може рухнути разом зі сценою і апаратурою і виконавцями.  Кілька років тому, організовували концерт біля Надії, то місця було багато, аде потоптали всі клумби , тай рух транспорту  перекривали повністю, що теж не зручно.
  Але тут не винен ні Шевченко , ні Марцінків, а культура і організованість самих людей. Влітку, коли був концерт Брутто, я думала навпаки будуть обкурені рокери всіх топтати, а було все ніби культурно, мені дуже сподобалось.А вчора це щось страшне, були в основному сімейні з дітьми, але такої агресії я ще не бачила. Не хочу образити  людей з села, але вчора культурна різниця відчувалась колосальна( або це мені так пощастило).

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Не хочу образити  людей з села, але вчора культурна різниця відчувалась колосальна
Сьогодні вже нарешті скінчилося це все? Можна виходити з хати? z5

Подумала і додала ще: [time]08 Травень 2017, 10:06:09[/time]
Цитувати
Але тут не винен ні Шевченко , ні Марцінків, а культура і організованість самих людей.
Цілком згодна

Пропускайте крізь пальці весь негатив, тоді в долонях залишиться тільки радість і щастя

Сказали спасибо: Олюськ@, Лайла, Тетяна371, Tyska

Offline Ароматна

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +427/-18
  • мама
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
І я відношуся до неприхильників того неконтрольованого неадекватного натовпу. Стараюся максимально обмежити нашу участь в таких збіговиськах, бо з них, зазвичай, біди більше, аніж задоволення від музики.
Наші люди дикуни, тому наперед можна передбачити, як усе відбудеться.

...Яке воно щастя, тепер точно знаю,
Коли дві любові в одну доливають,
Приходить до тями в небеснім горнятку,
Частинка від мами, частинка від татка...

Сказали спасибо: Ключик, Vanyl, Лайла, Едель

Offline fistashka

• Активна Мамка
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
я минулого року була на концерті ДахДотерс, то було дуже круто, атмосфера, можна було потанювати, натовпу не було. Напевно, треба ходити не на популярних артистів. З того часу, доречі, вони мої улюбленці  d100

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Тіна Кароль не для таких збіговиськ. Як на мене камерна музика.

Offline Tyska

• Активна Мамка
    • Награды
я минулого року була на концерті ДахДотерс, то було дуже круто, атмосфера, можна було потанювати, натовпу не було. Напевно, треба ходити не на популярних артистів. З того часу, доречі, вони мої улюбленці  d100
О, це було дуже круто, а яка енергетика від них йшла. В ютубі зовсім не те, як вживу. Я ще тиждень після концету ходила, як заведена.

Offline fistashka

• Активна Мамка
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
О, це було дуже круто, а яка енергетика від них йшла. В ютубі зовсім не те, як вживу. Я ще тиждень після концету ходила, як заведена.

погоджуюсь з вами повністю. в ютубі навіть близько не то. вони дуже енергійні і заряджаючі  :bo

Offline Tyska

• Активна Мамка
    • Награды
В цьому році, в рамках фестивалю Порто Франко ,  буде Бумбокс, Перкалаба, Козак систем, Брати Гадюкіни, Манекен.

Offline Stela

• Своя Мамка
  • Репутація: +48/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марійка(5р.), Іринка (1р.)
  • Ваше справжнє ім’я: світлана
 ми були вчора в Надії на весіллі  наші родичі жаліли що не попали на Кароль--а то нема за чим жаліти.
Перш ніж лаяти дитину, згадай себе в його віці, погладь його по голові, поцілуй і йди пий свою валер'янку.

Offline Ася2017

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +9/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
Може хтось знає чи працюють сьогодні ЖК?

Offline Ulana

• Свідома Мамка
  • Репутація: +40/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Назарик, Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
ТЕРМІНОВО!!! Потрібен тел в реєстратуру в дит поліклініку на Коновальця!!!

Мої телефони 0501777549 або 0972472215

Offline Оксана-05

• Свідома Мамка
  • Репутація: +87/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
вибачте ще раз спитаюся,може хтось скаже  :flv :flv :flv :flv d120 d120 d120Дівчатка підкажіть де у нас є душ шарко .Вичитала про водолікарню на франка але незнаю як там що.Порадьте будьласка.можливо хтось ходив.дякую

Offline куклочка

• Своя Мамка
  • Репутація: +21/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
За душ на Франка чула досить гарні відгуки

Offline gruzinochku

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +289/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліза 6р.
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Якщо добре подумати , то у нас немаэ нормального місця для проведення таких заходів. Ви бачили, як на озері під сценою асфальт провалюэться у воду? Якраз усе те півколо може рухнути разом зі сценою і апаратурою і виконавцями.  Кілька років тому, організовували концерт біля Надії, то місця було багато, аде потоптали всі клумби , тай рух транспорту  перекривали повністю, що теж не зручно.
  Але тут не винен ні Шевченко , ні Марцінків, а культура і організованість самих людей. Влітку, коли був концерт Брутто, я думала навпаки будуть обкурені рокери всіх топтати, а було все ніби культурно, мені дуже сподобалось.А вчора це щось страшне, були в основному сімейні з дітьми, але такої агресії я ще не бачила. Не хочу образити  людей з села, але вчора культурна різниця відчувалась колосальна( або це мені так пощастило).
Може хтось знає чи працюють сьогодні ЖК?
раз працюють лікарні; поліклініки (але скорочений день) - то думаю і вона працює 100%

але ще можете перенабрати:
 Жіноча консультація
вулиця Січових стрільців, 46
0342 750 331

Подумала і додала ще: [time]08 Травень 2017, 11:47:05[/time]

погоджуюсь з вами повністю. в ютубі навіть близько не то. вони дуже енергійні і заряджаючі  :bo
я у філармонію колись ходила на їхній концерт - прикольні

Подумала і додала ще: 08 Травень 2017, 11:47:57
Цитувати
Не хочу образити  людей з села, але вчора культурна різниця відчувалась колосальна
Сьогодні вже нарешті скінчилося це все? Можна виходити з хати? z5

Подумала і додала ще: [time]08 Травень 2017, 10:06:09[/time]
Цитувати
Але тут не винен ні Шевченко , ні Марцінків, а культура і організованість самих людей.
Цілком згодна
я хоч на роботі в центрі та йшла по Франка і не бачила як там біля білої хати та на сотці;Міцкевича)

Сказали спасибо: Ася2017