Автор Тема: Клуб мамочок-88! Говоримо на будь-які теми або просто лялякалка :)  (Прочитано 29332 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Evangelina

• Свідома Мамка
  • Репутація: +109/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Знаю, що цю тему вже піднімали неодноразово. Але ще раз запитаю.
Хто має мультиварку - чи задоволені? Якщо так - то яку краще вибрати, на що звернути увагу?

П. С. Знаю, що є така тема. Перечитала. Але хочу почути актуальні (свіжі) відгуки.

Всім наперед дякую!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Мафросія

• Ніколи не припиняй посміхатися, бо хтось може закохатися в твою посмішку!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +166/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ярик 14 років, Влад 8 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
:hi Якщо треба до педіатра та ЛОРа, то записуватись до них окремо? І якщо буде зовсім різний час то йти 2 рази?  d38 Щось я ще не розібралась в новій системі...
так,  я з дитиною в 1 міс ходила три дні,  бо розрив в 2 год між лікарями мені був занадто великим

Offline олічка

• Активна Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Була я сьогодні в Копієчці.У них розрекламована"чорна п"ятниця".Другий товар -50%.Купила я шампунь і зубну пасту зі знижкою.Потім зайшла в Ватсонс і порівняла ціни.Капець!При тому що Ватсонс рахується не дешевим магазином,то за своЇ покупки,я би заплатила менше і без чорної п"ятниці. z5 Наприклад,шампунь у Копієчці  Ельсев 78 грн,а у Ватсонс зараз по акції 48,а без акції 68 d111 .Обідно,що дурять народ.Бо людей через рекламу прийшло дуже багато!

Offline олічка

• Активна Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Знаю, що цю тему вже піднімали неодноразово. Але ще раз запитаю.
Хто має мультиварку - чи задоволені? Якщо так - то яку краще вибрати, на що звернути увагу?

П. С. Знаю, що є така тема. Перечитала. Але хочу почути актуальні (свіжі) відгуки.

Всім наперед дякую!
Я маю Декс dmc 81.Задоволена дуже.Готую в ній все,крім чаю z5.Але можна і його)Звернути увагу треба на об"єм чаші ,на функції,на потужність .Я свою вибирала більшою мірою по відгуках на розетці-хотіла не дуже дорогу і функціональну.Вибрала цю і не пошкодувала.

Offline div4unk@

• байдужі "все знають", а активні - вчаться !
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +206/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
Дівчатка, може десь є знижки на сковорвдки?
феєрія посуду, -25%

Подумала і додала ще: [time]24 Листопад 2017, 11:04:19[/time]
Цитувати
скоро можна буде в інтернеті реєструватися онлайн...
дай знати, пліз

Подумала і додала ще: [time]24 Листопад 2017, 11:05:03[/time]
Цитувати
Дивилася декілька відео на ютюбі, в Америці агресивних дітей (і навіть з діагнозом) виставляють з школи на всі 4 сторони і на сльози мам "а мені що робити і як працювати" ніхто не зважає.
мудро. шо виростила - то і бав сама

Подумала і додала ще: 24 Листопад 2017, 11:08:48
:hi Якщо треба до педіатра та ЛОРа, то записуватись до них окремо? І якщо буде зовсім різний час то йти 2 рази?  d38 Щось я ще не розібралась в новій системі...
так,  я з дитиною в 1 міс ходила три дні,  бо розрив в 2 год між лікарями мені був занадто великим
або записуватись на 2 тижні вперед, щоб їх графіки співпали

Offline div4unk@

• Віддана Мамка
    • Награды
або гуляти з дитиною ті 2 год

Online Тетяна371

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +921/-6
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка 4 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Але це якийсь дурдом, ніхто не має управи на таких дітей і їх батьків. В нас поки не станеться якесь страшне нещастя ніхто нічого робити не буде, а воно до того і йде!
Так воно і є. Такі діти закінчують тим, що опиняються у в,язниці. І батьки, ніяк не реагуючи, самі прирікають свою дитину на гниття в тюрмі.

Зі мною колись теж вчився хлопчик, мама прибігала до школи і казала, що то інші діти знущаються над сиротою, а він лише захищається, ще й на уроки якихось єдиноборств його записала, щоб краще "захищався". В результаті - довічне за групове згвалтування неприроднім способом і вбивство особливо жорстоким способом.
Недавно дивилася хороший фільм, якраз про таких дітей і їхніх батьків Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
рекомендую

GrandTrend-мода доступна кожному. Оргзбір 8% на все Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Online Чорничка

• Свідома Мамка
  • Репутація: +69/-0
  • In love with books and languages
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Цитувати
Дивилася декілька відео на ютюбі, в Америці агресивних дітей (і навіть з діагнозом) виставляють з школи на всі 4 сторони і на сльози мам "а мені що робити і як працювати" ніхто не зважає.
мудро. шо виростила - то і бав сама
Десь так.
Зранку ще швиденько глянула на декілька відео, діти малі, 9-10 років, вдарили вчителя - на це викликається поліція. Яка абсолютна серйозно одягає на дітей наручники і забирає у відділок. Батьки тільки збоку стоять, до дитини говорять, до поліцейських говорять, на телефон знімають, злі, по голосі чути, але ніхто до поліцейських не доривається. На пояснення, що дитина аутист - ніхто увагу не звертає.

Цікаве одне відео, на малого одягають наручники, він плаче, мама це все збоку знімає на телефон і розказує, що дитина аутист і не розуміє, що з нею відбувається, а малий у цей самий час викрикає You're fucking dumb, mama (ти, б*ть, тупа, мамо). Аутизм це чи все таки наслідки "виховання"?

(кликните для показа/скрытия)
Жить у нас интересно, но нервно. Поэтому мы веселые, но злые.

Online Чорничка

• Свідома Мамка
  • Репутація: +69/-0
  • In love with books and languages
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Недавно дивилася хороший фільм, якраз про таких дітей і їхніх батьків Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
рекомендую
О, у мене ця книжка (автор Герман Кох) давно в хотілках.
Жить у нас интересно, но нервно. Поэтому мы веселые, но злые.

Offline Санька32

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +171/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Саша
Дівчатка підкажіть де можна купити коврик для тіста??Може в когось в СП бачили??
Прежде, чем гoворить МНЕ, как вoспитывать МОЕГО ребенка, покажите СВОЕГО идеального!

Offline Ароматна

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +434/-18
  • мама
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Була я сьогодні в Копієчці.У них розрекламована"чорна п"ятниця".Другий товар -50%.Купила я шампунь і зубну пасту зі знижкою.Потім зайшла в Ватсонс і порівняла ціни.Капець!При тому що Ватсонс рахується не дешевим магазином,то за своЇ покупки,я би заплатила менше і без чорної п"ятниці. z5 Наприклад,шампунь у Копієчці  Ельсев 78 грн,а у Ватсонс зараз по акції 48,а без акції 68 d111 .Обідно,що дурять народ.Бо людей через рекламу прийшло дуже багато!
Ельсев зараз по акції у велмарті, за 700 мл банку здається 70 грн

...Яке воно щастя, тепер точно знаю,
Коли дві любові в одну доливають,
Приходить до тями в небеснім горнятку,
Частинка від мами, частинка від татка...

Сказали спасибо: олічка

Offline Akylka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +18/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталі
Дівчата, це для США - Європи є чорні п'ятниці, де вони позбуваються залежів товарів і продають по собівартості , а нашим баригам така акція на руку з іншою метою. Ціни за 2 тижні підняти,а потім ніби то акція опустити. В ціну відразу закладають вартість реклами,яку запускають. Такий бізнес ( читай лохотрон ) по українськи  d110
На іноземних сайтах знижки йдуть по 2-3 тижні, підготовка до ЧП, а сьогодні думаю буде дурдом з покупками і неможливо буде купити.

Подумала і додала ще: 24 Листопад 2017, 11:59:44
Дівчатка підкажіть де можна купити коврик для тіста??Може в когось в СП бачили??
Саша, бачила в Метро раніше, де кухонні товари, були різні

Сказали спасибо: Санька32, Bile Sonce

Offline Санька32

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +171/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Саша
Цитувати
Дівчата, це для США - Європи є чорні п'ятниці, де вони позбуваються залежів товарів і продають по собівартості
Цього року більшість Європейських брендів дали мінімальні знижки..З наших сайтів то справжній"пшик"-нічого хорошого і з зниженою ціною не знайшла
Прежде, чем гoворить МНЕ, как вoспитывать МОЕГО ребенка, покажите СВОЕГО идеального!

Offline gruzinochku

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +292/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліза 6р.
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
а в Сандаліно гарне взуття?За ск. реально купити туфлі - а-ля лодочки?Чи там такі взагалі є?

Offline div4unk@

• Віддана Мамка
    • Награды
де зараз по знижці купити плоский павер банк ?

Подумала і додала ще: 24 Листопад 2017, 13:09:42
Цитувати
Дівчата, це для США - Європи є чорні п'ятниці, де вони позбуваються залежів товарів і продають по собівартості
Цього року більшість Європейських брендів дали мінімальні знижки..З наших сайтів то справжній"пшик"-нічого хорошого і з зниженою ціною не знайшла
а я собі годинник пригляділа на Секунді під -20

Offline Юляська)*

• Активна Мамка
  • Репутація: +15/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікторія
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Та,  в на ця "чорна п'ятниця",  це просто пшик.  В Копійці черги довжилезні,  то я з дитиною туди навіть не  йшли ,  подивилась знадвору і пішли по інших магазинах.  В Єві є акції  на набори,  то я чоловікові купила пєнку джилет +шампунь хеден шолдерс великий за 83 грн. Є ще інші набори.  А так,  то щоб знижок як таких надзвичайних, я небачила d112
Віра в Бога - сенс життя...

Сказали спасибо: Bile Sonce

Offline karolina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +169/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
Цитувати
а в Сандаліно гарне взуття?За ск. реально купити туфлі - а-ля лодочки?Чи там такі взагалі є?

вчора заходила, бо була в тому районі,  лодочки десь за 500-600грн можна купити, але там все замінник

Сказали спасибо: gruzinochku