Автор Тема: Клуб мамочок-88! Говоримо на будь-які теми або просто лялякалка :)  (Прочитано 29327 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Санька32

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +171/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Саша
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Цитувати
Жах, я колмсь працювала в обласному військоматі коли Католицька школа починала там ремонт, якийсь отець (ім"я не пам"ятаю був там завгоспом) то на наших людей з даху спеціально скидали якісь плити., а святому отцю було смішно, в кабінетах не було чим дихати, всі задихались, а комісія вважала що все супер.  я до кінця цього дійства не добула, перевелась в іншу організацію, але назавжди запам"ятаю як священник з даху будинку на полковника військкомату скидає плити і сміється, як той вивертається.  mish
Просто жахливо!!!
Більшість віруючих не люблять таку інформацію, як і новини про п'яних свящ-ків, які роблять смертельні дтп і тд d112
d38
Це всЬО не правда, а хто каже то відьма, ворожка і т.д.  d110 z5 та ж в нас осрбливо по селах фанатики священників, а не віруючі. А священники цинічно цим користаються. Скільки священників- забудовників і священників-власників торгових мереж хіба невідомо у ІФ?
Почнемо з того що для священика церква це і бізнес..Бізнес без податків.Похорони,шлюб,хрестини і т.д оплачується готівкою"в кишеню",офіційно в церковну касу йде кілька гривень..Держслужбоці найнижчої ланки при ЗП 4000 заповнюють декларації,а чому б не поцікавитись податковій звідки в"святих отців"Лексус,маєтки-не у всіх же мама в Португалії ,чи магазин в центрі села
Прежде, чем гoворить МНЕ, как вoспитывать МОЕГО ребенка, покажите СВОЕГО идеального!

Сказали спасибо: Jessica, Ауроратен, Чорничка

Offline gruzinochku

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +292/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліза 6р.
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Цитувати
Жах, я колмсь працювала в обласному військоматі коли Католицька школа починала там ремонт, якийсь отець (ім"я не пам"ятаю був там завгоспом) то на наших людей з даху спеціально скидали якісь плити., а святому отцю було смішно, в кабінетах не було чим дихати, всі задихались, а комісія вважала що все супер.  я до кінця цього дійства не добула, перевелась в іншу організацію, але назавжди запам"ятаю як священник з даху будинку на полковника військкомату скидає плити і сміється, як той
Я часто їзжу автобусами і проїзжаю через одне село з гарною деревяною церквою..От недавно і помітила що на її території щось будують..Запитала місцевих що то таке-відповіли що жінка священика відкриває там кафе mish mish.І для людей то нормально...не протестують...Мабуть наші люди заслуговують такого життя..через свою пасивність у всьому-починаючи від продажі голосу на виборах за гречку.закінчуючи купівлею російських товарів..З більшості магазинів позникали"ворожі" наліпки.Вже не актуально??Невже така проблема для наших жінок відмовитися від маскальських шампунів?? Невже приємно ходити на сповідь до священика,який по саунах з дівулями тягається...Частково ми самі заслужили і на таких політиків,і на таких отців і на зашморгані автобуси і на бардах у всіх сферах.и
вчора почула таку думку актриси однієї.Що якщо ти не схожий на інших (незалежно чим); дуже несхожий - то ти будеш як ізгоєм в суспільстві.Щось в цьому є....я не переношу людей і ще з часів школи-багато кого зі своїх однокласників.Які мирно все "хавали", що їм казали вчителі - тільки для свого ж блага.Для безконфліктності та зберегти хорошу атмосферу.Але ці люди багато-чим унижали...І в багатьох ті комплекси-по сьогодні.Взагалі вникнувши в багато-що в школі і поспілкувавшись з батьками школярів-підлітків-розумію....Як багато і всюди-треба боротись....За права;своїх дітей; за нормальне відношення і т.д.Я розумію-всі люди і вчинки декотрих-не можуть не бути засудженні.Але на судді суддя каже"підсудимий встаньте" він не звертається до нього бидло і ублюдок суспільства.То чому дехто з вчителів  в школі - вважають нормальним "ти-тупий і т.д." - казати учневі.Чому?

Сказали спасибо: Ауроратен

Offline gruzinochku

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] як сумно.....

Offline Tayana

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +149/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Оля
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
То чому дехто з вчителів  в школі - вважають нормальним "ти-тупий і т.д." - казати учневі.Чому?

То в котрій школі так звертаються?

новина фейкова
Використай код CDJ936 і економ на Для того щоб побачити посилання: Register or Login] від 5$ до 10$

Сказали спасибо: gruzinochku

Offline @Лисичка@

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +238/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Лисичка

це не правда!!
рак в неї був 8 років тому і вона його поборола, зараз в лікарні з іншим діагнозом і її мама на цю неправдиву інфо відповіла, що її дочка жива.

Сказали спасибо: gruzinochku

Offline IrysyaАвтор темы

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +667/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Це в багатьох школах так є. У нас в 4, наприклад  d111
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Offline gruzinochku

• Досвідчена Мамка
    • Награды
То чому дехто з вчителів  в школі - вважають нормальним "ти-тупий і т.д." - казати учневі.Чому?

То в котрій школі так звертаються?

новина фейкова
не в одній, на жаль....

Подумала і додала ще: 23 Листопад 2017, 11:57:42
якщо в когось думка, що в козирних школах-краще...То не думаю...Хіба може в католицькій.Незнаю точно.Якось мені самй довелось чути про те як вчитель робила на сходовій клітці зауваження щодо шапки на голові-учневі.Що в приміщенні школи - головний убір треба знімати.Окей-сказала-він зняв та й розійшлись.Нєа.Вона ще вирішила "добити":" Не позорь своїх батьків таким вихованням....Для чого це?Ця остання фраза школяру в 10років (орієнтовно)

Offline куклочка

• Своя Мамка
  • Репутація: +21/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Це жах, коли вчитель до дитини так говорить, тоді і однокласники будуть ображати ту дитину, бо так навіть вчитель робить

Сказали спасибо: Надія777

Offline griwylja

• Активна Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданка,Ярославчик,Івасик
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Зараз дуже багато вчителів таке собі дозволяють,а для деяких це уже стає нормою спілкування на уроці.
Кажуть:"Зараз тобі голову відкручу,якщо не будеш писати" і ще багато іншого. То яка може бути поведінка підростаючого покоління???
У щасливі хвилини - хвалити Бога,
У скрутні хвилини - шукати Бога,
У хвилини болю - довіряти Богові,
Кожну хвилину дякувати Богові.

Сказали спасибо: Надія777, gruzinochku

Offline Akylka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +18/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталі
Коли я була мала, нас з сестрою завжди відправляли до бабусі в село. Там були сусідки -подруги і т.д. Так от в той рік, коли я поступала,одна з тих подруг поступала в Прикарпатський на педагогічний, бо куда ще піти дівці з села?  d107 Так от вона при написанні чи то диктантів чи то твору в слові ДЖМІЛЬ зробила 3!!!??? помилки. Я так і не знаю як вона написала, але зараз вчитель...
А Ви дивуєтесь,як то вчителі дозволяють говорити собі з дітьми. Через свою роботу,часто контактую з людьми різних професій, вчителі не є високого рівня, НАЖАЛЬ. 

Offline Kseniya81

• Своя Мамка
  • Репутація: +157/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Антоніна, 7 років
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
але знаєте, зараз і діти такі, що можуть послати вчителя за зауваження будь-яке. Мої батьки круті і вони вам покажуть

Сказали спасибо: Чорничка

Online Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +587/-10
  • 1-ий клас закінчено...Ура!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Цитувати
вона при написанні чи то диктантів чи то твору в слові ДЖМІЛЬ зробила 3!!!??? помилки
цікаво, я можу придумати тільки 2  d30
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра

Offline Akylka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +18/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталі
знаю хороших людей, але вони в меншості,а хотілось би наапаки

Сказали спасибо: Чорничка

Online Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +587/-10
  • 1-ий клас закінчено...Ура!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
але знаєте, зараз і діти такі, що можуть послати вчителя за зауваження будь-яке. Мої батьки круті і вони вам покажуть
Вчителя, у якого етичне ставлення до учня, не пошлють.

Подумала і додала ще: 23 Листопад 2017, 12:33:12
І, можливо, краще хай пошле, ніж замкнеться в собі, а потім покінчит ь життям
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра

Сказали спасибо: Надія777, Едель, Marfa042

Offline куклочка

• Своя Мамка
  • Репутація: +21/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила

Подумала і додала ще: [time]23 Листопад 2017, 12:33:12[/time]
це дійсно так, просто не кожен може бути вчителем(в.т.ч і я), але поступають , бо так мама і тато сказали

Offline gruzinochku

• Досвідчена Мамка
    • Награды
я так і весь час вигороджувала вичтелів.Маю немало знйаомихі  дуже хороших.але насправді то як з лікарями-всі різні.Є від Бога і так і з вчителями.а є такі....Що ого-го

Подумала і додала ще: 23 Листопад 2017, 12:41:26
Зараз дуже багато вчителів таке собі дозволяють,а для деяких це уже стає нормою спілкування на уроці.
Кажуть:"Зараз тобі голову відкручу,якщо не будеш писати" і ще багато іншого. То яка може бути поведінка підростаючого покоління???
от-от.Коли це стає нормаою-для мене це найбільш незрозуміле...Бо інші колеги-викладачі не бачутьв  цьому нічого постидного...В такому нелюдському ставленні.а я все таки і мамі своїй кажу.Ви мене вибачте та не вам з мене приклад брати.А мені-з вас.Тому на те ж хамство учня-вчитель (важко розумію це дуже!)-таки повинен не матюкатись у  відповідь.А адекватно спілкуватись

Сказали спасибо: Ключик

Offline Kseniya81

• Своя Мамка
  • Репутація: +157/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Антоніна, 7 років
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана

Подумала і додала ще: [time]23 Листопад 2017, 12:33:12[/time]
коли в нас в першому класі малий говорив вчительці та пішла ти... при тому що вона просто його попросила сіти і не ходити по класу. ТО я не думаю, що тут вчитель винен

Сказали спасибо: gruzinochku, Чорничка