Автор Тема: Клуб мамочок-88! Говоримо на будь-які теми або просто лялякалка :)  (Прочитано 26760 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Jessica

• Свідома Мамка
  • Репутація: +132/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Брата однокласник зробив 4  помилки у слові з 3-х!!! букв d30
Правда це рос мова
Слово "еще" написав "исчо"
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: Ключик, Надія777, Ауроратен, vibibi, div4unk@

Offline Юляська)*

• Активна Мамка
  • Репутація: +14/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікторія
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Знаєте читаючи це все,  мені стає страшно...  d100 До чого ми йдемо?!  Діти  стають жорстокими з малечку.  Цього літа на власному досвіду переконалися.  Коли моя дитина на майданчику гралися, то дівчинка десь на рік старша весь час старалася зробити моїй щось погане, то з гірки хотіла зіштовхнути, то в очі пісок насипали.  Хоч моя дитина завжди від неї відверталася, гралися собі сама.  В дворі ідентична ситуація, хлопці років 12-14 на моє зауваження навіщо вони м'ячем оббивають стіни мене чуть не послали...  Говорити можна багато...  І вчителів знаю різних, чоловікову сестру вчитель на уроці вдарив по обличчі, бо вона дістала телефон з сумки і хотіла зняти відео як він за хлопцями бігає по класі.  Не кажу що вона була права, але ляпас по обличчі був зайвий. Цікаво те, де ділася людяність, доброта, чесність????!!!! 
Віра в Бога - сенс життя...

Сказали спасибо: griwylja, Ключик, Надія777

Offline Санька32

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +162/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Саша
Цитувати
вчора почула таку думку актриси однієї.Що якщо ти не схожий на інших (незалежно чим); дуже несхожий - то ти будеш як ізгоєм в суспільстві.Щось в цьому є....я не переношу людей і ще з часів школи-багато кого зі своїх однокласників.Які мирно все "хавали", що їм казали вчителі - тільки для свого ж блага
Це правда!В мене думки і вчинки часто розходяться з більшістю думок і вчинків інших..З однокласниками в мене були проблеми,а от з вчителями навпаки,повне взаєморозуміння..Я вміла відстояти свою думку,навіть відповідати на уроці не по підручниках,бо знала набагато більше ніж там пише..
Цитувати
То чому дехто з вчителів  в школі - вважають нормальним "ти-тупий і т.д." - казати учневі.Чому?
Батькам такого учня варто піти і серйозно поговорити з вчителем..Колись моїй малій сказала вчителька української мови"йди додому ,не смерди мені тут" mish..Я прийшла в школу і  запитала,чи таке звертання до моєї дитини вона вважає етичним,педагогічним і т.д Після того звісно оцінки погіршилися,але більше мою дитину ніхто не образив..
Прежде, чем гoворить МНЕ, как вoспитывать МОЕГО ребенка, покажите СВОЕГО идеального!

Offline ♡Таня

• Активна Мамка
  • Репутація: +4/-0
    • Награды
І мені дуже сумно це все читати, але що зробиш, такі реалії життя :(
Всім гарного дня і побільше посмішок d120

Сказали спасибо: vibibi, Юляська)*

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +578/-10
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
але знаєте, зараз і діти такі, що можуть послати вчителя за зауваження будь-яке. Мої батьки круті і вони вам покажуть
Вчителя, у якого етичне ставлення до учня, не пошлють.

Подумала і додала ще: [time]23 Листопад 2017, 12:33:12[/time]
І, можливо, краще хай пошле, ніж замкнеться в собі, а потім покінчит ь життям
коли в нас в першому класі малий говорив вчительці та пішла ти... при тому що вона просто його попросила сіти і не ходити по класу. ТО я не думаю,
що тут вчитель винен
І...??? Вчитель -це сформована особистість, має вищу освіту, має зриватися на моїй дитині, бо якась інша шестилітка його послала?

Пропускайте крізь пальці весь негатив, тоді в долонях залишиться тільки радість і щастя

Offline Віра Н

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +16/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
але знаєте, зараз і діти такі, що можуть послати вчителя за зауваження будь-яке. Мої батьки круті і вони вам покажуть

Цікаво якщо Вас така дитина пошле кудись далеко то Ви туди і підете, аби лиш дитинка не засмутилась?

Сказали спасибо: marmir, Чорничка

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды

Цікаво якщо Вас така дитина пошле кудись далеко то Ви туди і підете, аби лиш дитинка не засмутилась?
а що по писку дати?

Пропускайте крізь пальці весь негатив, тоді в долонях залишиться тільки радість і щастя

Offline Санька32

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Коли читаю теми про вчителів,так плакати хочеться..Моя найулюбленіша вчителька,російської мови і літератури(потім світової літератури) померла 4 роки тому...Яка ж то хороша і розумна була людина,начитана..Коли вийшла на пенсію-то не змогла прожити на той мізер від держави за 40 років стажу..Поїхала за кордон і тяжко захворіла..Так от,в 90-их роках всім було не з медом,вчителям в тому числі.Та ніколи не чула від неї жодних образ,чи принижень.Тепер  ж ніби і ЗП не найгірші,не ходять напівголодні.в подертих чоботаха відношення в багатьох до роботи і до дітей"нижче плінтуса"

Подумала і додала ще: [time]23 Листопад 2017, 13:17:34[/time]
Цитувати
а що по писку дати?
По писку,по голові,сказати що тупий,дурачок,погані батьки,бо погано виховали..Потім наголовити що виросте неуком і крутитиме свиням хвостики.І ще обовязково порівняти з сусідською Наталкою-та он яка старанна і чемна,а ти нічого не вмієш,дурно штани протираєш d30 d30 d30 d30
Прежде, чем гoворить МНЕ, как вoспитывать МОЕГО ребенка, покажите СВОЕГО идеального!

Сказали спасибо: griwylja, Ключик

Offline Kseniya81

• Своя Мамка
  • Репутація: +152/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Антоніна, 7 років
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана

коли в нас в першому класі малий говорив вчительці та пішла ти... при тому що вона просто його попросила сіти і не ходити по класу. ТО я не думаю,
що тут вчитель винен
І...??? Вчитель -це сформована особистість, має вищу освіту, має зриватися на моїй дитині, бо якась інша шестилітка його послала?
я десь писала, що вчитель зривається на інших дітях. Я писала, що зараз і діти не подарунки

Offline Юляська)*

• Активна Мамка
  • Репутація: +14/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікторія
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
От нещодавно кума розповіла історію (вона вчитель англійської мови), в автобус зайшла жінка з дитиною яку вона вчить, дитина сказала їй добрий день,  на що мама до дитини відповіла : "не вітайся до неї,  вона ж тобі погану оцінку поставила!".  Кума була в шоці.  Це мабуть той випадок, коли дитина розумніша за маму...
Віра в Бога - сенс життя...

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
То й що, що не подарунки?
Діти не народжуються з матами на вустах і з ножем в руці. Їхні батьки теж мали батьків і вчителів, суспільство толерантне до приниження гідності, от і росте покоління за поколінням таке.

Сказали спасибо: Mary5

Offline Kseniya81

• Своя Мамка
  • Репутація: +152/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Антоніна, 7 років
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
коли я вчилася, я знала що старших треба поважати, а зараз всюди кричать, про права дитини чи треба чи не треба, тому ы дыти зараз всюди говорять, що вони правы, незалежно чи треба чи не треба

Сказали спасибо: Надія777, gruzinochku, vibibi, Чорничка

Offline Санька32

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Ох з тими"чорними пятницями"...Дівчата в кого є лишні 800 грн на картці позичити?? Знайшла шикарний набір кастрюль який раніше 200 у.о коштував...а ЗП буде аж завтра або субота зранку d30 d30 d30

Сказали спасибо: Mashka_Mashka

Offline Mashka_Mashka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +190/-0
  • щаслива мамуся :)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
Ох з тими"чорними пятницями"...Дівчата в кого є лишні 800 грн на картці позичити?? Знайшла шикарний набір кастрюль який раніше 200 у.о коштував...а ЗП буде аж завтра або субота зранку d30 d30 d30

А можна мені ссилку?

Offline Санька32

• Досвідчена Мамка
    • Награды

А можна мені ссилку?
В мене на телефоні..щось неможк кинути ссилку..Якщо маєте вайбер кину вам туди фото

Сказали спасибо: Mashka_Mashka

Offline Mashka_Mashka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +190/-0
  • щаслива мамуся :)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маша

Offline Mary5

• Своя Мамка
  • Репутація: +48/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікторія 3,8 Дарія 8 міс
  • Ваше справжнє ім’я: Мар*яна
...і в мене та сама історія,замовлення зробила,зарплата буде ввечері(надіюся d27),але завжди звикла робити все вчасно...
Але з цими *чорними п*ятницями* хочу всього потроху,інколи ловлю себе на думці чи не залежна я часом?
бо сиджу вдома,жалію для себе то одне-то інше,а потім як вириваюся на шопінг,то все  d127