Автор Тема: Клуб мамочок-90! Говоримо на будь-які теми або просто лялякалка :)  (Прочитано 41205 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Санька32

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +178/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Саша
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Всю техніку на Вовчинецькій брала-духовку, індукційну плиту, витяжку, посудомийку, змішувач, мийку. Нам зробили знижку з нетом різниця була 300-500 грн і то на дещо
З мийкою я там"пролетіла"..купила на Вовчинецькій а в Епіцентрі виявилась на 700грн дешевша така ж..Найкраще вибрати модель бажану..а потім шукати всюди і в інтернеті і в магазинах..В Коломиї є магазин з побутовою технікою вибір не аж такий великий але ціни приємні-то багато людей з Франківська там беруть..вони везуть безкоштовно..В мене на холодильнику..витяжці .газовій поверхні.пральній-вийшла економія 2600грн..Звісно це не якась космічна сума..але теж на дорозі не валяється.
Прежде, чем гoворить МНЕ, как вoспитывать МОЕГО ребенка, покажите СВОЕГО идеального!

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +598/-10
  • 1-ий клас закінчено...Ура!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Цитувати
Ще з ін.сфери цікавить одне питання.Якщо в людини є трудова і там 5-6років стажу і потім вона стає ФОПом.То як вийде на пенсію-за 25-30років-то стаж який рахуватиметься?Загально ск.буде років стажу?Чи то окремо-стільки років по трудовій  і стільки-то років як ФОП?
ФОП рахується як звичайний стаж. тільки врахуйте, що на спрощеній системі відрахування йдуть з мінімалки. Від цього і відштовхуватиметься сама сума пенсії
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра

Offline gruzinochku

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +296/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліза 6р.
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
я не настільки обізнана - простіше говорячи, що  якщо в когось великий дохід як ФОПа - це не гарантія високого розміру пенсії?

Подумала і додала ще: 04 Лютий 2018, 11:54:53
Яким зеленим колись було місто: популярності світлини старого Івано-Франківська (фото)

краса

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
    • Награды
я не настільки обізнана - простіше говорячи, що  якщо в когось великий дохід як ФОПа - це не гарантія високого розміру пенсії?

Подумала і додала ще: [time]04 Лютий 2018, 11:54:53[/time]
Яким зеленим колись було місто: популярності світлини старого Івано-Франківська (фото)

краса
така як з мінімальною зп, якщо на спрощеній системі оподаткування.

Подумала і додала ще: [time]04 Лютий 2018, 12:11:49[/time]
спитала в чоловіка на загальній він платить 5% з обороту податку, але в пенсійний платить як з мінімалки. Більше можна платити в пенсійний, але не менше як з мінімалки. це було приблизно 700 грн. зараз підняли мінімалку, то більше буде.

Подумала і додала ще: 04 Лютий 2018, 12:14:58
тобто ви можете платити в пенсійний більше, але для чого ??? краще свої зароблені гроші вкладати чи відкладати, ніж надіятися на копійки від держави. Недержавні фонди наданий момент мало довіри викликають теж. Я віддаю перевагу малюсінькій квартирці під здачу. хоча остання події показують, що це теж не гарантія  d107

Сказали спасибо: Irysya

Offline Санька32

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Відносно пенсії-якщо ще далеко до її оформлення...то можна не дуже тим і цікавитись..Закони постіійно міняють в гіршу сторонута і розміри тих пенсій .приниження честі і гідності людини яка все життя працювала..За 42 р стажу-85 євро пенсія(дідова) mish..в дядька ще крутіша 40 євро..Вчора якраз говорила з своєю подругою з Румунії в її чоловіка пенсія 6009шахтар) плакалася що ледь виживають..а як наші виживають??
Прежде, чем гoворить МНЕ, как вoспитывать МОЕГО ребенка, покажите СВОЕГО идеального!

Сказали спасибо: gruzinochku

Offline IrysyaАвтор темы

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +677/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
    • Награды
Які саме події?
лнр і днр

Offline Санька32

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Я віддаю перевагу малюсінькій квартирці під здачу. хоча остання події показують, що це теж не гарантія
Це не варіант..ну в Франківську точно..Ціна на нерухомість падає і поки відібється ремонт і т.д-квартиру понищать..знову потребуватиме ремонту..Валюта виросла. а ціни за оренду в гривнях так і залишилися..Вигідніше значно здавати комерцію. або квартиру в Києві..Львові.Також вигідно здавати житло за кордоном-ціни там суттєво обвалились .а кредити на купівлю в багатьох країнах досить лояльні

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
    • Награды
варіант що завгодно, тільки не надіятися на те, що якщо зп зараз навіть і 10000 тис, то потім пенсія, на яку можна жити...якщо доживеш.
але сумніваюся, що в 65 років мені  буде бажання і сили  контролювати квартиру в іншому місті.

Подумала і додала ще: [time]04 Лютий 2018, 12:54:26[/time]
як добре, що в нас вигулюють тільки собак d27
(кликните для показа/скрытия)
але насправді не дуже весело було, коли сніжколіпом збирав малий какашки...ну, що зробиш, коли людиям нормально жити в какашках.

Сказали спасибо: Jessica, gruzinochku

Offline Ks_en_ka

• Активна Мамка
  • Репутація: +20/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
По IMEI шукають тільки спецслужби по запиту поліції.

Offline gruzinochku

• Досвідчена Мамка
    • Награды
варіант що завгодно, тільки не надіятися на те, що якщо зп зараз навіть і 10000 тис, то потім пенсія, на яку можна жити...якщо доживеш.
але сумніваюся, що в 65 років мені  буде бажання і сили  контролювати квартиру в іншому місті.

Подумала і додала ще: [time]04 Лютий 2018, 12:54:26[/time]
як добре, що в нас вигулюють тільки собак d27
(кликните для показа/скрытия)
але насправді не дуже весело було, коли сніжколіпом збирав малий какашки...ну, що зробиш, коли людиям нормально жити в какашках.
ну чому всі так причепились до віку.Свєт-ну ти худа струнка і т.д.Чому ти впевнена що 65р.-як вирок..Чому так-більшість.Всі-всі прибиральниці, які прийшли на співбесіду - мали вік щонайменше на 15років - молодші за мою маму.Але таки і досі ситуація напряжна - прибирати немає кому - здоров'я підводить людей......Все вони скидають на вік.Але вчора на лижах (вперше) і 7-ми річна дитина стомилась - ніжки болять - може тому, що вона має надлишкову вагу і їсть надалі чіпси.......Може спосіб життя неактивний і т.д.Нарешті треба зрозуміти, що здоров'я - це щоденні наші рухи - ми або рухаємось до кращого і підтримуємо себе весь час - навіть в найменшому:стомилась-кава чи чай чи просто стакан води і певний відпочинок-полежати і т.д.
Мама не є цілком здорова та вона без зусиль встає в 5:00 і суне прибирати за копійки-це камінь в мій город-бо це моєї мами-уже прийшовша і ненайкраща - старість та я не можу дати собі ради.Заробляючи нормально - стараюсь всі сама рахунки платити і продукти та одяг - все необхідне - купляти сама.Що я сама від себе ще можу зробити.Та й друга сторона - думаю якби мама мала просто так ті копійки - всеодно б йшла кудись-щось робити........
Просто статистика смертей вражає......Що такий молодий вік....Але надалі і з найменшого віку-пропаганда девайсів і сидячого способу життя та всякої непотрібної нікому їжі.Та я також люблю ті ж чіпси і купа хімки та їм то чуть і не щодня.А аз на 1міс.чи й рідше.Всі ми живі люди та хлебтати фанту з колою як я -воду просту-це ненормально і заїдати булкою за 6грн.-з сосискою.Якщо 1кг мяса від120 грн.

Подумала і додала ще: 04 Лютий 2018, 13:21:51
По IMEI шукають тільки спецслужби по запиту поліції.
тел.чи і планшети?

Offline Олівія

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +639/-0
  • Дуже багато було добре зроблено не тим людям
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Якщо у планшеті було встановлено програму антикрадій то можна по ній подивитись. Але це буде приблизний радіус десь в 200м.
Самое большое счастье - чуствовать, что тебя люблят.
Не знать, а чуствовать!

Offline gruzinochku

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Якщо у планшеті було встановлено програму антикрадій то можна по ній подивитись. Але це буде приблизний радіус десь в 200м.
то самі планшети не мають ІМЕІ  їх не просто віднайти?

Offline Едель

• Свято наближається-свято наближається-поспіша-а-й :))
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +273/-0
  • Життя прекрасне коли тобі всього 8 років:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
Які саме події?
лнр і днр
Ну, дякувати Богу,ми не на сході живем)
А на рахунок здачі в оренду- це дійсно стабільний + щомісяця.

Подумала і додала ще: 04 Лютий 2018, 13:56:22
Цитувати
Я віддаю перевагу малюсінькій квартирці під здачу. хоча остання події показують, що це теж не гарантія
Це не варіант..ну в Франківську точно..Ціна на нерухомість падає і поки відібється ремонт і т.д-квартиру понищать..знову потребуватиме ремонту..Валюта виросла. а ціни за оренду в гривнях так і залишилися..Вигідніше значно здавати комерцію.

Вигідно здавати комерцію в центрі,так як завжди є попит,а як десь далі - багато приміщень пустує
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!

Offline Санька32

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Та й друга сторона - думаю якби мама мала просто так ті копійки - всеодно б йшла кудись-щось робити........
Є така категорія людей-тродоголіки!Моя мама теж така..Коли гостює в мене.постійно мушу сваритися щоб нічого мені не допомагала.бо я не інвалід..щоб не купляла продукти..не допомагала на грядках..Ну їй то все так складно-не може щоб нічого не робити

Offline gruzinochku

• Досвідчена Мамка
    • Награды
а магазини Івано-Франківського молокозаводу в неділю зачиненні чи працюють і до котрої?Чи є такий біля Крони?

Offline div4unk@

• байдужі "все знають", а активні - вчаться !
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +206/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
нам сьогодні поставили лічильник на газ і мене цікавить в разі ми ну дуже часто використовуємо газ.Тобто майже цілодобовоо - хоча б 1-2 камфорки на плиті-включенні.Скажіть, хто обізнаний чи дійсно я буду космічніші рахунки мати за газ, ніж були до моменту встановлення газових лічильників.P.S.Субсидії ще немаю(
заплатиш за лютий тай будеш знати

Подумала і додала ще: [time]04 Лютий 2018, 16:32:38[/time]
gruzinochku, а ви давно заяву на лічильник писали, через скільки вам поставили?
десь півтора року, працівник на роб казав

Подумала і додала ще: 04 Лютий 2018, 16:33:01
Ей, нема слів.... Хтось з дівчат писав, що чекає з початку жовтня - Ви забрали вже? Може залежати місце подачі і термін виконання??
Я подавала в 10 жовтня приблизно ((

Подумала і додала ще: [time]03 Лютий 2018, 17:27:23[/time]
Але в мене є ще віза до квітня в старому
а хіба старий паспорт не забирають ?