Автор Тема: Овочі, фрукти, квіти на підвіконні та грядочці  (Прочитано 25279 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline juli

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +126/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечки школярочки, синочок бешкетник
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Re: Овочі, фрукти, квіти-вирощування.
« Reply #17 : 02 Червень 2011, 17:37:28 »
дійшли ми висновку, що попалились мої помідори і перець попелом, не віджили, я вчора насадила нові, добре, що були залишки в тепличці, тепер би ведмедку прогнати, а то риє всюди.......
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Счастье это когда ты просыпаешься от того, что тебя дергают за волосы,кричат в ухо маааам, обнимают, ложась всем тепленьким тельцем на лицо,перекрывая кислород, а потом целуют много много много раз!!!

Offline Muwka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Мариночка
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
« Reply #18 : 07 Липень 2011, 00:14:41 »
всім привіт! а я у себе під будинком (ми живемо в місті в 5-типоверхівці) зробила 2 клумби з квітами і цьго року ще типу-альпійську гірку. каміння збирала навколо будинку, землю носила відрами з сусідньої завалюхи - досить гарненько получилось як для першої гірки. квіти брала трохи в сестри, трохи з села. купила пакетик насіння "альпійська гірка"-то фуфло, більше схоже на "дике поле".
ще маю квіти за вікном-петунії, пеларгонії, хлорофітум і чорнобривці. вже веселіше дивитись у вікно.
поділюсь практичною порадою: розсаду зручно висівати у кошики з-під ківі (прозорі коробушки).

чим медведку проганяєте? ми купували такі маленькі рожеві шарики і закидали в нірки - трохи помогло, тої зарази поменшало, але тепер бачу що знову риє.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Кому-то – любимая… Кому-то – дочь… Кому-то – мама… Кому-то – кума… кому-то – сестра… Кому-то – подруга… а кому-то – и поперек горла..!!! Горжусь своїй универсальностю!!!

Offline Черрі

• Віддана Мамка
  • Репутація: +608/-0
  • Фотограф
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дві донечки
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #19 : 07 Липень 2011, 01:20:24 »
ану газдиньки - хваліться що у вас на градочках вже виросло, як урожайчик, вже щось пробували? в мене вже огірочки кабачки і помідорки чуть чуть є, а решта ще росте d112

Offline juli

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #20 : 07 Липень 2011, 06:53:01 »
Молодчинка Светік! Ото газдинька!!!У мене поки що тільки капуста, кабачки  і горошок є, помідори зелені(вже не можу дочекатись), перець тільки цвісти починає цвісти,а на огірках  сам пустоцвіт,спаржева фасолька одна взагалі не думає цвісти. Така погода, що і не дивно.........
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Счастье это когда ты просыпаешься от того, что тебя дергают за волосы,кричат в ухо маааам, обнимают, ложась всем тепленьким тельцем на лицо,перекрывая кислород, а потом целуют много много много раз!!!

Offline Черрі

• Віддана Мамка
  • Фотограф
    • Награды
« Reply #21 : 07 Липень 2011, 10:50:37 »
Цитувати
Така погода, що і не дивно.........
погода така що дійсно не сприяє росту   :/
 в мене ще капустичка, цибулька, фасолька , кукурудза і горошок, морквичка і бурячки,
 я вже моркву і буряк прорідила і понасаджувала, от думаю чи морква прийметься  d130
а горошок хочу ще посадити  :)

Offline rosco

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +186/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Аня
« Reply #22 : 07 Липень 2011, 11:09:46 »
Привіт дівчата, приєднуюсь і я до вашої садово-городньої компанії.Зірвала вже трохи спаржевої фасольки(зразу заморозила на зиму), горошок обірвала,уже три головки капусти вирізала. А на зелені свята насіяла ще огірків.

Offline Світлана

• Своя Мамка
  • Репутація: +38/-0
    • Награды
« Reply #23 : 07 Липень 2011, 11:30:39 »
І я до вас у компанію.
 Борщ з свого буряка, моркви, цибулі, зелені варю вже давно, вже горошок і огірки збираю, помідори ще зелені, але рясні, правда боюсь, щоб після цих дощів не почали чорніти. Часник до дощів не викопала, то не знаю, чи буде що викопувати, бо він не любить мокрої землі.

Offline galyusja

• Віддана Мамка
  • Репутація: +582/-0
  • Просто треба залишатись Людиною, завжди і всюди
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #24 : 07 Липень 2011, 11:38:53 »
У мене цього року все зійшло. Вже клубнічку свою їла, цибульку, кріп, петрушка. А помідори які класні, правда ще зелені. Цвітну капусту вже теж зрізали,ще трохи і така буде.
А ще чекаю на урожай бурака, моркви, горошку, фасоліі,часника, огірків.
Кабачки вже такі гарні, ще чуть і вже будем свої їсти. От щось перець не дуже.
І редиску вже з"їли.
От такий в мене цього року урожай :)

Offline juli

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #25 : 07 Липень 2011, 11:48:25 »
Цитувати
Часник до дощів не викопала, то не знаю, чи буде що викопувати, бо він не любить мокрої землі.
А не рано ще часник викопувати? У мене зимовий, то йому ще рости і рости,якось вирвала головку,бо купованийз"їли, то аж шкода стало, там би ще півголовки наросло.........

Цитувати
я вже моркву і буряк прорідила і понасаджувала, от думаю чи морква прийметься
Я буряк ще місяць тому прорідила, а моркву вчора поміж дощ прорвала,але вона така велика, що я її комбайном перетерла і заморозила......
Горошок вже 3й раз треба зривати. Весь морожу, дуже м"якенький цього року. А не пізно сіяти горошок в таку пору? Зараз сонце як пришкварить!!! Чи він зможе нормально рости?? Так хочу кукурудзи!!!! Вже дочекатись не можу!!!

Offline rosco

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #26 : 07 Липень 2011, 11:49:14 »
Порадьте коли краще клубніку розсаджувати, весною чи осінню?

Offline Черрі

• Віддана Мамка
  • Фотограф
    • Награды
« Reply #27 : 07 Липень 2011, 11:51:22 »
Цитувати
А не пізно сіяти горошок в таку пору?
та я не знаю, бо я перший рік така газдиня  d27 але попробую, попитка не питка  d112

Offline galyusja

• Віддана Мамка
  • Репутація: +582/-0
  • Просто треба залишатись Людиною, завжди і всюди
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #28 : 07 Липень 2011, 11:52:03 »
Цитувати
Я думаю, що осінню

Цитувати
Я буряк ще місяць тому прорідила,
І я так зробила вже давніше. То тк гарно прийнявся. А моркву так садила, що її не треба проріджувати.
А от горошок лиш буду починати збирати, щось пізно в мене d143
І я щось думаю, що то зарано часник вимикати

Offline juli

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #29 : 07 Липень 2011, 12:05:44 »
Цитувати
я минулого року посіяла з насіння ремонтантну суничку. То висаджувала кущики в грядку наприкінці серпня-початку вересня. Садила також полуницю після суничок. Кущики всі дуже гарно прийнялись до осінніх приморозків і цього року вже їли ягідки. Якщо садити навесні, то кущики приймуться, а ягідки їм уже не буде коли продукувати....Ми посадили клубніку і сунички на чорну плівку., красота така, нічого не треба просапувати , бо під плівкою бур"ян вигорає z4

Offline Світлана

• Своя Мамка
  • Репутація: +38/-0
    • Награды
« Reply #30 : 07 Липень 2011, 13:10:34 »
Часник я садила восени, то вже весь пожовк, сусідка вчора викопала, каже половина гнилого. Тому і я панікую, але буде трохи сухіше, піду подивлюся до свого, я теж думала, що ще рано.
Я суниці пересадила навесні (змінила місце), то мені всі говорили, що я дурницю зробила, що треба було восени, що не буде урожаю, але ще до цього часу збираю урожай, все добре.

Offline rosco

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #31 : 07 Липень 2011, 13:19:24 »
juli, а як ви на чорну плівку висаджували?

Offline juli

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #32 : 07 Липень 2011, 15:03:05 »
Цитувати
juli, а як ви на чорну плівку висаджували?
В Епіцентрі продається чорна городня плівка, тато минулого року купив, бо казали, що огірки добре ростуть під нею, але насправді ростуть вони під білою, а орна щоб бур"ян не ріс. Так от, ми скопали грядку, простелили ту плівку, притиснули з країв і я канелярським ножичком зробила прорізи суто щоб корінччики клубніки запхати. Так вона корінилась і навесні проблем не  мала з сапанням. Плівка ця дуже подібна на флізелін який підкладають під тканину щоб була цупкішою

Offline RoksanaАвтор темы

• АвтоЕксперт
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +256/-5
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Володінька 7 років
« Reply #33 : 08 Липень 2011, 15:04:16 »
Я вже збираю врожай, кабачків, патисонів, огірочків (Роднічок -білий огірок), бурячок, морквочку, салат, кріп, петрушку. Огірки посадила у відкритий грунт, але щ0сь вони слабо ростуть але вже є цвіт жіночій, помідорі в мене пізні ще не буде скоро, базилік щось не хоче рости, квасоля ліана стручкова теж не цвіте, але от кущова вже зацвіла, кавун чомусь не росте, садила разом з гарбузом, гарбуз вже такий здоровий, а кавун (ботва) не росте. Баклажани вже скоро зацвітуть, але тільки моя розсада росте, бо та що купляла, щось не росте, перець теж не цвіте, але сильна розсада виросла. цибуля моя маленька, бо дістала ножкову гниль і зелень впала. Кукурудза рання вже цвіте, ще садила кукурудзу поп-корн і білу сироїжку (кукурудза така), капусту садила цвітну, щось врожаю нема тільки листі, савойська буде гарна бо бачу що її шкідники не чипають,.
Ще садила спори (міцелій) білого гриба, мав вже бути врожай та щось нема...:(((
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]