Автор Тема: Науково-технічний прогрес  (Прочитано 1796 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Антося

• Активна Мамка
  • Репутація: +55/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Злата
  • Ваше справжнє ім’я: Тоня
Re: Науково-технічний прогрес
« Reply #17 : 03 Квітень 2015, 23:41:38 »
Думаю що 3 міс це не так уже й багато,тим більше можна зекономити своє здоров'я (бо в новинах в основному ДТП,НС,хворі діти  і т.п - зачіпає за "живе") і можна збільшити реальне спілкування (влаштовувати вечорниці  z5).

Все-таки думаю якби це була реальна пропозиція (навіть у валюті нашої держави) охочих знайшлось би дуууже багато (люди їдуть на сезон в іншу державу і живуть там в поганих умовах,важко працюють інколи з поганими наслідками для здоров'я,адаптуються до всього нового,практично рідних не дзвонять - хіба на кілька хвилин щоб усі були спокійні і практично усі без інтернету (бо якщо є можливість,то вже нема бажання після важкого дня)).

Offline Lyubа

• Не важливо скільки днів в твоєму житті...Важливо скільки життя в твоїх днях...
  • Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +143/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
« Reply #18 : 06 Квітень 2015, 23:07:12 »
думаю,що на 3 міс можна....замість інтернету- газети і журнали,замість ТВ- книжки,ну а замість телефону прийшлось би з друзями більше бачитись і спілкуватись..Я б проексперементувала :chitaju
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline infanta82

• Активна Мамка
  • Репутація: +19/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Славік 9 років, Юрій 3 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #19 : 20 Серпень 2015, 22:32:16 »
А я б сказала спасибі за фотоапарат, коли ти можеш зазнімкувати щасливу мить свого життя!  d9 Телефон це теж окрема стаття :boякось син мене спитав побачивши телефонну будку в кіно "Що це таке?" d140 і прийшлось пояснювати, що колись не було мобільних телефонів і треба було зайти в отаку будку і дзвонити  d30Боже! Я динозавр! mish d140 d30