Автор Тема: Як часто ваші дітки хворіють у садку?  (Прочитано 11537 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Yulana

• Організатор СП!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +64/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Re: Як часто ваші дітки хворіють у садку?
« Reply #102 : 05 Грудень 2014, 19:00:49 »
Чудова стаття про те, чому дитина хворіє в садку з мого улюбленого форуму медичного спрямування. перекладав дядько Гугл, тому є деякі стилістичні невідповідності, але суть зрозуміла :-)
(кликните для показа/скрытия)

Offline iruska-87

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +185/-0
  • Боже, Україну бережи....
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #103 : 05 Грудень 2014, 19:06:10 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Зазвичай діти лиш перший рік часо хворіють в садочку, то і в мене так було і у знайомих, а в старших групах все якось легше.
Я б так не сказала  d24 Ми вже третій рік в садку - правда, зменшилась кількість і час між болячками, та і діагнози - першого року через раз були бронхіти, на другий рік аденоїдит з отитами, ангіна, а цього року протрималась дитина довго, до кінця листопада, зате захворів - і знов пішло ускладнення на вушко, після антибіотика через два дні схопив свіжий вірус, третій тиждень вдома  :(
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Таня ІФ

• Активна Мамка
  • Репутація: +25/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Донечка)
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #104 : 05 Грудень 2014, 20:15:19 »
Чудова стаття про те, чому дитина хворіє в садку з мого улюбленого форуму медичного спрямування. перекладав дядько Гугл, тому є деякі стилістичні невідповідності, але суть зрозуміла :-)
(кликните для показа/скрытия)
Особисто я тільки частково погоджуюсь із написаним у цій статті-а саме,що не треба вживати антибіотики,не треба панікувати і пити підозрілі синтетичні вітаміни...із твердженням,що дитина -якщо не хворіє в садку-значить мала знайомство з вірусами до нього-не погоджуюсь-моя до садочку,мала раз на рік соплі...прийшовши в садок-теж ,нащастя,несхильна до  хворіб-не тому,що перехворіла,а тому,що я підтримую їй імунітет...!!!я взагалі не дуже розумію твердження,що не треба нічого робити з імунітетом,бо не думаю,що знайдеться багато мамусь,які 100% впевнені,що їх діти вжили всю добову норму необхідних вітамінів та мінералів,тільки за рахунок харчування,не говорячи уже про екологію,якість продуктів,які ми купуємо ,антибіотикотерапію,стреси і т.д.....ми не ізольовані, і не ідеальні у нашому способі життя,тому не думаю,що одна "відсутність паніки" нам допоможе....
Дитина може навчити дорослого трьом речам-радіти без всякої причини,завжди знаходити собі заняття і наполягати на своєму!!!

Сказали спасибо: ♥Sl@dKaяЯ♥

Offline Knopo4ka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +158/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимчик, Артемчик
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
« Reply #105 : 05 Грудень 2014, 20:37:50 »
В мене Максим за останні 2 місяці, відколи народився менший, точно хворів частіше, ніж за цілий рік у ясельній групі. І не вірте після цього у психосоматику.

Offline Galjysik

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +177/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка, 6.03.2011р.
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #106 : 06 Грудень 2014, 16:00:41 »
Цитувати
,а тому,що я підтримую їй імунітет...!!!я взагалі не дуже розумію твердження,що не треба нічого робити з імунітетом,бо не думаю,що знайдеться багато мамусь,які 100% впевнені,що їх діти вжили всю добову норму необхідних вітамінів та мінералів,тільки за рахунок харчування,не говорячи уже про екологію,якість продуктів,які ми купуємо ,антибіотикотерапію,стреси і т.д.....ми не ізольовані, і не ідеальні у нашому способі життя,тому не думаю,що одна "відсутність паніки" нам допоможе....
яким саме чином, ви підтримуєте імунітет? вітаміни?
Бо ми вже другий рік в садочку. Відходили майже 2міс без хвороб ( в яслях переважно тиждень-два).
а тепер щось страшне почалось. Більше 3 днів не витримуємо. Йдем в понеділок, в четвер уже вдома d111 і так уже декілька раз. Правда і вдома так довго не сидить як в яслях, по 2-3тижня. Тиждень-півтора і йдем в садок.
Може то організм не встиг ще відновитись, мала пішла в садок і знову чипляє віруси?
Просто мені обідно, що я вдома тримала дитину по 3тижня, приходили в садок, а там хтось кашляне, хтось пчихне, і все з початку

Offline bohdana

• Активна Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маріанна, 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
« Reply #107 : 26 Грудень 2014, 22:31:27 »
З цим боротись неможливо...

Offline nataд

• Активна Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #108 : 24 Травень 2016, 01:19:15 »
Перший рік у садіку(яслах) це був жах :(. Я думала, що з болячок не вилізем d111. Я чула, що дітки хворіють, ну але як це почалося, то вже думала забирати дитину із садіка...бо хворіли ну дуже часто!

Offline div4unk@

• байдужі "все знають", а активні - вчаться !
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +206/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
« Reply #109 : 26 Травень 2016, 23:43:11 »
Цитувати
Це дуже відносний показник хто скільки разів хворів... головне як швидко вилікувалися
Від вірусів ніхто не застрахований, але здатність організму нормально відновлюватись грає важливу роль.

Подумала і додала ще: [time]26 Травень 2016, 23:43:40[/time]
а я чомусь не вірю у чудодійність різних ефірних олій d112 Вважаю найкращою профілактикою закаляння. Я не про обливання  крижаною водою,ні! Сама б собі таке не заподіяла d27 Кажу про примітивне закаляння. Хай дитина іноді ходить боса вдома по підлозі, хай бігає гола після ванни якийсь час і таке інше. Побігали так і змерзли трішки,то вдягаємося і відігріваємося. Наступного разу знов так робимо. Якщо дитину закаляти так починаючи від теплої пори року аж до настання холодів, то вона в рази менше хворітиме, бо ніжки і тіло поступово звикнуть до перепадів температур. А це значить, що переохолодження не буде мати наслідком хворобу, бо організм "навчений" мерзнути. Починати закалятися потрібно тільки у теплу пору року, з кінця весни-початку літа. А ще, старайтеся не давати дитині противірусні і імуностимулюючі препарати. Педіатри виписують імуностимулуючі при перших соплях - принаймні в мене так було. Для чого? Як мені пояснила одна лікарка, ці препарати - вороги імунітету, бо створюється штучний імунітет, організм розучується боротися з вірусами самостійно. А штучний імунітет ніколи не буде таким сильним, як природній. Тобто, нема потреби давати ці препарати (особливо, коли уже підчепили вірус), бо організм через кілька днів сам його здатен побороти, виробивши безцінно важливий імунітет. Здоров'я вашим діткам :flv
золоті слова  :bo
дійсно, організм треба навчити мерзнути. Краще щоб трохи підмерзла дитина, чим перегрілась. А для цього треба банально одягати по погоді (не по сезону) - в мене саме такий спосіб підготовки до садка вже давно. Вдома - босячком і одна кофтинка (літом - голячком)

Подумала і додала ще: [time]26 Травень 2016, 23:44:43[/time]
Цитувати
Ну от 2дня в садіку і хворі, 2дня в садіку і хворі... Як формула якась, я вже в відчаї :4раз хворі за 2місяця в садіку... Я розумію адаптаційний період, але це занадто, я вже задумуюсь чи потрібний мені цей садік
Всі дітки так чи інакше через це проходять. Не перехворіє зараз - хворітиме в школі. А в школі хвороби ой як не сприяють навчанню.
неправда. Дитина хворітиме в школі, якщо взагалі в садок не ходила

Подумала і додала ще: [time]26 Травень 2016, 23:46:35[/time]
Ми лиш раз були хворі і то застудилась, бо в групі холодно було, а я залегко вдягала d112 і все ттт
бачу, як дітей одягають в 20-25 градусів - шапки, куртки, колготи+штани - бо бояться вітру, теплого вітру !! - то й не дивно, що гріті діти швидко підмерзають. Іх і в садку треба в шубки одягати для комфорту

Подумала і додала ще: [time]26 Травень 2016, 23:47:23[/time]
От в Комаровського тепер є садочок, що працює відповідно до його принципів температури, вологості, провітрювання. Ще б нам до виконання цих норм дожитись, хоча вони прописані в санітарних документах садка ще з радянських часів, але як не дивно, іх не дотримуються  :(

Offline Люня

• Своя Мамка
  • Репутація: +65/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 2
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #110 : 01 Червень 2016, 16:45:17 »
А я не погоджуюсь з думкою, що якщо дитина не перехворіла у садку - то почне хворіти в першому класі. Бо я особисто в садок не ходила ні дня - ходила з мамою на роботу в училище. То не хворіла ні в дошкільному віці, ні в школі (соплі не рахую, хоч їх мала часто - поки не переросла). Те саме по селах - там садочки рідко де є, виходить, що діти в перших класах мали би бути поголовно хворі, але це не так

Offline Nightwish

• Активна Мамка
  • Репутація: +7/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Євгенчик - 30.12.2011р.,Олеся -10.10.2014р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #111 : 11 Червень 2016, 14:25:02 »
Мій синочок перший рік ходить в садочок,хворіє часто..кажуть,так всі дітки перший рік,на другий рік має бути краще :-)

Offline ezenelya

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
« Reply #112 : 22 Червень 2016, 15:22:03 »
За цей рік син мав 4 отити, хоча до цього жодних натяків на хвороби вухо-горло-ніс не було. З вересня місяця - 3 дні садка - 2 тижні хворіє вдома, навіть зараз походив 5 днів - вже 3 день як не можу ніс підлікувати. Ось-так. А ще до цього якщо віднести нелюбов сина до садка - то взагалі сумно робиться.

Offline gruzinochku

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +296/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліза 6р.
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #113 : 22 Червень 2016, 15:25:28 »
перші 2роки в садку (пішли в 2рочки 4міс.) хвоірла часто насморк-потім кашель і відповідно 2-3тижні вдома
по-різному
правда без температури переважно
ну або 38-максимальна
зараз вже весь ірк-середеня група - 1-2р.хворіла легкий насморк і чуть кашель
при чому немаю змогу возити на море-гори дитину оздоровлювати - тільки влітку вихідні -річка -але 5-6год.Весь час свіже повітря і прогулянки.У воді безвилазно і десь це дає загартування-сонце-вода-повітря-босяком по камінні та землі
планую у відпустку в село на 2 тижні і її натрохи візьму

Offline Ira Sabadash

• Активна Мамка
  • Репутація: +9/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка,5 років
« Reply #114 : 05 Березень 2017, 20:41:12 »
ми вже другий рік ходимо в садочок, а менше хворіти не стаємо, от походили 5 днів і знову сильний кашель, нежить, температура 39 кожних чотири години.
Мати дитину - це багатство, бути мамою - велике щастя!

Offline @Лисичка@

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +240/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Лисичка
« Reply #115 : 08 Березень 2017, 16:10:50 »
Ми з вересня 2016 ходимо в садок.
Спочатку на початку листопада з'явився перший насморок, потім кашель. Потім бронхіт,ротавірусна інфекція (лежали більше тижня в лікарні), а тепер ми з вірусною пневмонією лежимо знову в лікарні. d24

Offline Lyubа

• Не важливо скільки днів в твоєму житті...Важливо скільки життя в твоїх днях...
  • Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +154/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
« Reply #116 : 08 Березень 2017, 16:36:35 »
Ми з липня ходимо в садок.Взимку щомісяця нежить і кашель був..За тиждень виліковувалися....Просто в садку всі діти хворіють по черзі.Хто просто нежить має а хто і пневмонію

Offline Саша В

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Хлопчик, дівчинка
  • Ваше справжнє ім’я: Саша
« Reply #117 : 08 Березень 2017, 17:11:33 »
Ми як пішли в садок у вересні, то тільки на Новий рік перший раз захворіли, бо я пішла 31 грудня з дитиною на закупи, довго ходили, бо всюди були черги, замерзли, а потім нас з чоловіком чекала "новорічна ніч" з неперервним кашлем...

Offline совонька

• Свідома Мамка
  • Репутація: +36/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 2 хлопці та дівчинка
  • Ваше справжнє ім’я: олександра
« Reply #118 : 08 Березень 2017, 17:47:30 »
Минулого року пішли моїх двоє в ясла. І почався жах. Тиждень хворіє одне, тиждень інше. Чергувалися.постійно. В садок потрапляли на кілька днів, і зразу соплі далі кашель... Цього року ходили краще, от щось навесні  розхворілися.