Автор Тема: Як часто ваші дітки хворіють у садку?  (Прочитано 9643 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Сянка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +337/-2
  • мир создан для того, чтобы я в нем мурликала
    • Награды
Re: Як часто ваші дітки хворіють у садку?
« Reply #68 : 22 Жовтень 2014, 22:03:35 »
Таня ІФа можете конкретніше написати, що  саме даєте своїй дитині?

Offline Мaro4ka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +70/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #69 : 22 Жовтень 2014, 22:53:00 »
а я чомусь не вірю у чудодійність різних ефірних олій d112 Вважаю найкращою профілактикою закаляння. Я не про обливання  крижаною водою,ні! Сама б собі таке не заподіяла d27 Кажу про примітивне закаляння. Хай дитина іноді ходить боса вдома по підлозі, хай бігає гола після ванни якийсь час і таке інше. Побігали так і змерзли трішки,то вдягаємося і відігріваємося. Наступного разу знов так робимо. Якщо дитину закаляти так починаючи від теплої пори року аж до настання холодів, то вона в рази менше хворітиме, бо ніжки і тіло поступово звикнуть до перепадів температур. А це значить, що переохолодження не буде мати наслідком хворобу, бо організм "навчений" мерзнути. Починати закалятися потрібно тільки у теплу пору року, з кінця весни-початку літа. А ще, старайтеся не давати дитині противірусні і імуностимулюючі препарати. Педіатри виписують імуностимулуючі при перших соплях - принаймні в мене так було. Для чого? Як мені пояснила одна лікарка, ці препарати - вороги імунітету, бо створюється штучний імунітет, організм розучується боротися з вірусами самостійно. А штучний імунітет ніколи не буде таким сильним, як природній. Тобто, нема потреби давати ці препарати (особливо, коли уже підчепили вірус), бо організм через кілька днів сам його здатен побороти, виробивши безцінно важливий імунітет. Здоров'я вашим діткам :flv

Offline 1985kris

• Своя Мамка
  • Репутація: +80/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
« Reply #70 : 22 Жовтень 2014, 23:00:54 »
Цитувати
Вважаю найкращою профілактикою закаляння
Мій синочок взагалі не ходить вдома в шкарпеточках чи тапочках, приймає контрасний душ, взимку ходить босий по снігу - але все одно перші пів року в садочку дуже хворів d112
Я собі думаю, що поки діти не обміняються одне з одним бацилами, доти буде хворіти

Offline Таня ІФ

• Активна Мамка
  • Репутація: +25/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Донечка)
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #71 : 22 Жовтень 2014, 23:02:50 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
а я чомусь не вірю у чудодійність різних ефірних олій d112
ви знаєте,я б не назвала це чудом чи ще чимось...це створено природою,ті рослинки по-справжньому працюють,тільки треба знати як їх використовувати...
Дитина може навчити дорослого трьом речам-радіти без всякої причини,завжди знаходити собі заняття і наполягати на своєму!!!

Offline Мaro4ka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +70/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #72 : 22 Жовтень 2014, 23:32:45 »
Цитувати
але все одно перші пів року в садочку дуже хворів
Мої діти теж хворіють, без цього ніяк, на жаль. Але хвороба чіпається рідко і проходить швидко, а не на 2 тижні затягується. Закаляння більше допомагає від простудних захворювань. Від вірусів ніхто не застрахований, особливо, коли постійно знаходишся в розпліднику вірусів. Зате я точно знаю, що якщо мої діти намочать в калабані ноги, то вони не захворіють і навіть не засопляють

Offline Таня ІФ

• Активна Мамка
  • Репутація: +25/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Донечка)
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #73 : 23 Жовтень 2014, 18:27:05 »
Таня ІФа можете конкретніше написати, що  саме даєте своїй дитині?
стараюсь,щоб кожень день вдома була запалена аромалампа з ефірними оліями,всередину,п"є час-від-часу вітаміни із 27 елементами,обов"язково капсули лосося(омега 3),таблеточки  із натуральним вівтаміном С..коли йде в садочок пшикаю противірусним спреєм на одяг і вдома його пшикаю на штори,коли провітрюю,щоб убивались усі віруси...в садочку можу в носик помастити або бальзамом альпійських трав або якимось із кремів...якщо чую,що вона починає пчихати то відразу капаю олією Чайного дерева(зазвичай при перебігу соплів у нас нема потреби використовувати судинозвужуючі,бо швидко проходить,але це все залежить від дитини..)...ось тепер коли кашляла,то робила гарячі інгаляції з ефірними оліями і мастила кремами спинку,груди,стопи,а всередину пила фенхель,бо він виводить мокроти......на різні випадки є свої лікування,я просто не хочу вдаватися в деталі....і це все,що я написала і інші речі не робляться одночасно-все по-потребі,але якщо робити профілактику,то віруси не так чіпаються,ну,принаймні, це моя думка...,в нас це працює))))
Дитина може навчити дорослого трьом речам-радіти без всякої причини,завжди знаходити собі заняття і наполягати на своєму!!!

Offline Євдокія

• Досвідчена Мамка
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #74 : 05 Листопад 2014, 15:31:15 »
Ми знову хворі кашляєм у сукупності були 4дні у садку і навіть два дні вже спали,але у мене таке питання я стараюся малого не водити у садочок хворого,навіть коли ми виздоровієм ще пару днів,тиждень тримаю дома щоб трошки окріп,а тут склалася така ситуація що то тільки я так роблю,бо приходжу у групу і бачу дітей реально хворих які кашляють,сопляють,я не знаю у вас теж приймають таких діток у групу,я просто у роспачі бо як так дальше піде то ми взагалі не будемо ходити який смисл приводити дитину між хворі діти!!!??Порадьте що робити?

Offline 1985kris

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #75 : 22 Листопад 2014, 10:42:21 »
Та тут, на жаль, нічого не вдієш. То всюди хворих дітей приводять у садочок. У нас у групі часто батьки ще й приносять ліки, щоб вихователь давала дітям d112.  А про соплі я взагалі мовчу. У мого синочка теж так - у вересні соплі починаються, а в травні проходять d27
Мій синочок хворів тільки перші пів року, то 2-3дні ходив, а тиждень сидів хворий вдома. А зараз вже не хворіє ;)

Offline arcobaleno

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +146/-5
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #76 : 22 Листопад 2014, 12:36:18 »
мусять діти пройти адаптацію,і ми разом із ними

Побудь, мій Боже, отут, зі мною, У цьому полі, у розпал бою. Серед руїни і серед краху Не дай пізнати глибини страху.

Offline Талюня

• Активна Мамка
  • Репутація: +56/-0
  • Мрії збуваються… потрібно тільки розхотіти.
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #77 : 22 Листопад 2014, 20:50:02 »
У мене донечка в садочок пішла у лютому місяці, то три місяці підряд кашляла без перестанку. Куди ми тільки не ходили по лікарях і скільки аналізів перездавали, лікували все і казали бронхіт, і коклюш, і глисти, і алергія і чого тільки не говорили лікарі. Така в нас адаптація була до садочка.

Offline Wpyli

• Активна Мамка
  • Репутація: +8/-0
  • люлюлю
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр 14.01.2011 і Олег 20.03.2013
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #78 : 22 Листопад 2014, 20:55:50 »
Мій Сашка вже ходить в садочок 4 тижні без пропусків, але попередні з міс. були важкі, адаптація............. d24

Offline lidchek

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +4/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Лідія
« Reply #79 : 22 Листопад 2014, 21:08:43 »
Ми поки всадок не ходили,то майже не хворіли-тільки коли зуби лізли...Взагалі за 3 роки в малого був кашель 2 рази і то першийв 2,5 роки..А зараз пішли в садок у вересні,то 3 дні походит-на вихідні вже соплі,а теперй кашель почався і так стабільновже 3 місяць. :(

Offline Олівія

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +632/-0
  • Дуже багато було добре зроблено не тим людям
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #80 : 23 Листопад 2014, 20:55:29 »
два дні садка і знов соплі, кашель  d12 і оксолінка не помогла
Самое большое счастье - чуствовать, что тебя люблят.
Не знать, а чуствовать!

Offline Bile Sonce

• я-квадромама)
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +134/-0
  • До мене тільки на ''ти''
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Валерія 21.12.08, Віталій 26.11.10, Вікторія 25.09.14,Олексій 10.07.17
  • Ваше справжнє ім’я: Євгенія
« Reply #81 : 24 Листопад 2014, 09:44:01 »
Цитувати
два дні садка і знов соплі, кашель   і оксолінка не помогла
А оксолінка - це препарат з недоведенною ефективністю. Її з успіхом може замінити жирний дитячий крем чи вазелін d104 Так що надіятись тільки на неї не варто
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline arcobaleno

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #82 : 24 Листопад 2014, 09:48:14 »
мені казали,що дуже класна мазь_ тимья,але й дуже дорога. я малому не ризикнула купляти через його склад

Побудь, мій Боже, отут, зі мною, У цьому полі, у розпал бою. Серед руїни і серед краху Не дай пізнати глибини страху.

Offline 1985kris

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #83 : 24 Листопад 2014, 18:30:04 »
А що це за мазь?

Offline arcobaleno

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #84 : 24 Листопад 2014, 19:34:58 »
Крем Тимьян является, прежде всего, идеальным средством от простуды (экстракт тимьяна входит в состав препарата пертуссин). При нанесении на область носогубного треугольника, спину и грудь крем благоприятно действует на дыхательные пути. Снима­ет спазм бронхов, обладает дезинфицирующим, противовоспалительным, отхаркиваю­щим и иммуностимулирующим действием, благодаря наличию хвойных масел: сосны, пихты, эвкалипта, кипариса.

Состав:
эфирное масло тимьяна, минеральное масло (жидкий парафин), цетеариловый спирт, каприлик/каприк триглицерид, соя глицин, камфарное масло, эфирное масло эвкалипта, цетеарет — 20, масло сладкого миндаля, экстракт пихты серебристой, эфирное масло горной сосны, эфирное масло болотной сосны, эфирное масло розмарина, эфирное масло лимона, эфирное масло римской ромашки, ТЕА-карбомер, цетеарил сульфат натрия, лаурил сульфат натрия, линалоол, лимонен, гераниевое масло, цитрал, феноксиэтанол, бензойная кислота, дегидроуксусная кислота, этилгексилглицерин, полиаминопропил-бигуанид, триэтаноламин, деминерализованная вода.

Входящее в состав эфирное масло розмарина обладает антисептическим, иммуно­стимулирующим и тонизирующим действием, снимает мышечную боль, а также улучша­ет рельеф кожи и омолаживает ее, способствуя обновлению клеток.

Эфирное масло лимона — лечит проблемную кожу, отбеливает пигментные пятна, ликвидирует сосудистый рисунок.

Эфирное масло ромашки — активное противовоспалительное и антисептическое средство. Содержащийся в ромашке азулен оказывает на кожу выраженное противовос­палительное, заживляющее, противоаллергическое действие.

Сладкий миндаль, богатый невысыхающими жирными маслами, а также фермен­том эмульсином, витамином В2, белковыми и дубильными веществами, сахаром и камедью, эффективно питает, смягчает и увлажняет кожу, ускоряя процесс заживления мелких трещинок и порезов, и защищает её от неблагоприятного воздействия окружаю­щей среды.

Соевое масло (соя глицин), как и все масла, богатые незаменимыми жирными кис­лотами, восстанавливает эпидермальный барьер и влагоудерживаюшую способность ко­жи, а благодаря наличию токоферолов и фитостеринов обладает выраженным регенери­рующим действием.

Входящий в состав крема жидкий парафин — смягчающее и увлажняющее средст­во, повышает упругость и эластичность кожи. Устраняет неприятное ощущение стянуто-сти и сухости кожи и защищает её от вредного воздействий внешней среды и средств бы­товой химии. Совместно с цетеариловым спиртом связывает воду, способствуя сохранению в коже влаги.

Крем Тимьян, наряду с противопростудным действием, также налаживает пищеваре­ние, эффективен при многих заболеваниях желудочно-кишечного тракта (желчнокамен­ная болезнь, холецистит, дискинезия желчевыводящих путей, гастрит, запоры), облада­ет обезболивающим действием при менструальных болях, помогает при простатите и цистите.

Крем также рекомендуется для гипотоников, так как повышает кровяное давление.

Крем наносят на соответствующее место 1 -2 раза в день и затем мягко втирают круго­выми движениями. При нанесении на кожу возможно покраснение и легкое жжение, т.к. крем стимулирует процессы микроциркуляции крови. Крем быстро впитывается, не ос­тавляет жирных пятен, поэтому его можно использовать в любое время суток.

Области применения:

• частые простуда, насморк, бронхит, грипп - смазать под носом, нанести на грудь и спину, сделать массаж стоп и растереть их кремом
• для женщин: воспаление придатков матки, дисфункция яичников, болезненные менструации, цистит - крем нанести на низ живота и на поясничную область
• для мужчин: простатит, цистит - крем нанести на низ живота, паховую область и промежность
• нарушение пищеварения, запоры, атония кишечника, заболевания печени и желчного пузыря (холецистит, желчнокаменная болезнь, цирроз) - крем нанести на область печени массажными круговыми движениями и принимать экстракт Артишока по 1 ст. ложке 3 раза в день после еды
• при гипотонии (пониженное артериальное давление) - легкими массажными движениями нанести крем на лоб и виски
• для повышения аппетита (у детей или после тяжелой болезни) - крем нанести на область верхней губы под носом