Автор Тема: Як часто ваші дітки хворіють у садку?  (Прочитано 8357 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +474/-0
  • Life Is Beautiful
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Re: Як часто ваші дітки хворіють у садку?
« Reply #85 : 24 Листопад 2014, 19:51:12 »
Ой матусі, ще не винайшли чарівної пігулки від садіковських вірусів. Зараз садік, потім школа...

Offline Tania.M

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +150/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #86 : 24 Листопад 2014, 20:10:00 »
Цитувати
Ой матусі, ще не винайшли чарівної пігулки від садіковських вірусів.
Ну але чомусь одні діти декілька днів ходять і по 2-3 тижні вдома, а інші навпаки, пересидять два дня вдома і знову ходять.
Я от вже з соплями так змучилась, якщо малого відведу недолікованим, то підчепить щось нове і тоді ще гірше. В нас рекорд 7 днів (на сон не лишаю) і по два тижні вдома d112

Offline arcobaleno

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +146/-5
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #87 : 24 Листопад 2014, 20:30:16 »
ми мабуть тут рекордсмени по відвідуванню садка d112 d112 d112 d112 d112
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Побудь, мій Боже, отут, зі мною, У цьому полі, у розпал бою. Серед руїни і серед краху Не дай пізнати глибини страху.

Offline tsarivna

• Слінгоконсультант форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +583/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся 03.11.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Іванка
« Reply #88 : 24 Листопад 2014, 20:45:46 »
Цитувати
Ну але чомусь одні діти декілька днів ходять і по 2-3 тижні вдома, а інші навпаки, пересидять два дня вдома і знову ходять.
Психосоматика?  d112
Слінги, слінгоодяг, слінгодевайси... Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Tania.M

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #89 : 24 Листопад 2014, 21:43:04 »
Цитувати
Психосоматика?
та ну, яким чином мені знайти причину фізичної недуги дитини в його душі, в її сприйнятті подій,які відбуваються. В яслах, я би ще думала, що дитина переживає адаптацію і т.д.... і це може якось відбиватись. Але зараз ми охоче йдемо в садок, але всеодно ненадовго.

Offline tsarivna

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #90 : 24 Листопад 2014, 22:03:19 »
Цитувати
Цитувати
Психосоматика?
та ну, яким чином мені знайти причину фізичної недуги дитини в його душі, в її сприйнятті подій,які відбуваються. В яслах, я би ще думала, що дитина переживає адаптацію і т.д.... і це може якось відбиватись. Але зараз ми охоче йдемо в садок, але всеодно ненадовго.
А що каже мамина психосоматика? Не дитини ;)
П.с. На тренінгу в Дівії по психосоматиці не була? Дуже класно там Христина про садок розказувала
Слінги, слінгоодяг, слінгодевайси... Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #91 : 24 Листопад 2014, 22:08:01 »
Тобто, ти хочеш сказати, що мамині переживання (якщо вони взагалі присутні) аж так впливають на дитину?  :xmm Нічого собі. У мене що я що дитина ревіли, там сама соматика певно плакала, але за 5 місяців садка мала тільки раз хворіла  :xmm

Ну розумію звичайно що то не завжди і не на всіх діє  ;)

Offline Pozutuvchuk

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +250/-0
  • До мене на "Ти"
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Василинка 14.01.2010р Яночка 16.01.2014р
  • Ваше справжнє ім’я: Мар’яна
« Reply #92 : 24 Листопад 2014, 22:09:56 »
А ми вже хворіємо від вересня не ходимо у садок а  як підем то знову хворі і меншенька пвдхопила кашель і соплі d24
Быть мамой – не просто работа, Быть мамой – не просто мечта… Стать самой родной для кого-то Доверил мне Бог неспроста…

0665446308

Offline Tania.M

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #93 : 24 Листопад 2014, 22:14:28 »
Цитувати
А що каже мамина психосоматика? Не дитини
в мами є певні "психологічні" бзіки в голові, але прікол в тому, що малий хворіє тоді, коли я на диво спокійна і будую собі грандіозні плани.
Цитувати
П.с. На тренінгу в Дівії по психосоматиці не була?
ні не була. В мене і так характер такий, що я завжди шукаю причини, мозок постійно думає, відключитись важко. Тому якщо ще тут буду шукати інші пояснення, ніж віруси, то так можна і "поїхати".
От як ми ходили в розвивалки, то дитина практично не хворіла. В садку, я пояснюю це ще неналежними умовами (підлога холодна, з вікон піддуває, ех одні нерви були доки не включили опалення).
А ті тренінги повторюються час від часу?

Offline tsarivna

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #94 : 24 Листопад 2014, 23:11:49 »
Тренінги повторюються. Запитай в темці в Наталі
В мене теж характер постійно думаючої, але коли я розумію причину того чи іншого явища, мені легше думати d27
Дівчата, дайте відповідь сама собі: скільки часу моя дитина не хворітиме в садку? От незважаючи на погоду, холодну підлогу і т.д. Яка цифра вискакує?

Offline leskin

• Активна Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: леся
« Reply #95 : 25 Листопад 2014, 14:45:27 »
І ми хворіємо :(Ще й двоє разом.Від вересня 4 раз захворіли, з них 2 рази ускладнення бронхіт.І от тепер лікарі радять хоч до січня в садочок не водити.Ми ходили тільки до обіду.Вони дуже добре до садка привикали, плакали буквально дні два і то перших 5 хвилин(можливо тому що вони двоє ;)).І в ніяку психосоматику не вірю, бо абсолютно не переживала за них...

Offline tsarivna

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #96 : 25 Листопад 2014, 19:55:56 »
Цитувати
І в ніяку психосоматику не вірю, бо абсолютно не переживала за них...
d140 Зато вона в вас вірить.
Дівчата, та психосоматика - це не переживання за дітей. 

Offline Таня ІФ

• Активна Мамка
  • Репутація: +25/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Донечка)
« Reply #97 : 25 Листопад 2014, 22:31:46 »
Дівчата,психосоматика -це не переживання за дітей.....це набагато глибша тема...я не була на тренінгу,про який говорила Іванка-ходжу на інші лекції одного лікаря біоенерготерапевта,цілителя....так от-у нас,як визнаєте є сім енергетичних центрів(так звані чакри),якщо ми не відпускаємо якісь негативні події,образипротягом життя і т.д.-то той чи інший енергетичний центр блокується,і якщо ми усвідомлено не відпустимо ту ситуацію чи людину(не пробачимо щиро),яка нас образила,назавжди із свого життя,то через якийсь час виникають проблеми на фізичному рівні,тобто хвороби....наприклад фібріома-це проблема ревності....мастопатія-жінка не впевнена в собі,не задоволена собою....категоричні люди-це закривається головний центр,тому появляються часті головні болі,гіпертонія...проблеми з животом-людина не може реалізувати себе у житті....Образи-у грудному відділі,тому часто тривожить кашель...Існує єдина енергія сім"ї,коли у мами важкість на душі,коли мама оборжена,наприклад на тата-дитина кашляє(хоче викашляти)-це грудний блок...У дитини енурез-це проблеми інтимної дисгармонії сім"ї...скільки я знаю дітей у яких не було проблем з очима,а через якийсь час вони ходять у окулярах-через те,що не хочуть підсвідомо бачити того,що відбувається у сім"ї....це ціла наука,а вірите ви у неї чи ні це ваш вибір,але знаючи всю цю інформацію можна вирішити багато проблем -не лікуванням ,а психологією..))))
Дитина може навчити дорослого трьом речам-радіти без всякої причини,завжди знаходити собі заняття і наполягати на своєму!!!

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #98 : 28 Листопад 2014, 15:24:12 »
Розкажу про свою психосоматику d27  от ми коли збирались в садочок, я постійно переживала як то буде та адаптація проходити? :oox  а ще забила собі в голову, що моя мала там буде найменша (що майже так і вийшло), що я не можу собі пробачити ( перший раз це озвучую, може легше стане, тай дійсно щось зміниться) що пішла на поводу у бабусі і записала її в ясла (фу....х сказала, ще б вголос повторити) :oox   от результат, моя дитина ,яка лишалась будь-де, ніяк не може полябити садочок, і от як заставити її зацікавитись ним, якщо я сама в ньому не зацікавлена????
Не хворіли ми ні разу (от зараз дома, бо наш тато приніс додому якусь заразу)  але в нас це пішло в іншу сферу- звикання. Тому я вже не раз на собі пересвідчувалась, що моя голова прямо привязана до тіла :bo
Звичайно, імунітет також тут не лишній, от скільки разів ми з компанією самісінікі гуляли в парку, а люди косо на нас дивились, чого ми дітей морозимо, чи дощ, чи сніг по барабану, бо якщо хтось лякається кожного пчиху чи соплі...і оберігає свою дитину від усіх бід...то думаю це також дає своє :xmm, в один прекрасний день, імунітет не готовий боротись зі всім що на нього "навалюється" d105
Тому кожна мамуся має сісти і просто добре подумати, в чому ж причина цих нескінченних хворіб, в голові чи в тілі :bo

Offline Таня ІФ

• Активна Мамка
  • Репутація: +25/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Донечка)
« Reply #99 : 28 Листопад 2014, 16:17:20 »
Цитувати
А що каже мамина психосоматика? Не дитини
в мами є певні "психологічні" бзіки в голові, але прікол в тому, що малий хворіє тоді, коли я на диво спокійна і будую собі грандіозні плани.
Цитувати
П.с. На тренінгу в Дівії по психосоматиці не була?
ні не була. В мене і так характер такий, що я завжди шукаю причини, мозок постійно думає, відключитись важко. Тому якщо ще тут буду шукати інші пояснення, ніж віруси, то так можна і "поїхати".

А я впевнена в думці,що якраз навпаки-така цікава інформація допоможе розставити все на свої місця,а точно не нашкодить)))ну і ще багато залежить від якості поданої лекції та самої людина,яка її розповідає-бо можна просто сухо переказати текст з інтернету,а можна навести багато життєвих прикладів,знайти потрібні слова,щоб було легше вникнути у зміст інформації)))
Дитина може навчити дорослого трьом речам-радіти без всякої причини,завжди знаходити собі заняття і наполягати на своєму!!!

Offline RomRus

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +5/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дарина 7, Христина -3
  • Ваше справжнє ім’я: Роман
« Reply #100 : 04 Грудень 2014, 19:29:12 »
ми також 3-4 дні ходимо решту - лікуємося, хоча прогрес є - останні рази дитини вистачало на тиждень

Offline Cris

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +9/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катерина
« Reply #101 : 05 Грудень 2014, 18:43:05 »
Зазвичай діти лиш перший рік часо хворіють в садочку, то і в мене так було і у знайомих, а в старших групах все якось легше.