Автор Тема: Перший день в садочку. Як у вас це було?  (Прочитано 10791 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline p.marina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +361/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
Re: Перший день в садочку. Як у вас це було?
« Reply #68 : 04 Вересень 2014, 11:39:17 »
Дівчата, точно дійсний місяц зішкріб. Я вчора свою дільничну запитала, то вона казала, що це в садках видумують. І казала, якщо будуть таке казати, дзвонити їй, вона їм розкаже що скільки діє :) А ми ще не в садку, але надіюсь, що у вересні таки зможемо туди попасти, тому поки готуємось. І почитаю трохи вас, щоб знати до чого готуватись :)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline tanja@

• Активна Мамка
  • Репутація: +20/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікторія 2 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #69 : 04 Вересень 2014, 11:53:12 »
В нас також ніяких проблем не було,ми прийшли вихователька запиталась як звати,вона дала па па і пішла,другий день так само,на третій проснулись з сильно закладеним носом! Сидимо дома! Доречі у нас в садіку всі групи гуляли!

Offline arcobaleno

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +146/-5
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #70 : 04 Вересень 2014, 13:11:48 »
в нас теж діти гуляють.
сьогодні свого матвія з плачем забрала з садочка.
я його привела на 8 і в 12 забирала. то була така істерика.не хотів йти додому,але здурила його.

Побудь, мій Боже, отут, зі мною, У цьому полі, у розпал бою. Серед руїни і серед краху Не дай пізнати глибини страху.

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #71 : 04 Вересень 2014, 15:24:37 »
Цитувати
Дивно, то у всіх так садочках до обіду діти в приміщенні маринуються?
В нас гуляють, то таке гарне видовище, навколо садіка багато груп і пісочниць і всі ті "ціплятка " там граються d27
А ми сьогодні вийшли з хати в 9 ранку і прийшли майже в другій, нарешті ми позбирали всі документи і пішли здали d9  як "гора з плеч звалилася"...а коли виходили з садочка, то знайшли свою групу, Настя ще з ними сиділа в піску до того часу поки на обід не пішли d108  один хлопчик висипав їй відро піску на голову mish  ця навіть не сплакнула d27  зате голову сьогодні точно треба мити d111  вихователька взяла того хлопчика за ручку і каже :подивись що ти зробив, ти хіба не знаєш що так робити не можна. Тепер йди сідай на лавочку і подумай про свій вчинок. :bo  і ви знаєте, він навіть не сперечався, сів тихенько і сидів :xmm  Періодично деякі дітки згадували про маму і починали плакати, але якихось надзвичайних істерик я не побачила, вихователька брала їх на коліна обнімала, щось тихо говорила і вони заспокоювались :bo  Мені так сподобалось, покищо все виглядає нормально і адекватно (треба напевне менше тут історій негативних читати, ато реально переживала). Вже не можу дочекатись, як то все у нас буде, але ми підемо аж через тиждень, бо зараз кажуть незай ці дітки переплачуть, і потім нових добирають. Отаке
Ой, забула про Настю розказати, я  ж переживала, що її будуть ображати, але...ттт....вже останній тиждень вона в парку себе в обіду не дає, і сьогодні на майданчику дискомфорту не відчувала, того відштовхнула, там лопатку забрала....нормально, подивимось чи вона без мами буде така "геройка" d27

Offline Тетяна.

• Активна Мамка
  • Репутація: +53/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка, 10.01.2012
« Reply #72 : 04 Вересень 2014, 15:56:29 »
Цитувати
вихователька брала їх на коліна обнімала, щось тихо говорила і вони заспокоювались
Побільше таких чуйних виховательок  :bo
Цитувати
бо зараз кажуть незай ці дітки переплачуть, і потім нових добирають
А потім нові будуть переплакувати  d27 Безкінечний процес  d30....
А ми вже в садок находились! Вночі мала крутилась-вертілась, щось пхинькала, ми цілу ніч не спали, лиш під ранок всі поснули, зранку ну куди її вести, думаю - буде вихідний для неї, а після обіду соплі потекли і каже мені - мама, зуб болить, дивись! - відкриває рот а там прорізався зубчик  mish

Offline Ulyana-if

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #73 : 04 Вересень 2014, 23:27:23 »
В нас сьогодні був перший день, і слава Богу все набагато краще ніж я думала!
Поки я говорила з вихователькою малий дав па-па і спокійно пішов в групу. Ми мали бути тільки півгодини, але мій Максимко не захатів йти, то вихователька мене ще на півгодини відправила, прихожу а він знов каже що "СЦЕ НІ ОДОМУ ЙТИ" то я так сиділа під дверима і чекала поки моя дитина не спитала за маму, і аж тоді його вивили в коридор і ми пішли додому :)
А діти там страшенно плачуть , в істерики такі падають, що я щиро співчуваю тим вихователькам, то треба мати залізні нерви d111

Offline Оля marmyljadka

• Дев'ять місяців носиш, десять годин народжуєш, півроку не спиш, а вона, бачте, на татка схожа...
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +247/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Соломійка 02.07.12.
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #74 : 05 Вересень 2014, 15:22:00 »
Ховрашка, а по списку ви теж позеленіли, чи просто завідуюча вирішила взяти Настю в садок??? То скільки тепер діток в групі?

ЖІНКИ, МАТЕРІ!!!!! МОЛИМОСЯ ЗА НАШИХ ЧОЛОВІКІВ, БРАТІВ, БАТЬКІВ!!!!!! ЦЕ ЗАРАЗ ЇМ ДУЖЕ ПОТРІБНО!!!!!!

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #75 : 10 Вересень 2014, 22:53:07 »
Цитувати
Ховрашка, а по списку ви теж позеленіли, чи просто завідуюча вирішила взяти Настю в садок??? То скільки тепер діток в групі?
Так, ми вже "позеленіли" d27  і крім нас ще 5 діток, але ми ходили до неї і в червні і в кінці серпня, ну типу ми дуже схвильовані батьки d27  вона нам вже вкінці розказувала що всі подали документи і бла-бла-бла...але чогось так багато діток ще "зазеленілись" :xmm   коротче не розумію їх політики, але то мене вже не цікавить...ттт...
Завтра перший день d107  Настю помили, одяг попросували...ждьомс :k58

Offline Тетяна.

• Активна Мамка
  • Репутація: +53/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка, 10.01.2012
« Reply #76 : 10 Вересень 2014, 22:58:19 »
Цитувати
Завтра перший день   Настю помили, одяг попросували...ждьомс
Успіхів Вам  :bo Я сама так хвилювалась ніби то я маю на нову роботу іти  d100 :oox

Offline Ulyana-if

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим
« Reply #77 : 11 Вересень 2014, 00:06:37 »
ховрашка успіхів вам і багато терпіння :)
А в нас поки що все нормально, Максимко ні разу не плакав і сьогодні був до обіду і вже обідав в садку d9

Offline tsarivna

• Слінгоконсультант форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +583/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся 03.11.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Іванка
« Reply #78 : 11 Вересень 2014, 07:59:50 »
Ми теж добре почали. У понеділок залишила тільки на годину, у вівторок вже забирала після прогулянки (майже три години була в садочку), сьогодні спробую теж на обід залишити. Вчора не водила, наразі вирішила робити як французи - у середу вихідний d27
За два рази зрозуміла, що моїй дитині треба чітко пояснити скільки вона буде без мами і де в той час буду я. Тоді вона не хвилюється і спокійно залишається
Слінги, слінгоодяг, слінгодевайси... Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline galyusja

• Віддана Мамка
  • Репутація: +582/-0
  • Просто треба залишатись Людиною, завжди і всюди
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #79 : 11 Вересень 2014, 08:35:58 »
А мій Захар тільки почав нормально ходити і в четвер того тижня після садка захворів. То йдемо вже з понеділка, знов чує моє серце будем привикати. Добре, що його чоловік водить.
Іванка вітаю з вдалим початком.

Offline tsarivna

• Слінгоконсультант форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +583/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся 03.11.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Іванка
« Reply #80 : 11 Вересень 2014, 15:30:29 »
Цитувати
Іванка вітаю з вдалим початком.
Дякую. Катруся вже сьогодні лишалась обідати. Мені то супер підходить, бо після садка ще 2,5 години гуляли. Наразі будем ходити тільки пів дня, а там буде видно
Слінги, слінгоодяг, слінгодевайси... Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline galyusja

• Віддана Мамка
  • Репутація: +582/-0
  • Просто треба залишатись Людиною, завжди і всюди
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #81 : 11 Вересень 2014, 20:15:21 »
А ми після обіду в садку бігли до дому спати, бо чи Захарулькін дуже був втомлений. Очі злипались.

Offline Uly@nk@ Mala

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +391/-1
  • ...все, що віддав, - твоє!
    • Награды
« Reply #82 : 11 Вересень 2014, 22:24:35 »
Дівчата, вітаю з "почином"!!!
Ховрашка, як перший день? d77

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #83 : 11 Вересень 2014, 23:20:27 »
Всім привіт! Я сьогодні напевне сама отримала стрес від цього страшного плачу mish   Привели в групу зранку, мала собі швиденько побігла гратись (але вихователі казали, що перші дні завжди так, а потім починається d107  коротче "заспокоїли" d27  ), я пішла додому, і от через 2 години вони подзвонили і сказали прийти забрати, бо не може заспокоїтись d111  коротче я заходжу в садок і чую ці страшні воплі... це жах, я ще просто ніколи не чула щоб така кількість дітей так сильно плакала d16   потім вже вихователька розказала, що Настя гралась, навіть якесь яблучка з"їла :bo  а потім привели ще дівчаток також перший раз, які просто впали в страшну істерику, що вони і психолога і медсестру залучали, та ніхто не зміг справитись, тому їх забрали...але діло вже було зроблене, пів групи так рьовало d24  а ще коли я відкрила двері, то ті заплакані "ціплятка" всі кинулись до мене (напевне кожен подумав, що то по нього прийшли d104   )йой...как вспомню....загалом, в нас як завжди, так і в клубі було, поки ніхто не плаче, то Настя не починає, а вже як почали...то всьо d111

Offline Мaro4ka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +70/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #84 : 12 Вересень 2014, 00:37:15 »
У нас садочок почався дуже важко. Я сина готувала до садочка, розповідала як і що, він дочекатися не міг, коли вже в садок піде. І все одно...Кожного разу він плакав. Ввечері казав, що хоче в садок, вранці непогано збирався, а в садку починав ревіти. Почали ходити в липні і ходили 2 тижні до канікул. Спочатку кілька днів залишала сина на 2 години і забирала його, коли діти були на прогулянці. Вихователька казала, що практично всі ці 2 години він ходив за нею і просив мамі дзвонити. Вона іноді "дзвонила"  d27 і казала, що мама уже іде. Потім вирішили, що відводити буде чоловік, бо мені важко було слухати ті плачі, а ще, в нас тоді був 4-місячний братик і іноді він спав, будити і бігти з ним в садок не хотілося. Та і плакав старший в садку з чоловіком менше, ніж зі мною. Пізніше почали залишали малого до обіду. Він в садку не їв і в туалет не хотів іти - такий собі протест :oox  Потім канікули почалися і в вересні все пішло по новій - крики, плачі, істерики. Я розпитувала що ж не так в садку, чому не хоче, чому плаче, чи вихователі погані. Він пояснював, що там гарно, цікаво, вихователі подобаються, добрі, але там немає мами  d107 Як же я переживала, що він такий мамин d16 Якось чоловік повернувся додому з малим, бо той по дорозі дуже плакав і він вирішив не вести його, а син пообіцяв наступного дня піти без сліз. Але... Було таке, що чоловік так і не міг заспокоїти малого вже в роздягалці, той біг за ним і за ноги чіпався,верещав, що до мами хоче. Доводилося малого в сльозах передавати виховательці і йти геть. А що робити? Або не водити в садок взагалі (але що тоді зі школою буде?теж істерики?), або перетерпіти. Домовитися з ним було не можливо. Він казав, що іде в садок, а приходив і знов крики. Через місяць він наче заспокоївся. Іти не хотів, але не плакав. Лишався спати, почав їсти і в туалет ходити. А через якийсь час він почав ходити в садок, як на роботу. Якщо є можливість сачканути - він це зробить, але якщо треба іти, то іде і часто навіть з радістю. Він все в садочку знає, всім керує, всім допоможе  z5 і з маминого синочка став зовсім самостійним хлопцем. Повністю сам вдягається ще з минулого року (включно з замочками і кнопочками на куртці) і сам в кінці тижня складає піжамку, щоб випрати вдома. Я можу забути, а він - ні. Простудними захворюваннями хворіємо вкрай рідко. За минулий рік через це десь 3-4 тижні всього пропустили.
Мушу визнати, що наша вихователька (довший час в нас вона одна була) і няня молодці. Жодного разу не подзвонили мені, щоб я забрала дитину, бо вона ниє. Вони намагалися самі заспокоїти. І це їм вдавалося. Син їх обожнює. А ще, були такі моменти, коли я вже була готова не водити дитину, бо не вірила, що син колись перестане плакати, але вихователька мене підтримувала, заспокоювала і казала водити.

На рахунок того, що від мами відривають дитину в істериці і кажуть іти геть, то тут вихователі праві. Чим швидше ви підете, тим швидше вихователь зможе дитину відволікти і дитина перестане істерити. Дитина не перестане плакати, поки бачить маму чи тата. І треба розуміти, що в групі крім вашої дитинки ще є не менше 10-15 інших дітей і плач вашої дитинки призведе до плачу і інших, яких вихователька тільки заспокоїла. І ще, коли ви заходите в групу та граєтеся зі своєю дитиною, то буває таке, що інші діти починають плакати за своїми мамами, бо в того хлопчика чи дівчинки мама є, а в них немає. Уявіть що твориться в їх голівоньках від цього. Не можна думати та переживати лише за свою дитину. Всім легкого початку ходіння в садок :flv