Автор Тема: Якщо є можливість сидіти вдома з дитиною Ви б її віддали в садочок?  (Прочитано 5790 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +597/-10
  • 1-ий клас закінчено...Ура!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Цитувати
Зараз, як правило, а садках діти,  батьки яких зайняті зароблянням  на "хліб насушний".
Та, невже? З чого ви взяли?
Назвіть як ви соціалізуєте дитину в сім'ї
З чого ви взяли, що батьки,які дають дитину в садок не займаються нею вдома?
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline KORPaxa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +78/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Матвійчик
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
Моя сестра прекрасно соціалізувалася в школі, до того сиділа в селі з бабусею, а я ходила в садок. Діти друзів, родичів, вулиця, брати,сестри-ось і соціалізація. Я не проти садка якщо дитині там комфортно, мама може і не працювати від цього нічого не міняється

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
    • Награды
форумчанка пише не про родичів, вулицю, гуртки,... а про сім"ю
Цитувати
Як на мене, сім'я - найкращий інструмент соціалізації дитини
то ж цікаво, що вона розуміє під соціалізацією

Сказали спасибо: Oxygen

Offline Irlando4ka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +76/-0
  • Tiny but mighty
    • Награды
Цитувати
Зараз, як правило, а садках діти,  батьки яких зайняті зароблянням  на "хліб насушний".
Дуже гучно сказано. А ви проводили опитування? І жінки, та й чоловіки, ходять на роботу не тільки гроші заробляти, а й займатись улюбленою справою (якщо вибір був зроблений вдало), дізнаватись нове, ставити цілі і досягати їх, та підтримувати соціальні контакти. Садком цілком задоволена і дитина теж, хоча могла б і не водити.

Offline Вітослава

• Свідома Мамка
  • Репутація: +71/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вітослава
Знаєте, як виникли перші садочки? Спочатку їх називали - "захоронки", перші з яких з'явилися наприкінці 19 ст. в Європі по різних церковних парафіях (католицьких, протестанських).  Засновувалися в першу чевргу для бідних дітей, батьки яких тяжко працювали і не мали часу займатися вихованням своїх дітей. Що з того часу змінилося? Зараз, як правило, а садках діти,  батьки яких зайняті зароблянням  на "хліб насушний". Ось і все!
Яка категоричність!
Мій синочок ходить в садочок. Задоволений дуже. Йому цікаво і весело. там його друзі. Всі, з ким гуляли поки були маленькі. Незалежно від того, скільки грошей заробляють батьки тої чи іншої дитини, чи в кого бабусі-дідусі по заробітках в Італіях-Англіях, а батьки на роботу не спішать. Але діти в садочку. Звикають до колективу, до певного розпорядку, дисципліни врешті решт,  до спілкування з однолітками і з старшими. .. Вихователі прекрасні. Проводяться свята, дитина радіє, що він то колобок, то ведмедик і т.д.
Але це НЕ означає, що вдома я з ним не займаюся. Ми робимо безліч справ спрямованих на його всебічний і гармонійний розвиток.
А я в декреті з молодшою дитиною.
То закидайте тепер мене камінням, бо я вдома, а старшого віддала в садок.
яка різниця як і коли виникли перші садочки? якщо дитині там комфортно, затишно, якщо там позитивна і добродушна атмосфера, то не бачу причин не давати дитину в садочок.
Найдорожчий браслет - гумова бірочка, на якій написані вага, ріст і час появи на світ твого малюка

Offline Oxygen

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Іринка - 4 р., Олександр - 7 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Цитувати

Гаразд, якщо батьки не повністю зайняті роботою і мають можливість займатися дитиною вдома, чому ж віддають її в дитсадок? Своя дитина надоїла і заважає в хаті, чи як?

Offline gruzinochku

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +296/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліза 6р.
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Цитувати
100% правда.
   Ми попри садочок (з якого я  забираю найчастіше дитину сама і в 18:30) ще малюємо; читаємо; ходимо в дит.бібліотеку - це в сб (там масса сучасних книжечок і дитина обожнює там по півгодини проводити вибирати - роздивлятись книги і брати які хоче та ск. хоче); від 2.5рочків ходимо в ляльк.іноді театр; на танці чуть походили.Зараз - на вокал; також відвідували біблійну школу.Зараз відновлюватиму після 2 років майже - перерви.
   Відвідуємо цирк (якщо такий приїжджає в місто); ходимо в кінотеатр і просто гуляємо багато-де.Зараз + ще ковзанка відкрилась взимку біля ратуші.Та Боже ....Хто мене знає - то я  вдома - суто прибрати + їсти зварити-покупатись-постірати.Це 3-4год. в будній день максимум і може на 1годину більше  - у вихідний день.
Також маю похреснкиів та друзів (багато ДН) - ходимо і на святкування усюди разом і просто в гості додому.
Це все в сукупності є соціалізацією поза садком і не менш важливою як і там -в садочку.Бо їй цінні друзі і з садочку.
Але справді я вимушена працювати стільки (повний тиждень без будь-яких лікарняних - не беру їх просто ніколи навіть на 1 день) 5 днів на тиждень по 8год.не менше.А жити ж за що та все це забезпечувати?Якщо пішли на коктейль та каву з тістечком-просто вдвох і це 80грн.....

Сказали спасибо: Jessica, Вітослава, Stela

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
    • Награды
Цитувати
чому ж віддають її в дитсадок? Своя дитина надоїла і заважає в хаті, чи як?
саме так...а в школу дітей дають тільки тому, що це обов"язково і якщо не давати, то можуть позбавити батьківських прав  z5
іншої необхідності нема, всі ж до школи ходили, шкільну програму знають  z5 можна самостійно було б вдома займатися

Сказали спасибо: Ангеля, Вітослава

Offline Oxygen

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
форумчанка пише не про родичів, вулицю, гуртки,... а про сім"ю
Цитувати
Як на мене, сім'я - найкращий інструмент соціалізації дитини
то ж цікаво, що вона розуміє під соціалізацією

Під соціалізацією "вона" розуміє здатність дитини комфортно взаємодіяти із навколишнім середовищем  (суспільством), виходячи зі своїх вікових особливостей)

Offline Oxygen

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
Цитувати
саме так...а в школу дітей дають тільки тому, що це обов"язково і якщо не давати, то можуть позбавити батьківських прав  z5
іншої необхідності нема, всі ж до школи ходили, шкільну програму знають  z5

Про школу...
У всьому цивілізованому світі є значний відсоток дітей, які знаходяться на так званому домашньому навчанні. Зокрема в США таких близько 30 %. На Україні на законодавчому рівні це питання поки не врегульовано ніяк, хоча вже є чимало батьків, які переймаються цим питанням і хочуть навчати дитину вдома. В тій же Росії з цим дещо простіше, така можливість закріплена відповідними законодавчими актами.

Offline Люня

• Своя Мамка
  • Репутація: +67/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Цитувати
іншої необхідності нема, всі ж до школи ходили, шкільну програму знають  z5
Про школу...
У всьому цивілізованому світі є значний відсоток дітей, які знаходяться на так званому домашньому навчанні. Зокрема в США таких близько 30 %. На Україні на законодавчому рівні це питання поки не врегульовано ніяк, хоча вже є чимало батьків, які переймаються цим питанням і хочуть навчати дитину вдома. В тій же Росії з цим дещо простіше, така можливість закріплена відповідними законодавчими актами.
А ще є значний відсоток людей, які борються за те, щоб їхні особливі діти, з різноманітними синдромами, мали можливсть рости і розвиватися разом з іншими дітьми.
Та й взагалі, якесь таке життя дивне в людини може вийти: дошкільня без садочку, школяр без школи, далі, за логікою студент на дистанційному навчанні, а потім - фрілансер на віддаленій роботі. Я хоч і сама інтроверт, але, як на мене, так можна і соціофоба або навіть соціопата виховати. А де ж така дитина має навчитися дружити, співпереживати, любити, будувати стосунки, протистояти агресії, відстоювати себе? Чому ви не припускаєте, що батьки віддають дитину в садок, бо так може бути краще для самої дитини?
Я от з вересня вже хочу давати в приватний, на пів дня. Бо моя дитинка вже стала геть-чисто дичинка, в мами з рук не злазить, дорослих боїться. Розвиток - це вихід за межі комфорту

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
    • Награды
Цитувати
Розвиток - це вихід за межі комфорту
дуже влучно сказано
Цитувати
Зокрема в США таких близько 30 %.
3% всього
В нас поза школою можуть навчатися діти з проблемами зі здоров'ям, особливо обдаровані діти, які мають видатні досягнення в спорті або ті, чиї батьки часто виїжджають по роботі або перебувають за кордоном. Також в приватній школі дитина може вчитися екстерном, а також якщо населений пункт десь настільки віддалено від школи і нема громадського транспорту добиратися до неї. У Росії, яку ви для прикладу привели, якраз це і стало причиною домашньої освіти, зняли з себе обов"язок по забезпеченню навчальними закладами таким способом, а також для багатих, які не хочуть "напрягати" дитину і травмувати, бо її інтелектуальні здібності значно нижчі середньостатистичного школяра.
У Німеччині за законом існує не обов'язок навчання, як у деяких країнах, а обов'язкова освіта отримується тільки і виключно в школі. Бували випадки, коли батьків заарештовували за невиконання шкільних обов'язків.

Сказали спасибо: Вітослава, Люня