Автор Тема: Дитину б'ють у садочку. Що робити?  (Прочитано 7479 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Sonatina

• Свідома Мамка
  • Репутація: +115/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Re: Дитину б'ють у садочку. Що робити?
« Reply #17 : 04 Грудень 2014, 22:53:28 »
мамки ,багато хто пише про зняття побоїв , а що це дає ? куди далі з ними ?
у нас в групі теж такий хлопчик є і ми не знаєм що робити , правда і його батьки реагують на скарги і вихователі ,але дитина час від часу  когось тлумить d105

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #18 : 04 Грудень 2014, 22:55:02 »
Але  Маринці буде завтра важко знаходитися навіть в приміщенні садка,та і для неї легше не чути розборок дорослих.Ну і чи Оля готова наїхати на батьків хлопчика,то також не легко.Малу зараз треба оточити спокоєм і любов'ю,а не сварками.Я за скарги письмові в різні органи.Навіть зранку не знати,чи мала схоче встати,і йти в садок,навіть,якщо мама пообіцяє її там не лишати.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline kiber.zljy4ka

• Своя Мамка
  • Репутація: +85/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашуня
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
« Reply #19 : 04 Грудень 2014, 23:01:04 »
Цитувати
Ну і чи Оля готова наїхати на батьків хлопчика,то також не легко.
Мені здається, що кожна мама за свою дитину готова не тільки "наїхати на батьків". Принаємні у мене так  d105 d129
І поговорити можна і без присутності Маринки, але обов"язково із присутністю того хлопчика, щоб він почув і усвідомив, що йому буде дуже погано якщо таке повториться.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline andjy

• Свідома Мамка
  • Репутація: +73/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стас 05.11.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #20 : 04 Грудень 2014, 23:06:16 »
Я просто в шоці від побаченого фото mish, навіть не можу уявити як  дитина може так по звірячому побити маленьку дівчинку. До батьків того дикуна ви обов"язково подзвоніть, не можна це лишати просто так. Якщо це вже другий раз, то може бути і 3-й  і 4-й ... З вихователькою я напевно теж би провела бесіду, це її робота приділяти увагу всім дітям, а якщо вона не справляється, то нехай шукає собі щось інше. Вина виховательки тут теж дуже велика, вона мали би знати як поводиться те " дике" дитя  і мала би постійно його пильнувати.

Offline Radomska

• Своя Мамка
  • Репутація: +127/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дарина
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
« Reply #21 : 04 Грудень 2014, 23:09:49 »
Це не можна так залишати, тим більше, то не вперше! Якщо батьки не можуть дати собі раду з своєю дитиною, то чому інші діти мають страждати через це?! Хай з ним працює психолог, ізолювати, перевести.... А якби він покалічив малявку?! Не має гарантії, що це не повториться d105

Что за фраза?! «Берегите мамы дочек,у меня растёт сыночек»?! ….ДА У МЕНЯ ТАКАЯ ДОЧКА - БЕРЕГИТЕ ВЫ СЫНОЧКА!!!!!

Offline *olja*Автор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +100/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маринка 2.08.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #22 : 04 Грудень 2014, 23:11:44 »
Завтра однозначно дитина буде вдома!!! Вона як засинала, то ще перепитувала чи ми точно не підемо в садок d111
А за малу я і в вогонь і в воду d105 Зранку подзвоню, попрошу в понеділок зустрітись, а ні, то буду писати скарги.
Цитувати
Вина виховательки тут теж дуже велика, вона мали би знати як поводиться те " дике" дитя  і мала би постійно його пільнувати.
Як сказала вихователька, вона на секунду відвернулась і почула, що Маринка плаче d24
Я ще по дорозі в садок почула, що дівчика казала мамі '' там в Маринки така буба на губці і кров була, і вона так плакала...'' В ту мить в мене серце зупинилось і вже не пам'ятаю як залетіла в групу d12 Мала сиділа у виховательки на колінах і розказувала їй щось, а як побачила мене, то почала плакати

Я беру твою ладошку в руку! И целую венку на запястье.Я не зря испытывала муки, чтоб родить себе такое счастье!

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
« Reply #23 : 04 Грудень 2014, 23:17:40 »
Оля,а чим він малу вдарив?Невже рукою?Побої зніми,навіть батькам хлопчика скажи,що в тебе є довідка про побої з травмпункту,і ти напишеш заяву в міліцію,то точно почухаються,бо там навіть штраф можуть вліпити за неналежне виховання сина.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Черрі

• Віддана Мамка
  • Репутація: +608/-0
  • Фотограф
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дві донечки
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #24 : 04 Грудень 2014, 23:20:51 »
Скарги в різні органи це вже в ситуації якщо мама хлопчика не реагує! Чисто по-людськи, спочатку повідомити маму, і вже якщо побачиш що вона не адекватна то тоді до завідуючої і дальше! Для чого зразу така паніка  d111

Offline *olja*Автор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #25 : 04 Грудень 2014, 23:23:58 »
Думаю, що мама відреагує, бо вона нормальна і адекватна (принаймі мені так здалось :xmm)
Я зранку подзвоню і скажу, що думаю, чи йти знімати побої, чи вона навчить сина гарно поводитись d105

Я беру твою ладошку в руку! И целую венку на запястье.Я не зря испытывала муки, чтоб родить себе такое счастье!

Offline andjy

• Свідома Мамка
  • Репутація: +73/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стас 05.11.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #26 : 04 Грудень 2014, 23:27:29 »
Цитувати
Як сказала вихователька, вона на секунду відвернулась
Ви мені вибачте, але я слабо вірю, що це сталося лише за мить d128. Щось мало цьому передувати, можливо не могли поділити якусь іграшку або щось інше і вихователька мала звернути на це увагу. Я теж працюю в дитячому колективі і зазвичай просто так не підходять і з усієї сили не б"ють d16. Хіба як варіант, що дитина просто психічна нездорова та неадекватна. Вам напевно треба звернутись ще й до завідуючої, щоб вона викликала цих батьків і вирішувала цю ситуацію. Розумію, що вам можливо не хочеться зайвий раз сваритись з вихователькою ( бо після такого її по голові не погладять), але здоров"я та безпека дитини на першому місці. Ви просто самі потім не зможете залишати свою дитину в групі і бути впевною що з нею все добре, якщо не будуть прийняті належні міри. В мене теж малий бешкетник ще той d100, може штовхнути, вкусити, але я завжди намагаюсь попросити пробачення в батьків та пояснюю своїй дитині як погано він вчинив.

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +474/-0
  • Life Is Beautiful
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
« Reply #27 : 04 Грудень 2014, 23:38:09 »
Цитувати
навіть не можу уявити як  дитина може так по звірячому побити маленьку дівчинку.

Може і це не поодинокі випадки, на превеликий жаль.

Тепер задумайтесь звідки ця агресія, її витоки. Сім"я, оточуючі, неконтрольований перегляд ТБ, комп. ігри, перенесене певне важке захворювання - все в купі і впливає на психіку дитини.
В кожному садку є психолог, котрий і мав би зреагувати та займатись з такими агресивними дітьми.

Колись у мого племінника в школі був такий хлопчик, що бив по-звірськи дітей. Розмови з мамою не давали результату, бо вдома він лапочка, а в школі свою агресію кулаками на дітях видає. Батьки зібрались та звернулись до завуча по виховній роботі зі словесною скаргою, а потім і письмовою, щоб дитину перевели в інший клас та направили на обстеження до психіатра. Після 1-ї чверті хлопця перевели в іншу школу. Дитина справді була  психічно нездорова.

Offline Кіра Д

• Своя Мамка
  • Репутація: +65/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Кіра
« Reply #28 : 05 Грудень 2014, 00:06:34 »
в мене у першому садочку такий хлопчик що Давид від нього два рази получив, а потім почав казати, що він більше в садок не піде і це доходило до істерики - розмови з вихователькою, нянькою і завідувачем не давали результату, бо мовляв з ним працює психолог, але то така дитина. Я не стала насильно водити дитину в садок, а просто перевела в інший, в який Давид ходив із задоволенням, бо там вихователь приділяла час дітям, а не відходила на хвилинку, що в їхньому випадку то є 20 мінімум. Я одного разу прийшла в сонний час і чекала, коли появиться хоч хтось з прцівників, щоб сказати, що я забираю дитину. Діти в спальні самі і їм по три роки.

Offline Кіра Д

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #29 : 05 Грудень 2014, 00:15:11 »
В цьому випадку треба в першу чергу питати з вихователя, а потім з батьків. Вихователь несе відповідальність за дитину, коли та в садку. У мене подружка в Португалії, то там дитина в садку дряпнулася до гілки і отримала незначну маленьку подряпинку, то та дуже вибачалася і просила не писати на неї до полвції, пояснююча була вже у завідуючого ще до того доки подружка прийшла по дитину(вона ще й каже, щоб сама того не побачила, якби вихователька не почала вибачатися, то десь на 2-3 смтоненька подряпина) і то емігранти, які навіть мови не знали і пів року в іншій країні, а тут дитина просто побита, а вона на "хвилинку" відвернулася, а ви, Оля, ще кажете, що її розумієте? я ні!!!!! вона мала бачити конфлікт ще, а не говорю вже про саму бійку

Offline *olja*Автор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #30 : 05 Грудень 2014, 09:14:31 »
Дзвонила до мами хлопчика. Виявляється, вихователька їй нічого навіть не сказала mish І вона вперше чує що її син може когось бити d107 Але просила вибачення, сказала, що накаже його. Домовились, що в понеділок зустрінемось і все обговоримо разом з Артуром і він попросить вибачення і пообіццяє такого більше не робити. Вона просила, щоб ми ще сьогодні підійшли до садка, але я відмовилась. Чекаю понеділка

Offline Radomska

• Своя Мамка
  • Репутація: +127/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дарина
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
« Reply #31 : 05 Грудень 2014, 09:29:45 »
Як не сказала? Вихователька, як на мене, багато на себе бере! :/

Что за фраза?! «Берегите мамы дочек,у меня растёт сыночек»?! ….ДА У МЕНЯ ТАКАЯ ДОЧКА - БЕРЕГИТЕ ВЫ СЫНОЧКА!!!!!

Offline Tania.M

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +150/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #32 : 05 Грудень 2014, 09:35:40 »
От і відповідь на питання, чи дійсно вихователька відвернулась на хвилинку!

Offline Кіра Д

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #33 : 05 Грудень 2014, 09:39:08 »
а я вам про що говорю, ви розберіться спочатку з вихователькою, а потім з батьками. Це елементарну службова недбалість, за таке можна полетіти з роботи. Якщо знімати побої, то предявляти за них не дитині, а виховательці. Вона не має права залишати таких маленьких дітей самих ні на хвилинку, на заміну їй є нянька. Правильно, що вона предявить тій мамі хлопчика - ваша дитина б"ється, а вона її запитає: "Де ти була у цей час????" Вам розкаже свої байки, ви, кажете, що її розумієте, тай всьо Слава Богу і це повториться ще не раз, якщо ви й надалі будете її співчувати. В мене в садочку дитина ніби пішла пісяти, а сама пішла додому, що  в сусідньому будинку і вихователька подзвонила мамі, коли дитина була вже в хаті 20 хв. Вони аж тоді замітили, що дитини нема. Спочатку пробували пред"являти претензії, а коли та мама почала з ними говорити на їх мові, то вони шкидко змінили тактику і просили її нікому нічого не казати, але було пізно. Догану відд завідуючої таки получила.