Автор Тема: Дитину б'ють у садочку. Що робити?  (Прочитано 9291 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline arcobaleno

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +146/-5
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Re: Дитину б'ють у садочку. Що робити?
« Reply #51 : 06 Грудень 2014, 16:56:43 »
в нас теж,які діти не чемні то сидять на " кріслі почестів"
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Побудь, мій Боже, отут, зі мною, У цьому полі, у розпал бою. Серед руїни і серед краху Не дай пізнати глибини страху.

Offline Tania.M

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +151/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #52 : 06 Грудень 2014, 17:16:14 »
Цитувати
нну я в цьому проблеми не бачу.
та я ніби не роблю з цього проблеми, ну але перегляд мультику, то не виховний процес, який передбачає дотримання дисципліни такої. d30

Offline ната80

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 3 роки 5 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #53 : 06 Грудень 2014, 17:19:02 »
Цитувати
в жодному разі не можна дитину садити на кріселко для покарання як ви кажете,це приниження гідності дитини!!!!За це світить кримінал!
Бити дитину не можна, сварити не можна, говорити голосніше не можна, торкнутися дитини не можна, посадити на стільчик то взагалі кримінал.
Якщо до дитини ніяк не доходить то звичайно вони посадять на кріло.  Ви що дітям все дозволяєте, ніколи не підвищуєте на них голос, не наказуєте(чи не даєте подивитись мультик чи сісти заставляєте)? То що тоді вихователі мають з тими дітьми робити, якщо їм нічого не можна і все кримінал?

Offline arcobaleno

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #54 : 06 Грудень 2014, 17:22:12 »
наша вихователька коли садить дитину на крісло то проводить з ними бесіду.і пояснює чому так робить( була свідком і неодноразово бачила)
я вважаю що тут нічого немає,що принижує гідність дитини. нехай посидить на кріслі і їй скажуть чому вона покарана ніж дитина має лупити інших. адже сама дитина такою не керованою не стала.батьки винні в першу чергу.

Побудь, мій Боже, отут, зі мною, У цьому полі, у розпал бою. Серед руїни і серед краху Не дай пізнати глибини страху.

Offline arcobaleno

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #55 : 06 Грудень 2014, 17:24:13 »
в мпене була ситуація в садочку. дівчинка забрала в мого малого іграшку і вдарила його, мій " ангелок" вирвав їй з вух кульчики d107 d107 d107
добре,що вуха не порвав. він дав здачу їй таким способом,але ж я не могла його погладити по голівці і бити його теж не варіан
і я вважаю що в цій ситуації винні двоє батьків

Offline Білосніжка

• Активна Мамка
  • Репутація: +82/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Арсенчик ,5р
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #56 : 06 Грудень 2014, 17:36:59 »
У мене була подібна ситуція,малюк жалівся на одного хлопчика.А коли 'прийшов з другим синцем на чолі,то я звернулась до виховательки.Так от,їм завідуюча заборонила говорити про дітей погано.Тому вона і не говорить батькам,як поводяться їхні діти.

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +474/-0
  • Life Is Beautiful
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #57 : 06 Грудень 2014, 18:09:07 »
Цитувати
в мпене була ситуація в садочку. дівчинка забрала в мого малого іграшку і вдарила його, мій " ангелок" вирвав їй з вух кульчики  
добре,що вуха не порвав. він дав здачу їй таким способом,але ж я не могла його погладити по голівці і бити його теж не варіан
і я вважаю що в цій ситуації винні двоє батьків

А чого в цій ситуації, що ви описали винні батьки? Не можу зрозуміти. Бо бачила дитина, що чоловік вас за вухо тягав?  :xmm  Діти ж повторюють поведінку дорослих, а особливо батьків.
Те що іграшку не поділили, то ж треба було навчити, щоб дітки вміли мінятись і домовлятись, а це ще з 2-х річного віку всі мали б вміти.

Цитувати
Так от,їм завідуюча заборонила говорити про дітей погано.Тому вона і не говорить батькам,як поводяться їхні діти.

Вихователі справді не мають права говорити, що та чи інша дитина не чемна, бо поняття чемності у всіх різне, тому тепер його не застосовують.
Про поведінку свою та інших діток, дитина має сама розповісти батькам, якщо останні навчили це робити і саме чути дитячий аналіз відносно того, чи іншого факту. Та й діти тепер відважні, не те, якими ми колись були. Сама бачу, коли забираю сина, то всі "ображені" зразу прибігають у роздягалку і "здають" поведінку обідчика і зовсім не соромляться це робити та спостерігають за реакцією дорослих на це.

Offline хуліганка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +251/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галка
« Reply #58 : 06 Грудень 2014, 19:57:59 »
Цитувати
а де про це можна почитати

Запитаю знайомої,вона вихователь,де можна про це почитати,бо їм постійно наголошують,що з дітками можна
Цитувати
Бити дитину не можна, сварити не можна, говорити голосніше не можна, торкнутися дитини не можна, посадити на стільчик то взагалі кримінал.
Якщо до дитини ніяк не доходить то звичайно вони посадять на кріло.  Ви що дітям все дозволяєте, ніколи не підвищуєте на них голос, не наказуєте(чи не даєте подивитись мультик чи сісти заставляєте)? То що тоді вихователі мають з тими дітьми робити, якщо їм нічого не можна і все кримінал?
ну і я про те,що бідні вихователі!Бо будь яка ситуація і відразу стаття або прямо кажуть,щоб звільнялися!Все починається з сім"ї!Якщо батьки не навчили елементарній поведінці,то вихователі і діти через таких дітей ненавчених страждають!І поки батьки будуть думати,що вихователь має замість них виховувати їхнє чадо,то будуть проблемні діти,і побиті діти,і будуть травмовані діти!

Offline zoo

• Активна Мамка
  • Репутація: +74/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: таня
« Reply #59 : 07 Грудень 2014, 23:16:35 »
Ви знаєте, ми завжди всіх жаліємо, (я про вихователів), а вони і надалі недбало дивляться за нашими дітьми :(  шкода дитини.

Offline mary2011

• Ми даруємо дітям життя... А вони нам - сенс життя...
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +114/-0
  • BE HAPPY!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: В.
  • Ваше справжнє ім’я: МАША
« Reply #60 : 07 Грудень 2014, 23:54:32 »
Я не виправдовую вихователів, але в нашій групі діти часто б'ються. А коли це вже по 5 років і сили побільше, це жах. А виговорюють всяке різне, посилають один одного (сама стала свідком і сказала батькам).
І що в таких ситуаціях мають робити вихователі? Одні їх й далі не слухають, інші ще й огризаються.
А моя дитина реагує на те,що їх відведуть в ін. групу, покарають і т.д. хоча особисто його це не стосується. Тому приходиться ще йому роз'яснювати,чому вихователі так кажуть.  Коротше,хочу вже закінчення того садочка

Offline *olja*Автор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +100/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маринка 2.08.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #61 : 08 Грудень 2014, 08:58:34 »
Відвела дитину в садок, почекали на того хлопчика, то і він і його мама просили пробачення в Маринки. Потім пішла до виховательки, кажу, що якщо її хтось вчепить дзвоніть до мене щоб не повторився сценарій четверга. А вона подивилась на мене як баран, каже а що в четвер було? та він її не сильно вдарив d107 d107 d107 і бігом забрала малу і повела в групу mish
Я беру твою ладошку в руку! И целую венку на запястье.Я не зря испытывала муки, чтоб родить себе такое счастье!

Offline Nikavvv

• Активна Мамка
  • Репутація: +13/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наташа
« Reply #62 : 08 Грудень 2014, 09:09:35 »
Напевно я б сама злапала того малого і добре його потрясла. Тоді точно б її не трогав. Аж сльози накотились, як побачила губу дитини

Offline ната80

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 3 роки 5 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #63 : 08 Грудень 2014, 09:13:39 »
Цитувати
Напевно я б сама злапала того малого і добре його потрясла. Тоді точно б її не трогав. Аж сльози накотились, як побачила губу дитини
дитина вибачилася, і думаю батьки з ним поговорили. Але мені не сподобалася сьогоднішня поведінка вихователя. Ви з нею поговоріть

Offline Ліліана

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +383/-1
  • Життя прекрасне, незважаючи ні на що......
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, Вірочка і Надійка......всім по 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #64 : 08 Грудень 2014, 09:19:40 »
Оля вам треба було фото дитини в садок принести, і повісити на видному місці  щоб не забували за дітьми дивитися і щоб такого більше не повторилося  .....
але добре, що все добре закінчилося і мама адекватна попалася......думаю,що вона дійсно і не знала, що її син може когось вдарити......діти непередбачувані.....
хлопчик або має симпатію до вашої дитини   або самостверджується за рахунок неї......але скоріше перше  ;)
звичайно що боляче мамі побачити таке. але ви молодець, що розібралися у всьому   :bo
і нікого не слухали......
завжди все можна вирішити нормально  :)
Терпи…Усе колись минає… Живи на зло всім тим, хто зневажає. Даруй тепло тому, хто це цінує. І не шукай минулого. Його вже не існує.

Offline *olja*Автор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +100/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маринка 2.08.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #65 : 08 Грудень 2014, 09:20:14 »
Мене ця вихователька виводить з себе!!! Вона вагітна і всі трясуться над нею. І не знаю як ''делікатно'' з нею говорити...
Я беру твою ладошку в руку! И целую венку на запястье.Я не зря испытывала муки, чтоб родить себе такое счастье!

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +474/-0
  • Life Is Beautiful
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #66 : 08 Грудень 2014, 09:34:23 »
Цитувати
Мене ця вихователька виводить з себе!!! Вона вагітна і всі трясуться над нею. І

В нас також така була дуже вагітна та дуже себе жаліюча і дуже вже їй набридали діти за цілий день, бо було літо, то ж вона півліта сама була без 2-ї виховательки. Вона сама ж це і озвучувала, що вони її дістають, а вона ж вагітна (наголос на вагітність, як особливий стан). Так ось, коли не приходжу за дитиною, то постійно вони сидять і це на прогулянці. Кілька разів промовчала, а потім питаю, що ж таке, чи вони всі покарані? А виявляється вона всадила дітей, бо вони бігають по майданчику, а їй важко, бо ж дуже вагітна, їм крикнути чи застерегти, тому вона їх посадила біля себе і чекайте на батьків. Я, звичайно, обурилась і легко пояснила, що їм по 4 роки і має бути рухлива прогулянка з іграми, а посидіти вони можуть і в групі за конструктором. Дуже на мене образилась тоді вихователька та ще й дорікнула, мовляв я бережу коліна вашого сина, бо їдете на море, а подяку ось таку від вас отримала.
В такому випадку, якщо їй набридли діти, то бери лікарняний і йди відпочивай вдома, щоб не було лишніх подразників. Свою роботу треба виконувати сумлінно, не хочеш, чи не можеш, то гуляй.

Offline naduzda

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +289/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталій і Валерія
  • Ваше справжнє ім’я: надія
« Reply #67 : 08 Грудень 2014, 09:38:24 »
в тому і ваша помилка,що ви  делікатно з нею говорите,от і вилізла вам на голову,в той самий день треба було зібрати всіх і завідуючу і батьків хлопчика,а тепер вона і далі буде робити вигляд що нічого не сталося d16.Вина хлопчика звичайно є,але основне це недогляд вихователя,немає різниці вагітна,сліпа,не бачила,вона винна....