Автор Тема: Що потрібно мати коли дитина йде в садочок.  (Прочитано 32888 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ВенераАвтор темы

• Своя Мамка
  • Репутація: +170/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Аня
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Пропоную в цій темі скласти список необхідних речей для садочка.

Моя донечка вже в червні має йти в ясельну групу і я щось не дуже орієнтуюся в тому, що потріно мати.

Поки що прикупила дві піжамки і ще згадала, про змінне взуття.

Мамусі, які вже через це пройшли, поділіться досвідом, щоб потім все не купувати в останній день.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: @Марішечка@

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Цитувати
дві піжамки

d27  ох. якби ж вам хоч одна знадобилась  d27  наша так і лежить під подушкою, одягали верх разів три.

ви зробили помилку, хоч і з найкращими намірами. вам дадуть список ! кожен садок має свої вимоги до речей.

Цитувати
щоб потім все не купувати в останній день.

цього небуде, у вас буде купа часу бо ви ж не з першого дня залишете дитину до вечора. ви будете починати з 15 хв, пів години і так за місяць-два, можливо, дотягнете до після сну. ви самі зорієнтуєтесь по дитині, групі і інших дітках що вам потрібне з одягу. також вам дадуть список побут.хімії, ви купите її на рік. ще дадуть списочок інших речей купити (альбоми, книжечки, іграшки)

з обовязкового - купіть гарний набір трусиків, маєчок. панамка має бути обовязково і носочки. тапочки купіть якісні, до них теж є вимоги. речей потрібно буде багато взагалі, бо дитина буде маститись  d16  звикнете  d27  
Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
нам ніякого списку не давали.
Тапочки - одні.
Піжама - одна, я на вихідні брала прати. А як раптом щось - то можна з дому взяти, в нас 2-3 піжами. Тай  поки ви ще там лишитесь на сон, то ще піжама сто разів купиться )))
ну всякі сарафанчики чи спіднички, у що там дівчаток одягають  d143 ми хлопчики, то нам колготки та шортики. Треба ще майки, бо іноді верхня футболочка знімається, а наверх вдягається або светрик надвір або піжамка, якщо спати. Трусики та колготки на випадок нещасний (розлиє дитина щось чи попісяє)
Якщо тепла погода - то обов"язково панамка ну чи блайзер.
Ще рушники ми потім принесли, якось то називалося.. день здоров"я... У молодшій групі вже самі в садку купували.
ніби все, як згадаю, то допишу.

У молодшу групу нам ще треба було чешки і білі футболочки.

А взагалі якщо треба якісь там канцтовари чи типу того, то протсо батьки гроші дають, а вже вихователі купують що там треба. Ну бо не будеш же раз в місяць тягти упаковку олівців чи серветок для своєї дитини  d143

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
    • Награды
Цитувати
нам ніякого списку не давали.

а нам дали щось аж три  d27

оскільки ви йдете на літо, то поки все просто. а вже потім то треба буде замість вуличних джинсів, наприклад вдягати на колготки юбочку, або сарафанчик в групу. на вулицю їх будуть переодягати.

ну і ще в нас в шафці стоїть мішочок із змінними речами на випадок - запісялись, облились, таке має бути. в нас там запасні труси, колготи, футболка, носові хустинки (моя просто плакса d27)

можна ще гребінець. вимоги - пласмасовий, невеличкий.

Offline Романія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +405/-0
  • В душі нірвана, а в попі - шило!
    • Торти на замовлення
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка - 7 років, Арсенчик - 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Романія
Нам списку ніякого не давали, то я просто підійшла до виховательки і сама запитала, що треба. На перших порах треба найперше тапочки, потім запасний комплект одягу (від трусиків до теплої кофточки) на випадок потепліло/похолодало, "аварії" і т.д., піжамка, носова хустинка, гребінець, салфетки (сухі і вологі), шортики і футболка на фізкультуру. Здається все, так було у нас. Все прекрасно встигається купити, тому не варто хвилюватися z4
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18
Слайд-шоу на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
 Мене питання одягу в садочок так само хвилює, бо ще так само нічого не купували. А ще мені цікаво , чи вміють вихователі адекватно одягати дітей по погоді ну і в приміщенні так само, чи будуть натягувати весь одяг, який в дитини є про запас, щоб вона не змерзла? d27 Бо прийдеться хіба так само як бабусі не давати зайвого одягу, бо вона тоді його обов"язково одягне на Настю d30 А всередині груп напевно жара круглий рік, то діти мали взагалі майже голі ходити, але чомусь всі говорять про колготки, носочки, тапочки і т. д., невже дітям не жарко.

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
    • Награды
Цитувати
А всередині груп напевно жара круглий рік, то діти мали взагалі майже голі ходити, але чомусь всі говорять про колготки, носочки, тапочки і т. д., невже дітям не жарко.

це в якому такому садку жара круглий рік?  d104  в спальні взагалі холодно, ну а в приміщенні ніякої жари. + періоди коли ще чи вже без батарей.
носочки - це на літо, от моя літом ходить в таких туфельках без носків, а в садку по нормах має бути носочок.і без панамки дитину на вулицю невізьмуть

Цитувати
А ще мені цікаво , чи вміють вихователі адекватно одягати дітей по погоді ну і в приміщенні так само, чи будуть натягувати весь одяг, який в дитини є про запас, щоб вона не змерзла?

знаєш, вихователі то якраз адекватні, от мами - ні. на нас так завжди дивились мами, бо моя гола по їхнім уявленням. а ми так звикли  d142 я от і майки недавала ще коли інші вже по три кофти натягали. повір, я в переодягалці такого надивилась  d16

ти правильно написала - що даш, в те і одягнуть  :)

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Не треба хвилюватись, що не встигнете щось купити і прийдеться купляти в останній день. І я поділюсь досвідом після 4 садків

1. З чим не прогадаєте, це з тапочками, вони потрібні в будь яку пору року і в перший же день відвідування садочка.

2. Перш ніж купляти одяг для групи - перегляньте дитячий гардероб. Думаю, найдеться багато одягу, який можна буде перевдягати і носити в групі - штанці, колготки, спідничка, футболка, шкарпетки, сведрик на гудзичках чи замочку, щоб дитя могло само при потребі зняти, чи побігти і взяти з тумбочки при потребі, та інші речі, які потрібні для дитини щоб вдягнутись. В деяких садках дівчатка в групах мають ходити лиш у сукеночках чи спідничках, а не в штанцях, тому цей пунктик уточніть у вихователя. І одяг має бути натуральним, зручним і бажано з кишенькою для хусточки.

3. Влітку на вулицю обов"язкова панамка, кепка, хустинка на голову.

4. Побутова хімія і канцтовари. І за це ж треба питати у вихователів, бо найчастіше батьки здають певну суму і батьківський комітет закупляє все потрібне. Якщо ні, то вихователі не забудуть самі вам дати вмістимий список з усім потрібним.

5. Краще дати дитині носову хусточку, ніж одноразові серветки, бо в разі чого дитя за один раз використає серветки. Ну хіба дитина вже більша і вміє ними корстуватись.

6. Рушничок, зубна щітка, паста, гребінець, горшок - не потрібні зразу в перший же день. Тому за ці речі потрібно уточняти, бо часто що рушники вже є у групах і купляти не потрібно. Зубні щітки і пасти використовуються не у кожному садку/групі. Тому не варто скупляти на перед.

7. З часом можуть пригодитись чешки.

8. В тумбочку покладіть запасний комплект одягу - трусики, колготи, штани, шкарпетки (це можна і по 2 пари,залежно від дитини), футболка, гольфик чи яка сорочечка. Але все залежить від сезону. Відповідно гольфа влітку не потрібно d27

8. Піжама - можна купити на перед. В любому випадку, рано чи підно, пригодиться.

Якщо ще щось згадаю то допишу.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
    • Награды
Це було б добре, якщо буде холодно в приміщеннях, просто я думаю якщо центральне опалення, то ніхто не підтримує комфортну температуру d104, в квартирах же зимою жарко.
Цитувати
знаєш, вихователі то якраз адекватні, от мами - ні. на нас так завжди дивились мами, бо моя гола по їхнім уявленням. а ми так звикли
Моя Настя так само завжди "гола" d27, тому я і переживаю, щоб її не почали вкутувати у все що буде в шафі, щоб була як більшість дітей d112 Але то певно і від вихователів залежить, яких мам вони будуть вважати адекватними, а яких ні.

Offline Уліточка

• Досвідчена Мамка
  • Тише едешь - дальше будешь
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: uliana
мені ніякого списку не давали
в усній формі: тапочки, піжама на зиму, на літо футболку, сплять в трусах і футболках, запасний одяг відповідно до сезону.
ніякого супермодного одягу в садік не купляла, та і дитина в мене така що любить тільки зручний одяг.
тобто в групі моя завжди одягнена в колготах і спортивних штанах взимку, в бріджах чи шортах - влітку.
навіть няня з групи казала що дівчаткам не зручно в спідницях цілий день в групі
Іди своєю дорогою, і нехай люди говорять що завгодно (Данте)

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
    • Награды
Цитувати
зубна щітка
А коли діти в садку чистять зуби? Зранку і ввечері дитина ж дома буде їх чистити.

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
    • Награды
гарні поради, Ліля. z4  я б теж сказала що тапочки - це основне. я купила дорогі і якісні, здається за 70 грн в Богдані, і ми їх ось носимо вже з вересня , дуже задоволена.

доречі, дівчатка, списки речей в яслях і молодшій групі відрізнятимуться.

Цитувати
А коли діти в садку чистять зуби? Зранку і ввечері дитина ж дома буде їх чистити.

мене теж це питання цікавить  d104  нам нічого про це не казали

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Зубки діти мої чистили у садку № 18 в старшій і здається середній групі

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
ми чистимо зуби вдома і в садку про це нічого не кажуть. А на рахунок тепла - то холодно. Ну а як інакше, якщо в садку центральне опалення? В ту пору, коли надворі холодно, а батареї ще не гріють, або вже виключені, в насм дітей спати кладуть навіть в колготках. В нашій Веселці (група) ще й сторона несонячна, так що... було б добре поставити в садку автономку, хоч би нові так проектували... А вже взимку, коли опалення включається - отоді жаріща!

Offline Lapochka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +189/-0
  • Треба вміти перегортати нову сторінку життя
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 9 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Цитувати
Моя Настя так само завжди "гола" хі-хі-хі, тому я і переживаю, щоб її не почали вкутувати у все що буде в шафі, щоб була як більшість дітей Але то певно і від вихователів залежить, яких мам вони будуть вважати адекватними, а яких ні.
Так, точно залежить від вихователів, ви можете попередити, щоб не кутали...В нас в чому привели, те й одягають на вулицю, навіть якщо потепліє...по принципу лиш би не змерз...а мій малий рухливий дуже, то приходиться нагадувати, щоб лишнє не одягали, щоб не спотів, хоча вихователька каже один раз: " та ні, не потіє ваш, голова ж не мокра..."

Offline Halyna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +136/-0
    • http://halynafa.livejournal.com/3916.html
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: галина
от я за це думала, бо моя дитина завжди "гола" порівняно з іншими дітьми і вдома ми намагаємося завжди підтримувати прохолодну температуру, от це ж буде не дуже добре, але той садочок куди ми хочемо іти, наче, має автономну систему опалення, тому сподіваюся на краще :)

Offline Валерівна

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +314/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся, Даринка
Дівчата, підкажіть
Цитувати
тапочки купіть якісні, до них теж є вимоги
а які вимоги до тапочків?  d104 бо я хочу купити, почитала і вже задумалась чи правильні примітила?  d143
я дивилась на такі