Автор Тема: Що потрібно мати коли дитина йде в садочок.  (Прочитано 29981 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +587/-10
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
у яслах теж є фізкультура, але за чешки нічого не казали
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра

Offline наталочка-мамочка

• Віддана Мамка
  • Репутація: +573/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Щось ніхто не відповів на моє питання ,відповідь #102?

Offline Олюсик

• При желании , и до неба можно дотронуться.
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +714/-0
  • Стоит только захотеть )
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасійка 6 років, Арсенчик 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Цитувати
daruju Мамусі яку краще купляти піжаму на осінь на баєчці чи тонку не знаю
це залежить від погоди, якщо в садочку немає автономного опалення, а вересень/жовтень холодні, то на баєчці, ну і групи є різні - тепліші і холодніші
переважно ясла на першому поверсі, ну і не у всіх садках/групах склопакети + якщо ще не сонячна сторона, то можете собі уявити як в групі холодно поки опалення не включать :oox

Цитувати
А хлопчики в садочку в штанцях чи в колготах і шортах ?  Бо я чула , що вихователі просять , щоб давати колготи  і шорти , щоб їм було легше дитину на вулицю одягнути .
у нас особливих умов немає - дехто в колготках і шортиках, дехто в колготках і тоненьких спортивних штанцях...також залежить як затепло в групі, бо дітки переважно на підлозі граються...головне щоб одяг було легко вдіти/зняти якщо штанці/шорти, то на резинці, кофтинки не з вузькою горловиною, сведрики не на гудзиках а на блискавці, взуття на ліпучках... і взагалі краще щоб поменше вселяких застібок/гудзиків/завязок
звісно якщо прохолодно на вулиці, то вихователям простіше і швидше зняти шортики і вдіти вуличні штанці, ніж вдягати і колготи і штанці... просто уявіть скільки часу у вас займає вдіти дитину на вулицю, а в групі їх 20-25 d111
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
В нас і в молодшй групі більшість дітей одягали, бо хтось там може щось одне і вміє одягнути, але так щоб повністю одягнутися, ніяка дитина в 3 роки не вміє, думаю, що і цього року без допомоги діти не обійдуться, бо ще восени одягнути якийсь светрик і штанці простіше, а з зимовим одягом не кожен справиться.

Offline Віруньчик

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софія, Назар
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
скажу з власного досвіду - бо 2-є дітей в садік ходять, і мала до того ж цьогго року випустилася вже, ніхто нікого в яслах не заставляє самостійно одягатися, тим більше перші місяці, бо це просто нереально, тим більше якщо є такі діти які постійно плачуть і хочуть мами, а якщо виховательчи няня будуть на них нападати і приказувати одягатися самостійно, то контакту взагалі не буде, тому повірте, вихователі так біля дітей ходять, тільки б вони були спокійні, не плакали і був мир в групі,їм простіше самостійно їх одягти
в яслях немає фізкультури за межами групи, є просто зарядка з вихователем в групі
на рахунок піжам, то я завжди на осінь і весну купляла звичайні піжами, а коли вже ставало трохи холодніше, то давала байкові, тим більше що в садіку окрім ковдри, є ще покривала, якими застеляють зверху ліжко, то коли дітям прохолодніше, ними завжди їх накривають

Offline karolina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +169/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
Цитувати
А хлопчики в садочку в штанцях чи в колготах і шортах ?  Бо я чула , що вихователі просять , щоб давати колготи  і шорти , щоб їм було легше дитину на вулицю одягнути .
Своєму Саші в групу я  завжди давала штини спортивні, чи тонкі, чи грубші ,залежить від того, яка температура в групі. Зимою колготки, а  зверху штани. На фізкультуру, вони переодіваються в форму (шорти і  футболка), якщо це зима, то шорти одіваються по колготках, а футболка по кофточці.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
    • Награды
В нас в групі я хлопчиків в шортах і кологотах не бачила, але найчастіше я бачила колготи, а зверху ще й спортивні штани і діти в тому всьому паряться.

• Віддана Мамка
    • Награды
От я за це і переживаю , щоб він не був у штанах поверх колготів , це зажарко для приміщення навіть взимку , тому думаю над тими шортами , хоч це може матиме дурацький вигляд , але хоч  дитині буде кофортно . 

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
    • Награды
А може краще накупити якихось тоненьких штанців такого завуженого фасону і поверх них би одягали зимовий одяг, а пізніше дитина вже би сама навчилася одягати колготи.

Offline trisch

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +261/-0
  • душа погрузилась в осень....
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Януся і Юляся
  • Ваше справжнє ім’я: оля
Але ж якщо восени ще переважно досить тепло і діти гуляють в одних штанах без колготів під низом,то вихователям прийдеться знімати шорти,колготи і одягати штани,може коли тепло можна просто в штанцях легеньких бути,а на вулицю переодягатися в інші,а для зими -колготи і шорти ,то ,мабуть,вихід....недарма хлопці до школи вже ненавидять колготи z5

• Віддана Мамка
    • Награды
Та зрозуміло , що коли погода тепла , то просто штани , але зазвичай це тільки вересень , і то може не весь місяць , а жовтень листопад , то треба колготи і штани чи джинси на вулицю , під них ж не одягнеш ще спортивні штани,  їх хіба під зимовий комбез .
Короче , треба попуститися , якось воно буде ....

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
    • Награды
То дійсно проблема з хлопцями, що одягнути, з дівчатками в цьому плані простіше d27

Offline Олюсик

• При желании , и до неба можно дотронуться.
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +714/-0
  • Стоит только захотеть )
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасійка 6 років, Арсенчик 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Цитувати
Короче , треба попуститися , якось воно буде ....
Наталя, почнете ходити, а там будеш бачити...у нас в садочку в яслах - завжди було досить прохолодно, тому ніхто в колготах і штанцях не парився d112

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +587/-10
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Хто водив в ясла садка "Калинонька". В групі в ігровій підлога з підігрівом. Наскільки там тепло?
я щось не дуже розумію варіант колготи з шортами. Це мають бути трикотажні шорти?
Я, взагалі, планувала купити термобілизну під верхній одяг, а тепер і не знаю...вона ж не носиться в приміщенні, так???
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра

Offline Багіра

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +936/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашунька, Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
То дійсно проблема з хлопцями, що одягнути, з дівчатками в цьому плані простіше d27
якраз хотіла написати то саме d27
Дівчата, в мене змінився основний номер телефону!!!

Offline вічка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +124/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: святослав 8років. і яна 4роки
  • Ваше справжнє ім’я: віка
в нас в садку спочатку коли ще не холодно(коли не вдіваєш під штани колготи)ходили в штанах.а коли вже потрібно було під низ одягати колготи вимагали щоб в шортах.і притому дійсно вимагали.а то мій в шортах не хотів-то вихователька сказала-закон.а то паряться в тих колготах і штанах.

Offline вічка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +124/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: святослав 8років. і яна 4роки
  • Ваше справжнє ім’я: віка
Цитувати
Я, взагалі, планувала купити термобілизну під верхній одяг, а тепер і не знаю...вона ж не носиться в приміщенні, так???
буде жарко.ну не будуть бавитись і діти і вихователі.знімай штани(в яких ходиш в групі)одягай колготи і штани на вулицю.а потім знов роздягай з колгот і штанів і змінні штани.
а так зняв шорти,вдів штани і готовий.
шорти які не будуть.щоб не парили