Автор Тема: хто не потрапив в садок?  (Прочитано 5909 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +578/-10
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Re: хто не потрапив в садок?
« Reply #17 : 23 Червень 2013, 18:45:07 »
електронна реєстрація є мяко кажучи не досконала, про що обговорювалося у відповідній темі.
Але з її відміною кількість садочків не збільшиться

Пропускайте крізь пальці весь негатив, тоді в долонях залишиться тільки радість і щастя

Offline _ХРУСЬКА_Автор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юстина
  • Ваше справжнє ім’я: христина
« Reply #18 : 25 Червень 2013, 13:54:01 »
про це в інтерв"ю якраз і розповісти можна, власне і про інші речі, якими ви в цій сфері не задоволені також
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Любока

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +22/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Владислав - 2р.9міс.
  • Ваше справжнє ім’я: Любов
« Reply #19 : 25 Червень 2013, 19:04:01 »
справді треба діяти!!!
реєстр дітей вони створили, а толку з нього мало d111 d111 d111
от наприклад: ми зареєстровані, але пролетіли. Я коли глянула в цей реєстр, то була в шоці d107, тому що нас посунули (коли я реєструвала, то мені на словах сказали, які ми будемо в списку), якщо глянути реєстр, то перед нами опинилися дітки, які зареєстровані в ночі ( наприклад 04:33год, чи 04:52год.). Виникає запитання, невже ця служба, яка вносила діток в реєстр, працювала ЦІЛОДОБОВО??? а як би не ці дітки, а їх назбиралося аж 12, то ми б пройшли...

Offline Andy

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +13/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр 28.10.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Андрій
« Reply #20 : 27 Червень 2013, 14:07:25 »
Цікаво сьогодні дзвонила якась дівчина сказала що від депутата міської ради Оксани прізвище не запамятав спитала "Ви цього року зареєстровані в садочок ви вже подали документи і чи прийняли їх у Вас?" на мою ствердну відповідь побажала удачі і попрощалась! Хтось про це щось чув чи то вже ті що по списках проходять теж не попадають в садки???

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +311/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #21 : 27 Червень 2013, 21:14:32 »
Цитувати
Цікаво сьогодні дзвонила якась дівчина сказала що від депутата міської ради Оксани прізвище не запамятав спитала "Ви цього року зареєстровані в садочок ви вже подали документи і чи прийняли їх у Вас?"
Напевно перевіряють чи дані надані садочками щодо списків правдиві d104
Але дійсно, що толку, що скасують ту ел. реєстрацію, сама велика проблема це нестача садків, ось за це я б мітингувала.
Народити дитину - значить раз і назавжди наважитись на те, щоб ваше серце розгулювало десь поза межами вашого тіла...)

Offline _ХРУСЬКА_Автор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юстина
  • Ваше справжнє ім’я: христина
« Reply #22 : 27 Червень 2013, 23:46:40 »
при чому тут мітинги, мали правдий шанс сказати ГОЛОСНЕ ФЕ, і шо, рівно нічого, окрім нас двох, ніхто не погодився вживу висловитися щодо нестачі садків і недосконалості електронної реєстрації... СУМНО!!!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #23 : 28 Червень 2013, 00:24:09 »
Цитувати
при чому тут мітинги, мали правдий шанс сказати ГОЛОСНЕ ФЕ, і шо, рівно нічого, окрім нас двох, ніхто не погодився вживу висловитися щодо нестачі садків і недосконалості електронної реєстрації... СУМНО!!!

Може народ стидається на камеру говорити...
Народити дитину - значить раз і назавжди наважитись на те, щоб ваше серце розгулювало десь поза межами вашого тіла...)

Offline Natalya

• Віддана Мамка
  • Репутація: +541/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #24 : 28 Червень 2013, 00:52:45 »
Цитувати
от наприклад: ми зареєстровані, але пролетіли. Я коли глянула в цей реєстр, то була в шоці , тому що нас посунули (коли я реєструвала, то мені на словах сказали, які ми будемо в списку), якщо глянути реєстр, то перед нами опинилися дітки, які зареєстровані в ночі ( наприклад 04:33год, чи 04:52год.). Виникає запитання, невже ця служба, яка вносила діток в реєстр, працювала ЦІЛОДОБОВО??? а як би не ці дітки, а їх назбиралося аж 12, то ми б пройшли...
а чого ви зразу не дивилися які ви в списку? я коли реєструвала свою малу то нам в тому центрі сказали які ми по списку, вдома переконалася d104 вже минуло більше року ми стоїмо на свому місці, можливо ще посунуть до того часу d104 ттт... ну і на рахунок часу, та служба не працювала цілодобово, просто в них чомусь від самого початку так автоматично реєструвало, не знаю як зараз, але ось до прикладу я свою малу реєструвала приблизно в обідній час, а в реєстрі ми зареєстровані о 7:41, в цей час  той центр ще не працював
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Andy

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +13/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр 28.10.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Андрій
« Reply #25 : 28 Червень 2013, 08:47:10 »
Ми записались в садок коли малому не було року нам сказали що ми пяті по списку! Потім сказали ті хто записаний пройти електронну реєстрацію ! Ми все пройшли отримали картку і нам сказали які ми дванадцяті в черзі в садочок так насправді і було от тепер скажіть де гарантія того що ми б потрапили в садок коли сам завідуючий нас посунув на шість мість. Ця рейстрація потрібна вона полегшуе долю батьків, але тепер всі побачили що реально більша половина дітей не потрапляють в садок через брак місць чи тих самих садків! Тому моя особиста думка що кількість садочків однозначно потрібно збільшувати і що міській владі даючи дозвіл на будівнитство нового мікрорайону потрібно від забудівника не брати гроші в кишеню чи бюджет а зобовязувати будувати тіж садочки і школи а то багатоповерхівки ростут а ніхто не думає що кількість садків прорахована на населення ще за союзу ! Чи можливо хтось підтримує думку що 2009-2010 роки були гіперсексуальними і через це просто багато дітей, не слід забувати про матеріальну підтримку яка неперервно збільшується це ще напевне через неї багато батьків зважились !!!

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #26 : 28 Червень 2013, 09:17:50 »
Цитувати
кількість садочків однозначно потрібно збільшувати і що міській владі даючи дозвіл на будівнитство нового мікрорайону потрібно від забудівника не брати гроші в кишеню чи бюджет а зобовязувати будувати тіж садочки і школи
Це точно!!

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #27 : 28 Червень 2013, 10:43:36 »
Andy, ми також посунулися в списку, але завідуючий тут ні причому, просто списки, які він подавав в електронний реєстр заносилися по даті народження

Пропускайте крізь пальці весь негатив, тоді в долонях залишиться тільки радість і щастя

Offline sweet-lana

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +477/-3
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Денис, 5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Свєта
« Reply #28 : 29 Червень 2013, 01:57:52 »
Цитувати
Цікаво сьогодні дзвонила якась дівчина сказала що від депутата міської ради Оксани прізвище не запамятав спитала "Ви цього року зареєстровані в садочок ви вже подали документи і чи прийняли їх у Вас?" на мою ствердну відповідь побажала удачі і попрощалась! Хтось про це щось чув чи то вже ті що по списках проходять теж не попадають в садки???
і мені сьогодні дзвонили і пилати чи ми йдемо у садочок "Росинка" в цьому році, ми 5-то по списку, номер засекречений, але сьогодні державний вихідний день!,
представилася з партії "Свобода", номер засекречений

Offline Олюсик

• При желании , и до неба можно дотронуться.
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +714/-0
  • Стоит только захотеть )
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасійка 6 років, Арсенчик 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #29 : 29 Червень 2013, 02:04:48 »
Ми також посунулись, але вверх. коли записувалась у завідуючої - були 40, коли реєструвалися 30, а тепер 29 стали.
Нам теж дзвонили.

Offline Ellenka

• Своя Мамка
  • Репутація: +199/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Альбінка, Полінка
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
« Reply #30 : 29 Червень 2013, 10:30:45 »
І  нам дзвонили зі "Свободи". Цікаво, що вони цим перевіряють і в чому тут зацікавленість саме цєї партії :xmm

Offline Олюсик

• При желании , и до неба можно дотронуться.
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +714/-0
  • Стоит только захотеть )
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасійка 6 років, Арсенчик 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #31 : 29 Червень 2013, 10:39:50 »
Цитувати
І  нам дзвонили зі "Свободи". Цікаво, що вони цим перевіряють і в чому тут зацікавленість саме цєї партії
Можли це пов'язано з тим, що Галина Сич, головний спеціаліст з дошкільної освіти управління освіти МВК, курує цей проект, а вона дружина Олександра Сича,який очолює у нас Свободу d112

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #32 : 29 Червень 2013, 14:54:53 »
і нам дзвонили

Offline TinaTi

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +359/-1
    • Награды
« Reply #33 : 29 Червень 2013, 14:59:10 »
Так це ж Свободівці цю Електронну реєстрацію і організували!