Автор Тема: Чи позичаете Ви комусь речі (чи Ви у когось)?  (Прочитано 11999 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline marjasuk

• Свідома Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діанка
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
Валентина маю одну знайому яка мені розказувала " якщо просять я даю,але якщо невіддають то кажу спочатку принеси то що взяла а потім я ще подумаю чи варто тобі щось давати чи ні" :) :) :)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Валентина

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +589/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
Мар"яна, мені так само каже чоловік - хай поверне ті книжки, що взяла раніше! Але не думаю, що мої слова щось поможуть. Вона й сама може з полиці взяти.  d111

Offline marjasuk

• Свідома Мамка
    • Награды
Валентина це все тому що ви їй нічого не кажете.Зробите їй зауваження раз,другий може на третій їй стане всидно  d100 і вона задумається варто чіпати чужі речі чи ні.І не варто дивитись на те що вона сестра вашого чоловіка,все ж таки це є ваша власність - але це суто моя думка я нівякому разі не хочу вам її навязувати,а вам вирішувати d112 d112 d112

Offline Валентина

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +589/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
Цілковита правда, Мар"яно! Треба мені напевно навчитися казати "ні".

Offline PAPARAZZI

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +355/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стасік і Владік
  • Ваше справжнє ім’я: Мирослава
Ох ця тема для мене з дитинства болюча....Памятаю ще як були дітьми,то подружі стабільно усім мінялись,для них то було нормально d104я звичайно також хотіла покрасуватись в чомусь їхньому,жили ми не дуже в достатку і купляти мені батькі модні речі не могли......Ой памятаю як моя мама мені дала "прочухана" раз і на все життя за такі позичання d16
 Тепер якщо і зичу то тільки в екстренних випадках,і сама не люблю комусь зичити...
 Була у мене така подружка яка стабільно за чимось приходила,потім коли порвала мою куртку я остаточно сказала досить,висказала їй і її мамі всьо що про це думаю,проблему курткі всеодно ніхто не рішив...мама її над цим підсміхувалась d107
Продаж дитячих аспіраторів тел.097 933 66 89 Мирослава.

Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline PAPARAZZI

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +355/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стасік і Владік
  • Ваше справжнє ім’я: Мирослава
Аа ще дуже мене дратує коли люди просять у мене мій фотоапарат d107  Я звичайно не зичу...хіба тільки комусь з провірених колег можу позичити щось з фотоехніки або ж сам фотоапарат,а людям які навіть незнають де включається то ніколи d128І що саме цікаво що просять настирливо...як кажу що невміють користуватись,то кажуть щоб ще і інструкцію дала d111
Продаж дитячих аспіраторів тел.097 933 66 89 Мирослава.

Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Черрі

• Віддана Мамка
  • Репутація: +608/-0
  • Фотограф
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дві донечки
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Цитувати
Аа ще дуже мене дратує коли люди просять у мене мій фотоапарат   Я звичайно не зичу...хіба тільки комусь з провірених колег можу позичити щось з фотоехніки або ж сам фотоапарат,а людям які навіть незнають де включається то ніколи І що саме цікаво що просять настирливо...як кажу що невміють користуватись,то кажуть щоб ще і інструкцію дала
Мирося як я тебе розумію  d111

Offline iruska-87

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +174/-0
  • Боже, Україну бережи....
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Ой, дівчатка, фотоапарат у мене точно меншої вартості, як ваш, але і того шкода - вже фотографує лише коли відкрита кришечка від батареї, бо так допозичала, що тріснула.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline marjasuk

• Свідома Мамка
    • Награды
Як я це все розумію,ми також позичали фотоапарат до тих пір поки знайомі одного разу не поїхали віддихати і там у них вкрали наш фотік,але гроші за фотоапарат вони нам повернули зате до сих пір неможемо визначитись який купити...........  d112 d112 d112, і вот на днях у малої було день народження то ми були без фотіка фотки і запись робили з телефона,якість звичайно не та але просити у когось нехотілось

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Ну, це я про гроші десь читала - позич таку суму, скільки не шкода тобі цій людині подарувати (на випадок не повернення), те саме, думаю, і з речами, зич те, що не шкода буде, як не віддадуть чи зіпсують d112
Я деколи можу в сестри щось позичити, чи вона в мене, але дуже рідко і  в екстренних випадках (більше для страховки), а потім все одно виходить, що те не одягаю, бо стилі в нас різні ;) А в мене одяг чи взуття ніхто і не зичить, бо розмірчики неходові d27

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Цитувати
Аа ще дуже мене дратує коли люди просять у мене мій фотоапарат   Я звичайно не зичу...хіба тільки комусь з провірених колег можу позичити щось з фотоехніки або ж сам фотоапарат,а людям які навіть незнають де включається то ніколи І що саме цікаво що просять настирливо...як кажу що невміють користуватись,то кажуть щоб ще і інструкцію дала
Мирося як я тебе розумію  d111
я в шоці, як хтось може додуматись позичати фотік у професійного фотографа???  d107 вони що не уявляють, скільки ті апарати коштують???
я сама свій трохи кращий від мильнички би не позичала нікому, ну раз не змогла відмовити дв. сестрі, яка їхала за кордон, але тільки тому, що знала, якщо щось, то вона потім точно відкупить  d27

Offline іскринка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
Ви тут пишете за фотоапарат,і я згадала за свою камеру.Ми як купили ,то в нас так часто  зичили,поки неполамали

Offline Інночка

• Своя Мамка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександра і Кароліна
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
в мене теж було таке що фотоапарат постійно брала знайома діток фоткати, я давала,но коли пару раз відмовила вони пішли і купили собі свій d107

Offline marjasuk

• Свідома Мамка
    • Награды
Іра@Іра знаєте мені здається що вже легше позичити просто хорошим знайомим ніж родичам,тому що родичі ще й возмущаються  d112

Offline іскринка

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Іра@Іра знаєте мені здається що вже легше позичити просто хорошим знайомим ніж родичам,тому що родичі ще й возмущаються
це точно

Offline marjasuk

• Свідома Мамка
    • Награды
Іра@Іра
Цитувати
це точно,виходить ,що ти зобовяний їм позичити,а ще мені саме обідно коли щось племінники чоловіка поламають щось наше( а це часто буває),то свекруха все каже ,то ж діти,хоча їм уже за 10.
  якщо непозичиш одразу стаєш недобрим,позичиш поломлять - то мусиш сидіти тихо бо то ж родичі - це для мене саме найгірше  d111

Offline Lola

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +313/-0
  • Щаслива матуся колише Вікусю:)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуся
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
А я свої речі зичу або даю тільки своїй сестрі або сестрі чоловіка d27
І взагалі з своєю сестрою ділюся всім,я під час вгаітності поправилась,то всі свої джинси їй дала,щоб дурно в шафі не стояли d27