Автор Тема: Клуб мамочок-81! Говоримо на будь-які теми або просто лялякалка :)  (Прочитано 38288 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Едель

• Свято наближається-свято наближається-поспіша-а-й :))
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +261/-0
  • Життя прекрасне коли тобі всього 8 років:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Головне, що діти не від бідних чоловіків, цікаво чи з цим чоловіком вони розписались і взяли шлюб, чи так як з попереднім. Я її не засуджую, просто вона колись дуже акцентувала увагу, що вона дуже"побожна" людина
А що тут такого аж поганого що від різних і не бідних? Таких жінок багато,просто вона відома і люди в курсі. Зрештою вона тих дітей народжує,а не робить аборти,тай забезпечити зможе з чоловіком чи без.
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +569/-10
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Цитувати
Фреймут знов вагітна. Як вона умудряється грудьми годувати ?
Скоро вона напише про це книжку ;)
Цитувати
А що тут такого аж поганого що від різних і не бідних?
По її теорії вона або не леді, або геть не розуміється у якісному взутті  z5

когда чувствуешь одиночество, лучше побыть одному, потому что нет ничего хуже, чем чувствовать одиночество рядом с другими людьми, особенно близкими

Сказали спасибо: куклочка, Устина

Offline Устина

• Своя Мамка
  • Репутація: +114/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 6р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
дівчата,хто має в селі чи на дачі газові конвектори,скажіть чи вигідно,але без субсидії,бо вагаємося що ставити на дачі газові чи електричні,там не живемо
У нас дома в одній кімнаті керамічний біоконвектор, він економніший ніж просто електричний. Котел газовий, зимою платимо багато.

Сказали спасибо: наталя711243

Offline lyiza

• Свідома Мамка
  • Репутація: +27/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Лілія
Сьогоднішня ситуація мене навіть трохи розсмішила хоча не до сміху, а до витрат . Шукала я майстра який б мені зробив поличку для мікрохвильової. Ось такого плану. Ціни мені різні писали від 200 грн до 1000 грн за таку поличку. Спочатку ті майстри що за 200 і 250 грн...обіцяли а потім тупо тянули час і не робили. Ось нарещі сьогодні я знайшла майстра який зробить поличку за адекватною ціною......ІІІІІІ сьогодні в мене ломиться мікрохвильова.  :(.
Мікрохвильова ще здається на гарантії ремонтує  сервісний центр Бріз ЛТД. Щось пригадую що ви дівчата писали недуже гарні відгуки за цей сервісний центр. І от думаю чи варто давати до них чи віддати кудись в інший нормальний  :xmm :xmm :xmm

Offline куклочка

• Своя Мамка
  • Репутація: +20/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Бріз  довго ремонтує, але якщо мікрохвильовка на гарантії, то я б віднесла до них на ремонт

Offline lyiza

• Свідома Мамка
  • Репутація: +27/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Лілія
На гарантії, ще якраз пів року залишилося до закінчення терміну гарантії

Offline куклочка

• Своя Мамка
  • Репутація: +20/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Головне, що діти не від бідних чоловіків, цікаво чи з цим чоловіком вони розписались і взяли шлюб, чи так як з попереднім. Я її не засуджую, просто вона колись дуже акцентувала увагу, що вона дуже"побожна" людина
А що тут такого аж поганого що від різних і не бідних? Таких жінок багато,просто вона відома і люди в курсі. Зрештою вона тих дітей народжує,а не робить аборти,тай забезпечити зможе з чоловіком чи без.
Так вона заробляє, але крім того вона ще отримує дуже дорогі подарунки від своїх чоловіків, один тільки"король бензоколонок" Антонов подарив їй  квартиру у Львові і дорогий автомобіль, а потім вона учить людей як жити , бо вона на все заробила сама, те що вона розумна не заперечую, просто з неї зробили якийсь ідеал жінки

Offline Tania.M

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +150/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Дівчата,а чого ви вчепились до Фреймут,вам хто заважає знайти короля бензоколонок чи ще когось,щоб дарував вам подібні подарунки. Я чомусь вірю,що біля кожної жінки той чоловік,на якого вона заслуговує і біля якого жінка може стати кращою. Вона така ж провінціалка,як і ми з вами,але чому їй вдалося досягти популярності,певного рівня благополуччя і так далі.?! У нас такий менталітет,що чуже життя завжди легше і краще. Я наприклад,захоплююсь жінками,які вміють бути успішними,реалізованими і щасливими! Навіть якщо це Фреймут.